Back 

Holmen Open for turn kvinner og menn Holmen turnhall, 25. og 26 mai 2019

11 år 12 år 11-12 år Klasse 1 Level 2 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Junior Rekrutt Jenter Team Rekrutt Gutter Team Klasse I Gutter Team Klasse I-III Jenter Team
12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
441
Isabella Jolie Johansen
HSIL
11.500
D: 3.0
E: 8.500
12.500
D: 5.40
E: 7.100
14.800
D: 6.30
E: 8.500
13.750
D: 5.80
E: 7.950
52.550
VT
11.500
D: 3.0
E: 8.500
UB
12.500
D: 5.4
E: 7.100
BB
14.800
D: 6.3
E: 8.500
FX
13.750
D: 5.8
E: 7.950
2
467
Lisa Maarud
Holmen Tropp og Turn
11.400
D: 2.8
E: 8.600
13.700
D: 5.40
E: 8.300
13.300
D: 6.60
E: 6.700
13.650
D: 5.50
E: 8.150
52.050
0.500
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
UB
13.700
D: 5.4
E: 8.300
BB
13.300
D: 6.6
E: 6.700
FX
13.650
D: 5.5
E: 8.150
3
418
Adelen Linnes Almløv
Oslo Turnforening
11.600
D: 3.0
E: 8.600
11.900
D: 4.60
E: 7.300
14.200
D: 5.70
E: 8.500
14.200
D: 6.40
E: 7.800
51.900
0.650
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
UB
11.900
D: 4.6
E: 7.300
BB
14.200
D: 5.7
E: 8.500
FX
14.200
D: 6.4
E: 7.800
4
468
Madeleine Gørlitz-Håkonsen
Holmen Tropp og Turn
11.000
D: 2.8
E: 8.200
13.000
D: 4.80
E: 8.200
14.600
D: 6.10
E: 8.500
12.550
D: 5.20
E: 7.350
51.150
1.400
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
UB
13.000
D: 4.8
E: 8.200
BB
14.600
D: 6.1
E: 8.500
FX
12.550
D: 5.2
E: 7.350
5
411
Mina Lid
Herkules Turn
11.100
D: 2.8
E: 8.300
13.200
D: 4.60
E: 8.600
11.600
D: 6.00
E: 5.600
13.500
D: 6.00
E: 7.500
49.400
3.150
VT
11.100
D: 2.8
E: 8.300
UB
13.200
D: 4.6
E: 8.600
BB
11.600
D: 6.0
E: 5.600
FX
13.500
D: 6.0
E: 7.500
6
419
Erika Eriksrud
Oslo Turnforening
10.200
D: 2.0
E: 8.200
12.600
D: 4.60
E: 8.000
12.100
D: 5.90
E: 6.200
12.700
D: 5.20
E: 7.500
47.600
4.950
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
12.600
D: 4.6
E: 8.000
BB
12.100
D: 5.9
E: 6.200
FX
12.700
D: 5.2
E: 7.500
6
420
Marte H. Haagensen
Oslo Turnforening
10.400
D: 2.0
E: 8.400
11.900
D: 4.60
E: 7.300
12.000
D: 5.80
E: 6.200
13.300
D: 5.70
E: 7.600
47.600
4.950
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
11.900
D: 4.6
E: 7.300
BB
12.000
D: 5.8
E: 6.200
FX
13.300
D: 5.7
