Back 

FIG 1 turn kvinner Nedre Glomma, 2023-03-04

FIG Elite Rekrutt FIG Elite Junior Junior CoP Senior Senior Finaler
Senior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
46
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
11.900
11.900/-
D: 4.2/-
E: 7.700/-
12.750
D: 4.10
E: 8.650
13.400
D: 5.10
E: 8.300
12.100
D: 4.10
E: 8.100
ND: 0.10
50.150
VT
11.900
11.900/-
D: 4.2/-
E: 7.700/-
UB
12.750
D: 4.1
E: 8.650
BB
13.400
D: 5.1
E: 8.300
FX
12.100
D: 4.1
E: 8.100
ND: 0.10
2
65
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp og Turn
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
12.200
D: 4.10
E: 8.100
12.900
D: 4.80
E: 8.100
11.850
D: 4.30
E: 7.850
ND: 0.30
49.200
0.950
VT
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
UB
12.200
D: 4.1
E: 8.100
BB
12.900
D: 4.8
E: 8.100
FX
11.850
D: 4.3
E: 7.850
ND: 0.30
3
45
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
12.400
12.400/-
D: 3.8/-
E: 8.600/-
11.650
D: 4.20
E: 7.450
13.100
D: 4.90
E: 8.200
12.000
D: 4.30
E: 8.000
ND: 0.30
49.150
1.000
VT
12.400
12.400/-
D: 3.8/-
E: 8.600/-
UB
11.650
D: 4.2
E: 7.450
BB
13.100
D: 4.9
E: 8.200
FX
12.000
D: 4.3
E: 8.000
ND: 0.30
4
55
Hedda Folden
Nedre Glomma Turn
12.500
12.500/-
D: 3.4/-
E: 9.100/-
10.500
D: 2.10
E: 8.400
12.200
D: 5.40
E: 6.800
12.750
D: 4.80
E: 7.950
47.950
2.200
VT
12.500
12.500/-
D: 3.4/-
E: 9.100/-
UB
10.500
D: 2.1
E: 8.400
BB
12.200
D: 5.4
E: 6.800
FX
12.750
D: 4.8
E: 7.950
5
53
Juliane Amalie Tøssebro
Laksevåg turn og idrettslag
13.100
13.100/-
D: 4.4/-
E: 8.700/-
11.450
D: 3.80
E: 7.650
12.400
D: 4.50
E: 8.000
ND: 0.10
10.800
D: 4.50
E: 6.700
ND: 0.40
47.750
2.400
VT
13.100
13.100/-
D: 4.4/-
E: 8.700/-
UB
11.450
D: 3.8
E: 7.650
BB
12.400
D: 4.5
E: 8.000
ND: 0.10
FX
10.800
D: 4.5
E: 6.700
ND: 0.40
6
48
Olivia Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
12.350
12.350/12.300
D: 3.6/3.4
E: 8.750/8.900
11.250
D: 4.00
E: 7.250
11.500
D: 4.60
E: 6.900
12.300
D: 4.40
E: 7.900
47.400
2.750
VT
12.350
12.350/12.300
D: 3.6/3.4
E: 8.750/8.900
UB
11.250
D: 4.0
E: 7.250
BB
11.500
D: 4.6
E: 6.900
FX
12.300
D: 4.4
E: 7.900
7
56
Amalie Norvang Dalene
Nedre Glomma Turn
12.400
12.400/12.000
D: 3.8/3.2
E: 8.700/8.800
ND: 0.10 / 0.00
10.250
D: 2.70
E: 7.550
11.950
D: 4.70
E: 7.350
ND: 0.10
12.250
D: 4.30
E: 7.950
46.850
3.300
VT
12.400
12.400/12.000
