Back 

VGTK - KM Turn Kvinner og Turn Menn Sotra, 2023-09-23

TK Rekrutt 11 Mangekamp TK Rekrutt 12 Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14 Mangekamp TM 17-18 Mangekamp TK Rekrutt 11 Enkeltapparat TK Rekrutt 12 Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkeltapparat TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 Enkeltapparat TM 17-18 Enkeltapparat
TK Klasse 1 Mangekamp
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
31
Emma Bjerke
Sotra SK Turn
12.250
D: 3.4
E: 8.850
13.500
D: 5.60
E: 7.900
13.050
D: 4.90
E: 8.150
12.933
D: 5.40
E: 7.533
51.733
VT
12.250
D: 3.4
E: 8.850
UB
13.500
D: 5.6
E: 7.900
BB
13.050
D: 4.9
E: 8.150
FX
12.933
D: 5.4
E: 7.533
2
30
Emilia Maurins
Sotra SK Turn
12.200
D: 3.4
E: 8.800
12.533
D: 5.20
E: 7.333
12.300
D: 5.20
E: 7.100
12.600
D: 5.30
E: 7.600
ND: 0.30
49.633
2.100
VT
12.200
D: 3.4
E: 8.800
UB
12.533
D: 5.2
E: 7.333
BB
12.300
D: 5.2
E: 7.100
FX
12.600
D: 5.3
E: 7.600
ND: 0.30
3
29
Maja Zuk
Sotra SK Turn
12.050
D: 3.4
E: 8.650
11.133
D: 3.70
E: 7.433
12.050
D: 4.40
E: 7.650
12.233
D: 5.00
E: 7.233
47.466
4.267
VT
12.050
D: 3.4
E: 8.650
UB
11.133
D: 3.7
E: 7.433
BB
12.050
D: 4.4
E: 7.650
FX
12.233
D: 5.0
E: 7.233
4
33
Nora Olea Løvaas
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.500
D: 2.0
E: 8.500
11.466
D: 3.50
E: 7.966
11.750
D: 4.40
E: 7.350
11.833
D: 5.00
E: 6.833
45.549
6.184
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
11.466
D: 3.5
E: 7.966
BB
11.750
D: 4.4
E: 7.350
FX
11.833
D: 5.0
E: 6.833
5
27
Karmine S Olsen
Sotra SK Turn
11.000
D: 2.4
E: 8.600
11.066
D: 3.50
E: 7.566
11.600
D: 4.40
E: 7.200
11.633
D: 4.40
E: 7.333
ND: 0.10
45.299
6.434
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
11.066
D: 3.5
E: 7.566
BB
11.600
D: 4.4
E: 7.200
FX
11.633
D: 4.4
E: 7.333
ND: 0.10
6
28
Hanne-Sofie Bårdsen
Sotra SK Turn
11.050
D: 3.4
E: 7.650
9.866
D: 2.50
E: 7.366
11.450
D: 4.70
E: 6.750
12.233
D: 5.20
E: 7.033
44.599
7.134
VT
11.050
D: 3.4
E: 7.650
UB
9.866
D: 2.5
E: 7.366
BB
11.450
D: 4.7
E: 6.750
FX
12.233
D: 5.2
E: 7.033
7
34
Sonja Elise Engebretsen
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.550
D: 2.0
E: 8.550
10.033
D: 2.50
E: 7.533
11.200
D: 4.50
E: 6.700
11.000
D: 4.00
E: 7.000
42.783
8.950
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
10.033
D: 2.5
E: 7.533
BB
11.200
D: 4.5
E: 6.700
FX
11.000
D: 4.0
E: 7.000
8
35
Amanda Walde
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.200
D: 1.6
E: 8.600
9.933
D: 2.00
E: 7.933
10.750
D: 3.50
E: 7.250
10.366
D: 4.00
E: 6.366
41.249
10.484
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
9.933
D: 2.0
E: 7.933
BB
10.750
D: 3.5
E: 7.250
FX
10.366
D: 4.0
E: 6.366
9
32
Kristina Fardal
Laksevåg Turn og Idrettslag
9.700
D: 1.6
E: 8.100
9.900
D: 2.00
E: 7.900
10.550
D: 4.60
E: 5.950
9.966
D: 3.50
E: 6.466
40.116
11.617
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
10.550
D: 4.6
E: 5.950
FX
9.966
D: 3.5
E: 6.466
10
21
Ingeborg Alette Holen Trydal
Førde IL Turn
9.950
D: 1.6
E: 8.350
8.833
D: 0.50
E: 8.333
7.950
D: 1.50
E: 6.450
10.366
D: 3.00
E: 7.366
37.099
14.634
VT
9.950
D: 1.6
E: 8.350
UB
8.833
D: 0.5
E: 8.333
BB
7.950
D: 1.5
E: 6.450
FX
10.366
D: 3.0
E: 7.366
11
22
Una Brennersted
Førde IL Turn
9.600
D: 1.0
E: 8.600
8.066
D: 0.50
E: 7.566
6.500
D: 1.50
E: 5.000
8.133
D: 2.00
E: 6.133
32.299
19.434
VT
9.600
D: 1.0
E: 8.600
UB
8.066
D: 0.5
E: 7.566
BB
6.500
D: 1.5
E: 5.000
FX
8.133
D: 2.0
E: 6.133
12
20
Rut Elisabet Gjerland Lervik
Førde IL Turn
9.400
D: 1.6
E: 7.800
9.233
D: 0.50
E: 8.733
6.750
D: 1.50
E: 5.250
6.900
D: 2.50
E: 4.400
32.283
19.450
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
9.233
D: 0.5
E: 8.733
BB
6.750
D: 1.5
E: 5.250
FX
6.900
D: 2.5
E: 4.400
13
26
Fride Ramsvik Vadset
Bergen Turnforening
9.600
D: 1.6
E: 8.000
7.100
D: 2.00
E: 5.100
5.000
D: 2.60
E: 4.400
ND: 2.00
8.200
D: 2.80
E: 5.900
ND: 0.50
29.900
21.833
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
7.100
D: 2.0
E: 5.100
BB
5.000
D: 2.6
E: 4.400
ND: 2.00
FX
8.200
D: 2.8
E: 5.900
ND: 0.50
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Emma Bjerke, Sotra SK Turn


