Back 

Holmen Open for turn kvinner og menn Holmen turnhall, 25. og 26 mai 2019

11 år 12 år 11-12 år Klasse 1 Level 2 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Junior Rekrutt Jenter Team Rekrutt Gutter Team Klasse I Gutter Team Klasse I-III Jenter Team
11-12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
513
Kristian Emil Mikalsen
Kristiansands Turnforening
12.500
D: 4.0
E: 8.500
13.100
D: 3.50
E: 9.600
12.400
D: 4.00
E: 8.400
12.300
D: 3.00
E: 9.300
12.400
D: 3.00
E: 9.400
12.700
75.400
FX
12.500
D: 4.0
E: 8.500
PH
13.100
D: 3.5
E: 9.600
SR
12.400
D: 4.0
E: 8.400
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
PB
12.400
D: 3.0
E: 9.400
HB
12.700
D: 4.0
E: 8.700
2
512
Lukas Nilsen Aateigen
Kristiansands Turnforening
12.700
D: 4.0
E: 8.700
12.300
D: 2.50
E: 9.800
12.500
D: 3.00
E: 9.500
13.300
D: 4.00
E: 9.300
12.400
D: 3.00
E: 9.400
11.300
74.500
0.900
FX
12.700
D: 4.0
E: 8.700
PH
12.300
D: 2.5
E: 9.800
SR
12.500
D: 3.0
E: 9.500
VT
13.300
D: 4.0
E: 9.300
PB
12.400
D: 3.0
E: 9.400
HB
11.300
D: 2.5
E: 8.800
3
515
Ivan Maltsev
Kristiansands Turnforening
12.300
D: 4.0
E: 8.300
11.100
D: 3.00
E: 8.100
12.400
D: 3.00
E: 9.400
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.500
D: 3.00
E: 8.500
12.400
71.800
3.600
FX
12.300
D: 4.0
E: 8.300
PH
11.100
D: 3.0
E: 8.100
SR
12.400
D: 3.0
E: 9.400
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
12.400
D: 4.0
E: 8.400
4
507
Philip Nykmark
Hammer Turn
11.500
D: 4.0
E: 7.500
12.500
D: 3.00
E: 9.500
11.700
D: 2.50
E: 9.200
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.600
D: 2.50
E: 9.100
10.800
70.000
5.400
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
PH
12.500
D: 3.0
E: 9.500
SR
11.700
D: 2.5
E: 9.200
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
11.600
D: 2.5
E: 9.100
HB
10.800
D: 3.0
E: 7.800
5
509
Eirik Røkkum-Olsen
Hammer Turn
11.000
D: 2.5
E: 8.500
11.300
D: 2.50
E: 8.800
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.500
D: 2.50
E: 9.000
10.600
68.200
7.200
FX
11.000
D: 2.5
E: 8.500
PH
11.300
D: 2.5
E: 8.800
SR
12.200
D: 3.0
E: 9.200
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
11.500
D: 2.5
E: 9.000
HB
10.600
D: 1.5
E: 9.100
6
506
Petter Nordgård Jensen
Hammer Turn
11.200
D: 4.0
E: 7.200
11.800
D: 2.50
E: 9.300
12.100
D: 2.50
E: 9.600
11.700
D: 3.00
E: 8.700
10.800
D: 1.50
E: 9.300
10.500
68.100
7.300
FX
11.200
D: 4.0
E: 7.200
PH
11.800
D: 2.5
E: 9.300
SR
12.100
D: 2.5
E: 9.600
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
10.800
D: 1.5
E: 9.300
HB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
7
511
Kristoffer Waal
Hammer Turn
10.400
D: 2.5
E: 7.900
12.900
D: 3.50
E: 9.400
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.100
D: 2.50
E: 8.600
9.600
67.500
7.900
FX
10.400
D: 2.5
E: 7.900
PH
12.900
D: 3.5
E: 9.400
SR
11.900
D: 3.0
E: 8.900
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
11.100
D: 2.5
E: 8.600
HB
9.600
D: 3.0
E: 6.600
8
514
Leon Øgrey Brandsdal
Kristiansands Turnforening
11.500
D: 3.0
E: 8.500
11.900
D: 2.50
E: 9.400
11.800
D: 2.50
E: 9.300
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.200
D: 1.50
E: 8.700
9.900
67.200
8.200
FX
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PH
11.900
D: 2.5
E: 9.400
SR
11.800
D: 2.5
E: 9.300
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
10.200
D: 1.5
E: 8.700
HB
9.900
D: 0.5
E: 9.400
9
510
Leon Alexander Flølo Stav
Hammer Turn
11.500
D: 2.5
E: 9.000
10.800
D: 2.50
E: 8.300
12.000
D: 2.50
E: 9.500
12.200
D: 3.00
E: 9.200
10.300
D: 1.50
E: 8.800
9.700
66.500
8.900
FX
11.500
D: 2.5
E: 9.000
PH
10.800
D: 2.5
E: 8.300
SR
12.000
D: 2.5
E: 9.500
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
10.300
D: 1.5
E: 8.800
HB
9.700
D: 2.5
E: 7.200
10
508
Herman Aas Rustad
Hammer Turn
10.800
D: 3.0
E: 7.800
10.700
D: 1.50
E: 9.200
12.000
D: 2.50
E: 9.500
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.000
D: 1.50
E: 9.500
10.300
66.400
9.000
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PH
10.700
D: 1.5
