Back 

Unisport Norgescup nr. 2 Turn kvinner Holmen Turnhall - Asker, 4. og 5. mai 2019

11 år 12 år Kl. I Kl. II Kl. III Lag Rekrutt Lag Klasse I - III
Lag Klasse I - III
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Holmen Tropp og Turnforening
- Andrea Woldstad Lied
- Kaja Fretland Vika
- Frida Strøm
- Liv Wen Mei Norum
- Serina Kvæstad
- Victoria von Krogh
38.950
12.700
11.000
12.900
13.100
12.500
12.950
39.700
13.200
12.000
12.600
12.500
13.900
12.500
40.250
12.100
12.950
11.500
11.550
14.000
13.300
40.550
12.750
12.900
13.250
13.500
13.650
13.400
159.450
50.750
48.850
50.250
50.650
54.050
52.150
0.000
2
Sotra Sportsklubb
- Julie Fadnes
- Marte Lunde
- Rikke Bjelde Landøy
- Anna Kristine Sandtorv-Lerøen
- Mira Greni Askeland
- Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal
- Maiken Holst
38.650
12.700
11.900
12.000
11.050
9.650
12.800
13.150
35.600
12.700
11.500
11.400
11.150
7.450
11.100
10.250
40.650
13.300
13.600
13.700
11.650
12.550
13.350
13.100
39.300
12.150
13.000
13.050
9.050
12.650
12.800
13.250
154.200
50.850
50.000
50.150
42.900
42.300
50.050
49.750
5.250
3
Nøtterøy Turn
- Annika Eskelund
- Mathilde Hansen Dagsberg
- Matilde Linnebjerg
- Sara Henriksen
- Jennifer Annike Strønen
- Lykke-May Kvammen
- Ane Tora Katarina Torstensen Strand
- Josefine Stanek Eide
- Lisa Mathilde Andersen
- Nora Margrethe Ancher Lindberg
- Maya Helena Heinesen
38.550
11.150
11.100
9.350
11.950

13.000
12.600
11.800
11.650
12.950
10.050
36.500
11.800
9.350
5.150
11.200
6.300
10.600
12.200
9.000
11.800
12.500
7.350
38.650
13.000
11.250
9.700
13.450

12.000
12.000
10.500
11.400
12.200
10.200
39.150
12.450
11.150
10.950
11.250
11.200
13.300
12.950
12.900
11.850
12.450
8.750
152.850
48.400
42.850
35.150
47.850
17.500
48.900
49.750
44.200
46.700
50.100
36.350
6.600
4
Stavanger Turnforening
- Grace Amalie Mackland
- Ingrid Birkenes
- Pauline-Elida Hetland
- Tuva Lunde Berglyd
- Rebekka Johnsen
- Tuva Auestad Nilsen
- Camilla Aukland
- Helena Gilje
38.050
12.600
11.100
11.000
10.050
10.650
11.350
13.150
12.300
36.800
11.800
11.500
9.650
9.800
4.100
9.600
12.500
12.500
36.950
12.800
10.100
9.150
9.850
11.650
10.700
12.500
11.250
38.900
13.600
12.100
12.150
11.850
12.400
12.350
12.900
10.950
150.700
50.800
44.800
41.950
41.550
38.800
44.000
51.050
47.000
8.750
5
Tromsø Turnforening
- Jenny Åberg
- Erle Gussiås
- Tilde Echroll
- Emma Tang
35.300
10.100
11.400
11.050
12.850
38.250
12.250
12.750
12.150
13.250
38.200
11.200
11.800
13.200
13.200
37.600
12.150
13.300
11.950
12.150
149.350
45.700
49.250
48.350
51.450
10.100
6
Moss Turnforening
- Benedicte Olsen
- Linnea Pedersen
- Oline Myhre Rolfsøn
37.350
12.550
11.550
13.250
35.050
11.550
11.100
12.400
36.950
11.750
12.200
13.000
39.500
12.800
13.100
13.600
148.850
48.650
47.950
52.250
10.600
7
Oslo Turnforening
- Emma Sofie Bøgh
- Helene Sofia Martinsen
- Johanne Persen Fröhlich
- Juliet Wivelstad
- June Marie Rønning
- Lise Zimmer
- Mille Børresen
- Oline Thøring Øverberg
- Selma Norheim
- Thale Haslestad Føreid
36.900
12.650
10.400
10.000
11.150
13.100
10.650
9.950
10.050
10.750
10.700
35.450
10.850
11.050
11.150
11.250
12.750
11.450
10.850
9.200
10.250
10.250
36.450
11.450
11.200
12.300
12.000
12.150
10.900