D: 3.8/3.2
E: 8.700/8.800
ND: 0.10/0.00
UB
10.250
D: 2.7
E: 7.550
BB
11.950
D: 4.7
E: 7.350
ND: 0.10
FX
12.250
D: 4.3
E: 7.950
8
64
Serina Kvæsted
Holmen Tropp og Turn
12.150
12.150/-
D: 3.2/-
E: 8.950/-
11.250
D: 4.00
E: 7.250
12.000
D: 4.40
E: 7.600
11.100
D: 4.30
E: 6.900
ND: 0.10
46.500
3.650
VT
12.150
12.150/-
D: 3.2/-
E: 8.950/-
UB
11.250
D: 4.0
E: 7.250
BB
12.000
D: 4.4
E: 7.600
FX
11.100
D: 4.3
E: 6.900
ND: 0.10
9
43
Anna Fozia Vik
Oslo Turnforening
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
11.850
D: 3.80
E: 8.050
11.200
D: 4.90
E: 6.400
ND: 0.10
11.050
D: 4.30
E: 6.750
46.400
3.750
VT
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
UB
11.850
D: 3.8
E: 8.050
BB
11.200
D: 4.9
E: 6.400
ND: 0.10
FX
11.050
D: 4.3
E: 6.750
10
51
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.250
12.250/-
D: 3.6/-
E: 8.650/-
10.850
D: 3.80
E: 7.050
12.400
D: 4.50
E: 7.900
10.700
D: 3.90
E: 7.100
ND: 0.30
46.200
3.950
VT
12.250
12.250/-
D: 3.6/-
E: 8.650/-
UB
10.850
D: 3.8
E: 7.050
BB
12.400
D: 4.5
E: 7.900
FX
10.700
D: 3.9
E: 7.100
ND: 0.30
11
63
Kaja Fretland Vika
Holmen Tropp og Turn
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
9.600
D: 2.60
E: 7.000
11.500
D: 4.30
E: 7.200
11.400
D: 3.80
E: 7.600
44.350
5.800
VT
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
UB
9.600
D: 2.6
E: 7.000
BB
11.500
D: 4.3
E: 7.200
FX
11.400
D: 3.8
E: 7.600
12
44
Edel Charlotte Eiken Fosse
Oslo Turnforening
11.950
11.950/-
D: 3.2/-
E: 8.750/-
10.750
D: 4.20
E: 6.550
9.350
D: 4.60
E: 4.750
11.800
D: 4.20
E: 7.700
ND: 0.10
43.850
6.300
VT
11.950
11.950/-
D: 3.2/-
E: 8.750/-
UB
10.750
D: 4.2
E: 6.550
BB
9.350
D: 4.6
E: 4.750
FX
11.800
D: 4.2
E: 7.700
ND: 0.10
13
50
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
11.300
11.300/10.450
D: 4.2/1.6
E: 7.200/8.850
ND: 0.10 / 0.00
11.350
D: 4.00
E: 7.450
ND: 0.10
9.900
D: 4.50
E: 5.500
ND: 0.10
10.850
D: 4.00
E: 6.850
43.400
6.750
VT
11.300
11.300/10.450
D: 4.2/1.6
E: 7.200/8.850
ND: 0.10/0.00
UB
11.350
D: 4.0
E: 7.450
ND: 0.10
BB
9.900
D: 4.5
E: 5.500
ND: 0.10
FX
10.850
D: 4.0
E: 6.850
14
49
Scarlett Mapusa Rennesund
Oslo Turnforening
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
7.650
D: 2.70
E: 4.950
12.050
D: 4.50
E: 7.550
11.150
D: 3.90
E: 7.550
ND: 0.30
43.150
7.000
VT
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