E: 7.600
8
442
Erin Jensen
HSIL
10.300
D: 2.0
E: 8.300
10.800
D: 2.00
E: 8.800
12.800
D: 5.80
E: 7.000
12.450
D: 5.20
E: 7.250
46.350
6.200
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
12.800
D: 5.8
E: 7.000
FX
12.450
D: 5.2
E: 7.250
9
421
Ronja Blichfeldt Mjønes
Oslo Turnforening
10.400
D: 2.0
E: 8.400
9.800
D: 2.00
E: 7.800
12.100
D: 5.40
E: 6.700
12.200
D: 5.90
E: 6.300
44.500
8.050
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
12.100
D: 5.4
E: 6.700
FX
12.200
D: 5.9
E: 6.300
10
495
Embla Spinnangr
Mandals Turnforening
11.000
D: 3.0
E: 8.000
10.200
D: 2.00
E: 8.200
11.000
D: 4.50
E: 6.500
12.000
D: 4.70
E: 7.300
44.200
8.350
VT
11.000
D: 3.0
E: 8.000
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
11.000
D: 4.5
E: 6.500
FX
12.000
D: 4.7
E: 7.300
11
458
Kaja Nickelsen Flågan
Holmen Tropp og Turn
10.000
D: 1.5
E: 8.500
9.300
D: 2.00
E: 7.300
13.100
D: 5.60
E: 7.500
11.500
D: 4.00
E: 7.500
43.900
8.650
VT
10.000
D: 1.5
E: 8.500
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
13.100
D: 5.6
E: 7.500
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
12
487
Amanda Westnes
Gjelleråsen IF
10.000
D: 2.0
E: 8.000
9.400
D: 2.00
E: 7.400
11.900
D: 4.50
E: 7.400
11.100
D: 4.40
E: 6.700
42.400
10.150
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
BB
11.900
D: 4.5
E: 7.400
FX
11.100
D: 4.4
E: 6.700
13
404
Marthine Jonassen
Langhus IL Turn
10.300
D: 2.0
E: 8.300
9.600
D: 2.00
E: 7.600
9.700
D: 4.00
E: 5.700
11.650
D: 4.90
E: 6.750
41.250
11.300
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
9.600
D: 2.0
E: 7.600
BB
9.700
D: 4.0
E: 5.700
FX
11.650
D: 4.9
E: 6.750
14
491
Selma Haugland Helle
Mandals Turnforening
10.500
D: 3.0
E: 7.500
8.600
D: 1.50
E: 7.100
9.100
D: 3.50
E: 5.600
12.700
D: 6.00
E: 6.700
40.900
11.650
VT
10.500
D: 3.0
E: 7.500
UB
8.600
D: 1.5
E: 7.100
BB
9.100
D: 3.5
E: 5.600
FX
12.700
D: 6.0
E: 6.700
15
407
Iben Gjerdrum Vaccaro
Langhus IL Turn
9.700
D: 1.5
E: 8.200
7.400
D: 1.00
E: 6.400
11.800
D: 4.50
E: 7.300
11.550
D: 4.90
E: 6.650
40.450
12.100
VT
9.700
D: 1.5
E: 8.200
UB
7.400
D: 1.0
E: 6.400
BB
11.800
D: 4.5
E: 7.300
FX
11.550
D: 4.9
E: 6.650
16
483
Athena Reinborg
Drøbak-Frogn Idrettslag
9.900
D: 2.0
E: 7.900
8.200

