Back 

FIG 1 turn kvinner Nedre Glomma, 2023-03-04

FIG Elite Rekrutt FIG Elite Junior Junior CoP Senior Senior Finaler
FIG Elite Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Bevegelighet
Total
Gap
1
18
Hannah Onyinye Ifeanyi
Oslo Turnforening
13.225
12.800/13.650
D: 4.0/5.2
E: 8.800/8.450
13.750
D: 5.00
E: 8.750
10.300
D: 3.80
E: 6.500
13.450
D: 5.00
E: 8.450
13.200
D: 5.000
E: 8.200
63.925
VT
13.225
12.800/13.650
D: 4.0/5.2
E: 8.800/8.450
UB
13.750
D: 5.0
E: 8.750
BB
10.300
D: 3.8
E: 6.500
FX
13.450
D: 5.0
E: 8.450
Bevegelighet
13.200
D: 5.0
E: 8.200
2
27
Kristine Pettersen Hammerø
Aalesunds Turnforening
13.350
13.350/13.350
D: 4.4/5.2
E: 8.950/8.150
12.700
D: 6.00
E: 6.700
10.850
D: 4.20
E: 6.650
11.850
D: 5.00
E: 8.850
ND: 2.00
13.850
D: 5.000
E: 8.850
62.600
1.325
VT
13.350
13.350/13.350
D: 4.4/5.2
E: 8.950/8.150
UB
12.700
D: 6.0
E: 6.700
BB
10.850
D: 4.2
E: 6.650
FX
11.850
D: 5.0
E: 8.850
ND: 2.00
Bevegelighet
13.850
D: 5.0
E: 8.850
3
16
Siri Nilsen
Oslo Turnforening
11.875
11.600/12.150
D: 3.5/3.5
E: 8.100/8.650
13.450
D: 4.00
E: 9.450
10.100
D: 3.50
E: 6.600
13.600
D: 5.00
E: 8.600
12.000
D: 4.000
E: 8.000
61.025
2.900
VT
11.875
11.600/12.150
D: 3.5/3.5
E: 8.100/8.650
UB
13.450
D: 4.0
E: 9.450
BB
10.100
D: 3.5
E: 6.600
FX
13.600
D: 5.0
E: 8.600
Bevegelighet
12.000
D: 4.0
E: 8.000
4
15
Tomine Roald Gadderud
Oslo Turnforening
13.475
13.100/13.850
D: 4.2/5.2
E: 8.900/8.650
12.350
D: 4.00
E: 8.350
10.850
D: 2.50
E: 8.350
12.650
D: 4.70
E: 8.050
ND: 0.10
10.000
D: 4.000
E: 6.000
59.325
4.600
VT
13.475
13.100/13.850
D: 4.2/5.2
E: 8.900/8.650
UB
12.350
D: 4.0
E: 8.350
BB
10.850
D: 2.5
E: 8.350
FX
12.650
D: 4.7
E: 8.050
ND: 0.10
Bevegelighet
10.000
D: 4.0
E: 6.000
5
25
Leah Kristine Aarum
Nedre Glomma Turn
12.375
11.600/13.150
D: 3.4/5.0
E: 8.200/8.650
ND: 0.00 / 0.50
12.800
D: 4.00
E: 8.800
10.650
D: 4.30
E: 6.350
12.700
D: 5.00
E: 7.700
10.450
D: 3.500
E: 6.950
58.975
4.950
VT
12.375
11.600/13.150
D: 3.4/5.0
E: 8.200/8.650
ND: 0.00/0.50
UB
12.800
D: 4.0
E: 8.800
BB
10.650
D: 4.3
E: 6.350
FX
12.700
D: 5.0
E: 7.700
Bevegelighet
10.450
D: 3.5
E: 6.950
6
21
Josefine Amalie W. Stephansen
Holmen Tropp og Turn
11.275
11.650/10.900
