Tillbaka 

Svenska Cupen 2021 Halmstad, 2021-11-26

Rikscupen tvåan Finaler Rikspokalen tvåan Finaler Rikscupen trean Finaler Rikscupen fyran Finaler Rikscupen femman Finaler Sv Cupen Finaler Rikscupen tvåan Rikscupen trean Rikscupen fyran Rikscupen femman Rikspokalen tvåan Rikspokalen trean Öppen klass Sv Cupen RiksCupen Lag Lag-SM
Sv Cupen
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
113
Kim Wanström
Hammarbygymnasterna
14,300
D: 5,5
E: 9,100
ND: 0,30
10,550
D: 4,00
E: 6,550
13,100
D: 4,60
E: 8,500
13,300
13,300/-
D: 4,8/-
E: 8,600/-
ND: 0,10 / -
12,700
D: 4,40
E: 8,300
13,100
77,050
FX
14,300
D: 5,5
E: 9,100
ND: 0,30
PH
10,550
D: 4,0
E: 6,550
SR
13,100
D: 4,6
E: 8,500
VT
13,300
13,300/-
D: 4,8/-
E: 8,600/-
ND: 0,10/0,00
PB
12,700
D: 4,4
E: 8,300
HB
13,100
D: 4,2
E: 8,900
2
110
Karl Idesjö
Hammarbygymnasterna
11,800
D: 4,5
E: 7,300
10,700
D: 3,30
E: 7,400
13,650
D: 4,70
E: 8,950
14,200
14,200/-
D: 4,8/-
E: 9,400/-
12,400
D: 5,70
E: 6,700
13,450
76,200
0,850
FX
11,800
D: 4,5
E: 7,300
PH
10,700
D: 3,3
E: 7,400
SR
13,650
D: 4,7
E: 8,950
VT
14,200
14,200/-
D: 4,8/-
E: 9,400/-
PB
12,400
D: 5,7
E: 6,700
HB
13,450
D: 4,9
E: 8,550
3
126
Jacob Söderqvist
KFUM Gymnastikavdelningar
13,200
D: 4,4
E: 8,800
11,650
D: 4,10
E: 7,550
12,150
D: 3,30
E: 8,850
13,500
13,500/12,100
D: 4,8/2,8
E: 8,700/9,300
12,200
D: 3,20
E: 9,000
12,350
75,050
2,000
FX
13,200
D: 4,4
E: 8,800
PH
11,650
D: 4,1
E: 7,550
SR
12,150
D: 3,3
E: 8,850
VT
13,500
13,500/12,100
D: 4,8/2,8
E: 8,700/9,300
PB
12,200
D: 3,2
E: 9,000
HB
12,350
D: 3,4
E: 8,950
4
123
Vilgot Hyll
Halmstad Frigymnaster
13,300
D: 4,4
E: 8,900
11,300
D: 3,80
E: 7,500
10,900
D: 3,00
E: 8,200
ND: 0,30
14,300
14,300/12,400
D: 4,8/3,2
E: 9,500/9,200
11,650
D: 3,00
E: 8,650
11,900
73,350
3,700
FX
13,300
D: 4,4
E: 8,900
PH
11,300
D: 3,8
E: 7,500
SR
10,900
D: 3,0
E: 8,200
ND: 0,30
VT
14,300
14,300/12,400
D: 4,8/3,2
E: 9,500/9,200
PB
11,650
D: 3,0
E: 8,650
HB
11,900
D: 3,1
E: 8,800
5
114
Mattias Larsson
Hammarbygymnasterna
10,600
D: 4,0
E: 6,600
12,600
D: 4,40
E: 8,200
12,700
D: 3,80
E: 8,900
12,900
12,900/-
D: 4,0/-
E: 8,900/-
11,450
D: 3,90
E: 7,550