E: 8.200
11.600
D: 5.30
E: 6.300
10.350
D: 4.10
E: 6.250
40.050
12.500
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
UB
8.200

E: 8.200
BB
11.600
D: 5.3
E: 6.300
FX
10.350
D: 4.1
E: 6.250
17
406
Sarah Elizabeth Paulsen
Langhus IL Turn
10.200
D: 2.0
E: 8.200
9.700
D: 2.00
E: 7.700
10.900
D: 4.50
E: 6.400
8.650
D: 2.00
E: 6.650
39.450
13.100
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
10.900
D: 4.5
E: 6.400
FX
8.650
D: 2.0
E: 6.650
18
494
Sandra Kristiansen
Mandals Turnforening
9.400
D: 1.5
E: 7.900
9.500
D: 2.00
E: 7.500
9.600
D: 3.50
E: 6.100
10.900
D: 4.00
E: 6.900
39.400
13.150
VT
9.400
D: 1.5
E: 7.900
UB
9.500
D: 2.0
E: 7.500
BB
9.600
D: 3.5
E: 6.100
FX
10.900
D: 4.0
E: 6.900
19
461
Ingrid Woxholt
Holmen Tropp og Turn
10.100
D: 2.0
E: 8.100
7.700
D: 1.00
E: 6.700
10.700
D: 5.50
E: 5.200
10.450
D: 4.00
E: 6.450
38.950
13.600
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
7.700
D: 1.0
E: 6.700
BB
10.700
D: 5.5
E: 5.200
FX
10.450
D: 4.0
E: 6.450
20
403
Malin Johanne Kjønnøy
Langhus IL Turn
10.000
D: 1.5
E: 8.500
8.100
D: 1.00
E: 7.100
9.500
D: 3.50
E: 6.000
10.550
D: 5.00
E: 5.550
38.150
14.400
VT
10.000
D: 1.5
E: 8.500
UB
8.100
D: 1.0
E: 7.100
BB
9.500
D: 3.5
E: 6.000
FX
10.550
D: 5.0
E: 5.550
21
405
Elea Strand Aaen
Langhus IL Turn
10.100
D: 1.5
E: 8.600
8.200
D: 1.00
E: 7.200
10.000
D: 4.50
E: 5.500
9.800
D: 3.50
E: 6.300
38.100
14.450
VT
10.100
D: 1.5
E: 8.600
UB
8.200
D: 1.0
E: 7.200
BB
10.000
D: 4.5
E: 5.500
FX
9.800
D: 3.5
E: 6.300
22
410
Sigrid Sjøstrøm
Herkules Turn
10.100
D: 2.0
E: 8.100
10.000
D: 2.00
E: 8.000
8.700
D: 2.50
E: 6.200
9.250
D: 1.50
E: 7.750
38.050
14.500
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
8.700
D: 2.5
E: 6.200
FX
9.250
D: 1.5
E: 7.750
23
459
Emma Wiger
Holmen Tropp og Turn
10.300
D: 2.0
E: 8.300
7.300
D: 1.00
E: 6.300
9.700
D: 4.90
E: 4.800
10.350
D: 4.00
E: 6.350
37.650
14.900
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
7.300
D: 1.0
E: 6.300
BB
9.700
D: 4.9
E: 4.800
FX
10.350
D: 4.0
E: 6.350
24
464
Aliya Movafagh
Holmen Tropp og Turn
9.100
D: 0.5
E: 8.600
8.000
D: 2.00
E: 6.000
10.100
D: 5.00
E: 5.100
10.000
D: 3.90
E: 6.100
37.200
15.350
VT
9.100
D: 0.5
E: 8.600
UB
8.000
D: 2.0
E: 6.000
BB
10.100
D: 5.0
E: 5.100
FX
10.000
D: 3.9
E: 6.100
25
489
Amanda Willumsen
Hammer Turn
9.500
D: 2.0
E: 7.500
10.100
D: 2.00
E: 8.100
7.100
D: 2.50
E: 4.600
10.100
D: 3.00
E: 7.100
36.800
15.750
VT
9.500
D: 2.0
E: 7.500
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
7.100
D: 2.5
E: 4.600
FX
10.100
D: 3.0
E: 7.100
26
481
Matilde Eide Ytterbøl
Drøbak-Frogn Idrettslag
9.800
D: 1.5
E: 8.300
7.700

E: 7.700
7.700
D: 0.50
E: 7.200
11.200
D: 3.70
E: 7.500
36.400
16.150
VT
9.800
D: 1.5
E: 8.300
UB
7.700

E: 7.700
BB
7.700
D: 0.5
E: 7.200
FX
11.200
D: 3.7
E: 7.500
27
463
Mathilde Nystad Skeie
Holmen Tropp og Turn
10.000
D: 1.5
E: 8.500
8.200

E: 8.200
6.800
D: 4.20
E: 6.600
ND: 4.00
10.900
D: 3.80
E: 7.100
35.900
16.650
VT
10.000
D: 1.5
E: 8.500
UB
8.200

E: 8.200
BB
6.800
D: 4.2
E: 6.600
ND: 4.00
FX
10.900
D: 3.8
E: 7.100
28
462
Julie Tessem Wang
Holmen Tropp og Turn
9.900
D: 1.5
E: 8.400
9.000
D: 0.50
E: 8.500
6.800
D: 4.10
E: 6.700
ND: 4.00
9.700
D: 3.20
E: 6.500
35.400
17.150
VT
9.900
D: 1.5
E: 8.400
UB
9.000
D: 0.5
E: 8.500
BB
6.800
D: 4.1
E: 6.700
ND: 4.00
FX
9.700
D: 3.2
E: 6.500
29
460
Julia Høiby
Holmen Tropp og Turn
9.000
D: 0.5
E: 8.500
8.200
D: 1.50
E: 6.700
5.700
D: 4.80
E: 4.900
ND: 4.00
10.500
D: 3.70
E: 6.800
33.400
19.150
VT
9.000
D: 0.5
E: 8.500
UB
8.200
D: 1.5
E: 6.700
BB
5.700
D: 4.8
E: 4.900
ND: 4.00
FX
10.500
D: 3.7
E: 6.800
29
485
Filippa Falk
Drøbak-Frogn Idrettslag
10.100
D: 2.0
E: 8.100
8.200