D: 3.0/3.0
E: 8.650/7.900
13.850
D: 5.50
E: 8.350
10.600
D: 2.50
E: 8.100
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.300
D: 4.000
E: 7.300
58.275
5.650
VT
11.275
11.650/10.900
D: 3.0/3.0
E: 8.650/7.900
UB
13.850
D: 5.5
E: 8.350
BB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
FX
11.250
D: 3.0
E: 8.250
Bevegelighet
11.300
D: 4.0
E: 7.300
7
39
Aurora Rand-Holen
Njård
10.875
10.800/10.950
D: 3.0/3.0
E: 7.800/7.950
13.150
D: 5.50
E: 7.650
8.500
D: 3.50
E: 5.000
11.850
D: 4.40
E: 7.450
13.000
D: 5.000
E: 8.000
57.375
6.550
VT
10.875
10.800/10.950
D: 3.0/3.0
E: 7.800/7.950
UB
13.150
D: 5.5
E: 7.650
BB
8.500
D: 3.5
E: 5.000
FX
11.850
D: 4.4
E: 7.450
Bevegelighet
13.000
D: 5.0
E: 8.000
8
20
Alexandra Ore
Holmen Tropp og Turn
10.875
11.650/10.100
D: 3.0/3.0
E: 8.650/7.100
11.850
D: 3.50
E: 8.350
9.400
D: 2.50
E: 6.900
11.950
D: 4.20
E: 7.750
12.450
D: 4.000
E: 8.450
56.525
7.400
VT
10.875
11.650/10.100
D: 3.0/3.0
E: 8.650/7.100
UB
11.850
D: 3.5
E: 8.350
BB
9.400
D: 2.5
E: 6.900
FX
11.950
D: 4.2
E: 7.750
Bevegelighet
12.450
D: 4.0
E: 8.450
9
12
Emily Andenæs
Oslo Turnforening
12.100
12.000/12.200
D: 3.5/3.5
E: 8.500/8.700
13.500
D: 5.50
E: 8.000
7.800
D: 3.00
E: 4.800
12.750
D: 5.00
E: 7.750
10.050
D: 4.000
E: 6.050
56.200
7.725
VT
12.100
12.000/12.200
D: 3.5/3.5
E: 8.500/8.700
UB
13.500
D: 5.5
E: 8.000
BB
7.800
D: 3.0
E: 4.800
FX
12.750
D: 5.0
E: 7.750
Bevegelighet
10.050
D: 4.0
E: 6.050
10
28
Lilja Nordmark Hagerup
Hoppensprett Turn Jessheim
12.150
13.000/11.300
D: 4.4/3.0
E: 8.600/8.400
ND: 0.00 / 0.10
12.800
D: 4.00
E: 8.800
10.000
D: 3.70
E: 6.300
12.250
D: 5.00
E: 7.250
8.700
D: 3.500
E: 5.200
55.900
8.025
VT
12.150
13.000/11.300
D: 4.4/3.0
E: 8.600/8.400
ND: 0.00/0.10
UB
12.800
D: 4.0
E: 8.800
BB
10.000
D: 3.7
E: 6.300
FX
12.250
D: 5.0
E: 7.250
Bevegelighet
8.700
D: 3.5
E: 5.200
11
13
Gabriella Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
13.150
12.800/13.500
D: 4.2/5.0
E: 8.600/8.500
10.600
D: 1.00
E: 9.600
10.700
D: 2.50
E: 8.200
11.350
D: 5.00
E: 8.350
ND: 2.00
9.150
D: 3.500
E: 5.650
54.950
8.975
VT
13.150
12.800/13.500
D: 4.2/5.0
E: 8.600/8.500
UB
10.600
D: 1.0
E: 9.600
BB
10.700
D: 2.5
E: 8.200
FX
