Back 

Unisport Norgescup nr. 2 Turn kvinner Holmen Turnhall - Asker, 4. og 5. mai 2019

All   WAG All-round   Team  

11 år

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående
Name Total
1 61  Christine Victoria Kubon, Fana IL 51.850
2 307  Erika Tolaas, Aalesunds Turnforening 50.500
3 34  Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening 49.350
4 30  Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening 49.250
5 113  Emily Andenæs, Oslo Turnforening 48.850
6 276  Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening 48.450
7 304  Tiril Molnes, Aalesunds Turnforening 48.300
8 87  Elisa Mathisen, Holmen Tropp og Turnforening 48.200
9 254  Maya Rei Alon, Kristiansands Turnforening 48.050
10 8  Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård 47.800
11 7  Gabriella Laszlo Bergem, Njård 47.350
12 91  Maya Lykke Nordby, Holmen Tropp og Turnforening 46.600
13 115  Nora Dalene Norvang, Nedre Glomma Turnforening 46.300
14 116  Thea Emilie Karlsen, Nedre Glomma Turnforening 46.150
15 196  Emi Birkevold Thelle, Nordstrand Turnforening 45.950
16 227  Mathilde Rækken, Drøbak-Frogn IL 45.800
17 228  Tuva Margrethe Westgaard Holther, Trøgstad Turnforening 45.700
18 253  Ida Rist, Kristiansands Turnforening 45.650
19 114  Olivia Hauger Bell, Oslo Turnforening 45.400
20 86  Cecilia Espelien, Holmen Tropp og Turnforening 45.200
21 275  Othilie Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn 45.150
22 90  Lara Zeida, Holmen Tropp og Turnforening 44.950
23 198  Milla Semcesen, Nordstrand Turnforening 44.800
24 10  Olivia Sand, Njård 44.700
25 9  Leah-Isabel Fronth Jakobsen Dahle, Njård 44.500
26 225  Vilma Kornelie Hetle, Trondhjems Turnforening 44.400
27 6  Elsa Kallevig, Njård 44.250
28 88  Ida Sævik, Holmen Tropp og Turnforening 44.150
29 4  Aurora Rand-Holen, Njård 43.500
29 223  Amelia Bøkestad, Trondhjems Turnforening 43.500
31 32  Henricke Farstad, Molde Turnforening 43.400
32 166  Isabelle Washington, Slemmestad og Omegn 43.250
33 31  Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening 42.600
34 273  Maria Napha Gjertsen, Nøtterøy Turn 42.350
35 299  Milla Norum, Sandnes Turnforening 41.650
36 195  Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand Turnforening 41.200
37 33  Lina Frisvold Jenset, Molde Turnforening 41.150
38 249  Lotte Mikkelsen Enga, Siddis Trim og Turnforening 40.750
39 11  Hannah Martine Sæther, Kristiansunds Turnforening 40.200
40 226  Imma Fiskvik Mongstad, Drøbak-Frogn IL 40.100
41 63  Ylva Børgesen-Reine, Drammens Turnforening 39.950
42 247  Hedda M. Sveinsvoll, Siddis Trim og Turnforening 39.450
43 38  Helene Unhjem Oveland, Asker 39.350
44 248  Lili Hermez, Siddis Trim og Turnforening 38.950
45 252  Amalie Staw Bachmann, Kristiansands Turnforening 38.650
46 36  Maja Wojcik, Ullensaker Gym og Turn 38.250
47 168  Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn 38.100
48 246  Frida Skaug Trudu, Siddis Trim og Turnforening 37.450
49 39  Kornelia Hovrud Myran, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 37.400
50 250  Selma Hunsager Dagsland, Siddis Trim og Turnforening 37.300
51 251  Thea Velle Sørheim, Siddis Trim og Turnforening 36.050
52 65  Oda Senumstad, Hamar IL 35.950
53 274  Marie skogland Skeie, Nøtterøy Turn 35.650
54 302  Mathea eriksen Hjelvik, Aalesunds Turnforening 34.950
55 94  Emma Mendoza, Stavanger Turnforening 34.850
56 64  Agnes Hagen Delfau, Hamar IL 34.600
57 167  Lotta Marie Myhrene, Slemmestad og Omegn 34.000
58 272  Leah Othilie Grønvold Thorvaldsen, Nøtterøy Turn 33.800
59 93  Anne Rognerud, Stavanger Turnforening 33.650
60 303  Nora Celine Økland, Aalesunds Turnforening 33.550
61 140  Michelle Røstad, Tromsø Turnforening 32.800
62 165  Hanna Sofie Flekstad-Hurlen, Slemmestad og Omegn 32.650
63 143  Rania Iren Ligtas, Tromsø Turnforening 31.900
64 298  Julia Tønnessen Thulin, Sandnes Turnforening 31.650
65 141  Aurora Brustad, Tromsø Turnforening 31.600
66 297  Ingeborg Smeby-Lerstad, Sandnes Turnforening 31.400
67 2  Emma Johanne Falleth, Sandvika Turnforening 29.250
68 300  Dihya Adda, Askim Turnforening 28.950
69 37  Amy Bjørgesæter, Ullensaker Gym og Turn 26.300
70 1  Synne Seim, Sandvika Turnforening 25.900
71 142  Marlene Løbach Willumsen, Tromsø Turnforening 24.450
72 3  Sofie Titterud, Sandvika Turnforening 20.350
73 301  Anna Frostad, Aalesunds Turnforening 7.400