E: 8.200
6.900
D: 2.00
E: 4.900
8.200
D: 1.00
E: 7.200
33.400
19.150
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
8.200

E: 8.200
BB
6.900
D: 2.0
E: 4.900
FX
8.200
D: 1.0
E: 7.200
31
444
Thea Louise Tomulevski
HSIL
9.100
D: 1.5
E: 7.600
7.700

E: 7.700
6.700
D: 0.00
E: 7.200
ND: 0.50
7.900
D: 0.50
E: 7.400
31.400
21.150
VT
9.100
D: 1.5
E: 7.600
UB
7.700

E: 7.700
BB
6.700

E: 7.200
ND: 0.50
FX
7.900
D: 0.5
E: 7.400
32
484
Leah Fransen Haug
Drøbak-Frogn Idrettslag
9.100
D: 0.5
E: 8.600
7.800

E: 7.800
7.000
D: 0.00
E: 7.000
7.450
D: 0.00
E: 7.450
31.350
21.200
VT
9.100
D: 0.5
E: 8.600
UB
7.800

E: 7.800
BB
7.000

E: 7.000
FX
7.450

E: 7.450
33
475
Julia Gajdamowicz
Askim Turnforening
8.700
D: 1.5
E: 7.200
7.300

E: 7.300
6.200
D: 3.50
E: 2.700
8.100
D: 4.00
E: 4.100
30.300
22.250
VT
8.700
D: 1.5
E: 7.200
UB
7.300

E: 7.300
BB
6.200
D: 3.5
E: 2.700
FX
8.100
D: 4.0
E: 4.100
34
432
Alicja Zwierzchowska
Sandvika Turnforening
9.800
D: 1.5
E: 8.300
5.800

E: 5.800
5.800
D: 0.00
E: 6.800
ND: 1.00
8.050
D: 1.50
E: 6.550
29.450
23.100
VT
9.800
D: 1.5
E: 8.300
UB
5.800

E: 5.800
BB
5.800

E: 6.800
ND: 1.00
FX
8.050
D: 1.5
E: 6.550
35
434
Øyvor Foss Bjørnstad
Sandvika Turnforening
9.000
D: 0.5
E: 8.500
6.300

E: 6.300
4.900
D: 2.00
E: 2.900
9.100
D: 2.00
E: 7.100
29.300
23.250
VT
9.000
D: 0.5
E: 8.500
UB
6.300

E: 6.300
BB
4.900
D: 2.0
E: 2.900
FX
9.100
D: 2.0
E: 7.100
36
465
Maja Borg Mortensen
Holmen Tropp og Turn
8.800
D: 0.5
E: 8.300
7.600
D: 1.00
E: 6.600
5.100
D: 1.50
E: 3.600
7.700
D: 0.00
E: 7.700
29.200
23.350
VT
8.800
D: 0.5
E: 8.300
UB
7.600
D: 1.0
E: 6.600
BB
5.100
D: 1.5
E: 3.600
FX
7.700

E: 7.700
37
433
Kristin Taarud Figenbaum
Sandvika Turnforening
9.100
D: 0.5
E: 8.600
5.300

E: 5.300
7.300
D: 0.00
E: 7.300
7.250
D: 0.00
E: 7.250
28.950
23.600
VT
9.100
D: 0.5
E: 8.600
UB
5.300

E: 5.300
BB
7.300

E: 7.300
FX
7.250

E: 7.250
38
431
Kristine Nilsson Ekornes
Sandvika Turnforening
8.800
D: 0.5
E: 8.300
5.100

E: 5.100
5.800
D: 0.00
E: 6.300
ND: 0.50
7.500
D: 0.00
E: 7.500
27.200
25.350
VT
8.800
D: 0.5
E: 8.300
UB
5.100

E: 5.100
BB
5.800

E: 6.300
ND: 0.50
FX
7.500

E: 7.500
39
493
Aurora Færevaag Bekken
Mandals Turnforening
9.600
D: 1.5
E: 8.100
11.200
D: 4.60
E: 6.600
20.800
31.750
VT
9.600
D: 1.5
E: 8.100
UB

BB

FX
11.200
D: 4.6
E: 6.600
40
496
Cecilie Holte Ellingsen
Mandals Turnforening
9.400
D: 1.5
E: 7.900
8.100