11.350
D: 5.0
E: 8.350
ND: 2.00
Bevegelighet
9.150
D: 3.5
E: 5.650
12
30
Ida Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
12.175
12.900/11.450
D: 4.4/3.0
E: 8.600/8.450
ND: 0.10 / 0.00
11.600
D: 2.50
E: 9.100
10.650
D: 3.00
E: 7.650
10.650
D: 3.00
E: 7.650
9.550
D: 4.000
E: 5.550
54.625
9.300
VT
12.175
12.900/11.450
D: 4.4/3.0
E: 8.600/8.450
ND: 0.10/0.00
UB
11.600
D: 2.5
E: 9.100
BB
10.650
D: 3.0
E: 7.650
FX
10.650
D: 3.0
E: 7.650
Bevegelighet
9.550
D: 4.0
E: 5.550
13
29
Lea Hammer
Hoppensprett Turn Jessheim
11.575
11.450/11.700
D: 3.5/3.5
E: 7.950/8.200
11.850
D: 3.00
E: 8.850
7.950
D: 3.00
E: 4.950
11.950
D: 4.70
E: 7.250
10.300
D: 4.000
E: 6.300
53.625
10.300
VT
11.575
11.450/11.700
D: 3.5/3.5
E: 7.950/8.200
UB
11.850
D: 3.0
E: 8.850
BB
7.950
D: 3.0
E: 4.950
FX
11.950
D: 4.7
E: 7.250
Bevegelighet
10.300
D: 4.0
E: 6.300
14
23
Mathilde Rækken
Holmen Tropp og Turn
12.200
12.350/12.050
D: 3.5/3.5
E: 8.850/8.550
9.300
D: 1.00
E: 8.300
11.150
D: 3.00
E: 8.150
12.150
D: 4.70
E: 7.450
8.600
D: 3.500
E: 5.100
53.400
10.525
VT
12.200
12.350/12.050
D: 3.5/3.5
E: 8.850/8.550
UB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
BB
11.150
D: 3.0
E: 8.150
FX
12.150
D: 4.7
E: 7.450
Bevegelighet
8.600
D: 3.5
E: 5.100
15
14
Tilde Løkka Stølen
Oslo Turnforening
11.175
12.500/9.850
D: 4.0/1.6
E: 8.500/8.250
11.850
D: 5.00
E: 8.850
ND: 2.00
9.450
D: 2.00
E: 7.450
11.500
D: 3.00
E: 8.500
9.300
D: 3.500
E: 5.800
53.275
10.650
VT
11.175
12.500/9.850
D: 4.0/1.6
E: 8.500/8.250
UB
11.850
D: 5.0
E: 8.850
ND: 2.00
BB
9.450
D: 2.0
E: 7.450
FX
11.500
D: 3.0
E: 8.500
Bevegelighet
9.300
D: 3.5
E: 5.800
16
24
Nora Norvang Dalene
Nedre Glomma Turn
11.600
11.650/11.550
D: 3.0/3.0
E: 8.650/8.550
11.950
D: 3.00
E: 8.950
10.250
D: 3.00
E: 7.250
10.800
D: 3.00
E: 7.800
8.000
D: 3.500
E: 4.500
52.600
11.325
VT
11.600
11.650/11.550
D: 3.0/3.0
E: 8.650/8.550
UB
11.950
D: 3.0
E: 8.950
BB
10.250
D: 3.0
E: 7.250
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
Bevegelighet
8.000
D: 3.5
E: 4.500
17
17
Nora Hermansen Jordhøy
Oslo Turnforening
11.250
11.100/11.400
D: 3.0/3.0
E: 8.100/8.400
12.550
D: 3.00
E: 9.550
9.550
D: 2.00
E: 7.550
11.300
D: 3.00
E: 8.300