12 år

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående
Name Total
1 200  Eira Engh, Nordstrand Turnforening 51.300
2 148  Isabella Jolie Johansen, Høybråten og Stovner IL 50.700
3 97  Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp og Turnforening 50.150
3 120  Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim 50.150
5 95  Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening 49.700
5 117  Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening 49.700
5 146  Maria Vandela Rydberg Haraune, Tromsø Turnforening 49.700
8 124  Tilde Myrene, Nedre Glomma Turnforening 49.550
9 122  Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim 48.800
10 13  Victoria Ervik-Jeannin, Njård 48.650
11 256  Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening 48.300
12 305  Maja Haug Lischner, Narvik Turnforening 48.000
13 308  Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening 47.800
14 310  Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening 47.350
15 121  Ingeborg Murud Bratfos, Hoppensprett Turn Jessheim 47.300
15 280  Aja-Fatou Marenah, Moss Turnforening 47.300
17 123  Ingrid Mæland Andersen, Nedre Glomma Turnforening 46.900
17 230  Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening 46.900
19 12  Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika Turnforening 46.800
20 309  Kerstine Devold, Aalesunds Turnforening 46.500
21 119  Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening 46.450
22 257  Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening 46.350
23 199  Elle Myhre Nilsen, Nordstrand Turnforening 46.000
24 147  Erin Jensen, Høybråten og Stovner IL 45.900
25 281  Marthe Wiggen, Moss Turnforening 45.800
26 96  Madeleine lekanger Gørlitz-Håkonsen, Holmen Tropp og Turnforening 45.650
26 277  Celina Pettersen-Høvik, Nøtterøy Turn 45.650
28 282  Signe Wiggen, Moss Turnforening 45.500
29 40  Anna Angelina Evensen Longva, Tomrefjord IL TURN 45.400
30 118  Erika Eriksrud, Oslo Turnforening 45.100
31 201  Sienna Sophie Støme, Nordstrand Turnforening 44.200
32 311  Mina Mortensen Lid, Herkules Turn 44.150
33 144  Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening 43.950
34 67  Agathe Petersen-Øverleir, Drammens Turnforening 42.950
35 204  Mathea Nysveen Haug, Løten Turn 42.750
36 203  Mathea Engebretsen Bakken, Løten Turn 42.300
37 278  Madelen Krystad, Nøtterøy Turn 42.250
38 234  Mari Johannessen, Grimstad Turn og IF 42.050
39 68  Lile Lykke Ramberg, Drammens Turnforening 41.750
40 44  Maia Kristine Bjerke, Asker 41.700
41 70  Nora Marie Furuvik Holtet, Hamar IL 41.650
42 229  Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening 41.450
43 43  Mina Fadnes Fevang, Asker 41.050
44 170  Embla Spinnangr, Mandals Turnforening 40.700
45 42  Isa Brovold, Asker 40.600
46 233  Maja Anker Birkeflet, Grimstad Turn og IF 40.400
47 14  Emilie Christine Michelsen Larsen, Kristiansunds Turnforening 39.900
48 172  Sandra Kristiansen, Mandals Turnforening 39.850
49 202  Lisa Høistad Larsen, Løten Turn 39.500
50 259  Tiril Bærø Undhjem, Kristiansands Turnforening 39.150
51 205  Mia Hov Kleve, Løten Turn 38.900
52 69  Tora Langvasbråten Bjørnstad, Drammens Turnforening 38.800
53 176  Amanda Westnes, Gjelleråsen IF 38.100
54 231  Hanne Eriksen, Grimstad Turn og IF 37.700
55 173  Selma Haugland Helle, Mandals Turnforening 37.150
56 175  Maiken Andrea Johansen, Slemmestad og Omegn 36.900
57 258  Solveig Sandvand Omfjord, Kristiansands Turnforening 34.800
58 174  Erle Marie Bjørnestad, Slemmestad og Omegn 34.500
58 235  Mathea Sofie Søfteland, Grimstad Turn og IF 34.500
60 279  Maylene Høibach, Nøtterøy Turn 33.600
61 171  Kaja Hermansen, Mandals Turnforening 33.450
62 145  Maria Sol Johansen, Tromsø Turnforening 33.250
63 232  Karoline Holst Omland, Grimstad Turn og IF 33.000
64 98  Kayla Cambraia Nilsen, Stavanger Turnforening 31.850
65 66  Martine Vik, Laksevåg TIL 27.100
66 169  Aurora Færevaag Bekken, Mandals Turnforening 20.200
67 306  Julia Gajdamowicz, Askim Turnforening 13.100
68 149  Jasmine Haugen, Høybråten og Stovner IL 0
68 255  Anna Refvik Hammershøj, Siddis Trim og Turnforening 0