12,000
72,250
4,800
FX
10,600
D: 4,0
E: 6,600
PH
12,600
D: 4,4
E: 8,200
SR
12,700
D: 3,8
E: 8,900
VT
12,900
12,900/-
D: 4,0/-
E: 8,900/-
PB
11,450
D: 3,9
E: 7,550
HB
12,000
D: 3,2
E: 8,800
6
101
Jonathan Smith
Alingsås Göteborg
12,400
D: 4,1
E: 8,400
ND: 0,10
10,550
D: 4,00
E: 6,550
11,850
D: 3,80
E: 8,350
ND: 0,30
12,700
12,700/-
D: 4,0/-
E: 8,700/-
12,250
D: 3,00
E: 9,250
12,000
71,750
5,300
FX
12,400
D: 4,1
E: 8,400
ND: 0,10
PH
10,550
D: 4,0
E: 6,550
SR
11,850
D: 3,8
E: 8,350
ND: 0,30
VT
12,700
12,700/-
D: 4,0/-
E: 8,700/-
PB
12,250
D: 3,0
E: 9,250
HB
12,000
D: 3,3
E: 8,700
7
112
Lukas Houser
Hammarbygymnasterna
12,800
D: 5,0
E: 7,800
9,900
D: 3,50
E: 6,400
11,600
D: 3,80
E: 7,800
13,700
13,700/13,100
D: 4,8/4,4
E: 8,900/8,700
12,250
D: 3,60
E: 8,650
10,700
70,950
6,100
FX
12,800
D: 5,0
E: 7,800
PH
9,900
D: 3,5
E: 6,400
SR
11,600
D: 3,8
E: 7,800
VT
13,700
13,700/13,100
D: 4,8/4,4
E: 8,900/8,700
PB
12,250
D: 3,6
E: 8,650
HB
10,700
D: 2,9
E: 7,800
8
105
Olof Antti
Lulegymnasterna
12,800
D: 3,9
E: 8,900
10,950
D: 3,20
E: 7,750
12,100
D: 3,40
E: 8,700
12,900
12,900/12,000
D: 4,0/2,8
E: 8,900/9,200
10,700
D: 3,40
E: 7,300
11,450
70,900
6,150
FX
12,800
D: 3,9
E: 8,900
PH
10,950
D: 3,2
E: 7,750
SR
12,100
D: 3,4
E: 8,700
VT
12,900
12,900/12,000
D: 4,0/2,8
E: 8,900/9,200
PB
10,700
D: 3,4
E: 7,300
HB
11,450
D: 2,6
E: 8,850
9
108
Oliver Lewandowski
Hammarbygymnasterna
13,000
D: 4,3
E: 8,800
ND: 0,10
11,500
D: 3,50
E: 8,000
10,250
D: 2,50
E: 8,050
ND: 0,30
11,600
11,600/11,300
D: 2,8/2,8
E: 8,800/8,500
11,550
D: 3,20
E: 8,350
11,850
69,750
7,300
FX
13,000
D: 4,3
E: 8,800
ND: 0,10
PH
11,500
D: 3,5
E: 8,000
SR
10,250
D: 2,5
E: 8,050
ND: 0,30
VT
11,600
11,600/11,300
D: 2,8/2,8
E: 8,800/8,500
PB
11,550
D: 3,2
E: 8,350
HB
11,850
D: 3,1
E: 8,750
10
109
Adam Björs
Hammarbygymnasterna
12,300
D: 4,0
E: 8,300
10,800
D: 2,40
E: 8,400
10,750
D: 2,50
E: 8,250
12,400
12,400/-
D: 3,2/-
E: 9,200/-
12,250
D: 3,00
E: 9,250
11,150
69,650
7,400
FX
12,300
D: 4,0
E: 8,300
PH
10,800
D: 2,4
E: 8,400
SR
10,750
D: 2,5
E: 8,250
VT
12,400
12,400/-
D: 3,2/-
E: 9,200/-
PB
12,250
D: 3,0
E: 9,250
HB
11,150
D: 2,2
