Back 

VGTK - KM Turn Kvinner og Turn Menn Sotra, 2023-09-23

TK Rekrutt 11 Mangekamp TK Rekrutt 12 Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14 Mangekamp TM 17-18 Mangekamp TK Rekrutt 11 Enkeltapparat TK Rekrutt 12 Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkeltapparat TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 Enkeltapparat TM 17-18 Enkeltapparat
TK Klasse 1 Enkeltapparat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
28
Emma Bjerke
Sotra SK Turn
12.700
D: 3.6
E: 9.100
12.066
D: 4.30
E: 7.766
11.133
D: 5.10
E: 6.033
13.300
D: 5.40
E: 7.900
49.199
VT
12.700
D: 3.6
E: 9.100
UB
12.066
D: 4.3
E: 7.766
BB
11.133
D: 5.1
E: 6.033
FX
13.300
D: 5.4
E: 7.900
2
27
Emilia Maurins
Sotra SK Turn
12.300
D: 3.4
E: 8.900
11.233
D: 4.20
E: 7.033
11.000
D: 5.40
E: 5.600
13.100
D: 5.30
E: 7.800
47.633
1.566
VT
12.300
D: 3.4
E: 8.900
UB
11.233
D: 4.2
E: 7.033
BB
11.000
D: 5.4
E: 5.600
FX
13.100
D: 5.3
E: 7.800
3
26
Maja Zuk
Sotra SK Turn
12.000
D: 3.2
E: 8.800
11.166
D: 3.70
E: 7.466
10.766
D: 4.40
E: 6.366
13.150
D: 5.10
E: 8.050
47.082
2.117
VT
12.000
D: 3.2
E: 8.800
UB
11.166
D: 3.7
E: 7.466
BB
10.766
D: 4.4
E: 6.366
FX
13.150
D: 5.1
E: 8.050
4
24
Karmine S Olsen
Sotra SK Turn
11.000
D: 2.4
E: 8.600
11.433
D: 3.70
E: 7.733
11.766
D: 4.40
E: 7.366
11.750
D: 4.40
E: 7.350
45.949
3.250
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
11.433
D: 3.7
E: 7.733
BB
11.766
D: 4.4
E: 7.366
FX
11.750
D: 4.4
E: 7.350
5
30
Nora Olea Løvaas
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.650
D: 2.0
E: 8.650
11.533
D: 3.70
E: 7.833
11.266
D: 4.60
E: 6.666
12.250
D: 5.00
E: 7.250
45.699
3.500
VT
10.650
D: 2.0
E: 8.650
UB
11.533
D: 3.7
E: 7.833
BB
11.266
D: 4.6
E: 6.666
FX
12.250
D: 5.0
E: 7.250
6
25
Hanne-Sofie Bårdsen
Sotra SK Turn
10.700
D: 3.4
E: 7.300
9.633
D: 2.50
E: 7.133
12.033
D: 4.70
E: 7.333
12.350
D: 5.20
E: 7.150
44.716
4.483
VT
10.700
D: 3.4
E: 7.300
UB
9.633
D: 2.5
E: 7.133
BB
12.033
D: 4.7
E: 7.333
FX
12.350
D: 5.2
E: 7.150
7
32
Amanda Walde
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.900
D: 1.6
E: 9.300
10.066
D: 2.20
E: 7.866
8.366
D: 3.40
E: 4.966
10.950
D: 4.10
E: 6.850
40.282
8.917
VT
10.900
D: 1.6
E: 9.300
UB
10.066
D: 2.2
E: 7.866
BB
8.366
D: 3.4
E: 4.966
FX
10.950
D: 4.1
E: 6.850
8
29
Kristina Fardal
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.000
D: 1.6
E: 8.400
8.700
D: 2.00
E: 6.700
9.133
D: 4.10
E: 5.033
10.000
D: 3.60
E: 6.900
ND: 0.50
37.833
11.366
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
BB
9.133
D: 4.1
E: 5.033
FX
10.000
D: 3.6
E: 6.900
ND: 0.50
9
23
Fride Ramsvik Vadset
Bergen Turnforening
9.900
D: 1.6
E: 8.300
6.533
D: 1.50
E: 5.033
8.533
D: 3.20
E: 5.833
ND: 0.50
9.350
D: 3.50
E: 5.850
34.316
14.883
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
6.533
D: 1.5
E: 5.033
BB
8.533
D: 3.2
E: 5.833
ND: 0.50
FX
9.350
D: 3.5
E: 5.850
10
31
Sonja Elise Engebretsen
Laksevåg Turn og Idrettslag
11.250
D: 2.2
E: 9.050
9.600
D: 2.50
E: 7.100
11.850
D: 4.60
E: 7.250
32.700
16.499
VT
11.250
D: 2.2
E: 9.050
UB
9.600
D: 2.5
E: 7.100
BB

