Back 

SM 2018, GPR Farum Arena, 3. marts 2018

Mikro Mini Mono 2. division Mini Mono 1. division Mini 8-10 år Mini 10-12 år 2.division Mini 10-12 år 1. division Pige 2. division Pige 1. division Tweens Junior Senior Fri Senior
Mini 10-12 år 1. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri
Redskab
Resultat
Gap
1
4
Team Enya
Farum Gymnastikforening
14,500
T: 5,200
K: 2,700
U: 6,600
12,100
T: 4,200
K: 1,950
U: 5,950
26,600
Fri
14,500
T: 5,200
K: 2,700
U: 6,600
Redskab
12,100
T: 4,200
K: 1,950
U: 5,950
2
6
Team Azurit
Greve Gymnastik og Trampolin
11,750
T: 2,950
K: 2,700
U: 6,100
12,150
T: 4,400
K: 1,650
U: 6,100
23,900
2,700
Fri
11,750
T: 2,950
K: 2,700
U: 6,100
Redskab
12,150
T: 4,400
K: 1,650
U: 6,100
3
1
Team Olympia
Espergærde IF
11,550
T: 3,950
K: 2,700
U: 4,900
10,600
T: 3,600
K: 1,450
U: 5,550
22,150
4,450
Fri
11,550
T: 3,950
K: 2,700
U: 4,900
Redskab
10,600
T: 3,600
K: 1,450
U: 5,550
4
2
Team Astra
Greve Gymnastik og Trampolin
9,650
T: 3,200
K: 2,100
U: 4,350
7,650
T: 2,800
K: 1,350
U: 3,500
Pen: 0,20
17,300
9,300
Fri
9,650
T: 3,200
K: 2,100
U: 4,350
Redskab
7,650
T: 2,800
K: 1,350
U: 3,500
Pen 0,2
5
5
Team Movanna
GF Køge Bugt
7,250
T: 2,250
K: 1,650
U: 3,350
7,500
T: 2,300
K: 1,000
U: 4,200
14,750
11,850
Fri
7,250
T: 2,250
K: 1,650
U: 3,350
Redskab
7,500
T: 2,300
K: 1,000
U: 4,200
6
3
Team Esperanza
Gymnastikforeningen Øbro
6,700
T: 1,250
K: 1,950
U: 3,500
6,750
T: 3,100
K: 1,400
U: 2,250
13,450
13,150
Fri
6,700
T: 1,250
K: 1,950
U: 3,500
Redskab
6,750
T: 3,100
K: 1,400
U: 2,250
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
4
Team Enya, Farum Gymnastikforening

5,200

2,700

6,600

14,500

2
6
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin

2,950

2,700

6,100

11,750

2,750
3
1
Team Olympia, Espergærde IF

3,950

2,700

4,900

11,550

2,950
4
2
Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin

3,200

2,100

4,350

9,650

4,850
5
5
Team Movanna, GF Køge Bugt

2,250

1,650

3,350

7,250

7,250
6
3
Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro

1,250

1,950

3,500

6,700

7,800
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
6
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin

4,400

1,650

6,100

12,150

2
4
Team Enya, Farum Gymnastikforening

4,200

1,950

5,950

12,100

0,050
3
1
Team Olympia, Espergærde IF

3,600

1,450

5,550

10,600

1,550
4
2
Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin

2,800

1,350

3,500

0,20

7,650

4,500
5
5
Team Movanna, GF Køge Bugt

2,300

1,000

4,200

7,500

4,650
6
3
Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro

3,100

1,400

2,250

6,750

5,400
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 13-07-2024 21:25:19
SX
SM
MD
XL
XXL