E: 8.100
17.500
35.050
VT
9.400
D: 1.5
E: 7.900
UB
8.100

E: 8.100
BB

FX

41
469
Gine Hauglum-Werner
Holmen Tropp og Turn
13.100
D: 5.30
E: 7.800
13.100
39.450
VT

UB
13.100
D: 5.3
E: 7.800
BB

FX

42
443
Jasmine Haugen
HSIL
52.550
VT

UB

BB

FX

42
416
Anna Øgrey Brandsdal
Vågsbygd Turn
52.550
VT

UB

BB

FX

42
438
Sofie Pedersen
Ullensaker Gym og Turn
52.550
VT

UB

BB

FX

42
492
Kaja Hermansen
Mandals Turnforening
52.550
VT

UB

BB

FX

42
466
Amina Wessel
Holmen Tropp og Turn
52.550
VT

UB

BB

FX

42
402
Felicia Strand
Langhus IL Turn
52.550
VT

UB

BB

FX

42
482
Amanda Nygård
Drøbak-Frogn Idrettslag
52.550
VT

UB

BB

FX

42
490
Tilja-Sofie Ølmheim
Hammer Turn
52.550
VT

UB

BB

FX

42
480
Vilde B.M Westlie
Drøbak-Frogn Idrettslag
52.550
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
418
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening


3.0


8.600




5.800
11.600

2
441
Isabella Jolie Johansen, HSIL


3.0


8.500




5.750
11.500

0.050
3
467
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turn


2.8


8.600




5.700
11.400

0.100
4
411
Mina Lid, Herkules Turn


2.8


8.300




5.550
11.100

0.250
5
468
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen Tropp og Turn


2.8


8.200




5.500
11.000

0.300
5
495
Embla Spinnangr, Mandals Turnforening


3.0


8.000




5.500
11.000

0.300
7
491
Selma Haugland Helle, Mandals Turnforening


3.0


7.500




5.250
10.500

0.550
8
421
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening


2.0


8.400




5.200
10.400

0.600
8
420
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening


2.0


8.400




5.200
10.400

0.600
10
404
Marthine Jonassen, Langhus IL Turn


2.0


8.300




5.150
10.300

0.650
10
459
Emma Wiger, Holmen Tropp og Turn


2.0


8.300




5.150
10.300

0.650
10
442
Erin Jensen, HSIL


2.0


8.300




5.150
10.300

0.650
13
419
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening


2.0


8.200




5.100
10.200

0.700
13
406
Sarah Elizabeth Paulsen, Langhus IL Turn


2.0


8.200




5.100
10.200

0.700
15
405
Elea Strand Aaen, Langhus IL Turn


1.5


8.600




5.050
10.100

0.750
15
461
Ingrid Woxholt, Holmen Tropp og Turn


2.0


8.100




5.050
10.100

0.750
15
410
Sigrid Sjøstrøm, Herkules Turn


2.0


8.100




5.050
10.100

0.750
15
485
Filippa Falk, Drøbak-Frogn Idrettslag


2.0


8.100




5.050
10.100

0.750
19
458
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen Tropp og Turn


