Back 

VGTK - KM Turn Kvinner og Turn Menn Sotra, 2023-09-23

TK Rekrutt 11 Mangekamp TK Rekrutt 12 Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14 Mangekamp TM 17-18 Mangekamp TK Rekrutt 11 Enkeltapparat TK Rekrutt 12 Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkeltapparat TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 Enkeltapparat TM 17-18 Enkeltapparat
TK Rekrutt 12 Enkeltapparat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
18
Tilde Valde-Reed
Laksevåg Turn og Idrettslag
11.550
D: 2.4
E: 9.150
8.733
D: 2.00
E: 6.733
10.900
D: 4.20
E: 6.700
11.850
D: 4.70
E: 7.150
43.033
VT
11.550
D: 2.4
E: 9.150
UB
8.733
D: 2.0
E: 6.733
BB
10.900
D: 4.2
E: 6.700
FX
11.850
D: 4.7
E: 7.150
2
22
Synnøve Isolde Teigen
Bergen Turnforening
10.600
D: 1.6
E: 9.000
10.100
D: 2.00
E: 8.100
9.933
D: 3.20
E: 6.733
10.150
D: 4.00
E: 6.650
ND: 0.50
40.783
2.250
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
9.933
D: 3.2
E: 6.733
FX
10.150
D: 4.0
E: 6.650
ND: 0.50
3
17
Tilla Marietta Arnesen Couillault
Bergen Turnforening
10.500
D: 1.6
E: 8.900
7.833
D: 2.00
E: 5.833
10.100
D: 4.00
E: 6.100
11.500
D: 4.80
E: 6.700
39.933
3.100
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
UB
7.833
D: 2.0
E: 5.833
BB
10.100
D: 4.0
E: 6.100
FX
11.500
D: 4.8
E: 6.700
4
10
Martine Erstad
Åsane turn
10.600
D: 1.6
E: 9.000
7.800
D: 2.20
E: 5.600
9.400
D: 2.00
E: 7.400
10.600
D: 4.00
E: 6.600
38.400
4.633
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
7.800
D: 2.2
E: 5.600
BB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
FX
10.600
D: 4.0
E: 6.600
5
16
Julie Amira Igesund
Bergen Turnforening
10.400
D: 1.6
E: 8.800
9.366
D: 2.00
E: 7.366
8.800
D: 3.70
E: 5.100
9.800
D: 4.00
E: 6.300
ND: 0.50
38.366
4.667
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
9.366
D: 2.0
E: 7.366
BB
8.800
D: 3.7
E: 5.100
FX
9.800
D: 4.0
E: 6.300
ND: 0.50
6
13
Ella Ryste Haugsbø
Førde IL Turn
9.000
D: 1.0
E: 8.000
7.700
D: 0.50
E: 7.200
6.700
D: 1.50
E: 5.200
7.250
D: 1.50
E: 5.750
30.650
12.383
VT
9.000
D: 1.0
E: 8.000
UB
7.700
D: 0.5
E: 7.200
BB
6.700
D: 1.5
E: 5.200
FX
7.250
D: 1.5
E: 5.750
7
12
Ann Kristin Kusslid
Førde IL Turn
9.450
D: 1.0
E: 8.450
7.466
D: 0.50
E: 6.966
7.333
D: 2.00
E: 5.333
5.800
D: 1.50
E: 4.300
30.049
12.984
VT
9.450
D: 1.0
E: 8.450
UB
7.466
D: 0.5
E: 6.966
BB
7.333
D: 2.0
E: 5.333
FX
5.800
D: 1.5
E: 4.300
8
14
Astrid Frøysland
Førde IL Turn
8.100
D: 0.50
E: 7.600
6.600
D: 1.50
E: 5.100
8.800
D: 2.50
E: 6.300
23.500
19.533
VT

UB
8.100
D: 0.5
E: 7.600
BB
6.600
D: 1.5
E: 5.100
FX
8.800
D: 2.5
E: 6.300
9
15
Erle Johnson Eikeland
Åsane turn
9.650
D: 1.0
E: 8.650
7.000
D: 0.00
E: 7.000
16.650
26.383
VT
9.650
D: 1.0
E: 8.650
UB

BB
7.000

E: 7.000
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.4


9.150




11.550

2
10
Martine Erstad, Åsane turn


1.6


9.000




10.600

0.950
2
22
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening


1.6


9.000




10.600

0.950
4
17
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening


1.6


8.900




10.500

1.050
5
16
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening


1.6


8.800




10.400

1.150
6
15
Erle Johnson Eikeland, Åsane turn


1.0


8.650




9.650

1.900
7
12
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn


1.0


8.450




9.450

2.100
8
13
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn


1.0


8.000




9.000

2.550
9
14
Astrid Frøysland, Førde IL Turn










11.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
22
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening

2.0

8.100


10.100

2
16
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

2.0

7.366


9.366

0.734
3
18
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

6.733


8.733

1.367
4
14
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

0.5

7.600


8.100

2.000
5
17
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening

2.0

5.833


7.833

2.267
6
10
Martine Erstad, Åsane turn

2.2

5.600


7.800

2.300
7
13
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn

0.5

7.200


7.700

2.400
8
12
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

0.5

6.966


7.466

2.634
9
15
Erle Johnson Eikeland, Åsane turn




10.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.2

6.700


10.900

2
17
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening

4.0

6.100


10.100

0.800
3
22
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening

3.2

6.733


9.933

0.967
4
10
Martine Erstad, Åsane turn

2.0

7.400


9.400

1.500
5
16
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

3.7

5.100


8.800

2.100
6
12
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

2.0

5.333


7.333

3.567
7
15
Erle Johnson Eikeland, Åsane turn


7.000


7.000

3.900
8
13
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn

1.5

5.200


6.700

4.200
9
14
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

1.5

5.100


6.600

4.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.7

7.150


11.850

2
17
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening

4.8

6.700


11.500

0.350
3
10
Martine Erstad, Åsane turn

4.0

6.600


10.600

1.250
4
22
Synnøve Isolde Teigen, Bergen Turnforening

4.0

6.650

0.5

10.150

1.700
5
16
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

4.0

6.300

0.5

9.800

2.050
6
14
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

2.5

6.300


8.800

3.050
7
13
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn

1.5

5.750


7.250

4.600
8
12
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

1.5

4.300


5.800

6.050
9
15
Erle Johnson Eikeland, Åsane turn




11.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
18
Tilde Valde-Reed, Laksevåg Turn og Idrettslag




17
Tilla Marietta Arnesen Couillault, Bergen Turnforening




10
Martine Erstad, Åsane turn




16
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening




13
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn




12
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn




14
Astrid Frøysland, Førde IL Turn




15
Erle Johnson Eikeland, Åsane turn





Last Update: 5/26/2024 8:32:25 PM
SX
SM
MD
XL
XXL