E: 8,950
11
107
Lukas Norin
Hammarbygymnasterna
12,600
D: 3,8
E: 8,800
10,050
D: 3,00
E: 7,050
11,500
D: 3,10
E: 8,400
11,700
11,700/11,300
D: 2,8/2,4
E: 8,900/8,900
11,400
D: 2,30
E: 9,100
12,150
69,400
7,650
FX
12,600
D: 3,8
E: 8,800
PH
10,050
D: 3,0
E: 7,050
SR
11,500
D: 3,1
E: 8,400
VT
11,700
11,700/11,300
D: 2,8/2,4
E: 8,900/8,900
PB
11,400
D: 2,3
E: 9,100
HB
12,150
D: 3,3
E: 8,850
12
106
Hugo Woxblom
Hammarbygymnasterna
12,300
D: 3,7
E: 8,600
11,450
D: 2,90
E: 8,550
11,350
D: 2,70
E: 8,950
ND: 0,30
11,400
11,400/-
D: 2,8/-
E: 8,700/-
ND: 0,10 / -
11,050
D: 3,00
E: 8,050
11,250
68,800
8,250
FX
12,300
D: 3,7
E: 8,600
PH
11,450
D: 2,9
E: 8,550
SR
11,350
D: 2,7
E: 8,950
ND: 0,30
VT
11,400
11,400/-
D: 2,8/-
E: 8,700/-
ND: 0,10/0,00
PB
11,050
D: 3,0
E: 8,050
HB
11,250
D: 2,9
E: 8,350
13
104
Christopher Juhlin
Alingsås Göteborg
12,700
D: 4,0
E: 8,700
10,100
D: 2,40
E: 7,700
11,650
D: 3,50
E: 8,150
11,900
11,900/11,500
D: 2,8/2,8
E: 9,100/8,700
11,550
D: 3,00
E: 8,550
10,600
68,500
8,550
FX
12,700
D: 4,0
E: 8,700
PH
10,100
D: 2,4
E: 7,700
SR
11,650
D: 3,5
E: 8,150
VT
11,900
11,900/11,500
D: 2,8/2,8
E: 9,100/8,700
PB
11,550
D: 3,0
E: 8,550
HB
10,600
D: 1,7
E: 8,900
14
118
Marcus Göransson
Alingsås Göteborg
12,500
D: 3,9
E: 8,600
7,450
D: 2,30
E: 5,150
10,750
D: 2,70
E: 8,050
11,800
11,800/11,400
D: 2,8/2,4
E: 9,000/9,000
10,250
D: 2,70
E: 7,550
10,800
63,550
13,500
FX
12,500
D: 3,9
E: 8,600
PH
7,450
D: 2,3
E: 5,150
SR
10,750
D: 2,7
E: 8,050
VT
11,800
11,800/11,400
D: 2,8/2,4
E: 9,000/9,000
PB
10,250
D: 2,7
E: 7,550
HB
10,800
D: 2,6
E: 8,200
15
119
Carl Strömö
Alingsås Göteborg
11,500
D: 3,3
E: 8,200
9,850
D: 2,50
E: 7,350
8,900
D: 2,10
E: 7,100
ND: 0,30
11,100
11,100/-
D: 1,6/-
E: 9,500/-
10,550
D: 2,50
E: 8,050
10,900
62,800
14,250
FX
11,500
D: 3,3
E: 8,200
PH
9,850
D: 2,5
E: 7,350
SR
8,900
D: 2,1
E: 7,100
ND: 0,30
VT
11,100
11,100/-
D: 1,6/-
E: 9,500/-
PB
10,550
D: 2,5
E: 8,050
HB
10,900
D: 2,4
E: 8,500
16
127
Luis-il Sung Melander
Motus-Salto
10,950
D: 4,10
E: 6,850
13,950
D: 4,70
E: 9,250
13,300
13,300/-
D: 4,0/-
E: 9,400/-
ND: 0,10 / -
11,450
D: 4,20
E: 7,250
49,650
27,400
FX