1.5


8.500




5.000
10.000

0.800
19
403
Malin Johanne Kjønnøy, Langhus IL Turn


1.5


8.500




5.000
10.000

0.800
19
463
Mathilde Nystad Skeie, Holmen Tropp og Turn


1.5


8.500




5.000
10.000

0.800
19
487
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF


2.0


8.000




5.000
10.000

0.800
23
462
Julie Tessem Wang, Holmen Tropp og Turn


1.5


8.400




4.950
9.900

0.850
23
483
Athena Reinborg, Drøbak-Frogn Idrettslag


2.0


7.900




4.950
9.900

0.850
25
481
Matilde Eide Ytterbøl, Drøbak-Frogn Idrettslag


1.5


8.300




4.900
9.800

0.900
25
432
Alicja Zwierzchowska, Sandvika Turnforening


1.5


8.300




4.900
9.800

0.900
27
407
Iben Gjerdrum Vaccaro, Langhus IL Turn


1.5


8.200




4.850
9.700

0.950
28
493
Aurora Færevaag Bekken, Mandals Turnforening


1.5


8.100




4.800
9.600

1.000
29
489
Amanda Willumsen, Hammer Turn


2.0


7.500




4.750
9.500

1.050
30
496
Cecilie Holte Ellingsen, Mandals Turnforening


1.5


7.900




4.700
9.400

1.100
30
494
Sandra Kristiansen, Mandals Turnforening


1.5


7.900




4.700
9.400

1.100
32
433
Kristin Taarud Figenbaum, Sandvika Turnforening


0.5


8.600




4.550
9.100

1.250
32
464
Aliya Movafagh, Holmen Tropp og Turn


0.5


8.600




4.550
9.100

1.250
32
484
Leah Fransen Haug, Drøbak-Frogn Idrettslag


0.5


8.600




4.550
9.100

1.250
32
444
Thea Louise Tomulevski, HSIL


1.5


7.600




4.550
9.100

1.250
36
460
Julia Høiby, Holmen Tropp og Turn


0.5


8.500




4.500
9.000

1.300
36
434
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika Turnforening


0.5


8.500




4.500
9.000

1.300
38
465
Maja Borg Mortensen, Holmen Tropp og Turn


0.5


8.300




4.400
8.800

1.400
38
431
Kristine Nilsson Ekornes, Sandvika Turnforening


0.5


8.300




4.400
8.800

1.400
40
475
Julia Gajdamowicz, Askim Turnforening


1.5


7.200




4.350
8.700

1.450
41
492
Kaja Hermansen, Mandals Turnforening










5.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
467
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turn

5.4

8.300


13.700

2
411
Mina Lid, Herkules Turn

4.6

8.600


13.200

0.500
3
469
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp og Turn

5.3

7.800


13.100

0.600
4
468
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen Tropp og Turn

4.8

8.200


13.000

0.700
5
419
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening

4.6

8.000


12.600

1.100
6
441
Isabella Jolie Johansen, HSIL

5.4

7.100


12.500

1.200
7
420
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening

4.6

7.300


11.900

1.800
7
418
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

4.6

7.300


11.900

1.800
9
442
Erin Jensen, HSIL

2.0

8.800


10.800

2.900
10
495
Embla Spinnangr, Mandals Turnforening

2.0

8.200


10.200

3.500
11
489
Amanda Willumsen, Hammer Turn

2.0

8.100


10.100

3.600
12
410
Sigrid Sjøstrøm, Herkules Turn

2.0

8.000


10.000

3.700
13
421
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

2.0

7.800


9.800

3.900
14
406
Sarah Elizabeth Paulsen, Langhus IL Turn

2.0

7.700


9.700

4.000
15
404
Marthine Jonassen, Langhus IL Turn

2.0

7.600


9.600

4.100
16
494
Sandra Kristiansen, Mandals Turnforening

2.0

7.500


9.500

4.200
17
487
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF

2.0

7.400


9.400

4.300
18
458
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen Tropp og Turn

2.0

7.300


9.300

4.400
19
462
Julie Tessem Wang, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.500


9.000

4.700
20
491
Selma Haugland Helle, Mandals Turnforening

1.5

7.100


8.600

5.100
21
483
Athena Reinborg, Drøbak-Frogn Idrettslag


8.200


8.200

5.500
21
485
Filippa Falk, Drøbak-Frogn Idrettslag


8.200


8.200

5.500
21
463
Mathilde Nystad Skeie, Holmen Tropp og Turn


8.200


8.200

5.500
21
405
Elea Strand Aaen, Langhus IL Turn

1.0

7.200


8.200

5.500
21
460
Julia Høiby, Holmen Tropp og Turn

1.5

6.700


8.200

5.500
26
496
Cecilie Holte Ellingsen, Mandals Turnforening


8.100


8.100

5.600
26
403
Malin Johanne Kjønnøy, Langhus IL Turn

1.0

7.100


8.100

5.600
28
464
Aliya Movafagh, Holmen Tropp og Turn

2.0

6.000


8.000

5.700
29
484
Leah Fransen Haug, Drøbak-Frogn Idrettslag


7.800


7.800

5.900
30
444
Thea Louise Tomulevski, HSIL


7.700


7.700

6.000
30
481
Matilde Eide Ytterbøl, Drøbak-Frogn Idrettslag


7.700


7.700

6.000
30
461
Ingrid Woxholt, Holmen Tropp og Turn

1.0

6.700


7.700

6.000
33
465
Maja Borg Mortensen, Holmen Tropp og Turn

1.0

6.600


7.600

6.100
34
407
Iben Gjerdrum Vaccaro, Langhus IL Turn

1.0

6.400


7.400

6.300
35
475
Julia Gajdamowicz, Askim Turnforening


7.300


7.300

6.400
35
459
Emma Wiger, Holmen Tropp og Turn

1.0

6.300


7.300

6.400
37
434
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika Turnforening


