Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, TV, Tampere Tampere, 2022-11-11

NTV B-luokka nuoremmat NTV B-luokka vanhemmat NTV C-luokka nuoremmat NTV C-luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV D luokka vanhemmat NTV E luokka nuoremmat NTV E-luokka vanhemmat NTV F luokka nuoremmat NTV F luokka vanhemmat NTV G luokka nuoremmat NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka B-luokka C-luokka D-luokka E-luokka F-luokka MJ1 MJ2
NTV B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
17
Kollanus Frida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
138
Lahti Anni
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
3
293
Svenfelt Wilma
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
201
Lundgren Mimosa
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
5
146
Helen Minttu
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
6
91
Hokkanen Beata
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
7
141
Patrikainen Meeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
8
204
Laine Fanni
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
7,5-8
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
9-9,5
9
202
Majaluoma Vilma
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
10
89
Jokinen Helmiina
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,5-10
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
235
Ikonen Jenina
Viipurin Reipas
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
4
Kujala Chalysa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
230
Laiho Lila
Viipurin Reipas
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
93
Lehto Elviira
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
82
Tahvonen Veera
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
149
Uusikauppila Viivi
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
197
Hohtari Enni
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
1
Hyvönen Fiia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
9-9,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
148
Karhunen Isla
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
9
Kelander Noora
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
9-9,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
12
Konkonen Meri
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
243
Kovanen Isla
Lempäälän Pandat
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
289
Kuokka Hilda
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
90
Kupari Pihla
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
237
Lappalainen Maria
Viipurin Reipas
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
88
Laukkarinen Senni
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7-7,5
9-9,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
294
Lehesvuo Helmi
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
3
Liisanantti Seela
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
9-9,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
147
Majanen Vilma
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8,5-9
6-7
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
8,5-9
11
290
Moilanen Lilja
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
234
Monto Leena
Viipurin Reipas
9,5-10
6-7
9-9,5
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
200
Perttula Helmi
Porin Tarmo voimistelujaosto
9,5-10
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
239
Puolanne Ida
Viipurin Reipas
9,5-10
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
143
Rahtu Inkeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
6
Sjöblom Minea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
94
Soilu Inka
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
232
Takki Karla
Viipurin Reipas
9,5-10
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
2
Wiksten Leona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
9-9,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
139
Haverinen Saimi
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
238
Hiitoluoma Tessi
Viipurin Reipas
9-9,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
241
Hirsikangas Elli
Lempäälän Pandat
9-9,5
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
292
Jaako Jenny
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
5
Komulainen Nea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
14
Kulmala Miila
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
7
Kärkkäinen Elle
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
83
Lakela Aada
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
150
Luoma Alisia
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
291
Maijala Unna
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
144
Malminen Silja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
18
Masalin Miona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
242
Matintupa Nanna
Lempäälän Pandat
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
8
Mäkitie Iina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
295
Saarenmaa Mette
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
145
Saarikko Elsa
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
240
Talikka Iines
Viipurin Reipas
8-8,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
198
Virtanen Tianna
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
92
Waller Isla
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
233
Hannula Nella
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
85
Haverinen Ella
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
8,5-9
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
6-7
11
236
Kervinen Kira
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
8,5-9
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
231
Kirén Adessa
Viipurin Reipas
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
11
Lassila Enni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
16
Rautio Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
203
Saarinen Lilja
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
19
Salonen Ellen
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
15
Seeck Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
10
Stankevitsch Inka
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
87
Haverinen Elea
Voimisteluklubi Lohja
7-7,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
7-7,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
140
Koivula Lilja
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
142
Kähkönen Anni
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
86
Kärnä Stella
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
alle 6
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
alle 6
11
84
Lehmusto Frida
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
229
Sukhotina Olivia
Viipurin Reipas
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
20
Tervonen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
137
Vuorela Eveliina
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
151
Vuorela Laura
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
234
Monto Leena, Viipurin Reipas

9,5-10

2
146
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
17
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

2
138
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
147
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
239
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

9,5-10

7
89
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

9,5-10

7
148
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

7
200
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

9,5-10

7
232
Takki Karla, Viipurin Reipas

9,5-10

7
149
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

11
139
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
238
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

9-9,5

11
241
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
197
Hohtari Enni, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
91
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
1
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
235
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

9-9,5

11
292
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

11
231
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

9-9,5

11
12
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
243
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
4
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
289
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

11
142
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
7
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
230
Laiho Lila, Viipurin Reipas

9-9,5

11
204
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
83
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
11
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
88
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
93
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
201
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
150
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
291
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

