Back 

Talentrækken Region Øst 2. runde 2023 Farum Arena, 2023-04-15

Minipiger – 3. division Micropiger – 5. division Minipiger 5. division Juniorpiger 1. division Micropiger – 3. division Micromix – 1. division Microdrenge – 1. division Minimix – 1. division Minidrenge – 1. division Micropiger – 1. division Minipiger – 1. division Micropiger – 6. division Micropiger – 4. division Micropiger – 2. division Minipiger – 4. division Minipiger – 2. division
Minidrenge – 1. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
7
GF Køge Bugt TMD 1
7,600
D: 2,000
E: 3,600
C: 2,000

12,930
D: 2,900
E: 8,030
C: 2,000

12,365
D: 2,400
E: 7,965
C: 2,000

47,518
Rytme
7,600
D: 2,000
E: 3,600
C: 2,000
Bane
12,930
D: 2,900
E: 8,030
C: 2,000
Tram
12,365
D: 2,400
E: 7,965
C: 2,000
2
5
Eskilstrup G & IF TMD 1
6,900
D: 1,500
E: 3,600
C: 1,800

11,900
D: 2,000
E: 7,900
C: 2,000

11,330
D: 2,500
E: 6,830
C: 2,000

43,225
4,293
Rytme
6,900
D: 1,500
E: 3,600
C: 1,800
Bane
11,900
D: 2,000
E: 7,900
C: 2,000
Tram
11,330
D: 2,500
E: 6,830
C: 2,000
3
6
Roskilde TeamGym TMD 1
7,265
D: 1,600
E: 3,665
C: 2,000

10,665
D: 2,500
E: 6,765
C: 1,400

11,800
D: 2,400
E: 7,400
C: 2,000

43,128
4,390
Rytme
7,265
D: 1,600
E: 3,665
C: 2,000
Bane
10,665
D: 2,500
E: 6,765
C: 1,400
Tram
11,800
D: 2,400
E: 7,400
C: 2,000
4
4
Gladsaxe IF TMD 1
6,260
D: 2,000
E: 2,330
C: 1,930

6,230
D: 1,200
E: 5,030


6,765
D: 1,800
E: 3,765
C: 1,200

32,318
15,200
Rytme
6,260
D: 2,000
E: 2,330
C: 1,930
Bane
6,230
D: 1,200
E: 5,030
C:
Tram
6,765
D: 1,800
E: 3,765
C: 1,200
5
3
Roskilde TeamGym TMD 2
5,930
D: 1,600
E: 2,330
C: 2,000

8,400
D: 1,500
E: 6,100
C: 0,800

8,465
D: 1,800
E: 5,765
C: 0,900

32,167
15,351
Rytme
5,930
D: 1,600
E: 2,330
C: 2,000
Bane
8,400
D: 1,500
E: 6,100
C: 0,800
Tram
8,465
D: 1,800
E: 5,765
C: 0,900
6
2
Farum Gymnastikforening TMD 1












47,518
Rytme
D:
E:
C:
Bane
D:
E:
C:
Tram
D:
E:
C:
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
7
GF Køge Bugt TMD 1

2,000

3,600

2,000

7,600

2
6
Roskilde TeamGym TMD 1

1,600

3,665

2,000

7,265

0,335
3
5
Eskilstrup G & IF TMD 1

1,500

3,600

1,800

6,900

0,700
4
4
Gladsaxe IF TMD 1

2,000

2,330

1,930

6,260

1,340
5
3
Roskilde TeamGym TMD 2

1,600

2,330

2,000

5,930

1,670
6
2
Farum Gymnastikforening TMD 1


7,600
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
7
GF Køge Bugt TMD 1

2,900

8,030

2,000

12,930

2
5
Eskilstrup G & IF TMD 1

2,000

7,900

2,000

11,900

1,030
3
6
Roskilde TeamGym TMD 1

2,500

6,765

1,400

10,665

2,265
4
3
Roskilde TeamGym TMD 2

1,500

6,100

0,800

8,400

4,530
5
4
Gladsaxe IF TMD 1

1,200

5,030

6,230

6,700
6
2
Farum Gymnastikforening TMD 1


12,930
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
7
GF Køge Bugt TMD 1

2,400

7,965

2,000

12,365

2
6
Roskilde TeamGym TMD 1

2,400

7,400

2,000

11,800

0,565
3
5
Eskilstrup G & IF TMD 1

2,500

6,830

2,000

11,330

1,035
4
3
Roskilde TeamGym TMD 2

1,800

5,765

0,900

8,465

3,900
5
4
Gladsaxe IF TMD 1

1,800

3,765

1,200

6,765

5,600
6
2
Farum Gymnastikforening TMD 1


12,365
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 26-05-2024 20:21:04
SX
SM
MD
XL
XXL