PH
10,950
D: 4,1
E: 6,850
SR
13,950
D: 4,7
E: 9,250
VT
13,300
13,300/-
D: 4,0/-
E: 9,400/-
ND: 0,10/0,00
PB
11,450
D: 4,2
E: 7,250
HB

17
120
William Hyll
Halmstad Frigymnaster
12,900
D: 4,3
E: 8,600
11,400
D: 3,90
E: 7,500
13,200
13,200/12,100
D: 4,0/2,8
E: 9,200/9,300
11,550
D: 3,70
E: 7,850
49,050
28,000
FX
12,900
D: 4,3
E: 8,600
PH
11,400
D: 3,9
E: 7,500
SR

VT
13,200
13,200/12,100
D: 4,0/2,8
E: 9,200/9,300
PB
11,550
D: 3,7
E: 7,850
HB

18
115
Simon Francke
Alingsås IF Gymnastikförening
10,600
D: 3,3
E: 7,800
ND: 0,50
9,850
D: 2,10
E: 8,050
ND: 0,30
11,400
11,400/-
D: 2,2/-
E: 9,200/-
8,500
D: 2,20
E: 6,300
8,350
48,700
28,350
FX
10,600
D: 3,3
E: 7,800
ND: 0,50
PH

SR
9,850
D: 2,1
E: 8,050
ND: 0,30
VT
11,400
11,400/-
D: 2,2/-
E: 9,200/-
PB
8,500
D: 2,2
E: 6,300
HB
8,350
D: 1,7
E: 6,650
19
121
Nils Bengtsson
Halmstad Frigymnaster
11,400
D: 3,1
E: 8,300
6,900
D: 2,40
E: 4,500
9,450
D: 1,60
E: 8,150
ND: 0,30
10,800
10,800/10,800
D: 1,6/1,6
E: 9,200/9,200
9,400
D: 2,20
E: 7,200
47,950
29,100
FX
11,400
D: 3,1
E: 8,300
PH
6,900
D: 2,4
E: 4,500
SR
9,450
D: 1,6
E: 8,150
ND: 0,30
VT
10,800
10,800/10,800
D: 1,6/1,6
E: 9,200/9,200
PB
9,400
D: 2,2
E: 7,200
HB
D: 0,7
E: 6,000
ND: 8,00
20
111
William Sundell
Hammarbygymnasterna
12,750
D: 4,50
E: 8,250
10,900
D: 2,10
E: 8,800
12,200
D: 2,70
E: 9,500
11,600
47,450
29,600
FX

PH
12,750
D: 4,5
E: 8,250
SR
10,900
D: 2,1
E: 8,800
VT
PB
12,200
D: 2,7
E: 9,500
HB
11,600
D: 2,6
E: 9,000
21
124
Simon Eriksson
KFUM Gymnastikavdelningar
6,700
D: 2,9
E: 7,900
ND: 4,10
11,700
11,700/-
D: 2,4/-
E: 9,300/-
10,250
28,650
48,400
FX
6,700
D: 2,9
E: 7,900
ND: 4,10
PH

SR

VT
11,700
11,700/-
D: 2,4/-
E: 9,300/-
PB

HB
10,250
D: 2,4
E: 7,850
22
102
Johan Rosendahl
Lulegymnasterna
10,450
D: 3,20
E: 7,250
11,750
D: 2,40
E: 9,350
22,200
54,850
FX

PH
10,450
D: 3,2
E: 7,250
SR

VT
PB
11,750
D: 2,4
E: 9,350
HB

23
116
Adam Benjaminsson
Alingsås Göteborg
6,350
D: 2,50
E: 3,850
11,000
17,350
59,700
FX

PH
6,350
D: 2,5
E: 3,850
SR

VT
PB

HB
11,000
D: 2,3
E: 8,700
24
100
Joakim Lenberg
Motus-Salto
10,700
D: 4,00
E: 6,700
10,700
66,350
FX