Kl. I

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående
Name Total
1 244  Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening 51.850
2 129  June Marie Rønning, Oslo Turnforening 51.750
3 46  Julie Fadnes, Sotra Sportsklubb 50.850
4 101  Grace Amalie Mackland, Stavanger Turnforening 50.800
5 99  Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening 50.750
6 15  Amalie Tjørnhom, Sandvika Turnforening 50.150
6 48  Rikke Bjelde Landøy, Sotra Sportsklubb 50.150
8 47  Marte Lunde, Sotra Sportsklubb 50.000
8 265  Camilla Skuland, Kristiansands Turnforening 50.000
10 187  Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn 49.650
11 71  Oda Rysjedal, Fana IL 49.550
11 262  Fillipa Mollan, Siddis Trim og Turnforening 49.550
13 208  Maria Lunde, Nordstrand Turnforening 49.400
14 134  Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turnforening 49.350
15 151  Erle Gussiås, Tromsø Turnforening 49.250
16 100  Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turnforening 48.850
17 72  Eira Nilsen Hafskjold, Drammens Turnforening 48.750
18 288  Benedicte Olsen, Moss Turnforening 48.650
19 284  Annika Eskelund, Nøtterøy Turn 48.400
20 152  Tilde Echroll, Tromsø Turnforening 48.350
21 240  Anna Fozia Vik, Drøbak-Frogn IL 48.200
22 125  Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening 48.050
22 135  Kristine Gabestad, Nedre Glomma Turnforening 48.050
24 213  Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turn 47.900
25 287  Sara Henriksen, Nøtterøy Turn 47.850
26 212  Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn 47.550
27 128  Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening 47.500
28 263  Martine Haaland, Siddis Trim og Turnforening 47.200
29 75  Malin Heggstad Rygh, Drammens Turnforening 46.600
30 157  Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL 46.000
31 319  Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn 45.800
32 150  Jenny Åberg, Tromsø Turnforening 45.700
33 260  Camilla Viding Øvrebø, Siddis Trim og Turnforening 45.650
34 314  Borghild Wiig, Sandnes Turnforening 45.600
35 76  Mathea Isabelle Bodahl, Drammens Turnforening 45.400
35 153  Hannah Maanum Lund, Høybråten og Stovner IL 45.400
37 188  Åsa Marie Torgersen Mehus, Slemmestad og Omegn 45.350
38 130  Lise Zimmer, Oslo Turnforening 45.250
39 133  Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn Jessheim 45.150
40 210  Leah Karoline Flagstad, Elverum Turn 44.950
41 49  Tuva Grøv Revheim, Asker 44.850
42 102  Ingrid Birkenes, Stavanger Turnforening 44.800
42 127  Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening 44.800
44 180  Christina Casio, Slemmestad og Omegn 44.700
44 261  Elise Othilie Ersland Byrkjedal, Siddis Trim og Turnforening 44.700
46 126  Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening 44.650
46 315  Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening 44.650
48 241  Kaja Aspelund, Drøbak-Frogn IL 44.600