6.300


6.300

7.400
38
432
Alicja Zwierzchowska, Sandvika Turnforening


5.800


5.800

7.900
39
433
Kristin Taarud Figenbaum, Sandvika Turnforening


5.300


5.300

8.400
40
431
Kristine Nilsson Ekornes, Sandvika Turnforening


5.100


5.100

8.600
41
492
Kaja Hermansen, Mandals Turnforening




13.700
41
493
Aurora Færevaag Bekken, Mandals Turnforening




13.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
441
Isabella Jolie Johansen, HSIL

6.3

8.500


14.800

2
468
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen Tropp og Turn

6.1

8.500


14.600

0.200
3
418
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

5.7

8.500


14.200

0.600
4
467
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turn

6.6

6.700


13.300

1.500
5
458
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen Tropp og Turn

5.6

7.500


13.100

1.700
6
442
Erin Jensen, HSIL

5.8

7.000


12.800

2.000
7
421
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

5.4

6.700


12.100

2.700
7
419
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening

5.9

6.200


12.100

2.700
9
420
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening

5.8

6.200


12.000

2.800
10
487
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF

4.5

7.400


11.900

2.900
11
407
Iben Gjerdrum Vaccaro, Langhus IL Turn

4.5

7.300


11.800

3.000
12
483
Athena Reinborg, Drøbak-Frogn Idrettslag

5.3

6.300


11.600

3.200
12
411
Mina Lid, Herkules Turn

6.0

5.600


11.600

3.200
14
495
Embla Spinnangr, Mandals Turnforening

4.5

6.500


11.000

3.800
15
406
Sarah Elizabeth Paulsen, Langhus IL Turn

4.5

6.400


10.900

3.900
16
461
Ingrid Woxholt, Holmen Tropp og Turn

5.5

5.200


10.700

4.100
17
464
Aliya Movafagh, Holmen Tropp og Turn

5.0

5.100


10.100

4.700
18
405
Elea Strand Aaen, Langhus IL Turn

4.5

5.500


10.000

4.800
19
404
Marthine Jonassen, Langhus IL Turn

4.0

5.700


9.700

5.100
19
459
Emma Wiger, Holmen Tropp og Turn

4.9

4.800


9.700

5.100
21
494
Sandra Kristiansen, Mandals Turnforening

3.5

6.100


9.600

5.200
22
403
Malin Johanne Kjønnøy, Langhus IL Turn

3.5

6.000


9.500

5.300
23
491
Selma Haugland Helle, Mandals Turnforening

3.5

5.600


9.100

5.700
24
410
Sigrid Sjøstrøm, Herkules Turn

2.5

6.200


8.700

6.100
25
481
Matilde Eide Ytterbøl, Drøbak-Frogn Idrettslag

0.5

7.200


7.700

7.100
26
433
Kristin Taarud Figenbaum, Sandvika Turnforening


7.300


7.300

7.500
27
489
Amanda Willumsen, Hammer Turn

2.5

4.600


7.100

7.700
28
484
Leah Fransen Haug, Drøbak-Frogn Idrettslag


7.000


7.000

7.800
29
485
Filippa Falk, Drøbak-Frogn Idrettslag

2.0

4.900


6.900

7.900
30
462
Julie Tessem Wang, Holmen Tropp og Turn

4.1

6.700

4.0

6.800

8.000
30
463
Mathilde Nystad Skeie, Holmen Tropp og Turn

4.2

6.600

4.0

6.800

8.000
32
444
Thea Louise Tomulevski, HSIL


7.200

0.5

6.700

8.100
33
475
Julia Gajdamowicz, Askim Turnforening

3.5

2.700


6.200

8.600
34
432
Alicja Zwierzchowska, Sandvika Turnforening


6.800

1.0

5.800

9.000
34
431
Kristine Nilsson Ekornes, Sandvika Turnforening


6.300

0.5

5.800

9.000
36
460
Julia Høiby, Holmen Tropp og Turn

4.8

4.900

4.0

5.700

9.100
37
465
Maja Borg Mortensen, Holmen Tropp og Turn

1.5

3.600


5.100

9.700
38
434
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika Turnforening

