Back 

Sjællandsmesterskaberne i Grand Prix 2024 Køge, 2024-03-02

Mikro Mini Mono Mini 8-10 år Mini 10-12 år Pigerækken Tweens Senior - 3. Division Junior Senior
Mini 10-12 år
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Redskab
Resultat
Gap
1
6
Team Mynthe
Greve Gymnastik og Trampolin
13,200
T: 4,650
K: 2,150
U: 6,400
12,233
T: 4,933
K: 1,500
U: 5,800
25,433
Fri serie
13,200
T: 4,650
K: 2,150
U: 6,400
Redskab
12,233
T: 4,933
K: 1,500
U: 5,800
2
5
Team Ixia
HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
10,383
T: 3,950
K: 1,900
U: 5,533
11,516
T: 4,566
K: 2,300
U: 5,650
21,899
3,534
Fri serie
10,383
T: 3,950
K: 1,900
U: 5,533
Redskab
11,516
T: 4,566
K: 2,300
U: 5,650
3
2
Team Daisy
HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
9,050
T: 3,850
K: 1,500
U: 3,700
9,400
T: 4,100
K: 1,600
U: 3,700
18,450
6,983
Fri serie
9,050
T: 3,850
K: 1,500
U: 3,700
Redskab
9,400
T: 4,100
K: 1,600
U: 3,700
4
7
Team Lucia
Gymnastikforeningen Øbro
8,083
T: 2,700
K: 1,550
U: 3,833
8,750
T: 3,700
K: 1,200
U: 3,850
16,833
8,600
Fri serie
8,083
T: 2,700
K: 1,550
U: 3,833
Redskab
8,750
T: 3,700
K: 1,200
U: 3,850
5
1
Team Aviola
Greve Gymnastik og Trampolin
7,883
T: 3,000
K: 1,450
U: 3,433
8,883
T: 3,233
K: 1,000
U: 4,650
16,766
8,667
Fri serie
7,883
T: 3,000
K: 1,450
U: 3,433
Redskab
8,883
T: 3,233
K: 1,000
U: 4,650
6
3
Team Mevio
GF Køge Bugt
7,900
T: 2,550
K: 1,750
U: 3,600
7,316
T: 2,766
K: 1,500
U: 3,050
15,216
10,217
Fri serie
7,900
T: 2,550
K: 1,750
U: 3,600
Redskab
7,316
T: 2,766
K: 1,500
U: 3,050
7
4
Team Melencia
Ringsted IF - Gymnastik
6,266
T: 2,100
K: 1,100
U: 3,066
6,166
T: 2,166
K: 0,900
U: 3,100
12,432
13,001
Fri serie
6,266
T: 2,100
K: 1,100
U: 3,066
Redskab
6,166
T: 2,166
K: 0,900
U: 3,100
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
6
Team Mynthe, Greve Gymnastik og Trampolin

4,650

2,150

6,400

13,200

2
5
Team Ixia, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

3,950

1,900

5,533

10,383

2,817
3
2
Team Daisy, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

3,850

1,500

3,700

9,050

4,150
4
7
Team Lucia, Gymnastikforeningen Øbro

2,700

1,550

3,833

8,083

5,117
5
3
Team Mevio, GF Køge Bugt

2,550

1,750

3,600

7,900

5,300
6
1
Team Aviola, Greve Gymnastik og Trampolin

3,000

1,450

3,433

7,883

5,317
7
4
Team Melencia, Ringsted IF - Gymnastik

2,100

1,100

3,066

6,266

6,934
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
6
Team Mynthe, Greve Gymnastik og Trampolin

4,933

1,500

5,800

12,233

2
5
Team Ixia, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

4,566

2,300

5,650

11,516

0,717
3
2
Team Daisy, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

4,100

1,600

3,700

9,400

2,833
4
1
Team Aviola, Greve Gymnastik og Trampolin

3,233

1,000

4,650

8,883

3,350
5
7
Team Lucia, Gymnastikforeningen Øbro

3,700

1,200

3,850

8,750

3,483
6
3
Team Mevio, GF Køge Bugt

2,766

1,500

3,050

7,316

4,917
7
4
Team Melencia, Ringsted IF - Gymnastik

2,166

0,900

3,100

6,166

6,067
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 14-06-2024 18:36:34
SX
SM
MD
XL
XXL