Back 

Sjællandsmesterskaberne i Grand Prix 2024 Køge, 2024-03-02

Mikro Mini Mono Mini 8-10 år Mini 10-12 år Pigerækken Tweens Senior - 3. Division Junior Senior
Pigerækken
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Redskab
Resultat
Gap
1
5
Team Violet
Greve Gymnastik og Trampolin
15,150
T: 5,550
K: 2,400
U: 7,200
12,183
T: 4,233
K: 2,150
U: 5,800
27,333
Fri serie
15,150
T: 5,550
K: 2,400
U: 7,200
Redskab
12,183
T: 4,233
K: 2,150
U: 5,800
2
3
Team Ovia
Farum Gymnastikforening
13,150
T: 4,850
K: 2,000
U: 6,300
10,833
T: 3,733
K: 1,700
U: 5,400
23,983
3,350
Fri serie
13,150
T: 4,850
K: 2,000
U: 6,300
Redskab
10,833
T: 3,733
K: 1,700
U: 5,400
3
4
Team Ivalu
Greve Gymnastik og Trampolin
12,050
T: 4,000
K: 2,450
U: 5,600
10,600
T: 2,800
K: 2,000
U: 5,800
22,650
4,683
Fri serie
12,050
T: 4,000
K: 2,450
U: 5,600
Redskab
10,600
T: 2,800
K: 2,000
U: 5,800
4
1
Team Melia
GF Køge Bugt
12,600
T: 4,300
K: 2,200
U: 6,100
9,283
T: 3,233
K: 1,450
U: 4,600
21,883
5,450
Fri serie
12,600
T: 4,300
K: 2,200
U: 6,100
Redskab
9,283
T: 3,233
K: 1,450
U: 4,600
5
6
Team Avera
Espergærde IF
12,300
T: 4,300
K: 2,500
U: 5,500
8,450
T: 2,500
K: 1,800
U: 4,150
20,750
6,583
Fri serie
12,300
T: 4,300
K: 2,500
U: 5,500
Redskab
8,450
T: 2,500
K: 1,800
U: 4,150
6
7
Team Estrela
Gymnastikforeningen Øbro
8,900
T: 3,100
K: 2,600
U: 3,200
9,583
T: 2,233
K: 1,800
U: 5,550
Pen: 0,10
18,483
8,850
Fri serie
8,900
T: 3,100
K: 2,600
U: 3,200
Redskab
9,583
T: 2,233
K: 1,800
U: 5,550
Pen 0,1
7
2
Team Thaliope
Gymnastikforeningen Øbro
6,500
T: 1,850
K: 1,550
U: 3,100
8,283
T: 2,433
K: 1,650
U: 4,200
14,783
12,550
Fri serie
6,500
T: 1,850
K: 1,550
U: 3,100
Redskab
8,283
T: 2,433
K: 1,650
U: 4,200
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
5
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin

5,550

2,400

7,200

15,150

2
3
Team Ovia, Farum Gymnastikforening

4,850

2,000

6,300

13,150

2,000
3
1
Team Melia, GF Køge Bugt

4,300

2,200

6,100

12,600

2,550
4
6
Team Avera, Espergærde IF

4,300

2,500

5,500

12,300

2,850
5
4
Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin

4,000

2,450

5,600

12,050

3,100
6
7
Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro

3,100

2,600

3,200

8,900

6,250
7
2
Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro

1,850

1,550

3,100

6,500

8,650
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
5
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin

4,233

2,150

5,800

12,183

2
3
Team Ovia, Farum Gymnastikforening

3,733

1,700

5,400

10,833

1,350
3
4
Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin

2,800

2,000

5,800

10,600

1,583
4
7
Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro

2,233

1,800

5,550

0,10

9,583

2,600
5
1
Team Melia, GF Køge Bugt

3,233

1,450

4,600

9,283

2,900
6
6
Team Avera, Espergærde IF

2,500

1,800

4,150

8,450

3,733
7
2
Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro

2,433

1,650

4,200

8,283

3,900
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 14-06-2024 18:41:37
SX
SM
MD
XL
XXL