7.550
D: 2.000
E: 5.550
52.200
11.725
VT
11.250
11.100/11.400
D: 3.0/3.0
E: 8.100/8.400
UB
12.550
D: 3.0
E: 9.550
BB
9.550
D: 2.0
E: 7.550
FX
11.300
D: 3.0
E: 8.300
Bevegelighet
7.550
D: 2.0
E: 5.550
18
35
Vanessa Engebretsen
Moss Turnforening
11.575
11.800/11.350
D: 3.0/3.4
E: 8.800/7.950
11.450
D: 2.50
E: 8.950
8.200
D: 3.90
E: 4.300
11.800
D: 4.70
E: 7.100
7.950
D: 3.500
E: 4.450
50.975
12.950
VT
11.575
11.800/11.350
D: 3.0/3.4
E: 8.800/7.950
UB
11.450
D: 2.5
E: 8.950
BB
8.200
D: 3.9
E: 4.300
FX
11.800
D: 4.7
E: 7.100
Bevegelighet
7.950
D: 3.5
E: 4.450
19
40
Olivia Sand
Njård
11.350
11.200/11.500
D: 3.0/3.0
E: 8.200/8.500
10.850
D: 2.50
E: 8.350
9.450
D: 3.00
E: 6.450
10.000
D: 3.00
E: 7.000
8.750
D: 3.500
E: 5.250
50.400
13.525
VT
11.350
11.200/11.500
D: 3.0/3.0
E: 8.200/8.500
UB
10.850
D: 2.5
E: 8.350
BB
9.450
D: 3.0
E: 6.450
FX
10.000
D: 3.0
E: 7.000
Bevegelighet
8.750
D: 3.5
E: 5.250
20
26
Pernille Strøm
Aalesunds Turnforening
12.125
12.300/11.950
D: 3.5/3.5
E: 8.800/8.450
10.800
D: 2.50
E: 8.300
6.550
D: 2.00
E: 6.550
ND: 2.00
11.250
D: 3.00
E: 8.250
9.600
D: 4.000
E: 5.600
50.325
13.600
VT
12.125
12.300/11.950
D: 3.5/3.5
E: 8.800/8.450
UB
10.800
D: 2.5
E: 8.300
BB
6.550
D: 2.0
E: 6.550
ND: 2.00
FX
11.250
D: 3.0
E: 8.250
Bevegelighet
9.600
D: 4.0
E: 5.600
21
33
Tuva H.Hansen
Moss Turnforening
11.425
11.500/11.350
D: 3.0/3.0
E: 8.500/8.350
11.450
D: 2.50
E: 8.950
7.850
D: 2.00
E: 5.850
10.250
D: 4.40
E: 6.150
ND: 0.30
8.200
D: 3.500
E: 4.700
49.175
14.750
VT
11.425
11.500/11.350
D: 3.0/3.0
E: 8.500/8.350
UB
11.450
D: 2.5
E: 8.950
BB
7.850
D: 2.0
E: 5.850
FX
10.250
D: 4.4
E: 6.150
ND: 0.30
Bevegelighet
8.200
D: 3.5
E: 4.700
22
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase
Njård
9.825
9.750/9.900
D: 2.0/2.0
E: 7.750/7.900
11.550
D: 2.50
E: 9.050
8.950
D: 2.00
E: 6.950
9.200
D: 2.50
E: 6.700
8.750
D: 3.500
E: 5.250
48.275
15.650
VT
9.825
9.750/9.900
D: 2.0/2.0
E: 7.750/7.900
UB
11.550
D: 2.5
E: 9.050
BB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
FX
9.200
D: 2.5
E: 6.700
Bevegelighet
8.750
D: 3.5
E: 5.250
23
22
Karianne Dragsten Kåsen
Holmen Tropp og Turn
10.250
10.150/10.350
D: 2.0/2.0
E: 8.150/8.350
7.900

