Back 

NTV Kilpalinjan sekä MTV 1.-2. luokan luokkakilpailu, Lappeenranta Lappeenranta, 2023-05-12

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E-lk F-lk G-lk H-lk MTV 1.lk MTV 2.lk B-lk joukkue C-lk joukkue D-lk joukkue E-lk joukkue
D vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
4
Mustonen Aella
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
2
2
Sund Stella
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
3
34
Voronovska Kateryna
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
4
8
Kiljunen Fiia
Lappeenrannan Voimistelijat
7,5-8
8-8,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
7,5-8
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
5
3
Kolehmainen Peppi
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7-7,5
6
7
Ryynänen Essi
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
6
5
Kohonen Siiri
Lappeenrannan Voimistelijat
7,5-8
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
8
58
Tolvanen Enni
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8-8,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
9
1
Aliranta Juulia
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
10
37
Vesala Ciia
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
38
Järvinen Kaisla
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
33
Korjus Isla
Kotkan Telinevoimistelijat
8-8,5
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
35
Sjöblom Ida
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
59
Ihalainen Eliisa
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
7,5-8
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
6
Ikonen Ella
Lappeenrannan Voimistelijat
7,5-8
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
60
Torniainen Vella
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
57
Vellonen Noomi
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
6-7
6-7
6-7
7-7,5
I
VT
6-7
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
36
Kurvi Eva
Kotkan Telinevoimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

2
2
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

3
3
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

4
4
Mustonen Aella, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

5
1
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

5
34
Voronovska Kateryna, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

7
35
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

8
37
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

9
60
Torniainen Vella, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

10
38
Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
33
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
58
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
59
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
6
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
8
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
5
Kohonen Siiri, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
57
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
36
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Mustonen Aella, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

2
8
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

3
2
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

4
3
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

4
34
Voronovska Kateryna, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

6
33
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

7
5
Kohonen Siiri, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

8
57
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

9
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

10
58
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
1
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
37
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
59
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

11
6
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
38
Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
36
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

11
35
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
60
Torniainen Vella, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Mustonen Aella, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

2
5
Kohonen Siiri, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

3
34
Voronovska Kateryna, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

4
2
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

5
1
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

6
38
Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

7
8
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

8
58
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

9
35
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

10
3
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

10
60
Torniainen Vella, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
59
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
33
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
57
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
37
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
6
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
36
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
34
Voronovska Kateryna, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

2
58
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

3
38
Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

3
2
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

5
35
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

5
60
Torniainen Vella, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

7
59
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

7
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

9
5
Kohonen Siiri, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

9
4
Mustonen Aella, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
37
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
1
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
8
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
3
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
33
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
57
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
6
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
36
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

59
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

38
Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat

8
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

5
Kohonen Siiri, Lappeenrannan Voimistelijat

3
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

33
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

36
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

4
Mustonen Aella, Lappeenrannan Voimistelijat

7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

35
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

2
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

58
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

60
Torniainen Vella, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

57
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

37
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

34
Voronovska Kateryna, Kotkan Telinevoimistelijat


Last Update: 20.6.2024 1.38.38
SX
SM
MD
XL
XXL