11.150
11.900
11.950
39.950
13.100
12.000
11.350
13.100
13.750
12.250

11.100
10.050
10.400
148.750
48.050
44.650
44.800
47.500
51.750
45.250
20.800
41.500
42.950
43.300
10.700
8
Nordstrand Turnforening
- Karoline Brauner
- Maria Lunde
- Vilde Walle Østhus
- Frida Marie Smemo Riis
- Helene Pedersen
- Julie Iversen
- Matilde Høst
- Thea Iversen
- Wilmine Resvoll Skaug
- Reena Marie Carlsen
36.000
10.350
12.100


11.750
11.600
10.350
11.900
12.000
11.350
35.300
11.050
11.900

11.050
11.650
11.650
11.400
11.100
11.250
11.750
37.100
7.550
12.000

11.300
11.950
10.900
13.150
10.900
11.650
11.700
38.450
11.100
13.400
11.800

11.900
12.450
12.400
11.850
11.000
12.600
146.850
40.050
49.400
11.800
22.350
47.250
46.600
47.300
45.750
45.900
47.400
12.600
9
Siddis Trim og Turnforening
- Camilla Viding Øvrebø
- Elise Othilie Ersland Byrkjedal
- Fillipa Mollan
- Martine Haaland
- Melissa Mari Achthoven
- Anne Harstad Gundersen
- Helene Ask Hansen
- Janicke Emmerhoff Andresen
37.400
12.650
11.500
13.100
11.600
10.300
11.550

11.650
35.550
11.650
11.650
11.950
11.450
7.950

11.950
10.000
36.050
10.700
10.550
11.800
11.750
12.500

10.650
11.150
37.300
10.650
11.000
12.700
12.400
12.200
10.700
11.750
11.550
146.300
45.650
44.700
49.550
47.200
42.950
22.250
34.350
44.350
13.150
10
Elverum Turn
- Leah Karoline Flagstad
- Maia Benkø Kroken
- Marthe Helstad Gudbrandsgård
- Tiril Andrea Storsveen
- Hedda Sophie Flagstad
36.100
10.450
10.450
11.600
13.100
11.400
35.850
10.400
9.600
11.700
11.350
12.800
37.700
12.300
10.950
12.500
11.200
12.900
36.500
11.800
11.350
11.750
12.250
12.450
146.150
44.950
42.350
47.550
47.900
49.550
13.300
11
Slemmestad og Omegn
- Christina Casio
- Ingeborg-Alvida Pernille Narverud
- Mathea Rye Grinrød
- Mia Othelie Bolstad
- Mina Kaur Dhindsa
- Ronja Ofstad Storsul
- Sandra Ofstad Storsul
- Sanne Marie Lunde
- Åsa Marie Torgersen Mehus
- Karoline Østli Erevik
- Stina-Mathilde Alberta Blix Narverud
34.300
10.650
10.100
10.500
9.850
11.000
10.100
10.050
11.850
11.450
10.950
11.000
33.200
10.250
9.050
8.200
11.100
6.350
10.450
9.400
11.050
11.050
8.450
10.450
37.100
11.950
9.700
9.450
9.050
11.950
10.950
10.400
13.200
10.550
9.800
10.500
38.600
11.850
10.950
10.150
11.850
12.750
10.500
10.650
13.550
12.300
11.300
10.750
143.200
44.700
39.800
38.300
41.850
42.050
42.000
40.500
49.650
45.350
40.500
42.700
16.250
12
Drammens Turnforening
- Eira Nilsen Hafskjold
- Elisa Wellnitz
- Erle Sjue Steiner
- Malin Heggstad Rygh
- Mathea Isabelle Bodahl
- Veronica Ringvold
34.450
11.900
10.750
10.400
11.650
10.900
10.100
31.750
10.650
9.100
9.400
11.000
10.100
9.350
38.750
13.800
5.050
12.400
12.550
12.300
11.600
36.150
12.400
10.550
11.350
11.400
12.100
11.650
141.100
48.750
35.450
43.550
46.600
45.400
42.700
18.350
13
Nedre Glomma Turnforening
- Aurora Walen Arnesen
- Kristine Gabestad
- Nathalie Andreassen
37.300
13.050
13.050
11.200
32.050
11.550
10.000
10.500
34.700
12.150
12.400
10.150
36.800
12.600
12.600
11.600
140.850
49.350
48.050
43.450
18.600
14
Høybråten og Stovner IL
- Hannah Maanum Lund
- Ingrid Haaland-Aas
- Johanne Barlund Brevad
- Maren Barlund Brevad
- Maren Victoria Heggen
- Hanna Maroofi
- Martine Sund Olsen
- Smilla Toaca Ones
33.850
10.550
11.250
11.750
10.550
10.850
10.450
9.650

