Back 

Holmen Open for turn kvinner og menn Holmen turnhall, 25. og 26 mai 2019

11 år 12 år 11-12 år Klasse 1 Level 2 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Junior Rekrutt Jenter Team Rekrutt Gutter Team Klasse I Gutter Team Klasse I-III Jenter Team
Klasse 2
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
23
Ingrid Gaaren
Herkules Turn
10.900
D: 2.8
E: 8.100
11.900
D: 4.80
E: 7.100
12.900
D: 5.60
E: 7.300
13.300
D: 6.20
E: 7.100
49.000
VT
10.900
D: 2.8
E: 8.100
UB
11.900
D: 4.8
E: 7.100
BB
12.900
D: 5.6
E: 7.300
FX
13.300
D: 6.2
E: 7.100
2
49
Liv Norum
Holmen Tropp og Turn
11.500
D: 4.0
E: 7.500
11.600
D: 4.90
E: 6.700
11.200
D: 6.20
E: 5.000
14.100
D: 6.30
E: 7.800
48.400
0.600
VT
11.500
D: 4.0
E: 7.500
UB
11.600
D: 4.9
E: 6.700
BB
11.200
D: 6.2
E: 5.000
FX
14.100
D: 6.3
E: 7.800
3
83
Martine Sund Olsen
HSIL 1
10.300
D: 2.0
E: 8.300
11.100
D: 4.60
E: 6.500
12.500
D: 6.40
E: 6.100
13.700
D: 6.20
E: 7.500
47.600
1.400
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
11.100
D: 4.6
E: 6.500
BB
12.500
D: 6.4
E: 6.100
FX
13.700
D: 6.2
E: 7.500
4
78
Hanna Maroofi
HSIL 1
10.600
D: 2.0
E: 8.600
12.100
D: 4.70
E: 7.400
12.400
D: 6.20
E: 6.200
11.000
D: 5.30
E: 5.700
46.100
2.900
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
UB
12.100
D: 4.7
E: 7.400
BB
12.400
D: 6.2
E: 6.200
FX
11.000
D: 5.3
E: 5.700
5
58
Keth Lauritsen
Gjelleråsen IF
10.400
D: 2.8
E: 7.600
8.400
D: 1.50
E: 6.900
9.500
D: 4.90
E: 4.600
11.800
D: 4.30
E: 7.500
40.100
8.900
VT
10.400
D: 2.8
E: 7.600
UB
8.400
D: 1.5
E: 6.900
BB
9.500
D: 4.9
E: 4.600
FX
11.800
D: 4.3
E: 7.500
6
57
Raluca Andrea Opera
Gjelleråsen IF
10.800
D: 2.8
E: 8.000
8.100
D: 1.00
E: 7.100
7.200
D: 4.30
E: 6.900
ND: 4.00
12.300
D: 5.30
E: 7.000
38.400
10.600
VT
10.800
D: 2.8
E: 8.000
UB
8.100
D: 1.0
E: 7.100
BB
7.200
D: 4.3
E: 6.900
ND: 4.00
FX
12.300
D: 5.3
E: 7.000
7
36
Emma Kjelby
Ullensaker Gym og Turn
9.300
D: 1.5
E: 7.800
7.700
D: 0.50
E: 7.200
8.400
D: 0.50
E: 7.900
9.200
D: 2.00
E: 7.200
34.600
14.400
VT
9.300
D: 1.5
E: 7.800
UB
7.700
D: 0.5
E: 7.200
BB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
FX
9.200
D: 2.0
E: 7.200
8
50
Hannah W. Jenkins
Holmen Tropp og Turn
11.000
D: 4.50
E: 6.500
11.300
D: 5.50
E: 5.800
22.300
26.700
VT