3.4


8.850




12.250

2
30
Emilia Maurins, Sotra SK Turn


3.4


8.800




12.200

0.050
3
29
Maja Zuk, Sotra SK Turn


3.4


8.650




12.050

0.200
4
28
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn


3.4


7.650




11.050

1.200
5
27
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn


2.4


8.600




11.000

1.250
6
34
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.0


8.550




10.550

1.700
7
33
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.0


8.500




10.500

1.750
8
35
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag


1.6


8.600




10.200

2.050
9
21
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn


1.6


8.350




9.950

2.300
10
32
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag


1.6


8.100




9.700

2.550
11
22
Una Brennersted, Førde IL Turn


1.0


8.600




9.600

2.650
11
26
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening


1.6


8.000




9.600

2.650
13
20
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn


1.6


7.800




9.400

2.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

5.6

7.900


13.500

2
30
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

5.2

7.333


12.533

0.967
3
33
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.5

7.966


11.466

2.034
4
29
Maja Zuk, Sotra SK Turn

3.7

7.433


11.133

2.367
5
27
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn

3.5

7.566


11.066

2.434
6
34
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.5

7.533


10.033

3.467
7
35
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

7.933


9.933

3.567
8
32
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

7.900


9.900

3.600
9
28
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

2.5

7.366


9.866

3.634
10
20
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn

0.5

8.733


9.233

4.267
11
21
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn

0.5

8.333


8.833

4.667
12
22
Una Brennersted, Førde IL Turn

0.5

7.566


8.066

5.434
13
26
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening

2.0

5.100


7.100

6.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

4.9

8.150


13.050

2
30
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

5.2

7.100


12.300

0.750
3
29
Maja Zuk, Sotra SK Turn

4.4

7.650


12.050

1.000
4
33
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.4

7.350


11.750

1.300
5
27
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn

4.4

7.200


11.600

1.450
6
28
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

4.7

6.750


11.450

1.600
7
34
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.5

6.700


11.200

1.850
8
35
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.5

7.250


10.750

2.300
9
32
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.6

5.950


10.550

2.500
10
21
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn

1.5

6.450


7.950

5.100
11
20
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn

1.5

5.250


6.750

6.300
12
22
Una Brennersted, Førde IL Turn

1.5

5.000


6.500

6.550
13
26
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening

2.6

4.400

2.0

5.000

8.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

5.4

7.533


12.933

2
30
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

5.3

7.600

0.3

12.600

0.333
3
29
Maja Zuk, Sotra SK Turn

5.0

7.233


12.233

0.700
3
28
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

5.2

7.033


12.233

0.700
5
33
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag

5.0

6.833


11.833

1.100
6
27
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn

4.4

7.333

0.1

11.633

1.300
7
34
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.0

7.000


11.000

1.933
8
21
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn

3.0

7.366


10.366

2.567
8
35
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.0

6.366


10.366

2.567
10
32
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.5

6.466


9.966

2.967
11
26
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening

2.8

5.900

0.5

8.200

4.733
12
22
Una Brennersted, Førde IL Turn

2.0

6.133


8.133

4.800
13
20
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn

2.5

4.400


6.900

6.033
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
31
Emma Bjerke, Sotra SK Turn




30
Emilia Maurins, Sotra SK Turn




29
Maja Zuk, Sotra SK Turn




33
Nora Olea Løvaas, Laksevåg Turn og Idrettslag




27
Karmine S Olsen, Sotra SK Turn




28
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn




34
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag




35
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag




32
Kristina Fardal, Laksevåg Turn og Idrettslag




21
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn




22
Una Brennersted, Førde IL Turn




20
Rut Elisabet Gjerland Lervik, Førde IL Turn




26
Fride Ramsvik Vadset, Bergen Turnforening





Last Update: 5/21/2024 9:07:23 AM
SX
SM
MD
XL
XXL