Back 

Talentrækken Region Øst 2. runde 2023 Farum Arena, 2023-04-15

Minipiger – 3. division Micropiger – 5. division Minipiger 5. division Juniorpiger 1. division Micropiger – 3. division Micromix – 1. division Microdrenge – 1. division Minimix – 1. division Minidrenge – 1. division Micropiger – 1. division Minipiger – 1. division Micropiger – 6. division Micropiger – 4. division Micropiger – 2. division Minipiger – 4. division Minipiger – 2. division
Minipiger 5. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
1
Vedbæk Gymnastikforening TMP 1
9,600
D: 2,100
E: 5,500
C: 2,000

11,100
D: 1,200
E: 8,500
C: 1,400

9,300
D: 1,500
E: 7,100
C: 0,700

41,965
Rytme
9,600
D: 2,100
E: 5,500
C: 2,000
Bane
11,100
D: 1,200
E: 8,500
C: 1,400
Tram
9,300
D: 1,500
E: 7,100
C: 0,700
2
5
Gladsaxe IF TMP 2
7,830
D: 1,700
E: 4,130
C: 2,000

11,730
D: 1,400
E: 8,330
C: 2,000

9,030
D: 1,700
E: 6,330
C: 1,000

41,940
0,025
Rytme
7,830
D: 1,700
E: 4,130
C: 2,000
Bane
11,730
D: 1,400
E: 8,330
C: 2,000
Tram
9,030
D: 1,700
E: 6,330
C: 1,000
3
3
Himmelev-Veddelev GF (HVG) TMP 1
7,795
D: 1,900
E: 3,965
C: 1,930

11,165
D: 1,700
E: 7,765
C: 1,700

10,065
D: 1,900
E: 7,365
C: 0,800

41,388
0,577
Rytme
7,795
D: 1,900
E: 3,965
C: 1,930
Bane
11,165
D: 1,700
E: 7,765
C: 1,700
Tram
10,065
D: 1,900
E: 7,365
C: 0,800
4
4
Skjold Gymnastik Birkerød TMP 1
7,550
D: 1,550
E: 4,200
C: 1,800

9,900
D: 0,900
E: 7,900
C: 1,400
HJ: 0,3
9,000
D: 1,600
E: 6,600
C: 0,800

39,228
2,737
Rytme
7,550
D: 1,550
E: 4,200
C: 1,800
Bane
9,900
D: 0,900
E: 7,900
C: 1,400
ÖD- 0,3
Tram
9,000
D: 1,600
E: 6,600
C: 0,800
5
2
GF Køge Bugt TMP 1
8,630
D: 2,000
E: 4,630
C: 2,000

9,300
D: 1,100
E: 8,200


8,565
D: 1,500
E: 6,265
C: 0,800

38,475
3,490
Rytme
8,630
D: 2,000
E: 4,630
C: 2,000
Bane
9,300
D: 1,100
E: 8,200
C:
Tram
8,565
D: 1,500
E: 6,265
C: 0,800
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
1
Vedbæk Gymnastikforening TMP 1

2,100

5,500

2,000

9,600

2
2
GF Køge Bugt TMP 1

2,000

4,630

2,000

8,630

0,970
3
5
Gladsaxe IF TMP 2

1,700

4,130

2,000

7,830

1,770
4
3
Himmelev-Veddelev GF (HVG) TMP 1

1,900

3,965

1,930

7,795

1,805
5
4
Skjold Gymnastik Birkerød TMP 1

1,550

4,200

1,800

7,550

2,050
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
5
Gladsaxe IF TMP 2

1,400

8,330

2,000

11,730

2
3
Himmelev-Veddelev GF (HVG) TMP 1

1,700

7,765

1,700

11,165

0,565
3
1
Vedbæk Gymnastikforening TMP 1

1,200

8,500

1,400

11,100

0,630
4
4
Skjold Gymnastik Birkerød TMP 1

0,900

7,900

1,400

0,30

9,900

1,830
5
2
GF Køge Bugt TMP 1

1,100

8,200

9,300

2,430
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
3
Himmelev-Veddelev GF (HVG) TMP 1

1,900

7,365

0,800

10,065

2
1
Vedbæk Gymnastikforening TMP 1

1,500

7,100

0,700

9,300

0,765
3
5
Gladsaxe IF TMP 2

1,700

6,330

1,000

9,030

1,035
4
4
Skjold Gymnastik Birkerød TMP 1

1,600

6,600

0,800

9,000

1,065
5
2
GF Køge Bugt TMP 1

1,500

6,265

0,800

8,565

1,500
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 13-07-2024 21:57:13
SX
SM
MD
XL
XXL