UB
11.000
D: 4.5
E: 6.500
BB
11.300
D: 5.5
E: 5.800
FX

9
82
Smilla Toaca Ones
HSIL 2
12.000
D: 6.60
E: 5.400
12.000
37.000
VT

UB
12.000
D: 6.6
E: 5.400
BB

FX

10
55
Sunniva Renault
Nesodden Gym og Turn
49.000
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
49
Liv Norum, Holmen Tropp og Turn


4.0


7.500




5.750
11.500

2
23
Ingrid Gaaren, Herkules Turn


2.8


8.100




5.450
10.900

0.300
3
57
Raluca Andrea Opera , Gjelleråsen IF


2.8


8.000




5.400
10.800

0.350
4
78
Hanna Maroofi, HSIL 1


2.0


8.600




5.300
10.600

0.450
5
58
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF


2.8


7.600




5.200
10.400

0.550
6
83
Martine Sund Olsen, HSIL 1


2.0


8.300




5.150
10.300

0.600
7
36
Emma Kjelby, Ullensaker Gym og Turn


1.5


7.800




4.650
9.300

1.100
8
50
Hannah W. Jenkins, Holmen Tropp og Turn










5.750
8
55
Sunniva Renault, Nesodden Gym og Turn










5.750
8
82
Smilla Toaca Ones, HSIL 2










5.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
78
Hanna Maroofi, HSIL 1

4.7

7.400


12.100

2
82
Smilla Toaca Ones, HSIL 2

6.6

5.400


12.000

0.100
3
23
Ingrid Gaaren, Herkules Turn

4.8

7.100


11.900

0.200
4
49
Liv Norum, Holmen Tropp og Turn

4.9

6.700


11.600

0.500
5
83
Martine Sund Olsen, HSIL 1

4.6

6.500


11.100

1.000
6
50
Hannah W. Jenkins, Holmen Tropp og Turn

4.5

6.500


11.000

1.100
7
58
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF

1.5

6.900


8.400

3.700
8
57
Raluca Andrea Opera , Gjelleråsen IF

1.0

7.100


8.100

4.000
9
36
Emma Kjelby, Ullensaker Gym og Turn

0.5

7.200


7.700

4.400
10
55
Sunniva Renault, Nesodden Gym og Turn




12.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Ingrid Gaaren, Herkules Turn

5.6

7.300


12.900

2
83
Martine Sund Olsen, HSIL 1

6.4

6.100


12.500

0.400
3
78
Hanna Maroofi, HSIL 1

6.2

6.200


12.400

0.500
4
50
Hannah W. Jenkins, Holmen Tropp og Turn

5.5

5.800


11.300

1.600
5
49
Liv Norum, Holmen Tropp og Turn

6.2

5.000


11.200

1.700
6
58
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF

4.9

4.600


9.500

3.400
7
36
Emma Kjelby, Ullensaker Gym og Turn

0.5

7.900


8.400

4.500
8
57
Raluca Andrea Opera , Gjelleråsen IF

4.3

6.900

4.0

7.200

5.700
9
55
Sunniva Renault, Nesodden Gym og Turn




12.900
9
82
Smilla Toaca Ones, HSIL 2




12.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
49
Liv Norum, Holmen Tropp og Turn

6.3

7.800


14.100

2
83
Martine Sund Olsen, HSIL 1

6.2

7.500


13.700

0.400
3
23
Ingrid Gaaren, Herkules Turn

6.2

7.100


13.300

0.800
4
57
Raluca Andrea Opera , Gjelleråsen IF

5.3

7.000


12.300

1.800
5
58
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF

4.3

7.500


11.800

2.300
6
78
Hanna Maroofi, HSIL 1

5.3

5.700


11.000

3.100
7
36
Emma Kjelby, Ullensaker Gym og Turn

2.0

7.200


9.200

4.900
8
50
Hannah W. Jenkins, Holmen Tropp og Turn




14.100
8
55
Sunniva Renault, Nesodden Gym og Turn




14.100
8
82
Smilla Toaca Ones, HSIL 2




14.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 8:13:23 PM
SX
SM
MD
XL
XXL