Back 

VGTK - KM Turn Kvinner og Turn Menn Sotra, 2023-09-23

TK Rekrutt 11 Mangekamp TK Rekrutt 12 Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14 Mangekamp TM 17-18 Mangekamp TK Rekrutt 11 Enkeltapparat TK Rekrutt 12 Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkeltapparat TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 Enkeltapparat TM 17-18 Enkeltapparat
TK Rekrutt 11 Enkeltapparat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
3
Karna Fjeldstad
Sotra SK Turn
11.250
D: 2.4
E: 8.850
11.433
D: 3.70
E: 7.733
11.233
D: 5.30
E: 5.933
12.800
D: 5.20
E: 7.600
46.716
VT
11.250
D: 2.4
E: 8.850
UB
11.433
D: 3.7
E: 7.733
BB
11.233
D: 5.3
E: 5.933
FX
12.800
D: 5.2
E: 7.600
2
2
Soretti Ø. Geremew Wakjira
Bergen Turnforening Turnforening
10.550
D: 1.6
E: 8.950
9.033
D: 2.00
E: 7.033
9.566
D: 3.80
E: 6.266
ND: 0.50
11.050
D: 4.00
E: 7.050
40.199
6.517
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
UB
9.033
D: 2.0
E: 7.033
BB
9.566
D: 3.8
E: 6.266
ND: 0.50
FX
11.050
D: 4.0
E: 7.050
3
4
Elena Solbakken
Sotra SK Turn
10.300
D: 1.6
E: 8.700
8.233
D: 2.00
E: 6.233
9.066
D: 3.20
E: 5.866
10.850
D: 4.10
E: 6.750
38.449
8.267
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
8.233
D: 2.0
E: 6.233
BB
9.066
D: 3.2
E: 5.866
FX
10.850
D: 4.1
E: 6.750
4
7
Sofie Sælen Mjelde
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.600
D: 1.1
E: 9.500
9.233
D: 2.00
E: 7.233
8.100
D: 3.20
E: 4.900
10.000
D: 2.50
E: 7.500
37.933
8.783
VT
10.600
D: 1.1
E: 9.500
UB
9.233
D: 2.0
E: 7.233
BB
8.100
D: 3.2
E: 4.900
FX
10.000
D: 2.5
E: 7.500
5
6
Vilde Margit Løvaas
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.100
D: 1.6
E: 8.500
9.700
D: 2.00
E: 7.700
8.433
D: 3.20
E: 5.233
9.500
D: 3.40
E: 6.100
37.733
8.983
VT
10.100
D: 1.6
E: 8.500
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
8.433
D: 3.2
E: 5.233
FX
9.500
D: 3.4
E: 6.100
6
1
Emmelinn Gjelsvik
Åsane turn
9.100
D: 0.5
E: 8.600
7.100
D: 0.50
E: 6.600
7.133
D: 1.50
E: 5.633
7.000
D: 1.00
E: 6.000
30.333
16.383
VT
9.100
D: 0.5
E: 8.600
UB
7.100
D: 0.5
E: 6.600
BB
7.133
D: 1.5
E: 5.633
FX
7.000
D: 1.0
E: 6.000
7
5
Hanna Erstad
Laksevåg Turn og Idrettslag
46.716
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Karna Fjeldstad, Sotra SK Turn


2.4


8.850




11.250

2
7
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg Turn og Idrettslag


1.1


9.500




10.600

0.650
3
2
Soretti Ø. Geremew Wakjira, Bergen Turnforening Turnforening


1.6


8.950




10.550

0.700
4
4
Elena Solbakken, Sotra SK Turn


1.6


8.700




10.300

0.950
5
6
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag


1.6


8.500




10.100

1.150
6
1
Emmelinn Gjelsvik, Åsane turn


0.5


8.600




9.100

2.150
7
5
Hanna Erstad, Laksevåg Turn og Idrettslag










11.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Karna Fjeldstad, Sotra SK Turn

3.7

7.733


11.433

2
6
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

7.700


9.700

1.733
3
7
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

7.233


9.233

2.200
4
2
Soretti Ø. Geremew Wakjira, Bergen Turnforening Turnforening

2.0

7.033


9.033

2.400
5
4
Elena Solbakken, Sotra SK Turn

2.0

6.233


8.233

3.200
6
1
Emmelinn Gjelsvik, Åsane turn

0.5

6.600


7.100

4.333
7
5
Hanna Erstad, Laksevåg Turn og Idrettslag




11.433
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Karna Fjeldstad, Sotra SK Turn

5.3

5.933


11.233

2
2
Soretti Ø. Geremew Wakjira, Bergen Turnforening Turnforening

3.8

6.266

0.5

9.566

1.667
3
4
Elena Solbakken, Sotra SK Turn

3.2

5.866


9.066

2.167
4
6
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.2

5.233


8.433

2.800
5
7
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.2

4.900


8.100

3.133
6
1
Emmelinn Gjelsvik, Åsane turn

1.5

5.633


7.133

4.100
7
5
Hanna Erstad, Laksevåg Turn og Idrettslag




11.233
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Karna Fjeldstad, Sotra SK Turn

5.2

7.600


12.800

2
2
Soretti Ø. Geremew Wakjira, Bergen Turnforening Turnforening

4.0

7.050


11.050

1.750
3
4
Elena Solbakken, Sotra SK Turn

4.1

6.750


10.850

1.950
4
7
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.5

7.500


10.000

2.800
5
6
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.4

6.100


9.500

3.300
6
1
Emmelinn Gjelsvik, Åsane turn

1.0

6.000


7.000

5.800
7
5
Hanna Erstad, Laksevåg Turn og Idrettslag




12.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
3
Karna Fjeldstad, Sotra SK Turn




2
Soretti Ø. Geremew Wakjira, Bergen Turnforening Turnforening




4
Elena Solbakken, Sotra SK Turn




7
Sofie Sælen Mjelde, Laksevåg Turn og Idrettslag




6
Vilde Margit Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag




1
Emmelinn Gjelsvik, Åsane turn




5
Hanna Erstad, Laksevåg Turn og Idrettslag





Last Update: 4/16/2024 8:17:58 PM
SX
SM
MD
XL
XXL