33.750
9.950
8.650
10.350
10.100
11.150
11.450
11.150

35.950
12.050
11.300
10.400
11.000
12.300
11.500
11.600

36.700
12.850
11.550
11.550
11.600
11.700
10.850
12.150

140.250
45.400
42.750
44.050
43.250
46.000
44.250
44.550
0.000
19.200
15
Hamar IL
- Ariane Inez Dufseth
- Linn Charlotte Schulstad
- Andrea Øien Bakke
- Ingrid Dystvold
- Martine N. Larsen
32.200
10.450

10.100
11.400
10.350
31.800
9.100

8.250
11.900
10.800
38.550
11.200
13.450
10.300
13.400
11.700
37.350
11.200
12.550
10.350
13.450
11.350
139.900
41.950
26.000
39.000
50.150
44.200
19.550
16
Kristiansunds Turnforening
- Linnea Weiseth Kollstrøm
- Tuva Isaksen
- Anna Bertine Utheim Aune
- Emma Stemland Kongshaug
33.200
10.550
11.050
11.400
10.750
32.350
11.000
9.800
10.750
10.600
34.650
10.400
10.400
12.250
12.000
37.100
12.000
11.100
11.800
13.300
137.300
43.950
42.350
46.200
46.650
22.150
17
Drøbak-Frogn IL
- Anna Fozia Vik
- Kaja Aspelund
- Kajsa Sletmo-Blouet
33.550
11.550
10.900
11.100
31.300
10.950
9.550
10.800
36.450
12.500
12.500
11.450
35.900
13.200
11.650
11.050
137.200
48.200
44.600
44.400
22.250
18
Sandnes Turnforening
- Borghild Wiig
- Miriam Therese Espeland
- Anna Grøsvik Fosse
34.950
12.750
11.200
11.000
33.650
11.000
12.150
10.500
30.600
10.350
9.200
11.050
35.450
11.500
12.100
11.850
134.650
45.600
44.650
44.400
24.800
19
Aalesunds Turnforening
- Tina Vingsnes
- Tilde Rørvik Godø
- Emilie Bjørge Sørøy
33.300
11.000
11.400
10.900
31.000
10.850
9.350
10.800
31.900
9.250
9.650
13.000
37.300
12.800
11.800
12.700
133.500
43.900
42.200
47.400
25.950
20
Grimstad Turn og IF
- Hedda Salvesen
- Julia Log
- Sigrid Skråning
- Linnea Limm
33.700
9.800
11.200
11.500
11.000
30.300
9.600
10.950
8.550
9.750
32.700
11.150
9.800
10.550
11.000
34.650
11.800
11.100
9.900
11.750
131.350
42.350
43.050
40.500
43.500
28.100
21
Gjelleråsen IF
- Keth Lauritsen
- Ona Trangerud
- Raluca Andreea Oprea
- Andrea Li Mei Ng Langdal
34.500
11.750

11.200
11.550
25.850
6.450

7.700
11.700
33.450
11.000
6.200
12.000
10.450
34.450
11.200

11.100
12.150
128.250
40.400
6.200
42.000
45.850
31.200
22
Sandvika Turnforening
- Amalie Tjørnhom
- Julie Dahl
- Maja Hatten
- Matilde Seim
- Anine Burud Korsmo
31.650
12.100
10.000
8.900
9.550