E: 7.900
8.550
D: 2.00
E: 6.550
10.200
D: 3.00
E: 7.200
10.050
D: 4.000
E: 6.050
46.950
16.975
VT
10.250
10.150/10.350
D: 2.0/2.0
E: 8.150/8.350
UB
7.900

E: 7.900
BB
8.550
D: 2.0
E: 6.550
FX
10.200
D: 3.0
E: 7.200
Bevegelighet
10.050
D: 4.0
E: 6.050
24
38
Elsa Kallevig
Njård
10.500
10.300/10.700
D: 3.0/3.0
E: 7.300/7.700
9.850
D: 2.50
E: 7.350
8.650
D: 2.00
E: 6.650
9.050
D: 2.50
E: 6.550
8.550
D: 3.500
E: 5.050
46.600
17.325
VT
10.500
10.300/10.700
D: 3.0/3.0
E: 7.300/7.700
UB
9.850
D: 2.5
E: 7.350
BB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
FX
9.050
D: 2.5
E: 6.550
Bevegelighet
8.550
D: 3.5
E: 5.050
25
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle
Njård
10.675
10.400/10.950
D: 3.0/3.0
E: 7.400/7.950
8.800
D: 2.00
E: 8.800
ND: 2.00
8.300
D: 2.00
E: 6.300
10.500
D: 3.00
E: 7.500
7.600
D: 3.500
E: 4.100
45.875
18.050
VT
10.675
10.400/10.950
D: 3.0/3.0
E: 7.400/7.950
UB
8.800
D: 2.0
E: 8.800
ND: 2.00
BB
8.300
D: 2.0
E: 6.300
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
Bevegelighet
7.600
D: 3.5
E: 4.100
26
42
Mille Therese Hedberg
Tønsbergs Turnforening
10.775
10.850/10.700
D: 3.0/3.0
E: 7.850/7.700
11.200
D: 2.50
E: 8.700
6.500
D: 1.50
E: 5.000
7.600
D: 1.00
E: 6.600
7.550
D: 3.500
E: 4.050
43.625
20.300
VT
10.775
10.850/10.700
D: 3.0/3.0
E: 7.850/7.700
UB
11.200
D: 2.5
E: 8.700
BB
6.500
D: 1.5
E: 5.000
FX
7.600
D: 1.0
E: 6.600
Bevegelighet
7.550
D: 3.5
E: 4.050
27
32
Christine Victoria Kubon
Laksevåg turn og idrettslag
12.175
12.300/12.050
D: 3.5/3.5
E: 8.800/8.550
10.000
D: 1.00
E: 9.000
3.700
D: 0.00
E: 7.700
ND: 4.00
6.750
D: 0.00
E: 6.750
8.800
D: 2.000
E: 6.800
41.425
22.500
VT
12.175
12.300/12.050
D: 3.5/3.5
E: 8.800/8.550
UB
10.000
D: 1.0
E: 9.000
BB
3.700