E: 9.200
SR
12.000
D: 2.5
E: 9.500
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
11.000
D: 1.5
E: 9.500
HB
10.300
D: 3.0
E: 7.300
11
519
Ask Spinnangr
Mandals Turnforening
10.500
D: 2.5
E: 8.000
9.600
D: 0.50
E: 9.100
11.500
D: 2.50
E: 9.000
12.100
D: 3.00
E: 9.100
10.600
D: 1.50
E: 9.100
10.600
64.900
10.500
FX
10.500
D: 2.5
E: 8.000
PH
9.600
D: 0.5
E: 9.100
SR
11.500
D: 2.5
E: 9.000
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
10.600
D: 1.5
E: 9.100
HB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
12
518
Dorian Tambi Eidsether
Mandals Turnforening
10.500
D: 2.5
E: 8.000
9.300
D: 0.50
E: 8.800
11.100
D: 2.50
E: 8.600
12.100
D: 3.00
E: 9.100
10.400
D: 1.50
E: 8.900
9.600
63.000
12.400
FX
10.500
D: 2.5
E: 8.000
PH
9.300
D: 0.5
E: 8.800
SR
11.100
D: 2.5
E: 8.600
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
10.400
D: 1.5
E: 8.900
HB
9.600
D: 0.5
E: 9.100
12
516
Benjamin Ilebekk
Mandals Turnforening
10.000
D: 2.5
E: 7.500
10.400
D: 1.50
E: 8.900
10.500
D: 1.50
E: 9.000
12.200
D: 3.00
E: 9.200
9.300
D: 2.50
E: 7.300
ND: 0.5
10.600
63.000
12.400
FX
10.000
D: 2.5
E: 7.500
PH
10.400
D: 1.5
E: 8.900
SR
10.500
D: 1.5
E: 9.000
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
9.300
D: 2.5
E: 7.300
ND: 0.50
HB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
14
505
Marius Haugsand
Hammer Turn
9.700
D: 2.5
E: 7.200
10.900
D: 1.50
E: 9.400
10.800
D: 2.50
E: 8.300
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.200
D: 1.50
E: 8.700
9.200
62.700
12.700
FX
9.700
D: 2.5
E: 7.200
PH
10.900
D: 1.5
E: 9.400
SR
10.800
D: 2.5
E: 8.300
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
10.200
D: 1.5
E: 8.700
HB
9.200
D: 1.5
E: 7.700
15
520
Bendik Lunde Andersen
Mandals Turnforening
9.300
D: 1.5
E: 7.800
8.900
D: 0.50
E: 8.400
10.800
D: 1.50
E: 9.300
11.400
D: 3.00
E: 8.400
9.600
D: 1.50
E: 8.100
9.600
59.600
15.800
FX
9.300
D: 1.5
E: 7.800
PH
8.900
D: 0.5
E: 8.400
SR
10.800
D: 1.5
E: 9.300
VT
11.400
D: 3.0
E: 8.400
PB
9.600
D: 1.5
E: 8.100
HB
9.600
D: 0.5
E: 9.100
16
500
Markus Andersen
Gjelleråsen IF
8.600
D: 2.5
E: 6.100
9.400
D: 1.50
E: 7.900
10.500
D: 2.00
E: 8.500
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.600
D: 2.50
E: 8.100
8.300
59.400
16.000
FX
8.600
D: 2.5
E: 6.100
PH
9.400
D: 1.5
E: 7.900
SR
10.500
D: 2.0
E: 8.500
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
HB
8.300
D: 1.5
E: 6.800
17
501
Olve Herstad Elvenes
Holmen Tropp og Turn
9.000
D: 1.5
E: 7.500
9.800
D: 0.50
E: 9.300
9.200
D: 0.50
E: 8.700
11.700
D: 3.00
E: 8.700
9.600
D: 0.50
E: 9.100
9.100
58.400
17.000
FX
9.000
D: 1.5
E: 7.500
PH
9.800
D: 0.5
E: 9.300
SR
9.200
D: 0.5
E: 8.700
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
9.600
D: 0.5
E: 9.100
HB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
18
504
Lukas Swane
Holmen Tropp og Turn
9.900
D: 1.5
E: 8.400
9.800
D: 0.50
E: 9.300
9.700
D: 0.50
E: 9.200
11.500
D: 3.00
E: 8.500
8.500
D: 0.50
E: 8.000
8.900
58.300
17.100
FX
9.900
D: 1.5
E: 8.400
PH
9.800
D: 0.5
E: 9.300
SR
9.700
D: 0.5
E: 9.200
VT
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PB
8.500
D: 0.5
E: 8.000
HB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
19
517
Nikolas Støle Valvik
Mandals Turnforening
8.500
D: 1.5
E: 7.000
8.400
D: 0.50
E: 7.900
9.300
D: 0.50
E: 8.800
11.500
D: 3.00
E: 8.500
9.700
D: 0.50
E: 9.200
9.600
57.000
18.400
FX
8.500
D: 1.5
E: 7.000
PH
8.400
D: 0.5
E: 7.900
SR
9.300
D: 0.5
E: 8.800
VT
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PB
9.700
D: 0.5
E: 9.200
HB
9.600
D: 0.5
E: 9.100
20
502
Sokrates Grongstad-Borsheim
Holmen Tropp og Turn
8.700
D: 1.5
E: 7.200
9.100
D: 0.50
E: 8.600
7.700
D: 0.50
E: 7.200
10.200
D: 3.00
E: 7.200
8.800
D: 0.50
E: 8.300
7.500
52.000
23.400
FX
8.700
D: 1.5
E: 7.200
PH
9.100
D: 0.5
E: 8.600
SR
7.700
D: 0.5
E: 7.200
VT
10.200
D: 3.0
E: 7.200
PB
8.800
D: 0.5
E: 8.300
HB
7.500
D: 0.5
E: 7.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
512
Lukas Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening

