Back 

Talentrækken Region Øst 2. runde 2023 Farum Arena, 2023-04-15

Minipiger – 3. division Micropiger – 5. division Minipiger 5. division Juniorpiger 1. division Micropiger – 3. division Micromix – 1. division Microdrenge – 1. division Minimix – 1. division Minidrenge – 1. division Micropiger – 1. division Minipiger – 1. division Micropiger – 6. division Micropiger – 4. division Micropiger – 2. division Minipiger – 4. division Minipiger – 2. division
Micropiger – 6. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
5
GymHelsinge TMiP 2
6,960
D: 1,800
E: 3,230
C: 1,930

11,730
D: 1,200
E: 8,530
C: 2,000

10,100
D: 1,200
E: 7,500
C: 1,400

40,905
Rytme
6,960
D: 1,800
E: 3,230
C: 1,930
Bane
11,730
D: 1,200
E: 8,530
C: 2,000
Tram
10,100
D: 1,200
E: 7,500
C: 1,400
2
3
Høng GF TMiP 2
7,295
D: 1,800
E: 3,630
C: 1,865

11,165
D: 0,800
E: 8,365
C: 2,000

6,765
D: 1,200
E: 4,865
C: 0,700

36,420
4,485
Rytme
7,295
D: 1,800
E: 3,630
C: 1,865
Bane
11,165
D: 0,800
E: 8,365
C: 2,000
Tram
6,765
D: 1,200
E: 4,865
C: 0,700
3
4
Lille Næstved IF TMiP 2
7,330
D: 2,000
E: 3,400
C: 1,930

10,130
D: 1,000
E: 7,130
C: 2,000

6,330
D: 1,000
E: 4,730
C: 0,600

35,493
5,412
Rytme
7,330
D: 2,000
E: 3,400
C: 1,930
Bane
10,130
D: 1,000
E: 7,130
C: 2,000
Tram
6,330
D: 1,000
E: 4,730
C: 0,600
4
1
Skjold Gymnastik Birkerød TMiP 2
5,730
D: 1,200
E: 2,730
C: 1,800

10,930
D: 0,700
E: 8,430
C: 1,800

8,165
D: 1,600
E: 5,765
C: 0,800

35,455
5,450
Rytme
5,730
D: 1,200
E: 2,730
C: 1,800
Bane
10,930
D: 0,700
E: 8,430
C: 1,800
Tram
8,165
D: 1,600
E: 5,765
C: 0,800
5
2
Eskilstrup G & IF TMiP 1
5,850
D: 1,200
E: 2,850
C: 1,800

10,800
D: 0,600
E: 8,600
C: 1,600

2,630
D: 1,200
E: 1,230
C: 0,200

30,170
10,735
Rytme
5,850
D: 1,200
E: 2,850
C: 1,800
Bane
10,800
D: 0,600
E: 8,600
C: 1,600
Tram
2,630
D: 1,200
E: 1,230
C: 0,200
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
4
Lille Næstved IF TMiP 2

2,000

3,400

1,930

7,330

2
3
Høng GF TMiP 2

1,800

3,630

1,865

7,295

0,035
3
5
GymHelsinge TMiP 2

1,800

3,230

1,930

6,960

0,370
4
2
Eskilstrup G & IF TMiP 1

1,200

2,850

1,800

5,850

1,480
5
1
Skjold Gymnastik Birkerød TMiP 2

1,200

2,730

1,800

5,730

1,600
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
5
GymHelsinge TMiP 2

1,200

8,530

2,000

11,730

2
3
Høng GF TMiP 2

0,800

8,365

2,000

11,165

0,565
3
1
Skjold Gymnastik Birkerød TMiP 2

0,700

8,430

1,800

10,930

0,800
4
2
Eskilstrup G & IF TMiP 1

0,600

8,600

1,600

10,800

0,930
5
4
Lille Næstved IF TMiP 2

1,000

7,130

2,000

10,130

1,600
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
5
GymHelsinge TMiP 2

1,200

7,500

1,400

10,100

2
1
Skjold Gymnastik Birkerød TMiP 2

1,600

5,765

0,800

8,165

1,935
3
3
Høng GF TMiP 2

1,200

4,865

0,700

6,765

3,335
4
4
Lille Næstved IF TMiP 2

1,000

4,730

0,600

6,330

3,770
5
2
Eskilstrup G & IF TMiP 1

1,200

1,230

0,200

2,630

7,470
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 13-07-2024 22:02:16
SX
SM
MD
XL
XXL