Back 

NTV Kilpalinjan sekä MTV 1.-2. luokan luokkakilpailu, Lappeenranta Lappeenranta, 2023-05-12

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E-lk F-lk G-lk H-lk MTV 1.lk MTV 2.lk B-lk joukkue C-lk joukkue D-lk joukkue E-lk joukkue
B nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
14
Päivänen Peppi
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
2
34
Jaako Jenny
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
3
3
Pulkkinen Iitu
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
4
31
Moilanen Lilja
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
5
32
Maijala Unna
Lappeenrannan Voimistelijat
8-8,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
6
13
Huovila Erin
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
35
Soidinaho Elli
Lappeenrannan Voimistelijat
8-8,5
6-7
8-8,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
8
15
Karkulahti Ansa
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
9
2
Laitinen Viola
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
9-9,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
10
1
Tynkkynen Jade
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8-8,5
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
33
Akkila Linnea
Lappeenrannan Voimistelijat
7,5-8
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
29
Kaukonen Jatta
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
30
Keituri Cindy
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
16
Mäkelä Iisa
Kotkan Telinevoimistelijat
8-8,5
6-7
alle 6
6-7
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
34
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

2
31
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

3
30
Keituri Cindy, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

4
2
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

9-9,5

5
3
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

9-9,5

6
13
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

7
14
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

8
29
Kaukonen Jatta, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

9
15
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

10
32
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

10
16
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

10
35
Soidinaho Elli, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
1
Tynkkynen Jade, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
33
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
14
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

2
32
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

3
34
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

4
35
Soidinaho Elli, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

5
33
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

5
16
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

7
31
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

8
1
Tynkkynen Jade, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

9
3
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

10
15
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
13
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
29
Kaukonen Jatta, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
30
Keituri Cindy, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
2
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
13
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

2
30
Keituri Cindy, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

3
35
Soidinaho Elli, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

4
3
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

5
14
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

6
2
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

7
34
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

8
1
Tynkkynen Jade, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

9
15
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

10
32
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
31
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
33
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
29
Kaukonen Jatta, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
16
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
14
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

2
31
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

3
13
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

4
3
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

5
34
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

6
32
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

7
15
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

8
33
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

9
2
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

10
30
Keituri Cindy, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
29
Kaukonen Jatta, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
16
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
35
Soidinaho Elli, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
1
Tynkkynen Jade, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
33
Akkila Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

13
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

34
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

15
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

29
Kaukonen Jatta, Lappeenrannan Voimistelijat

30
Keituri Cindy, Lappeenrannan Voimistelijat

2
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

32
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

31
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

16
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

3
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

14
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

35
Soidinaho Elli, Lappeenrannan Voimistelijat

1
Tynkkynen Jade, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta


Last Update: 13.7.2024 21.58.45
SX
SM
MD
XL
XXL