Back 

Unisport Norgescup nr. 2 Turn kvinner Holmen Turnhall - Asker, 4. og 5. mai 2019

11 år 12 år Kl. I Kl. II Kl. III Lag Rekrutt Lag Klasse I - III Back

11 år

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående | All-Round
Name Total
1 61  Christine Victoria Kubon, Fana IL 51.850
2 307  Erika Tolaas, Aalesunds Turnforening 50.500
3 34  Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening 49.350
4 30  Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening 49.250
5 113  Emily Andenæs, Oslo Turnforening 48.850
6 276  Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening 48.450
7 304  Tiril Molnes, Aalesunds Turnforening 48.300
8 87  Elisa Mathisen, Holmen Tropp og Turnforening 48.200
9 254  Maya Rei Alon, Kristiansands Turnforening 48.050
10 8  Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård 47.800
11 7  Gabriella Laszlo Bergem, Njård 47.350
12 91  Maya Lykke Nordby, Holmen Tropp og Turnforening 46.600
13 115  Nora Dalene Norvang, Nedre Glomma Turnforening 46.300
14 116  Thea Emilie Karlsen, Nedre Glomma Turnforening 46.150
15 196  Emi Birkevold Thelle, Nordstrand Turnforening 45.950
16 227  Mathilde Rækken, Drøbak-Frogn IL 45.800
17 228  Tuva Margrethe Westgaard Holther, Trøgstad Turnforening 45.700
18 253  Ida Rist, Kristiansands Turnforening 45.650
19 114  Olivia Hauger Bell, Oslo Turnforening 45.400
20 86  Cecilia Espelien, Holmen Tropp og Turnforening 45.200
21 275  Othilie Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn 45.150
22 90  Lara Zeida, Holmen Tropp og Turnforening 44.950
23 198  Milla Semcesen, Nordstrand Turnforening 44.800
24 10  Olivia Sand, Njård 44.700
25 9  Leah-Isabel Fronth Jakobsen Dahle, Njård 44.500
26 225  Vilma Kornelie Hetle, Trondhjems Turnforening 44.400
27 6  Elsa Kallevig, Njård 44.250
28 88  Ida Sævik, Holmen Tropp og Turnforening 44.150
29 4  Aurora Rand-Holen, Njård 43.500
29 223  Amelia Bøkestad, Trondhjems Turnforening 43.500
31 32  Henricke Farstad, Molde Turnforening 43.400
32 166  Isabelle Washington, Slemmestad og Omegn 43.250
33 31  Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening 42.600
34 273  Maria Napha Gjertsen, Nøtterøy Turn 42.350
35 299  Milla Norum, Sandnes Turnforening 41.650
36 195  Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand Turnforening 41.200
37 33  Lina Frisvold Jenset, Molde Turnforening 41.150
38 249  Lotte Mikkelsen Enga, Siddis Trim og Turnforening 40.750
39 11  Hannah Martine Sæther, Kristiansunds Turnforening 40.200
40 226  Imma Fiskvik Mongstad, Drøbak-Frogn IL 40.100
41 63  Ylva Børgesen-Reine, Drammens Turnforening 39.950
42 247  Hedda M. Sveinsvoll, Siddis Trim og Turnforening 39.450
43 38  Helene Unhjem Oveland, Asker 39.350
44 248  Lili Hermez, Siddis Trim og Turnforening 38.950
45 252  Amalie Staw Bachmann, Kristiansands Turnforening 38.650
46 36  Maja Wojcik, Ullensaker Gym og Turn 38.250
47 168  Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn 38.100
48 246  Frida Skaug Trudu, Siddis Trim og Turnforening 37.450
49 39  Kornelia Hovrud Myran, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 37.400
50 250  Selma Hunsager Dagsland, Siddis Trim og Turnforening 37.300
51 251  Thea Velle Sørheim, Siddis Trim og Turnforening 36.050
52 65  Oda Senumstad, Hamar IL 35.950
53 274  Marie skogland Skeie, Nøtterøy Turn 35.650
54 302  Mathea eriksen Hjelvik, Aalesunds Turnforening 34.950
55 94  Emma Mendoza, Stavanger Turnforening 34.850
56 64  Agnes Hagen Delfau, Hamar IL 34.600
57 167  Lotta Marie Myhrene, Slemmestad og Omegn 34.000
58 272  Leah Othilie Grønvold Thorvaldsen, Nøtterøy Turn 33.800
59 93  Anne Rognerud, Stavanger Turnforening 33.650
60 303  Nora Celine Økland, Aalesunds Turnforening 33.550
61 140  Michelle Røstad, Tromsø Turnforening 32.800
62 165  Hanna Sofie Flekstad-Hurlen, Slemmestad og Omegn 32.650
63 143  Rania Iren Ligtas, Tromsø Turnforening 31.900
64 298  Julia Tønnessen Thulin, Sandnes Turnforening 31.650
65 141  Aurora Brustad, Tromsø Turnforening 31.600
66 297  Ingeborg Smeby-Lerstad, Sandnes Turnforening 31.400
67 2  Emma Johanne Falleth, Sandvika Turnforening 29.250
68 300  Dihya Adda, Askim Turnforening 28.950
69 37  Amy Bjørgesæter, Ullensaker Gym og Turn 26.300
70 1  Synne Seim, Sandvika Turnforening 25.900
71 142  Marlene Løbach Willumsen, Tromsø Turnforening 24.450
72 3  Sofie Titterud, Sandvika Turnforening 20.350
73 301  Anna Frostad, Aalesunds Turnforening 7.400

Last Update: 10/17/2019 3:46:41 AM