24.300
11.750
6.450

6.100
5.800
34.500
13.550
9.650
2.650
8.250
11.300
33.650
12.750
8.400
7.850
9.950
10.950
124.100
50.150
34.500
19.400
33.850
28.050
35.350
23
Asker
- Tuva Grøv Revheim
- Una Eriksen Nastad
- Marte Sletten Nerseth
- Oda Emilsen Haukland
- Anna Fadnes Fevang
30.950
10.800
10.000
9.750
10.150
9.900
27.450
11.000
8.850
6.500
7.600
7.000
34.500
12.350
11.850
9.350
10.300
9.750
30.350
10.700
9.600
9.050
9.200
10.050
123.250
44.850
40.300
34.650
37.250
36.700
36.200
24
Mandals Turnforening
- Charlotte Holte Ellingsen
- Lea josefine Larsen
- Maria Elena Fredriksen
31.350
11.400
10.050
9.900
23.000
7.900
7.750
7.350
26.400
8.100
9.250
9.050
29.500
8.750
10.650
10.100
110.250
36.150
37.700
36.400
49.200
25
Kristiansands Turnforening
- Camilla Skuland
- Julie Holta
- Amalia Elisabeth Høibo
21.200
11.450

9.750
36.650
12.350
13.350
10.950
23.850
13.300

10.550
24.650
12.900

11.750
106.350
50.000
13.350
43.000
53.100
26
IL Sverre Gymnastikk- og Turn
- Karina Saxrud
- Elena Almli
23.750
10.950
12.800
17.600
7.050
10.550
26.500
13.100
13.400
25.750
12.700
13.050
93.600
43.800
49.800
65.850
27
Rena IL - Gymnastikk og Turn
- Anna Iuell
- Hedda Fjellstad Kvilvang
22.400
10.450
11.950
20.800
9.000
11.800
23.500
11.650
11.850
22.200
10.450
11.750
88.900
41.550
47.350
70.550
28
Herkules Turn
- Ella Forsberg Fredriksen
- Jennie Winther
22.150
11.500
10.650
18.500
10.200
8.300
22.400
11.150
11.250
25.100
12.950
12.150
88.150
45.800
42.350
71.300
29
Hoppensprett Turn Jessheim
- Ingrid Stenbakken
- Minda Alvilde Ruud
23.550
11.600
11.950
17.450
6.950
10.500
21.700
10.250
11.450
22.100
10.850
11.250
84.800
39.650
45.150
74.650
30
Narvik Turnforening
- Aurora Sjøvoll Liljebakk
- Ronja Eliassen
21.750
11.300
10.450
11.900
3.400
8.500
23.100
12.250
10.850
23.400
11.600
11.800
80.150
38.550
41.600
79.300
31
Askim Turnforening
- Ine Signora Holt
- Sara Elise torp
20.150
11.300
8.850
9.100
9.100

18.150
12.500
5.650
11.450
11.450

58.850
44.350
14.500
100.600
32
Trøgstad Turnforening
- Stina Elvestad
12.950
12.950
12.150
12.150
13.650
13.650
13.100
13.100
51.850
51.850
107.600
33
Fana IL
- Oda Rysjedal
11.950
11.950
12.500
12.500
12.750
12.750
12.350
12.350
49.550
49.550
109.900
34
Gjøvik Gym. Og Turnforening
- Emilie Skjellen-Larsen
12.150
12.150
10.700
10.700
10.900
10.900
13.050
13.050
46.800
46.800
112.650
35
Løten Turn
- Kirsti Eriksen
10.800
10.800
10.750
10.750
10.800
10.800
10.400
10.400
42.750
42.750
116.700
36
Ullensaker Gym og Turn
- Kristin Gudrunardottir Skjervheim
10.150
10.150
6.100
6.100
6.850
6.850
9.350
9.350
32.450
32.450
127.000
37
Njård
- Isabella San Miguel Bjørneng
11.200
11.200
5.450
5.450
0.000

0.000

16.650
16.650
142.800
38
Trondhjems Turnforening
- Guro Knutsen
0.000

10.200
10.200
0.000

0.000

10.200
10.200
149.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 4:53:38 PM
SX
SM
MD
XL
XXL