Back 

VGTK - KM Turn Kvinner og Turn Menn Sotra, 2023-09-23

TK Rekrutt 11 Mangekamp TK Rekrutt 12 Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14 Mangekamp TM 17-18 Mangekamp TK Rekrutt 11 Enkeltapparat TK Rekrutt 12 Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkeltapparat TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 Enkeltapparat TM 17-18 Enkeltapparat
TK Rekrutt 12 Mangekamp
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
17
Tilde Valde-Reed
Laksevåg Turn og Idrettslag
11.350
D: 2.4
E: 8.950
10.633
D: 2.00
E: 8.633
10.150
D: 3.70
E: 6.450
11.566
D: 4.60
E: 6.966
43.699
VT
11.350
D: 2.4
E: 8.950
UB
10.633
D: 2.0
E: 8.633
BB
10.150
D: 3.7
E: 6.450
FX
11.566
D: 4.6
E: 6.966
2
15
Julie Amira Igesund
Bergen Turnforening
10.000
D: 1.6
E: 8.400
9.466
D: 2.00
E: 7.466
11.300
D: 3.70
E: 7.600
10.166
D: 3.90
E: 6.266
40.932
2.767
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
9.466
D: 2.0
E: 7.466
BB
11.300
D: 3.7
E: 7.600
FX
10.166
D: 3.9
E: 6.266
3
16
Tilla Marietta Arnesen Couillault
Bergen Turnforening
10.400
D: 1.6
E: 8.800
8.033
D: 2.00
E: 6.033
10.450
D: 3.20
E: 7.250
11.233
D: 4.90
E: 6.633
ND: 0.30
40.116
3.583
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
8.033
D: 2.0
E: 6.033
BB
10.450
D: 3.2
E: 7.250
FX
11.233
D: 4.9
E: 6.633
ND: 0.30
4
14
Martine Erstad
Åsane turn
10.700
D: 1.6
E: 9.100
7.666
D: 2.00
E: 5.666
10.050
D: 2.00
E: 8.050
10.100
D: 3.90
E: 6.200
38.516
5.183
VT
10.700
D: 1.6
E: 9.100
UB
7.666
D: 2.0
E: 5.666
BB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
FX
10.100
D: 3.9
E: 6.200
5
25
Synnøve Isolde Teigen
Bergen Turnforening
10.300
D: 1.6
E: 8.700
10.000
D: 2.00
E: 8.000
7.150
D: 3.30
E: 5.850
ND: 2.00
10.966
D: 4.00
E: 6.966
38.416
5.283
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
7.150
D: 3.3
E: 5.850
ND: 2.00
FX
10.966
D: 4.0
E: 6.966
6
13
Astrid Frøysland
Førde IL Turn
9.700
D: 1.6
E: 8.100
7.900
D: 0.50
E: 7.400
8.150
D: 2.00
E: 6.150
7.233
D: 2.00
E: 5.233
32.983
10.716
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
7.900
D: 0.5
E: 7.400
BB
8.150
D: 2.0
E: 6.150
FX
7.233
D: 2.0
E: 5.233
7
12
Ella Ryste Haugsbø
Førde IL Turn
9.400
D: 1.0
E: 8.400
7.933
D: 0.50
E: 7.433
7.700
D: 2.00
E: 5.700
6.166
D: 1.50
E: 4.666
31.199
12.500
VT
9.400
D: 1.0
E: 8.400
UB
7.933
D: 0.5
E: 7.433
BB
7.700
D: 2.0
E: 5.700
FX
6.166
D: 1.5
E: 4.666
8
11
Ann Kristin Kusslid
Førde IL Turn
9.800
D: 1.0
E: 8.800
7.300
D: 0.50
E: 7.300
ND: 0.50
6.850
D: 1.50
E: 5.350
6.600
D: 2.50
E: 4.100
30.550
13.149
VT
9.800
D: 1.0
E: 8.800
UB
7.300
D: 0.5
E: 7.300
ND: 0.50
BB
6.850
D: 1.5
E: 5.350
FX
6.600
D: 2.5
E: 4.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.4


8.950




11.350

2
14
Martine Erstad, Åsane turn


1.6


9.100




10.700

0.650
3
16
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening


1.6


8.800




10.400

0.950
4
25
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening


1.6


8.700




10.300

1.050
5
15
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening


1.6


8.400




10.000

1.350
6
11
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn


1.0


8.800




9.800

1.550
7
13
Astrid Frøysland, Førde IL Turn


1.6


8.100




9.700

1.650
8
12
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn


1.0


8.400




9.400

1.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

8.633


10.633

2
25
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening

2.0

8.000


10.000

0.633
3
15
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

2.0

7.466


9.466

1.167
4
16
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening

2.0

6.033


8.033

2.600
5
12
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn

0.5

7.433


7.933

2.700
6
13
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

0.5

7.400


7.900

2.733
7
14
Martine Erstad, Åsane turn

2.0

5.666


7.666

2.967
8
11
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

0.5

7.300

0.5

7.300

3.333
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

3.7

7.600


11.300

2
16
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening

3.2

7.250


10.450

0.850
3
17
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.7

6.450


10.150

1.150
4
14
Martine Erstad, Åsane turn

2.0

8.050


10.050

1.250
5
13
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

2.0

6.150


8.150

3.150
6
12
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn

2.0

5.700


7.700

3.600
7
25
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening

3.3

5.850

2.0

7.150

4.150
8
11
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

1.5

5.350


6.850

4.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.6

6.966


11.566

2
16
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening

4.9

6.633

0.3

11.233

0.333
3
25
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening

4.0

6.966


10.966

0.600
4
15
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

3.9

6.266


10.166

1.400
5
14
Martine Erstad, Åsane turn

3.9

6.200


10.100

1.466
6
13
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

2.0

5.233


7.233

4.333
7
11
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

2.5

4.100


6.600

4.966
8
12
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn

1.5

4.666


6.166

5.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
17
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag




13
Astrid Frøysland, Førde IL Turn




12
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn




11
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn





Last Update: 5/23/2024 9:52:47 PM
SX
SM
MD
XL
XXL