4.0

8.700


12.700

2
513
Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening

4.0

8.500


12.500

0.200
3
515
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

4.0

8.300


12.300

0.400
4
510
Leon Alexander Flølo Stav, Hammer Turn

2.5

9.000


11.500

1.200
4
514
Leon Øgrey Brandsdal, Kristiansands Turnforening

3.0

8.500


11.500

1.200
4
507
Philip Nykmark, Hammer Turn

4.0

7.500


11.500

1.200
7
506
Petter Nordgård Jensen, Hammer Turn

4.0

7.200


11.200

1.500
8
509
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

2.5

8.500


11.000

1.700
9
508
Herman Aas Rustad, Hammer Turn

3.0

7.800


10.800

1.900
10
518
Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening

2.5

8.000


10.500

2.200
10
519
Ask Spinnangr, Mandals Turnforening

2.5

8.000


10.500

2.200
12
511
Kristoffer Waal, Hammer Turn

2.5

7.900


10.400

2.300
13
516
Benjamin Ilebekk, Mandals Turnforening

2.5

7.500


10.000

2.700
14
504
Lukas Swane, Holmen Tropp og Turn

1.5

8.400


9.900

2.800
15
505
Marius Haugsand, Hammer Turn

2.5

7.200


9.700

3.000
16
520
Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening

1.5

7.800


9.300

3.400
17
501
Olve Herstad Elvenes, Holmen Tropp og Turn

1.5

7.500


9.000

3.700
18
502
Sokrates Grongstad-Borsheim, Holmen Tropp og Turn

1.5

7.200


8.700

4.000
19
500
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

2.5

6.100


8.600

4.100
20
517
Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening

1.5

7.000


8.500

4.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
513
Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening

