Back 

Unisport Norgescup nr. 2 Turn kvinner Holmen Turnhall - Asker, 4. og 5. mai 2019

11 år 12 år Kl. I Kl. II Kl. III Lag Rekrutt Lag Klasse I - III
Kl. III
Unofficial results
Pl
#
Name
Hopp
Skranke
Bom
Frittstående
Total
Gap
1
109
Serina Kvæstad
Holmen Tropp og Turnforening
12.500
D: 5.0
E: 7.800
ND: 0.30
13.900
D: 7.60
E: 6.300
14.000
D: 6.50
E: 7.500
13.650
D: 6.50
E: 7.150
54.050
Hopp
12.500
D: 5.0
E: 7.800
ND: 0.30
Skranke
13.900
D: 7.6
E: 6.300
Bom
14.000
D: 6.5
E: 7.500
Frittstående
13.650
D: 6.5
E: 7.150
2
110
Victoria von Krogh
Holmen Tropp og Turnforening
12.950
D: 4.7
E: 8.250
12.500
D: 6.20
E: 6.300
13.300
D: 6.80
E: 6.500
13.400
D: 6.30
E: 7.100
52.150
1.900
Hopp
12.950
D: 4.7
E: 8.250
Skranke
12.500
D: 6.2
E: 6.300
Bom
13.300
D: 6.8
E: 6.500
Frittstående
13.400
D: 6.3
E: 7.100
3
111
Camilla Aukland
Stavanger Turnforening
13.150
D: 4.7
E: 8.450
12.500
D: 6.20
E: 6.300
12.500
D: 6.40
E: 6.100
12.900
D: 6.90
E: 6.000
51.050
3.000
Hopp
13.150
D: 4.7
E: 8.450
Skranke
12.500
D: 6.2
E: 6.300
Bom
12.500
D: 6.4
E: 6.100
Frittstående
12.900
D: 6.9
E: 6.000
4
296
Nora Margrethe Ancher Lindberg
Nøtterøy Turn
12.950
D: 4.5
E: 8.450
12.500
D: 5.30
E: 7.200
12.200
D: 6.20
E: 6.000
12.450
D: 6.30
E: 6.150
50.100
3.950
Hopp
12.950
D: 4.5
E: 8.450
Skranke
12.500
D: 5.3
E: 7.200
Bom
12.200
D: 6.2
E: 6.000
Frittstående
12.450
D: 6.3
E: 6.150
5
293
Ane Tora Katarina Torstensen Strand
Nøtterøy Turn
12.600
D: 4.5
E: 8.100
12.200
D: 4.80
E: 7.400
12.000
D: 6.10
E: 5.900
12.950
D: 6.20
E: 6.750
49.750
4.300
Hopp
12.600
D: 4.5
E: 8.100
Skranke
12.200
D: 4.8
E: 7.400
Bom
12.000
D: 6.1
E: 5.900
Frittstående
12.950
D: 6.2
E: 6.750
6
323
Emilie Bjørge Sørøy
Aalesunds Turnforening
10.900
D: 3.5
E: 7.400
10.800
D: 6.50
E: 4.300
13.000
D: 6.30
E: 6.700
12.700
D: 6.50
E: 6.200
47.400
6.650
Hopp
10.900
D: 3.5
E: 7.400
Skranke
10.800
D: 6.5
E: 4.300
Bom
13.000
D: 6.3
E: 6.700
Frittstående
12.700
D: 6.5
E: 6.200
6
222
Reena Marie Carlsen
Nordstrand Turnforening
11.350
D: 3.7
E: 7.650
11.750
D: 5.40
E: 6.350
11.700
D: 6.70
E: 5.000
12.600
D: 6.20
E: 6.400
47.400
6.650
Hopp
11.350
D: 3.7
E: 7.650
Skranke
11.750
D: 5.4
E: 6.350
Bom
11.700
D: 6.7
E: 5.000
Frittstående
12.600
D: 6.2
E: 6.400
8
112
Helena Gilje
Stavanger Turnforening
12.300
D: 4.7
E: 7.900
ND: 0.30
12.500
D: 6.10
E: 6.400
11.250
D: 6.10
E: 5.150
10.950
D: 5.60
E: 5.350
47.000
7.050
Hopp
12.300
D: 4.7
E: 7.900
ND: 0.30
Skranke
12.500
D: 6.1
E: 6.400
Bom
11.250
D: 6.1
E: 5.150
Frittstående
10.950
D: 5.6
E: 5.350
9
271
Emilie Skjellen-Larsen
Gjøvik Gym. Og Turnforening
12.150
D: 4.3
E: 7.850
10.700
D: 4.80
E: 5.900
10.900
D: 6.30
E: 4.600
13.050
D: 6.50
E: 6.550
46.800
7.250
Hopp
12.150
D: 4.3
E: 7.850
Skranke
10.700
D: 4.8
E: 5.900
Bom
10.900
D: 6.3
E: 4.600
Frittstående
13.050
D: 6.5
E: 6.550
10
295
Lisa Mathilde Andersen
Nøtterøy Turn
11.650
D: 3.0
E: 8.650
11.800
D: 4.80
E: 7.000
11.400
D: 6.20
E: 5.200
11.850
D: 5.80
E: 6.050
46.700
7.350
Hopp
11.650
D: 3.0
E: 8.650
Skranke
11.800
D: 4.8
E: 7.000
Bom
11.400
D: 6.2
E: 5.200
Frittstående
11.850
D: 5.8
E: 6.050
11
194
Andrea Li Mei Ng Langdal
Gjelleråsen IF
11.550
D: 3.0
E: 8.650
ND: 0.10
11.700
D: 4.70
E: 7.000
10.450
D: 6.30
E: 4.150
12.150
D: 6.20
E: 5.950
45.850
8.200
Hopp
11.550
D: 3.0
E: 8.650
ND: 0.10
Skranke
11.700
D: 4.7
E: 7.000
Bom
10.450
D: 6.3
E: 4.150
Frittstående
12.150
D: 6.2
E: 5.950
12
294
Josefine Stanek Eide
Nøtterøy Turn
11.800
D: 3.0
E: 8.800
9.000
D: 4.70
E: 4.300
10.500
D: 6.40
E: 4.100
12.900
D: 5.80
E: 7.100
44.200
9.850
Hopp
11.800
D: 3.0
E: 8.800
Skranke
9.000
D: 4.7
E: 4.300
Bom
10.500
D: 6.4
E: 4.100
Frittstående
12.900
D: 5.8
E: 7.100
12
84
Martine N. Larsen
Hamar IL
10.350
D: 2.0
E: 8.350
10.800
D: 2.50
E: 8.300
11.700
D: 6.40
E: 5.400
ND: 0.10
11.350
D: 5.80
E: 5.550
44.200
9.850
Hopp
10.350
D: 2.0
E: 8.350
Skranke
10.800
D: 2.5
E: 8.300
Bom
11.700
D: 6.4
E: 5.400
ND: 0.10
Frittstående
11.350
D: 5.8
E: 5.550
14
193
Stina-Mathilde Alberta Blix Narverud
Slemmestad og Omegn
11.000
D: 2.8
E: 8.200
10.450
D: 4.70
E: 5.750
10.500
D: 4.40
E: 6.100
10.750
D: 4.80
E: 5.950
42.700
11.350
Hopp
11.000
D: 2.8
E: 8.200
Skranke
10.450
D: 4.7
E: 5.750
Bom
10.500
D: 4.4
E: 6.100
Frittstående
10.750
D: 4.8
E: 5.950
15
192
Karoline Østli Erevik
Slemmestad og Omegn
10.950
D: 2.4
E: 8.550
8.450
D: 2.00
E: 6.450
9.800
D: 5.40
E: 4.400
11.300
D: 6.00
E: 5.300
40.500
13.550
Hopp
10.950
D: 2.4
E: 8.550
Skranke
8.450
D: 2.0
E: 6.450
Bom
9.800
D: 5.4
E: 4.400
Frittstående
11.300
D: 6.0
E: 5.300
16
28
Anine Burud Korsmo
Sandvika Turnforening
5.800
D: 1.50
E: 4.300
11.300
D: 5.70
E: 5.600
10.950
D: 5.00
E: 5.950
28.050
26.000
Hopp

