Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tampere Tampere, 2022-09-29

B-LUOKKA NUOREMMAT B-LUOKKA VANHEMMAT C-LUOKKA NUOREMMAT C-LUOKKA VANHEMMAT D-LUOKKA NUOREMMAT D-LUOKKA VANHEMMAT E-LUOKKA NUOREMMAT E-LUOKKA VANHEMMAT F-LUOKKA NUOREMMAT F-LUOKKA VANHEMMAT G-LUOKKA H-LUOKKA MJL1 MJL2 MJL3 B-lk joukkue C-lk joukkue D-lk joukkue E-lk joukkue F-lk joukkue MJL 1 joukkue
B-LUOKKA NUOREMMAT
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
156
Kuusela Siiri
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
104
Lundström Lilian
Tampereen Sisu
9,5-10
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
3
153
Kiviniemi Ellen
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9,5-10
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9,5-10
4
158
Skog Pinja
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VII
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
155
Tammila Aida-Elma
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
6
5
Patrikainen Meeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
157
Kiviniemi Aava
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
8
107
Mäntylä Ester
Tampereen Sisu
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
101
Mäki Leila
Taipumattomat
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
9
52
Laine Fanni
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
7
Helen Minttu
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
111
Peltokangas Neema
Tampereen Sisu
8-8,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
9
Lahti Anni
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
7,5-8
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
58
Lundgren Mimosa
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8,5-9
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
11
Majanen Vilma
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
61
Perttula Helmi
Porin Tarmo voimistelujaosto
9,5-10
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
53
Puranen Minttu
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
109
Rönkkö Giselle
Tampereen Sisu
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
152
Suomi Essi
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7-7,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
6
Haverinen Saimi
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
151
Hirsikangas Elli
Lempäälän Pandat
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
1
Karhunen Isla
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
146
Kovanen Isla
Lempäälän Pandat
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
145
Matintupa Nanna
Lempäälän Pandat
9-9,5
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
154
Meriläinen Mila
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
6-7
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
102
Mustonen Hilla
Taipumattomat
9-9,5
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
103
Penttinen Wilda
Taipumattomat
9-9,5
7,5-8
8-8,5
alle 6
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
alle 6
11
59
Pirttinen Eevi
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
147
Roininen Tilda
Lempäälän Pandat
9,5-10
alle 6
8,5-9
7,5-8
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
149
Hietanen Elsa
Lempäälän Pandat
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
49
Kaskinen Sofia
Liikuntaseura Pori
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
54
Kekki Lyyli
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
150
Kuikka Vuokko
Lempäälän Pandat
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
12
Luoma Alisia
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
10
Malminen Silja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
106
Rytkönen Indiana
Tampereen Sisu
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
4
Saarikko Elsa
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
56
Saarinen Lilja
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
148
Wallenius Olivia
Lempäälän Pandat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
60
Erkhova Nika
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
50
Holt Alexandra
Liikuntaseura Pori
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
8
Koivula Lilja
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
108
Kytömäki Matilda
Tampereen Sisu
8-8,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
51
Majaluoma Vilma
Porin Tarmo voimistelujaosto
alle 6
7,5-8
8-8,5
9-9,5
I
VT
alle 6
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
3
Vuorela Laura
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
105
Koiranen Amanda
Tampereen Sisu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
57
Levola Peppi
Porin Tarmo voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
2
Rahtu Inkeri
Tampereen Voimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
55
Virtanen Tianna
Porin Tarmo voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
104
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

9,5-10

2
9
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

3
156
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

3
61
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

9,5-10

5
147
Roininen Tilda, Lempäälän Pandat

9,5-10

6
101
Mäki Leila, Taipumattomat

9-9,5

7
103
Penttinen Wilda, Taipumattomat

9-9,5

8
5
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
58
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

10
59
Pirttinen Eevi, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
7
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
107
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

9-9,5

11
157
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

14
11
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

14
150
Kuikka Vuokko, Lempäälän Pandat

9-9,5

14
12
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

14
102
Mustonen Hilla, Taipumattomat

9-9,5

18
56
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

18
146
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

9-9,5

18
53
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

18
152
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

18
153
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

23
52
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

23
106
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

9-9,5

23
149
Hietanen Elsa, Lempäälän Pandat

9-9,5

23
10
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

27
145
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

27
49
Kaskinen Sofia, Liikuntaseura Pori

9-9,5

27
155
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

30
109
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8,5-9

30
158
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

32
6
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

32
4
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

34
54
Kekki Lyyli, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

35
148
Wallenius Olivia, Lempäälän Pandat

8,5-9

35
50
Holt Alexandra, Liikuntaseura Pori

8,5-9

37
154
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

37
151
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

8,5-9

39
8
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

39
1
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

41
3
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

42
60
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

43
108
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8-8,5

44
111
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

8-8,5

45
2
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

45
51
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

45
105
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

45
55
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

45
57
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
153
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