3.5

9.600


13.100

2
511
Kristoffer Waal, Hammer Turn

3.5

9.400


12.900

0.200
3
507
Philip Nykmark, Hammer Turn

3.0

9.500


12.500

0.600
4
512
Lukas Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening

2.5

9.800


12.300

0.800
5
514
Leon Øgrey Brandsdal, Kristiansands Turnforening

2.5

9.400


11.900

1.200
6
506
Petter Nordgård Jensen, Hammer Turn

2.5

9.300


11.800

1.300
7
509
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

2.5

8.800


11.300

1.800
8
515
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

3.0

8.100


11.100

2.000
9
505
Marius Haugsand, Hammer Turn

1.5

9.400


10.900

2.200
10
510
Leon Alexander Flølo Stav, Hammer Turn

2.5

8.300


10.800

2.300
11
508
Herman Aas Rustad, Hammer Turn

1.5

9.200


10.700

2.400
12
516
Benjamin Ilebekk, Mandals Turnforening

1.5

8.900


10.400

2.700
13
504
Lukas Swane, Holmen Tropp og Turn

0.5

9.300


9.800

3.300
13
501
Olve Herstad Elvenes, Holmen Tropp og Turn

0.5

9.300


9.800

3.300
15
519
Ask Spinnangr, Mandals Turnforening

0.5

9.100


9.600

3.500
16
500
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

1.5

7.900


9.400

3.700
17
518
Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening

0.5

8.800


9.300

3.800
18
502
Sokrates Grongstad-Borsheim, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.600


9.100

4.000
19
520
Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening

0.5

8.400


8.900

4.200
20
517
Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening

0.5

7.900


8.400

4.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
512
Lukas Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening

3.0

9.500


12.500

2
515
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

3.0

9.400


12.400

0.100
2
513
Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening

4.0

8.400


12.400

0.100
4
509
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

3.0

9.200


12.200

0.300
5
506
Petter Nordgård Jensen, Hammer Turn

2.5

9.600


12.100

0.400
6
510
Leon Alexander Flølo Stav, Hammer Turn

2.5

9.500


12.000

0.500
6
508
Herman Aas Rustad, Hammer Turn

2.5

9.500


12.000

0.500
8
511
Kristoffer Waal, Hammer Turn

3.0

8.900


11.900

0.600
9
514
Leon Øgrey Brandsdal, Kristiansands Turnforening

2.5

9.300


11.800

0.700
10
507
Philip Nykmark, Hammer Turn

2.5

9.200


11.700

0.800
11
519
Ask Spinnangr, Mandals Turnforening

2.5

9.000


11.500

1.000
12
518
Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening

2.5

8.600


11.100

1.400
13
520
Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening

1.5

9.300


10.800

1.700
13
505
Marius Haugsand, Hammer Turn

2.5

8.300


10.800

1.700
15
516
Benjamin Ilebekk, Mandals Turnforening

1.5

9.000


10.500

2.000
15
500
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

2.0

8.500


10.500

2.000
17
504
Lukas Swane, Holmen Tropp og Turn

0.5

9.200


9.700

2.800
18
517
Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening

0.5

8.800


9.300

3.200
19
501
Olve Herstad Elvenes, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.700


9.200

3.300
20
502
Sokrates Grongstad-Borsheim, Holmen Tropp og Turn

0.5

7.200


7.700

4.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
512
Lukas Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening


4.0


9.300




6.650
13.300

2
513
Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening


3.0


9.300




6.150
12.300

0.500
3
516
Benjamin Ilebekk, Mandals Turnforening


3.0


9.200




6.100
12.200

0.550
3
510
Leon Alexander Flølo Stav, Hammer Turn


3.0


9.200




6.100
12.200

0.550
5
518
Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening


3.0


9.100




6.050
12.100

0.600
5
515
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening


3.0


9.100




6.050
12.100

0.600
5
519
Ask Spinnangr, Mandals Turnforening


3.0


9.100




6.050
12.100

0.600
8
500
Markus Andersen, Gjelleråsen IF


3.0


9.000




6.000
12.000

0.650
9
505
Marius Haugsand, Hammer Turn


3.0


8.900




5.950
11.900

0.700
9
507
Philip Nykmark, Hammer Turn


3.0


8.900




5.950
11.900

0.700
9
514
Leon Øgrey Brandsdal, Kristiansands Turnforening


3.0


8.900




5.950
11.900

0.700
12
506
Petter Nordgård Jensen, Hammer Turn


3.0


8.700




5.850
11.700

0.800
12
501
Olve Herstad Elvenes, Holmen Tropp og Turn


3.0


8.700




5.850
11.700

0.800
14
509
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn


3.0


8.600




5.800
11.600

0.850
14
511
Kristoffer Waal, Hammer Turn


3.0


8.600




5.800
11.600

0.850
14
508
Herman Aas Rustad, Hammer Turn


3.0


8.600




5.800
11.600

0.850
17
517
Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening


3.0


8.500




5.750
11.500

0.900
17
504
Lukas Swane, Holmen Tropp og Turn


3.0


8.500




5.750
11.500

0.900
19
520
Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening


3.0


8.400




5.700
11.400

0.950
20
502
Sokrates Grongstad-Borsheim, Holmen Tropp og Turn


3.0


7.200




5.100
10.200

1.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
513
Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening

3.0

9.400


12.400

1
512
Lukas Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening

3.0

9.400


12.400

3
507
Philip Nykmark, Hammer Turn

2.5

9.100


11.600

0.800
4
509
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

2.5

9.000


11.500

0.900
4
515
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

3.0

8.500


11.500

0.900
6
511
Kristoffer Waal, Hammer Turn

2.5

8.600


11.100

1.300
7
508
Herman Aas Rustad, Hammer Turn

1.5

9.500


11.000

1.400
8
506
Petter Nordgård Jensen, Hammer Turn

1.5

9.300


10.800

1.600
9
519
Ask Spinnangr, Mandals Turnforening

1.5

9.100


10.600

1.800
9
500
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

2.5

8.100


10.600

1.800
11
518
Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening

1.5

8.900


10.400

2.000
12
510
Leon Alexander Flølo Stav, Hammer Turn

1.5

8.800


10.300

2.100
13
514
Leon Øgrey Brandsdal, Kristiansands Turnforening

1.5

8.700


10.200

2.200
13
505
Marius Haugsand, Hammer Turn

1.5

8.700


10.200

2.200
15
517
Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening

0.5

9.200


9.700

2.700
16
501
Olve Herstad Elvenes, Holmen Tropp og Turn

0.5

9.100


9.600

2.800
16
520
Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening

1.5

8.100


9.600

2.800
18
516
Benjamin Ilebekk, Mandals Turnforening

2.5

7.300

0.5

9.300

3.100
19
502
Sokrates Grongstad-Borsheim, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.300


8.800

3.600
20
504
Lukas Swane, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.000


8.500

3.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
513
Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening

4.0

8.700


12.700

2
515
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

4.0

8.400


12.400

0.300
3
512
Lukas Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening

2.5

8.800


11.300

1.400
4
507
Philip Nykmark, Hammer Turn

3.0

7.800


10.800

1.900
5
509
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

1.5

9.100


10.600

2.100
5
519
Ask Spinnangr, Mandals Turnforening

2.5

8.100


10.600

2.100
5
516
Benjamin Ilebekk, Mandals Turnforening

2.5

8.100


10.600

2.100
8
506
Petter Nordgård Jensen, Hammer Turn

2.5

8.000


10.500

2.200
9
508
Herman Aas Rustad, Hammer Turn

3.0

7.300


10.300

2.400
10
514
Leon Øgrey Brandsdal, Kristiansands Turnforening

0.5

9.400


9.900

2.800
11
510
Leon Alexander Flølo Stav, Hammer Turn

2.5

7.200


9.700

3.000
12
520
Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening

0.5

9.100


9.600

3.100
12
517
Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening

0.5

9.100


9.600

3.100
12
518
Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening

0.5

9.100


9.600

3.100
12
511
Kristoffer Waal, Hammer Turn

3.0

6.600


9.600

3.100
16
505
Marius Haugsand, Hammer Turn

1.5

7.700


9.200

3.500
17
501
Olve Herstad Elvenes, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.600


9.100

3.600
18
504
Lukas Swane, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.400


8.900

3.800
19
500
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

1.5

6.800


8.300

4.400
20
502
Sokrates Grongstad-Borsheim, Holmen Tropp og Turn

0.5

7.000


7.500

5.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:55:58 AM
SX
SM
MD
XL
XXL