Skranke
5.800
D: 1.5
E: 4.300
Bom
11.300
D: 5.7
E: 5.600
Frittstående
10.950
D: 5.0
E: 5.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
111
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening


4.7


8.450




6.575
13.150

2
296
Nora Margrethe Ancher Lindberg, Nøtterøy Turn


4.5


8.450




6.475
12.950

0.100
2
110
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening


4.7


8.250




6.475
12.950

0.100
4
293
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn


4.5


8.100




6.300
12.600

0.275
5
109
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening


5.0


7.800


0.3

6.250
12.500

0.325
6
112
Helena Gilje, Stavanger Turnforening


4.7


7.900


0.3

6.150
12.300

0.425
7
271
Emilie Skjellen-Larsen, Gjøvik Gym. Og Turnforening


4.3


7.850




6.075
12.150

0.500
8
294
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn


3.0


8.800




5.900
11.800

0.675
9
295
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn


3.0


8.650




5.825
11.650

0.750
10
194
Andrea Li Mei Ng Langdal, Gjelleråsen IF


3.0


8.650


0.1

5.775
11.550

0.800
11
222
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening


3.7


7.650




5.675
11.350

0.900
12
193
Stina-Mathilde Alberta Blix Narverud, Slemmestad og Omegn


2.8


8.200




5.500
11.000

1.075
13
192
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn


2.4


8.550




5.475
10.950

1.100
14
323
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening


3.5


7.400




5.450
10.900

1.125
15
84
Martine N. Larsen, Hamar IL


2.0


8.350




5.175
10.350

1.400
16
28
Anine Burud Korsmo, Sandvika Turnforening










6.575
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
109
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening

7.6

6.300


13.900

2
296
Nora Margrethe Ancher Lindberg, Nøtterøy Turn

5.3

7.200


12.500

1.400
2
112
Helena Gilje, Stavanger Turnforening

6.1

6.400


12.500

1.400
2
111
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

6.2

6.300


12.500

1.400
2
110
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening

6.2

6.300


12.500

1.400
6
293
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn

4.8

7.400


12.200

1.700
7
295
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn

4.8

7.000


11.800

2.100
8
222
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening

5.4

6.350


11.750

2.150
9
194
Andrea Li Mei Ng Langdal, Gjelleråsen IF

4.7

7.000


11.700

2.200
10
84
Martine N. Larsen, Hamar IL

2.5

8.300


10.800

3.100
10
323
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening

6.5

4.300


10.800

3.100
12
271
Emilie Skjellen-Larsen, Gjøvik Gym. Og Turnforening

4.8

5.900


10.700

3.200
13
193
Stina-Mathilde Alberta Blix Narverud, Slemmestad og Omegn

4.7

5.750


10.450

3.450
14
294
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn

4.7

4.300


9.000

4.900
15
192
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn

2.0

6.450


8.450

5.450
16
28
Anine Burud Korsmo, Sandvika Turnforening

1.5

4.300


5.800

8.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
109
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening

6.5

7.500


14.000

2
110
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening

6.8

6.500


13.300

0.700
3
323
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening

6.3

6.700


13.000

1.000
4
111
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

6.4

6.100


12.500

1.500
5
296
Nora Margrethe Ancher Lindberg, Nøtterøy Turn

6.2

6.000


12.200

1.800
6
293
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn

6.1

5.900


12.000

2.000
7
84
Martine N. Larsen, Hamar IL

6.4

5.400

0.1

11.700

2.300
7
222
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening

6.7

5.000


11.700

2.300
9
295
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn

6.2

5.200


11.400

2.600
10
28
Anine Burud Korsmo, Sandvika Turnforening

5.7

5.600


11.300

2.700
11
112
Helena Gilje, Stavanger Turnforening

6.1

5.150


11.250

2.750
12
271
Emilie Skjellen-Larsen, Gjøvik Gym. Og Turnforening

6.3

4.600


10.900

3.100
13
193
Stina-Mathilde Alberta Blix Narverud, Slemmestad og Omegn

4.4

6.100


10.500

3.500
13
294
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn

6.4

4.100


10.500

3.500
15
194
Andrea Li Mei Ng Langdal, Gjelleråsen IF

6.3

4.150


10.450

3.550
16
192
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn

5.4

4.400


9.800

4.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
109
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening

6.5

7.150


13.650

2
110
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening

6.3

7.100


13.400

0.250
3
271
Emilie Skjellen-Larsen, Gjøvik Gym. Og Turnforening

6.5

6.550


13.050

0.600
4
293
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn

6.2

6.750


12.950

0.700
5
294
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn

5.8

7.100


12.900

0.750
5
111
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

6.9

6.000


12.900

0.750
7
323
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening

6.5

6.200


12.700

0.950
8
222
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening

6.2

6.400


12.600

1.050
9
296
Nora Margrethe Ancher Lindberg, Nøtterøy Turn

6.3

6.150


12.450

1.200
10
194
Andrea Li Mei Ng Langdal, Gjelleråsen IF

6.2

5.950


12.150

1.500
11
295
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn

5.8

6.050


11.850

1.800
12
84
Martine N. Larsen, Hamar IL

5.8

5.550


11.350

2.300
13
192
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn

6.0

5.300


11.300

2.350
14
28
Anine Burud Korsmo, Sandvika Turnforening

5.0

5.950


10.950

2.700
14
112
Helena Gilje, Stavanger Turnforening

5.6

5.350


10.950

2.700
16
193
Stina-Mathilde Alberta Blix Narverud, Slemmestad og Omegn

4.8

5.950


10.750

2.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 10:11:26 AM
SX
SM
MD
XL
XXL