UB
7.650
D: 2.7
E: 4.950
BB
12.050
D: 4.5
E: 7.550
FX
11.150
D: 3.9
E: 7.550
ND: 0.30
15
57
Aurora Walen Arnesen
Nedre Glomma Turn
11.950
11.950/-
D: 3.4/-
E: 8.550/-
11.200
D: 3.30
E: 7.900
10.000
D: 4.00
E: 6.000
9.750
D: 4.20
E: 5.550
42.900
7.250
VT
11.950
11.950/-
D: 3.4/-
E: 8.550/-
UB
11.200
D: 3.3
E: 7.900
BB
10.000
D: 4.0
E: 6.000
FX
9.750
D: 4.2
E: 5.550
16
62
Tuva Grøv Revheim
Holmen Tropp og Turn
11.800
11.800/-
D: 3.2/-
E: 8.600/-
9.000
D: 1.30
E: 7.700
10.550
D: 3.60
E: 6.950
10.450
D: 3.10
E: 7.350
41.800
8.350
VT
11.800
11.800/-
D: 3.2/-
E: 8.600/-
UB
9.000
D: 1.3
E: 7.700
BB
10.550
D: 3.6
E: 6.950
FX
10.450
D: 3.1
E: 7.350
17
59
Sara Myrvold
Nordre Aker Turnforening
10.900
10.900/10.900
D: 3.4/2.4
E: 7.500/8.500
8.850
D: 1.20
E: 7.650
10.750
D: 3.80
E: 6.950
10.600
D: 3.10
E: 7.500
41.100
9.050
VT
10.900
10.900/10.900
D: 3.4/2.4
E: 7.500/8.500
UB
8.850
D: 1.2
E: 7.650
BB
10.750
D: 3.8
E: 6.950
FX
10.600
D: 3.1
E: 7.500
18
66
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
11.650
11.650/10.450
D: 3.4/1.6
E: 8.250/8.850
8.650
D: 1.30
E: 7.350
9.850
D: 3.50
E: 6.350
10.050
D: 4.20
E: 6.150
ND: 0.30
40.200
9.950
VT
11.650
11.650/10.450
D: 3.4/1.6
E: 8.250/8.850
UB
8.650
D: 1.3
E: 7.350
BB
9.850
D: 3.5
E: 6.350
FX
10.050
D: 4.2
E: 6.150
ND: 0.30
19
58
Tilde Myrene
Nedre Glomma Turn
11.700
11.700/-
D: 3.4/-
E: 8.300/-
8.150
D: 1.90
E: 6.250
8.800
D: 3.60
E: 5.300
ND: 0.10
10.500
D: 3.50
E: 7.000
39.150
11.000
VT
11.700
11.700/-
D: 3.4/-
E: 8.300/-
UB
8.150
D: 1.9
E: 6.250
BB
8.800
D: 3.6
E: 5.300
ND: 0.10
FX
10.500
D: 3.5
E: 7.000
20
68
Marthe Wiggen
Moss Turnforening
10.350
10.350/10.800
D: 3.2/2.4
E: 7.150/8.400
7.500
D: 0.90
E: 6.600
9.550
D: 3.00
E: 6.550
10.400
D: 3.00
E: 7.400
37.800
12.350
VT
10.350
10.350/10.800
D: 3.2/2.4
E: 7.150/8.400
UB
7.500
D: 0.9
E: 6.600
BB
9.550
D: 3.0
E: 6.550
FX
10.400
D: 3.0
E: 7.400
21
61
Gine Hauglum-Werner
Holmen Tropp og Turn
12.300
12.300/11.250
D: 3.4/3.6
E: 8.900/7.650
3.500
D: 0.90
E: 6.600
ND: 4.00
10.300
D: 3.90
E: 6.400
11.000
D: 4.00
E: 7.000
37.100
13.050
VT
12.300
12.300/11.250
D: 3.4/3.6
E: 8.900/7.650
UB
3.500
D: 0.9
E: 6.600
ND: 4.00
BB
10.300
D: 3.9
E: 6.400
FX
11.000
D: 4.0
E: 7.000
22
60
Sanne Marie Lunde
Slemmestad og Omegn Turnforening
11.100
D: 3.20
E: 7.900
12.450
D: 4.60
E: 7.850
23.550
26.600
VT
UB