PH
10,700
D: 4,0
E: 6,700
SR

VT
PB

HB

25
122
Filip Lidbeck
Halmstad Frigymnaster
77,050
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
113
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

5,5

9,100

0,3

14,300

2
123
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

4,4

8,900


13,300

1,000
3
126
Jacob Söderqvist, KFUM Gymnastikavdelningar

4,4

8,800


13,200

1,100
4
108
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

4,3

8,800

0,1

13,000

1,300
5
120
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

4,3

8,600


12,900

1,400
6
105
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,9

8,900


12,800

1,500
6
112
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

5,0

7,800


12,800

1,500
8
104
Christopher Juhlin, Alingsås Göteborg

4,0

8,700


12,700

1,600
9
107
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

3,8

8,800


12,600

1,700
10
118
Marcus Göransson, Alingsås Göteborg

3,9

8,600


12,500

1,800
11
101
Jonathan Smith, Alingsås Göteborg

4,1

8,400

0,1

12,400

1,900
12
106
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

3,7

8,600


12,300

2,000
12
109
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

4,0

8,300


12,300

2,000
14
110
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

4,5

7,300


11,800

2,500
15
119
Carl Strömö, Alingsås Göteborg

3,3

8,200


11,500

2,800
16
121
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

3,1

8,300


11,400

2,900
17
115
Simon Francke, Alingsås IF Gymnastikförening

3,3

7,800

0,5

10,600

3,700
17
114
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

4,0

6,600


10,600

3,700
19
124
Simon Eriksson, KFUM Gymnastikavdelningar

2,9

7,900

4,1

6,700

7,600
20
100
Joakim Lenberg, Motus-Salto




14,300
20
102
Johan Rosendahl, Lulegymnasterna




14,300
20
111
William Sundell, Hammarbygymnasterna




14,300
20
116
Adam Benjaminsson, Alingsås Göteborg




14,300
20
122
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster




14,300
20
127
Luis-il Sung Melander, Motus-Salto




14,300
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
111
William Sundell, Hammarbygymnasterna

4,5

8,250


12,750

2
114
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

4,4

8,200


12,600

0,150
3
126
Jacob Söderqvist, KFUM Gymnastikavdelningar

4,1

7,550


11,650

1,100
4
108
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,5

8,000


11,500

1,250
5
106
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

2,9

8,550


11,450

1,300
6
120
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,9

7,500


11,400

1,350
7
123
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,8

7,500


11,300

1,450
8
105
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,2

7,750


10,950

1,800
8
127
Luis-il Sung Melander, Motus-Salto

4,1

6,850


10,950

1,800
10
109
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

2,4

8,400


10,800

1,950
11
110
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

3,3

7,400


10,700

2,050
11
100
Joakim Lenberg, Motus-Salto

4,0

6,700


10,700

2,050
13
113
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,0

6,550


10,550

2,200
13
101
Jonathan Smith, Alingsås Göteborg

4,0

6,550


10,550

2,200
15
102
Johan Rosendahl, Lulegymnasterna

3,2

7,250


10,450

2,300
16
104
Christopher Juhlin, Alingsås Göteborg

2,4

7,700


10,100

2,650
17
107
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

3,0

7,050


10,050

2,700
18
112
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

3,5

6,400


9,900

2,850
19
119
Carl Strömö, Alingsås Göteborg

2,5

7,350


9,850

2,900
20
118
Marcus Göransson, Alingsås Göteborg

2,3

5,150


7,450

5,300
21
121
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

2,4

4,500


6,900

5,850
22
116
Adam Benjaminsson, Alingsås Göteborg

2,5

3,850


6,350

6,400
23
115
Simon Francke, Alingsås IF Gymnastikförening




12,750
23
122
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster




12,750
23
124
Simon Eriksson, KFUM Gymnastikavdelningar




12,750
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
127
Luis-il Sung Melander, Motus-Salto