FX
11.850
D: 4.6
E: 7.250
11
20
Una Brennersted
Førde IL Turn
8.950
D: 1.0
E: 7.950
6.533
D: 0.50
E: 6.033
7.150
D: 2.50
E: 4.650
22.633
26.566
VT
8.950
D: 1.0
E: 7.950
UB
6.533
D: 0.5
E: 6.033
BB

FX
7.150
D: 2.5
E: 4.650
12
19
Rut Elisabet Gjerland Lervik
Førde IL Turn
8.433
D: 0.50
E: 7.933
6.450
D: 2.00
E: 4.450
14.883
34.316
VT

UB
8.433
D: 0.5
E: 7.933
BB

FX
6.450
D: 2.0
E: 4.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Emma Bjerke, Sotra SK Turn


3.6


9.100




12.700

2
27
Emilia Maurins, Sotra SK Turn


3.4


8.900




12.300

0.400
3
26
Maja Zuk, Sotra SK Turn


3.2


8.800




12.000

0.700
4
31
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.2


9.050




11.250

1.450
5
24
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn


2.4


8.600




11.000

1.700
6
32
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag


1.6


9.300




10.900

1.800
7
25
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn


3.4


7.300




10.700

2.000
8
30
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.0


8.650




10.650

2.050
9
29
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag


1.6


8.400




10.000

2.700
10
23
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening


1.6


8.300




9.900

2.800
11
20
Una Brennersted, Førde IL Turn


1.0


7.950




8.950

3.750
12
19
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn










12.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

4.3

7.766


12.066

2
30
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.7

7.833


11.533

0.533
3
24
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn

3.7

7.733


11.433

0.633
4
27
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

4.2

7.033


11.233

0.833
5
26
Maja Zuk, Sotra SK Turn

3.7

7.466


11.166

0.900
6
32
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.2

7.866


10.066

2.000
7
25
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

2.5

7.133


9.633

2.433
8
31
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.5

7.100


9.600

2.466
9
29
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

6.700


8.700

3.366
10
19
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn

0.5

7.933


8.433

3.633
11
20
Una Brennersted, Førde IL Turn

0.5

6.033


6.533

5.533
11
23
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening

1.5

5.033


6.533

5.533
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
25
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

4.7

7.333


12.033

2
24
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn

4.4

7.366


11.766

0.267
3
30
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.6

6.666


11.266

0.767
4
28
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

5.1

6.033


11.133

0.900
5
27
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

5.4

5.600


11.000

1.033
6
26
Maja Zuk, Sotra SK Turn

4.4

6.366


10.766

1.267
7
29
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.1

5.033


9.133

2.900
8
23
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening

3.2

5.833

0.5

8.533

3.500
9
32
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.4

4.966


8.366

3.667
10
19
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn




12.033
10
20
Una Brennersted, Førde IL Turn




12.033
10
31
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag




12.033
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

5.4

7.900


13.300

2
26
Maja Zuk, Sotra SK Turn

5.1

8.050


13.150

0.150
3
27
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

5.3

7.800


13.100

0.200
4
25
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

5.2

7.150


12.350

0.950
5
30
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

5.0

7.250


12.250

1.050
6
31
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.6

7.250


11.850

1.450
7
24
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn

4.4

7.350


11.750

1.550
8
32
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.1

6.850


10.950

2.350
9
29
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.6

6.900

0.5

10.000

3.300
10
23
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening

3.5

5.850


9.350

3.950
11
20
Una Brennersted, Førde IL Turn

2.5

4.650


7.150

6.150
12
19
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn

2.0

4.450


6.450

6.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
28
Emma Bjerke, Sotra SK Turn




27
Emilia Maurins, Sotra SK Turn




26
Maja Zuk, Sotra SK Turn




24
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn




30
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag




25
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn




32
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag




29
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag




23
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening




31
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag




19
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn





Last Update: 5/23/2024 9:06:52 PM
SX
SM
MD
XL
XXL