2.0

2.900


4.900

9.900
39
492
Kaja Hermansen, Mandals Turnforening




14.800
39
493
Aurora Færevaag Bekken, Mandals Turnforening




14.800
39
496
Cecilie Holte Ellingsen, Mandals Turnforening




14.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
418
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

6.4

7.800


14.200

2
441
Isabella Jolie Johansen, HSIL

5.8

7.950


13.750

0.450
3
467
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turn

5.5

8.150


13.650

0.550
4
411
Mina Lid, Herkules Turn

6.0

7.500


13.500

0.700
5
420
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening

5.7

7.600


13.300

0.900
6
419
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening

5.2

7.500


12.700

1.500
6
491
Selma Haugland Helle, Mandals Turnforening

6.0

6.700


12.700

1.500
8
468
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen Tropp og Turn

5.2

7.350


12.550

1.650
9
442
Erin Jensen, HSIL

5.2

7.250


12.450

1.750
10
421
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

5.9

6.300


12.200

2.000
11
495
Embla Spinnangr, Mandals Turnforening

4.7

7.300


12.000

2.200
12
404
Marthine Jonassen, Langhus IL Turn

4.9

6.750


11.650

2.550
13
407
Iben Gjerdrum Vaccaro, Langhus IL Turn

4.9

6.650


11.550

2.650
14
458
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.500


11.500

2.700
15
481
Matilde Eide Ytterbøl, Drøbak-Frogn Idrettslag

3.7

7.500


11.200

3.000
15
493
Aurora Færevaag Bekken, Mandals Turnforening

4.6

6.600


11.200

3.000
17
487
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF

4.4

6.700


11.100

3.100
18
463
Mathilde Nystad Skeie, Holmen Tropp og Turn

3.8

7.100


10.900

3.300
18
494
Sandra Kristiansen, Mandals Turnforening

4.0

6.900


10.900

3.300
20
403
Malin Johanne Kjønnøy, Langhus IL Turn

5.0

5.550


10.550

3.650
21
460
Julia Høiby, Holmen Tropp og Turn

3.7

6.800


10.500

3.700
22
461
Ingrid Woxholt, Holmen Tropp og Turn

4.0

6.450


10.450

3.750
23
459
Emma Wiger, Holmen Tropp og Turn

4.0

6.350


10.350

3.850
23
483
Athena Reinborg, Drøbak-Frogn Idrettslag

4.1

6.250


10.350

3.850
25
489
Amanda Willumsen, Hammer Turn

3.0

7.100


10.100

4.100
26
464
Aliya Movafagh, Holmen Tropp og Turn

3.9

6.100


10.000

4.200
27
405
Elea Strand Aaen, Langhus IL Turn

3.5

6.300


9.800

4.400
28
462
Julie Tessem Wang, Holmen Tropp og Turn

3.2

6.500


9.700

4.500
29
410
Sigrid Sjøstrøm, Herkules Turn

1.5

7.750


9.250

4.950
30
434
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika Turnforening

2.0

7.100


9.100

5.100
31
406
Sarah Elizabeth Paulsen, Langhus IL Turn

2.0

6.650


8.650

5.550
32
485
Filippa Falk, Drøbak-Frogn Idrettslag

1.0

7.200


8.200

6.000
33
475
Julia Gajdamowicz, Askim Turnforening

4.0

4.100


8.100

6.100
34
432
Alicja Zwierzchowska, Sandvika Turnforening

1.5

6.550


8.050

6.150
35
444
Thea Louise Tomulevski, HSIL

0.5

7.400


7.900

6.300
36
465
Maja Borg Mortensen, Holmen Tropp og Turn


7.700


7.700

6.500
37
431
Kristine Nilsson Ekornes, Sandvika Turnforening


7.500


7.500

6.700
38
484
Leah Fransen Haug, Drøbak-Frogn Idrettslag


7.450


7.450

6.750
39
433
Kristin Taarud Figenbaum, Sandvika Turnforening


7.250


7.250

6.950
40
492
Kaja Hermansen, Mandals Turnforening




14.200
40
496
Cecilie Holte Ellingsen, Mandals Turnforening




14.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 9:44:05 AM
SX
SM
MD
XL
XXL