BB
11.100
D: 3.2
E: 7.900
FX
12.450
D: 4.6
E: 7.850
23
70
Aja-Fatouu Marenah
Moss Turnforening
12.150
12.150/11.050
D: 3.4/2.4
E: 8.750/8.650
8.900
D: 3.40
E: 5.600
ND: 0.10
21.050
29.100
VT
12.150
12.150/11.050
D: 3.4/2.4
E: 8.750/8.650
UB

BB
8.900
D: 3.4
E: 5.600
ND: 0.10
FX

24
54
Julie Dicko Erichsen
Laksevåg turn og idrettslag
13.400
D: 5.00
E: 8.400
13.400
36.750
VT
UB
13.400
D: 5.0
E: 8.400
BB

FX

25
67
Maia Rodal Eide
Moss Turnforening
9.600
D: 3.40
E: 6.200
9.600
40.550
VT
UB

BB

FX
9.600
D: 3.4
E: 6.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
48
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening


3.6
3.4


8.750
8.900




12.325
12.350
12.300

2
56
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn


3.8
3.2


8.700
8.800


0.1

12.200
12.400
12.000

0.125
3
61
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp og Turn


3.4
3.6


8.900
7.650




11.775
12.300
11.250

0.550
4
70
Aja-Fatouu Marenah, Moss Turnforening


3.4
2.4


8.750
8.650




11.600
12.150
11.050

0.725
5
66
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4
1.6


8.250
8.850




11.050
11.650
10.450

1.275
6
59
Sara Myrvold, Nordre Aker Turnforening


3.4
2.4


7.500
8.500




10.900
10.900
10.900

1.425
7
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


4.2
1.6


7.200
8.850


0.1

10.875
11.300
10.450

1.450
8
68
Marthe Wiggen, Moss Turnforening


3.2
2.4


7.150
8.400




10.575
10.350
10.800

1.750
9
53
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg turn og idrettslag


4.4


8.700




6.550
13.100

5.775
10
55
Hedda Folden, Nedre Glomma Turn


3.4


9.100




6.250
12.500

6.075
11
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening


3.8


8.600




6.200
12.400

6.125
12
49
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening


3.4


8.900




6.150
12.300

6.175
12
43
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening


3.4


8.900




6.150
12.300

6.175
14
65
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn


3.4


8.850




6.125
12.250

6.200
14
51
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


3.6


8.650




6.125
12.250

6.200
16
64
Serina Kvæsted, Holmen Tropp og Turn


3.2


8.950




6.075
12.150

6.250
17
44
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening


3.2


8.750




5.975
11.950

6.350
17
57
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn


3.4


8.550




5.975
11.950

6.350
19
46
Maria Tronrud, Oslo Turnforening


4.2


7.700




5.950
11.900

6.375
20
63
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turn


3.2


8.650




5.925
11.850

6.400
21
62
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp og Turn


3.2


8.600




5.900
11.800

6.425
22
58
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn


3.4


8.300




5.850
11.700

6.475
23
54
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg turn og idrettslag










23
67
Maia Rodal Eide, Moss Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
54
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg turn og idrettslag

5.0

8.400


13.400

2
46
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.1

8.650


12.750

0.650
3
65
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.1

8.100


12.200

1.200
4
43
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

3.8

8.050


11.850

1.550
5
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.2

7.450


11.650

1.750
6
53
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg turn og idrettslag

3.8

7.650


11.450

1.950
7
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

7.450

0.1

11.350

2.050
8
64
Serina Kvæsted, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.250


