Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-09-24

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat B-Luokka joukkuekisa C-Luokka Joukkuekisa D-Luokka Joukkuekisa
B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
34
Hinno Eevi
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
2
33
Tiensuu Fiia
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
3
35
Raitio Annika
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
9-9,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
4
5
Kerimaa Sonja
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
5
39
Jokinen Aada
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
2
Huotari Unna
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
7
38
Manninen Meea
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
8-8,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
8
3
Inari Karhula
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8,5-9
8-8,5
6-7
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
6-7
8
6
Pietola Vilma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
10
41
Szabo Lili
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
69
Alatalo Aava
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
7,5-8
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8-8,5
11
1
Arhipoff Anni-Sofia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
4
Hakala Amelia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
36
Meriläinen Liinu
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
8,5-9
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
7
Siikaluoma Iida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
8
Chukwu Daniella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
40
Heikkilä Sylvi
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
37
Särkelä Tessa
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
33
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
39
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
5
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
7
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

5
38
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
6
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
41
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

8
35
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

9
69
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

9
34
Hinno Eevi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
8
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
4
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
40
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
3
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
36
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
37
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
1
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
2
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
34
Hinno Eevi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

1
35
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

3
33
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

4
3
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

5
38
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

6
6
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

7
2
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

8
5
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

9
69
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

10
39
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
8
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
40
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
7
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
41
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
1
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
4
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
36
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
37
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
1
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
34
Hinno Eevi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

2
33
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

5
36
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
5
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
35
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

8
39
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

8
41
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

10
3
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
7
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
4
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
40
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
6
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
8
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
38
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
69
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
37
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
34
Hinno Eevi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
35
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
5
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

3
41
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

5
33
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

6
69
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

7
39
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

7
38
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

9
1
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

10
36
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
8
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
4
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
40
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
2
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
6
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
7
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
37
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
3
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
69
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

1
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

40
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

34
Hinno Eevi, Voimistelumaailma Oulu

2
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

39
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

5
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

38
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

36
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

6
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

35
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

7
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

41
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

37
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

33
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu


Last Update: 20.7.2024 2.07.08
SX
SM
MD
XL
XXL