49 242  Kajsa Sletmo-Blouet, Drøbak-Frogn IL 44.400
50 316  Ine Signora Holt, Askim Turnforening 44.350
51 155  Johanne Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL 44.050
52 22  Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening 43.950
53 318  Tina Vingsnes, Aalesunds Turnforening 43.900
54 54  Karina Saxrud, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 43.800
55 74  Erle Sjue Steiner, Drammens Turnforening 43.550
56 136  Nathalie Andreassen, Nedre Glomma Turnforening 43.450
57 156  Maren Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL 43.250
58 238  Julia Log, Grimstad Turn og IF 43.050
59 264  Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening 42.950
60 285  Mathilde Hansen Dagsberg, Nøtterøy Turn 42.850
61 154  Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL 42.750
61 214  Kirsti Eriksen, Løten Turn 42.750
63 77  Veronica Ringvold, Drammens Turnforening 42.700
64 23  Tuva Isaksen, Kristiansunds Turnforening 42.350
64 211  Maia Benkø Kroken, Elverum Turn 42.350
64 237  Hedda Salvesen, Grimstad Turn og IF 42.350
64 320  Jennie Winther, Herkules Turn 42.350
68 184  Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn 42.050
69 185  Ronja Ofstad Storsul, Slemmestad og Omegn 42.000
70 78  Ariane Inez Dufseth, Hamar IL 41.950
70 103  Pauline-Elida Hetland, Stavanger Turnforening 41.950
72 183  Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn 41.850
73 313  Ronja Eliassen, Narvik Turnforening 41.600
74 104  Tuva Lunde Berglyd, Stavanger Turnforening 41.550
75 186  Sandra Ofstad Storsul, Slemmestad og Omegn 40.500
75 239  Sigrid Skråning, Grimstad Turn og IF 40.500
77 50  Una Eriksen Nastad, Asker 40.300
78 207  Karoline Brauner, Nordstrand Turnforening 40.050
79 181  Ingeborg-Alvida Pernille Narverud, Slemmestad og Omegn 39.800
80 132  Ingrid Stenbakken, Hoppensprett Turn Jessheim 39.650
81 312  Aurora Sjøvoll Liljebakk, Narvik Turnforening 38.550
82 182  Mathea Rye Grinrød, Slemmestad og Omegn 38.300
83 178  Lea josefine Larsen, Mandals Turnforening 37.700
84 52  Oda Emilsen Haukland, Asker 37.250
85 53  Anna Fadnes Fevang, Asker 36.700
86 179  Maria Elena Fredriksen, Mandals Turnforening 36.400
87 400  Maya Helena Heinesen, Nøtterøy Turn 36.350
88 177  Charlotte Holte Ellingsen, Mandals Turnforening 36.150
89 73  Elisa Wellnitz, Drammens Turnforening 35.450
90 286  Matilde Linnebjerg, Nøtterøy Turn 35.150
91 51  Marte Sletten Nerseth, Asker 34.650
92 16  Julie Dahl, Sandvika Turnforening 34.500
93 18  Matilde Seim, Sandvika Turnforening 33.850
94 79  Linn Charlotte Schulstad, Hamar IL 26.000
95 131  Mille Børresen, Oslo Turnforening 20.800
96 17  Maja Hatten, Sandvika Turnforening 19.400
97 20  Isabella San Miguel Bjørneng, Njård 16.650
98 317  Sara Elise torp, Askim Turnforening 14.500
99 266  Julie Holta, Kristiansands Turnforening 13.350
100 209  Vilde Walle Østhus, Nordstrand Turnforening 11.800
101 236  Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening 10.200