E: 7.700
ND: 4.00
FX
6.750

E: 6.750
Bevegelighet
8.800
D: 2.0
E: 6.800
28
36
Victoria Canales
Njård
10.225
10.600/9.850
D: 2.0/2.0
E: 8.600/7.850
11.000
D: 2.50
E: 8.500
9.450
D: 3.00
E: 6.450
6.300
D: 3.500
E: 2.800
36.975
26.950
VT
10.225
10.600/9.850
D: 2.0/2.0
E: 8.600/7.850
UB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
BB

FX
9.450
D: 3.0
E: 6.450
Bevegelighet
6.300
D: 3.5
E: 2.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening


4.2
5.2


8.900
8.650




13.475
13.100
13.850

2
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening


4.4
5.2


8.950
8.150




13.350
13.350
13.350

0.125
3
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening


4.0
5.2


8.800
8.450




13.225
12.800
13.650

0.250
4
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening


4.2
5.0


8.600
8.500




13.150
12.800
13.500

0.325
5
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn


3.4
5.0


8.200
8.650



0.5

12.375
11.600
13.150

1.100
6
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn


3.5
3.5


8.850
8.550




12.200
12.350
12.050

1.275
7
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


4.4
3.0


8.600
8.450


0.1

12.175
12.900
11.450

1.300
7
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag


3.5
3.5


8.800
8.550




12.175
12.300
12.050

1.300
9
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim


4.4
3.0


8.600
8.400



0.1

12.150
13.000
11.300

1.325
10
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening


3.5
3.5


8.800
8.450




12.125
12.300
11.950

1.350
11
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening


3.5
3.5


8.500
8.700




12.100
12.000
12.200

1.375
12
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening


3.5
3.5


8.100
8.650




11.875
11.600
12.150

1.600
13
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn


3.0
3.0


8.650
8.550




11.600
11.650
11.550

1.875
14
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening


3.0
3.4


8.800
7.950




11.575
11.800
11.350

1.900
14
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim


3.5
3.5


7.950
8.200




11.575
11.450
11.700

1.900
16
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening


3.0
3.0


8.500
8.350




11.425
11.500
11.350

2.050
17
40
Olivia Sand, Njård


3.0
3.0


8.200
8.500




11.350
11.200
11.500

2.125
18
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn


3.0
3.0


8.650
7.900




11.275
11.650
10.900

2.200
19
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening


3.0
3.0


8.100
8.400




11.250
11.100
11.400

2.225
20
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening


4.0
1.6


8.500
8.250




11.175
12.500
9.850

2.300
21
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn


3.0
3.0


8.650
7.100




10.875
11.650
10.100

2.600
21
39
Aurora Rand-Holen, Njård


3.0
3.0


7.800
7.950




10.875
10.800
10.950

2.600
23
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening


3.0
3.0


7.850
7.700




10.775
10.850
10.700

2.700
24
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård


3.0
3.0


7.400
7.950




10.675
10.400
10.950

2.800
25
38
Elsa Kallevig, Njård


3.0
3.0


7.300
7.700




10.500
10.300
10.700

2.975
26
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn


2.0
2.0


8.150
8.350




10.250
10.150
10.350

3.225
27
36
Victoria Canales, Njård


2.0
2.0


8.600
7.850




10.225
10.600
9.850

3.250
28
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård


2.0
2.0


7.750
7.900




9.825
9.750
9.900

3.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn

5.5

8.350


13.850

2
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening

5.0

8.750


13.750

0.100
3
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

5.5

8.000


13.500

0.350
4
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

4.0

9.450


13.450

0.400
5
39
Aurora Rand-Holen, Njård

5.5

7.650


13.150

0.700
6
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

4.0

8.800


12.800

1.050
6
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

4.0

8.800


12.800

1.050
8
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

6.0

6.700


12.700

1.150
9
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

3.0

9.550


12.550

1.300
10
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.0

8.350


12.350

1.500
11
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.0

8.950


11.950

1.900
12
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

5.0

8.850

2.0

11.850

2.000
12
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

8.850


11.850

2.000
12
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn

3.5

8.350


11.850

2.000
15
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

2.5

9.100


11.600

2.250
16
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård

2.5

9.050


11.550

2.300
17
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

2.5

8.950


11.450

2.400
17
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening

2.5

8.950


11.450

2.400
19
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening

2.5

8.700


11.200

2.650
20
36
Victoria Canales, Njård

2.5

8.500


11.000

2.850
21
40
Olivia Sand, Njård

2.5

8.350


10.850

3.000
22
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening

2.5

8.300


10.800

3.050
23
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

1.0

9.600


10.600

3.250
24
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag

1.0

9.000


10.000

3.850
25
38
Elsa Kallevig, Njård

2.5

7.350


9.850

4.000
26
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn

1.0

8.300


9.300

4.550
27
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård

2.0

8.800

2.0

8.800

5.050
28
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn


7.900


7.900

5.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn

3.0

8.150


11.150

2
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

2.5

8.350


10.850

0.300
2
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

4.2

6.650


10.850

0.300
4
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

2.5

8.200


10.700

0.450
5
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

7.650


10.650

0.500
5
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

4.3

6.350


10.650

0.500
