Back 

FIG 1 turn kvinner Nedre Glomma, 2023-03-04

FIG Elite Rekrutt FIG Elite Junior Junior CoP Senior Senior Finaler
Senior Finaler
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
46
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
12.700
D: 4.10
E: 8.600
13.900
D: 5.10
E: 8.800
12.650
D: 4.40
E: 8.250
39.250
VT
UB
12.700
D: 4.1
E: 8.600
BB
13.900
D: 5.1
E: 8.800
FX
12.650
D: 4.4
E: 8.250
2
45
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
11.500
D: 4.20
E: 7.300
13.300
D: 4.90
E: 8.400
12.250
D: 4.50
E: 8.050
ND: 0.30
37.050
2.200
VT
UB
11.500
D: 4.2
E: 7.300
BB
13.300
D: 4.9
E: 8.400
FX
12.250
D: 4.5
E: 8.050
ND: 0.30
3
48
Olivia Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
12.500
12.500/12.350
D: 3.6/3.4
E: 8.900/8.950
12.100
D: 4.00
E: 8.100
11.950
D: 4.40
E: 7.650
ND: 0.10
36.550
2.700
VT
12.500
12.500/12.350
D: 3.6/3.4
E: 8.900/8.950
UB
12.100
D: 4.0
E: 8.100
BB

FX
11.950
D: 4.4
E: 7.650
ND: 0.10
4
56
Amalie Norvang Dalene
Nedre Glomma Turn
12.450
12.450/12.150
D: 4.4/3.2
E: 8.350/8.950
ND: 0.30 / 0.00
12.000
D: 4.30
E: 7.800
ND: 0.10
24.450
14.800
VT
12.450
12.450/12.150
D: 4.4/3.2
E: 8.350/8.950
ND: 0.30/0.00
UB

BB

FX
12.000
D: 4.3
E: 7.800
ND: 0.10
5
55
Hedda Folden
Nedre Glomma Turn
10.550
D: 5.20
E: 5.350
12.950
D: 4.60
E: 8.450
ND: 0.10
23.500
15.750
VT
UB

BB
10.550
D: 5.2
E: 5.350
FX
12.950
D: 4.6
E: 8.450
ND: 0.10
6
65
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp og Turn
10.800
D: 4.10
E: 6.700
11.250
D: 4.80
E: 6.450
22.050
17.200
VT
UB
10.800
D: 4.1
E: 6.700
BB
11.250
D: 4.8
E: 6.450
FX

7
51
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.500
D: 4.40
E: 8.100
12.500
26.750
VT
UB

BB
12.500
D: 4.4
E: 8.100
FX

8
61
Gine Hauglum-Werner
Holmen Tropp og Turn
12.300
12.300/11.050
D: 3.4/3.6
E: 8.900/7.450
12.300
26.950
VT
12.300
12.300/11.050
D: 3.4/3.6
E: 8.900/7.450
UB

BB

FX

9
70
Aja-Fatouu Marenah
Moss Turnforening
12.150
12.150/11.250
D: 3.4/2.4
E: 8.750/8.850
12.150
27.100
VT
12.150
12.150/11.250
D: 3.4/2.4
E: 8.750/8.850
UB

BB

FX

9
60
Sanne Marie Lunde
Slemmestad og Omegn Turnforening
12.150
D: 4.50
E: 7.650
12.150
27.100
VT
UB

BB

FX
12.150
D: 4.5
E: 7.650
11
49
Scarlett Mapusa Rennesund
Oslo Turnforening
12.100
D: 4.00
E: 8.100
12.100
27.150
VT
UB

BB
12.100
D: 4.0
E: 8.100
FX

12
66
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
11.950
11.950/11.200
D: 3.4/2.4
E: 8.550/8.800
11.950
27.300
VT
11.950
11.950/11.200
D: 3.4/2.4
E: 8.550/8.800
UB

BB

FX

13
43
Anna Fozia Vik
Oslo Turnforening
11.900
D: 3.90
E: 8.000
11.900
27.350
VT
UB
11.900
D: 3.9
E: 8.000
BB

FX

14
50
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
11.500
D: 4.00
E: 7.500
11.500
27.750
VT
UB
11.500
D: 4.0
E: 7.500
BB

FX

15
64
Serina Kvæsted
Holmen Tropp og Turn
11.050
D: 4.00
E: 7.050
11.050
28.200
VT
UB
11.050
D: 4.0
E: 7.050
BB

FX

16
59
Sara Myrvold
Nordre Aker Turnforening
10.850
10.850/11.050
D: 3.4/2.4
E: 7.750/8.650
ND: 0.30 / 0.00
10.850
28.400
VT
10.850
10.850/11.050
D: 3.4/2.4
E: 7.750/8.650
ND: 0.30/0.00
UB

BB

FX

17
53
Juliane Amalie Tøssebro
Laksevåg turn og idrettslag
VT
UB

BB

FX

17
44
Edel Charlotte Eiken Fosse
Oslo Turnforening
VT
UB

BB

FX

17
63
Kaja Fretland Vika
Holmen Tropp og Turn
VT
UB

BB

FX

17
68
Marthe Wiggen
Moss Turnforening
VT
UB

BB

FX

17
54
Julie Dicko Erichsen
Laksevåg turn og idrettslag
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
48
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening


3.6
3.4


8.900
8.950



Q
12.425
12.500
12.350

2
56
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn


4.4
3.2


8.350
8.950


0.3
Q
12.300
12.450
12.150

0.125
3
70
Aja-Fatouu Marenah, Moss Turnforening


3.4
2.4


8.750
8.850



Q
11.700
12.150
11.250

0.725
4
61
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp og Turn


3.4
3.6


8.900
7.450



Q
11.675
12.300
11.050

0.750
5
66
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4
2.4


8.550
8.800



Q
11.575
11.950
11.200

0.850
6
59
Sara Myrvold, Nordre Aker Turnforening


3.4
2.4


7.750
8.650


0.3
Q
10.950
10.850
11.050

1.475
7
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening









q

7
68
Marthe Wiggen, Moss Turnforening









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
46
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.1

8.600

Q
12.700

2
48
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.0

8.100

Q
12.100

0.600
3
43
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

3.9

8.000

Q
11.900

0.800
4
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

7.500

Q
11.500

1.200
4
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.2

7.300

Q
11.500

1.200
6
64
Serina Kvæsted, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.050

Q
11.050

1.650
7
65
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.1

6.700

Q
10.800

1.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
46
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

5.1

8.800

Q
13.900

2
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.9

8.400

Q
13.300

0.600
3
51
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.4

8.100

Q
12.500

1.400
4
49
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

4.0

8.100

q
12.100

1.800
5
65
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.8

6.450

Q
11.250

2.650
6
55
Hedda Folden, Nedre Glomma Turn

5.2

5.350

Q
10.550

3.350
7
64
Serina Kvæsted, Holmen Tropp og Turn



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
55
Hedda Folden, Nedre Glomma Turn

4.6

8.450

0.1
Q
12.950

2
46
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.4

8.250

Q
12.650

0.300
3
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.5

8.050

0.3
Q
12.250

0.700
4
60
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.5

7.650

Q
12.150

0.800
5
56
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

4.3

7.800

0.1
Q
12.000

0.950
6
48
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.4

7.650

0.1
Q
11.950

1.000
7
65
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn



q

7
44
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 12:30:36 PM
SX
SM
MD
XL
XXL