Kl. II

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående
Name Total
1 292  Oline Myhre Rolfsøn, Moss Turnforening 52.250
2 159  Emma Tang, Tromsø Turnforening 51.450
3 106  Liv Wen Mei Norum, Holmen Tropp og Turnforening 50.650
4 105  Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening 50.250
5 83  Ingrid Dystvold, Hamar IL 50.150
6 57  Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb 50.050
7 60  Elena Almli, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 49.800
8 58  Maiken Holst, Sotra Sportsklubb 49.750
9 221  Hedda Sophie Flagstad, Elverum Turn 49.550
10 290  Lykke-May Kvammen, Nøtterøy Turn 48.900
11 291  Linnea Pedersen, Moss Turnforening 47.950
12 81  Hedda Fjellstad Kvilvang, Rena IL - Gymnastikk og Turn 47.350
13 218  Matilde Høst, Nordstrand Turnforening 47.300
14 216  Helene Pedersen, Nordstrand Turnforening 47.250
15 26  Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening 46.650
16 217  Julie Iversen, Nordstrand Turnforening 46.600
17 25  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening 46.200
18 220  Wilmine Resvoll Skaug, Nordstrand Turnforening 45.900
19 219  Thea Iversen, Nordstrand Turnforening 45.750
20 162  Martine Sund Olsen, Høybråten og Stovner IL 44.550
21 321  Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening 44.400
22 269  Janicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim og Turnforening 44.350
23 161  Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL 44.250
24 108  Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening 44.000
25 245  Linnea Limm, Grimstad Turn og IF 43.500
26 139  Thale Haslestad Føreid, Oslo Turnforening 43.300
27 270  Amalia Elisabeth Høibo, Kristiansands Turnforening 43.000
28 138  Selma Norheim, Oslo Turnforening 42.950
29 55  Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra Sportsklubb 42.900
30 56  Mira Greni Askeland, Sotra Sportsklubb 42.300
31 322  Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening 42.200
32 191  Raluca Andreea Oprea, Gjelleråsen IF 42.000
33 80  Anna Iuell, Rena IL - Gymnastikk og Turn 41.550
34 137  Oline Thøring Øverberg, Oslo Turnforening 41.500
35 189  Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF 40.400
36 82  Andrea Øien Bakke, Hamar IL 39.000
37 107  Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening 38.800
38 268  Helene Ask Hansen, Siddis Trim og Turnforening 34.350
39 59  Kristin Gudrunardottir Skjervheim, Ullensaker Gym og Turn 32.450
40 215  Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand Turnforening 22.350
41 267  Anne Harstad Gundersen, Siddis Trim og Turnforening 22.250
42 289  Jennifer Annike Strønen, Nøtterøy Turn 17.500
43 190  Ona Trangerud, Gjelleråsen IF 6.200
44 163  Smilla Toaca Ones, Høybråten og Stovner IL 0