7
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn

2.5

8.100


10.600

0.550
8
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening

3.8

6.500


10.300

0.850
9
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.0

7.250


10.250

0.900
10
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

3.5

6.600


10.100

1.050
11
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

3.7

6.300


10.000

1.150
12
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

2.0

7.550


9.550

1.600
13
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

2.0

7.450


9.450

1.700
13
40
Olivia Sand, Njård

3.0

6.450


9.450

1.700
15
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn

2.5

6.900


9.400

1.750
16
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård

2.0

6.950


8.950

2.200
17
38
Elsa Kallevig, Njård

2.0

6.650


8.650

2.500
18
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn

2.0

6.550


8.550

2.600
19
39
Aurora Rand-Holen, Njård

3.5

5.000


8.500

2.650
20
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård

2.0

6.300


8.300

2.850
21
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

3.9

4.300


8.200

2.950
22
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

4.950


7.950

3.200
23
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening

2.0

5.850


7.850

3.300
24
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

3.0

4.800


7.800

3.350
25
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening

2.0

6.550

2.0

6.550

4.600
26
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening

1.5

5.000


6.500

4.650
27
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag


7.700

4.0

3.700

7.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

5.0

8.600


13.600

2
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening

5.0

8.450


13.450

0.150
3
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

5.0

7.750


12.750

0.850
4
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

5.0

7.700


12.700

0.900
5
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.7

8.050

0.1

12.650

0.950
6
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

5.0

7.250


12.250

1.350
7
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn

4.7

7.450


12.150

1.450
8
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn

4.2

7.750


11.950

1.650
8
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

4.7

7.250


11.950

1.650
10
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

5.0

8.850

2.0

11.850

1.750
10
39
Aurora Rand-Holen, Njård

4.4

7.450


11.850

1.750
12
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

4.7

7.100


11.800

1.800
13
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

3.0

8.500


11.500

2.100
14
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

5.0

8.350

2.0

11.350

2.250
15
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

3.0

8.300


11.300

2.300
16
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn

3.0

8.250


11.250

2.350
16
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening

3.0

8.250


11.250

2.350
18
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.0

7.800


10.800

2.800
19
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

7.650


10.650

2.950
20
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård

3.0

7.500


10.500

3.100
21
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening

4.4

6.150

0.3

10.250

3.350
22
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn

3.0

7.200


10.200

3.400
23
40
Olivia Sand, Njård

3.0

7.000


10.000

3.600
24
36
Victoria Canales, Njård

3.0

6.450


9.450

4.150
25
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård

2.5

6.700


9.200

4.400
26
38
Elsa Kallevig, Njård

2.5

6.550


9.050

4.550
27
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening

1.0

6.600


7.600

6.000
28
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag


6.750


6.750

6.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

5.0

8.850


13.850

2
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening

5.0

8.200


13.200

0.650
3
39
Aurora Rand-Holen, Njård

5.0

8.000


13.000

0.850
4
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn

4.0

8.450


12.450

1.400
5
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

4.0

8.000


12.000

1.850
6
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.300


11.300

2.550
7
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

3.5

6.950


10.450

3.400
8
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

4.0

6.300


10.300

3.550
9
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

4.0

6.050


10.050

3.800
9
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn

4.0

6.050


10.050

3.800
11
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.0

6.000


10.000

3.850
12
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening

4.0

5.600


9.600

4.250
13
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

4.0

5.550


9.550

4.300
14
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

3.5

5.800


9.300

4.550
15
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

3.5

5.650


9.150

4.700
16
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag

2.0

6.800


8.800

5.050
17
40
Olivia Sand, Njård

3.5

5.250


8.750

5.100
17
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård

3.5

5.250


8.750

5.100
19
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

5.200


8.700

5.150
20
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn

3.5

5.100


8.600

5.250
21
38
Elsa Kallevig, Njård

3.5

5.050


8.550

5.300
22
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening

3.5

4.700


8.200

5.650
23
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.5

4.500


8.000

5.850
24
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

3.5

4.450


7.950

5.900
25
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård

3.5

4.100


7.600

6.250
26
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

2.0

5.550


7.550

6.300
26
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening

3.5

4.050


7.550

6.300
28
36
Victoria Canales, Njård

3.5

2.800


6.300

7.550

Last Update: 6/21/2024 2:51:43 AM
SX
SM
MD
XL
XXL