11.250

2.150
8
48
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.0

7.250


11.250

2.150
10
57
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn

3.3

7.900


11.200

2.200
11
51
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.8

7.050


10.850

2.550
12
44
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening

4.2

6.550


10.750

2.650
13
55
Hedda Folden, Nedre Glomma Turn

2.1

8.400


10.500

2.900
14
56
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

2.7

7.550


10.250

3.150
15
63
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turn

2.6

7.000


9.600

3.800
16
62
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp og Turn

1.3

7.700


9.000

4.400
17
59
Sara Myrvold, Nordre Aker Turnforening

1.2

7.650


8.850

4.550
18
66
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

1.3

7.350


8.650

4.750
19
58
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

1.9

6.250


8.150

5.250
20
49
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

2.7

4.950


7.650

5.750
21
68
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

0.9

6.600


7.500

5.900
22
61
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp og Turn

0.9

6.600

4.0

3.500

9.900
23
67
Maia Rodal Eide, Moss Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
46
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

5.1

8.300


13.400

2
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.9

8.200


13.100

0.300
3
65
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.8

8.100


12.900

0.500
4
53
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg turn og idrettslag

4.5

8.000

0.1

12.400

1.000
4
51
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.5

7.900


12.400

1.000
6
55
Hedda Folden, Nedre Glomma Turn

5.4

6.800


12.200

1.200
7
49
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

4.5

7.550


12.050

1.350
8
64
Serina Kvæsted, Holmen Tropp og Turn

4.4

7.600


12.000

1.400
9
56
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

4.7

7.350

0.1

11.950

1.450
10
63
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turn

4.3

7.200


11.500

1.900
10
48
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.6

6.900


11.500

1.900
12
43
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

4.9

6.400

0.1

11.200

2.200
13
60
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.2

7.900


11.100

2.300
14
59
Sara Myrvold, Nordre Aker Turnforening

3.8

6.950


10.750

2.650
15
62
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp og Turn

3.6

6.950


10.550

2.850
16
61
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp og Turn

3.9

6.400


10.300

3.100
17
57
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn

4.0

6.000


10.000

3.400
18
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.5

5.500

0.1

9.900

3.500
19
66
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

6.350


9.850

3.550
20
68
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

3.0

6.550


9.550

3.850
21
44
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening

4.6

4.750


9.350

4.050
22
70
Aja-Fatouu Marenah, Moss Turnforening

3.4

5.600

0.1

8.900

4.500
23
58
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

3.6

5.300

0.1

8.800

4.600
24
54
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg turn og idrettslag




24
67
Maia Rodal Eide, Moss Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
55
Hedda Folden, Nedre Glomma Turn

4.8

7.950


12.750

2
60
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.6

7.850


12.450

0.300
3
48
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.4

7.900


12.300

0.450
4
56
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

4.3

7.950


12.250

0.500
5
46
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.1

8.100

0.1

12.100

0.650
6
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.3

8.000

0.3

12.000

0.750
7
65
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.3

7.850

0.3

11.850

0.900
8
44
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening

4.2

7.700

0.1

11.800

0.950
9
63
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turn

3.8

7.600


11.400

1.350
10
49
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

3.9

7.550

0.3

11.150

1.600
11
64
Serina Kvæsted, Holmen Tropp og Turn

4.3

6.900

0.1

11.100

1.650
12
43
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

4.3

6.750


11.050

1.700
13
61
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.000


11.000

1.750
14
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

6.850


10.850

1.900
15
53
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg turn og idrettslag

4.5

6.700

0.4

10.800

1.950
16
51
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.9

7.100

0.3

10.700

2.050
17
59
Sara Myrvold, Nordre Aker Turnforening

3.1

7.500


10.600

2.150
18
58
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

3.5

7.000


10.500

2.250
19
62
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp og Turn

3.1

7.350


10.450

2.300
20
68
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

3.0

7.400


10.400

2.350
21
66
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

4.2

6.150

0.3

10.050

2.700
22
57
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn

4.2

5.550


9.750

3.000
23
67
Maia Rodal Eide, Moss Turnforening

3.4

6.200


9.600

3.150
24
54
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg turn og idrettslag




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/16/2024 8:33:28 PM
SX
SM
MD
XL
XXL