Kl. III

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående
Name Total
1 109  Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening 54.050
2 110  Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening 52.150
3 111  Camilla Aukland, Stavanger Turnforening 51.050
4 296  Nora Margrethe Ancher Lindberg, Nøtterøy Turn 50.100
5 293  Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn 49.750
6 222  Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening 47.400
6 323  Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening 47.400
8 112  Helena Gilje, Stavanger Turnforening 47.000
9 271  Emilie Skjellen-Larsen, Gjøvik Gym. Og Turnforening 46.800
10 295  Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn 46.700
11 194  Andrea Li Mei Ng Langdal, Gjelleråsen IF 45.850
12 84  Martine N. Larsen, Hamar IL 44.200
12 294  Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn 44.200
14 193  Stina-Mathilde Alberta Blix Narverud, Slemmestad og Omegn 42.700
15 192  Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn 40.500
16 28  Anine Burud Korsmo, Sandvika Turnforening 28.050

Lag Rekrutt

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Holmen Tropp og Turnforening
149.650
2 Aalesunds Turnforening
149.500
3 Hoppensprett Turn Jessheim
146.250
3 Njård
146.250
5 Oslo Turnforening
145.700
6 Nordstrand Turnforening
144.300
7 Molde Turnforening
143.950
8 Moss Turnforening
143.750
9 Nedre Glomma Turnforening
143.250
10 Siddis Trim og Turnforening
138.750
11 Tromsø Turnforening
136.850
12 Trondhjems Turnforening
134.800
13 Nøtterøy Turn
133.950
14 Kristiansands Turnforening
133.750
15 Løten Turn
127.750
16 Drammens Turnforening
125.700
17 Asker
125.400
18 Mandals Turnforening
121.450
19 Slemmestad og Omegn
120.950
20 Grimstad Turn og IF
120.450
21 Hamar IL
112.200
22 Sandnes Turnforening
104.700
23 Sandvika Turnforening
102.250
24 Stavanger Turnforening
100.350
25 Høybråten og Stovner IL
96.600
26 Drøbak-Frogn IL
85.900
27 Kristiansunds Turnforening
80.100
28 Ullensaker Gym og Turn
64.550
29 Fana IL
51.850
30 Narvik Turnforening
48.000
31 Trøgstad Turnforening
45.700
32 Tomrefjord IL TURN
45.400
33 Herkules Turn
44.150
34 Askim Turnforening
42.050
35 Gjelleråsen IF
38.100
36 IL Sverre Gymnastikk- og Turn
37.400
37 Laksevåg TIL
27.100

Lag Klasse I - III

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Holmen Tropp og Turnforening
159.450
2 Sotra Sportsklubb
154.200
3 Nøtterøy Turn
152.850
4 Stavanger Turnforening
150.700
5 Tromsø Turnforening
149.350
6 Moss Turnforening
148.850
7 Oslo Turnforening
148.750
8 Nordstrand Turnforening
146.850
9 Siddis Trim og Turnforening
146.300
10 Elverum Turn
146.150
11 Slemmestad og Omegn
143.200
12 Drammens Turnforening
141.100
13 Nedre Glomma Turnforening
140.850
14 Høybråten og Stovner IL
140.250
15 Hamar IL
139.900
16 Kristiansunds Turnforening
137.300
17 Drøbak-Frogn IL
137.200
18 Sandnes Turnforening
134.650
19 Aalesunds Turnforening
133.500
20 Grimstad Turn og IF
131.350
21 Gjelleråsen IF
128.250
22 Sandvika Turnforening
124.100
23 Asker
123.250
24 Mandals Turnforening
110.250
25 Kristiansands Turnforening
106.350
26 IL Sverre Gymnastikk- og Turn
93.600
27 Rena IL - Gymnastikk og Turn
88.900
28 Herkules Turn
88.150
29 Hoppensprett Turn Jessheim
84.800
30 Narvik Turnforening
80.150
31 Askim Turnforening
58.850
32 Trøgstad Turnforening
51.850
33 Fana IL
49.550
34 Gjøvik Gym. Og Turnforening
46.800
35 Løten Turn
42.750
36 Ullensaker Gym og Turn
32.450
37 Njård
16.650
38 Trondhjems Turnforening
10.200

Last Update: 7/19/2019 1:16:03 PM