1
158
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
157
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
156
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
155
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
104
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8-8,5

6
107
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

8-8,5

8
111
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

8-8,5

9
52
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

10
5
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
154
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
109
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
152
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
7
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
9
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
51
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
101
Mäki Leila, Taipumattomat

7,5-8

11
103
Penttinen Wilda, Taipumattomat

7,5-8

11
11
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
6
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
151
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

6-7

11
1
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
146
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

6-7

11
58
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
10
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
145
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

6-7

11
102
Mustonen Hilla, Taipumattomat

6-7

11
61
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
59
Pirttinen Eevi, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
53
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
60
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
149
Hietanen Elsa, Lempäälän Pandat

alle 6

11
50
Holt Alexandra, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
49
Kaskinen Sofia, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
54
Kekki Lyyli, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
105
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

11
8
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
150
Kuikka Vuokko, Lempäälän Pandat

alle 6

11
108
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

alle 6

11
57
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
12
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
2
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

11
147
Roininen Tilda, Lempäälän Pandat

alle 6

11
106
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

alle 6

11
4
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
56
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
55
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
3
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
148
Wallenius Olivia, Lempäälän Pandat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
104
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

9-9,5

1
155
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
156
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
101
Mäki Leila, Taipumattomat

9-9,5

5
147
Roininen Tilda, Lempäälän Pandat

8,5-9

6
58
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

6
111
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

8,5-9

8
158
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

9
5
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
107
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

8,5-9

11
153
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
7
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
157
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
52
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
51
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
11
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
103
Penttinen Wilda, Taipumattomat

8-8,5

11
61
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
53
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
109
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
6
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
149
Hietanen Elsa, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
151
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
49
Kaskinen Sofia, Liikuntaseura Pori

7,5-8

11
146
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
150
Kuikka Vuokko, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
4
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
56
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
148
Wallenius Olivia, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
1
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
54
Kekki Lyyli, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
9
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
102
Mustonen Hilla, Taipumattomat

7-7,5

11
59
Pirttinen Eevi, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
152
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
60
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
50
Holt Alexandra, Liikuntaseura Pori

6-7

11
12
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
145
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

6-7

11
154
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
106
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

6-7

11
105
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

11
8
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
108
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

alle 6

11
57
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
10
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
2
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

11
55
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
3
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
153
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
156
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
158
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

4
7
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
52
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

5
58
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

7
155
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

8
51
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

9
104
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

9-9,5

9
111
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

9-9,5

11
157
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
9
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
11
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
145
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
101
Mäki Leila, Taipumattomat

8,5-9

11
107
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

8,5-9

11
5
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
61
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
1
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
146
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
59
Pirttinen Eevi, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
53
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
109
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
56
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
6
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
149
Hietanen Elsa, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
151
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
49
Kaskinen Sofia, Liikuntaseura Pori

7,5-8

11
54
Kekki Lyyli, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
150
Kuikka Vuokko, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
12
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
10
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
154
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
102
Mustonen Hilla, Taipumattomat

7,5-8

11
147
Roininen Tilda, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
152
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
50
Holt Alexandra, Liikuntaseura Pori

7-7,5

11
106
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

7-7,5

11
4
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
3
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
148
Wallenius Olivia, Lempäälän Pandat

7-7,5

11
60
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
8
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
108
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

6-7

11
105
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

11
57
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
103
Penttinen Wilda, Taipumattomat

alle 6

11
2
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

11
55
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
60
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

6
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

7
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

149
Hietanen Elsa, Lempäälän Pandat

151
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

50
Holt Alexandra, Liikuntaseura Pori

1
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

49
Kaskinen Sofia, Liikuntaseura Pori

54
Kekki Lyyli, Porin Tarmo voimistelujaosto

157
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

153
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

105
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

146
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

150
Kuikka Vuokko, Lempäälän Pandat

156
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

108
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

9
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

52
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

57
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

58
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

104
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

12
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

51
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

10
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

145
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

154
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

102
Mustonen Hilla, Taipumattomat

101
Mäki Leila, Taipumattomat

107
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

5
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

111
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

103
Penttinen Wilda, Taipumattomat

61
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

59
Pirttinen Eevi, Porin Tarmo voimistelujaosto

53
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

2
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

147
Roininen Tilda, Lempäälän Pandat

106
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

109
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

4
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

56
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

158
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

152
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

155
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

55
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

3
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

148
Wallenius Olivia, Lempäälän Pandat


Last Update: 20.7.2024 1.50.47
SX
SM
MD
XL
XXL