11
202
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
144
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
18
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
242
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
141
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
143
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
16
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
295
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
145
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
203
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
19
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
15
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
10
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
229
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

9-9,5

11
293
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
82
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
198
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
137
Vuorela Eveliina, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
151
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
233
Hannula Nella, Viipurin Reipas

8,5-9

11
85
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
236
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

8,5-9

11
140
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
5
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
14
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
90
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
86
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
237
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

8,5-9

11
294
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
84
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
3
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
290
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
6
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
94
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
20
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
92
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
240
Talikka Iines, Viipurin Reipas

8-8,5

11
87
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
138
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
91
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

2
17
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
147
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
141
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

6
204
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

7
202
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

8
146
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
293
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

10
4
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
289
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
235
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

7,5-8

11
89
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
90
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
230
Laiho Lila, Viipurin Reipas

7,5-8

11
237
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

7,5-8

11
93
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
201
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
290
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
200
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
6
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
82
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
240
Talikka Iines, Viipurin Reipas

7,5-8

11
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
148
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
243
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

7-7,5

11
88
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
294
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
143
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
94
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
149
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
139
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
241
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

6-7

11
197
Hohtari Enni, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
1
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
292
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
12
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
14
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
7
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
86
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
83
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
3
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
291
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
144
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
18
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
242
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

6-7

11
234
Monto Leena, Viipurin Reipas

6-7

11
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
239
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

6-7

11
232
Takki Karla, Viipurin Reipas

6-7

11
92
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
233
Hannula Nella, Viipurin Reipas

alle 6

11
87
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
85
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
238
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

alle 6

11
236
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

alle 6

11
231
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

alle 6

11
140
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
5
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
142
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
11
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
84
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
150
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
16
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
295
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

alle 6

11
145
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
203
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
19
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
15
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
10
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
229
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

alle 6

11
20
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
198
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
137
Vuorela Eveliina, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
151
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
17
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

1
201
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

1
293
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

4
1
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

4
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

4
138
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

4
234
Monto Leena, Viipurin Reipas

9-9,5

8
89
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

8
88
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

10
146
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

10
235
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

9-9,5

10
3
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

10
141
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

10
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
85
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
139
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
238
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

8,5-9

11
241
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
197
Hohtari Enni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
91
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
148
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
236
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

8,5-9

11
243
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
4
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
14
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
289
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
90
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
7
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
230
Laiho Lila, Viipurin Reipas

8,5-9

11
237
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

8,5-9

11
294
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
93
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
202
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
290
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
239
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

8,5-9

11
203
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
6
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
94
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
82
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
232
Takki Karla, Viipurin Reipas

8,5-9

11
149
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
92
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
292
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
5
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
12
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
83
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
11
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
150
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
200
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
295
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
145
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
10
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
240
Talikka Iines, Viipurin Reipas

8-8,5

11
198
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
137
Vuorela Eveliina, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
142
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
204
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
291
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
144
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
242
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
143
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
16
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
15
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
20
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
151
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
233
Hannula Nella, Viipurin Reipas

7-7,5

11
231
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

7-7,5

11
19
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
84
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
147
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
18
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
229
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

6-7

11
87
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
140
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
86
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
204
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

2
293
Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

3
17
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

4
201
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

4
147
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

6
294
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

6
93
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

6
149
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

9
243
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

9
234
Monto Leena, Viipurin Reipas

8,5-9

9
295
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

9
232
Takki Karla, Viipurin Reipas

8,5-9

11
146
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
197
Hohtari Enni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
138
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
230
Laiho Lila, Viipurin Reipas

8,5-9

11
3
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
91
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
1
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
235
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

8-8,5

11
89
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
148
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
9
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
231
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

8-8,5

11
5
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
12
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
4
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
289
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
237
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

8-8,5

11
88
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
202
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
18
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
242
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
290
Moilanen Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
141
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
239
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

8-8,5

11
143
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
6
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
94
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
82
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
233
Hannula Nella, Viipurin Reipas

7,5-8

11
238
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

7,5-8

11
241
Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
292
Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
14
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
90
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
150
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
291
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
144
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
200
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
203
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
240
Talikka Iines, Viipurin Reipas

7,5-8

11
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
139
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
236
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

7-7,5

11
7
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
83
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
84
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
8
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
145
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
19
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
10
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
198
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
92
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
85
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
142
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
11
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
16
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
15
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
229
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

6-7

11
20
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
137
Vuorela Eveliina, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
151
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
87
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
140
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
86
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 25.7.2024 5.13.58
SX
SM
MD
XL
XXL