4,7

9,250


13,950

2
110
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

4,7

8,950


13,650

0,300
3
113
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,6

8,500


13,100

0,850
4
114
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

3,8

8,900


12,700

1,250
5
126
Jacob Söderqvist, KFUM Gymnastikavdelningar

3,3

8,850


12,150

1,800
6
105
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,4

8,700


12,100

1,850
7
101
Jonathan Smith, Alingsås Göteborg

3,8

8,350

0,3

11,850

2,100
8
104
Christopher Juhlin, Alingsås Göteborg

3,5

8,150


11,650

2,300
9
112
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

3,8

7,800


11,600

2,350
10
107
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

3,1

8,400


11,500

2,450
11
106
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

2,7

8,950

0,3

11,350

2,600
12
111
William Sundell, Hammarbygymnasterna

2,1

8,800


10,900

3,050
12
123
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,0

8,200

0,3

10,900

3,050
14
109
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

2,5

8,250


10,750

3,200
14
118
Marcus Göransson, Alingsås Göteborg

2,7

8,050


10,750

3,200
16
108
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

2,5

8,050

0,3

10,250

3,700
17
115
Simon Francke, Alingsås IF Gymnastikförening

2,1

8,050

0,3

9,850

4,100
18
121
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

1,6

8,150

0,3

9,450

4,500
19
119
Carl Strömö, Alingsås Göteborg

2,1

7,100

0,3

8,900

5,050
20
100
Joakim Lenberg, Motus-Salto




13,950
20
102
Johan Rosendahl, Lulegymnasterna




13,950
20
116
Adam Benjaminsson, Alingsås Göteborg




13,950
20
120
William Hyll, Halmstad Frigymnaster




13,950
20
122
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster




13,950
20
124
Simon Eriksson, KFUM Gymnastikavdelningar




13,950
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
112
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna


4,8
4,4


8,900
8,700




13,400
13,700
13,100

2
123
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster


4,8
3,2


9,500
9,200




13,350
14,300
12,400

0,050
3
126
Jacob Söderqvist, KFUM Gymnastikavdelningar


4,8
2,8


8,700
9,300




12,800
13,500
12,100

0,600
4
120
William Hyll, Halmstad Frigymnaster


4,0
2,8


9,200
9,300




12,650
13,200
12,100

0,750
5
105
Olof Antti, Lulegymnasterna


4,0
2,8


8,900
9,200




12,450
12,900
12,000

0,950
6
104
Christopher Juhlin, Alingsås Göteborg


2,8
2,8


9,100
8,700




11,700
11,900
11,500

1,700
7
118
Marcus Göransson, Alingsås Göteborg


2,8
2,4


9,000
9,000




11,600
11,800
11,400

1,800
8
107
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna


2,8
2,4


8,900
8,900




11,500
11,700
11,300

1,900
9
108
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna


2,8
2,8


8,800
8,500




11,450
11,600
11,300

1,950
10
121
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster


1,6
1,6


9,200
9,200




10,800
10,800
10,800

2,600
11
110
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna


4,8


9,400




7,100
14,200

6,300
12
127
Luis-il Sung Melander, Motus-Salto


4,0


9,400


0,1

6,650
13,300

6,750
12
113
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna


4,8


8,600


0,1

6,650
13,300

6,750
14
114
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna


4,0


8,900




6,450
12,900

6,950
15
101
Jonathan Smith, Alingsås Göteborg


4,0


8,700




6,350
12,700

7,050
16
109
Adam Björs, Hammarbygymnasterna


3,2


9,200




6,200
12,400

7,200
17
124
Simon Eriksson, KFUM Gymnastikavdelningar


2,4


9,300




5,850
11,700

7,550
18
115
Simon Francke, Alingsås IF Gymnastikförening


2,2


9,200




5,700
11,400

7,700
18
106
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna


2,8


8,700


0,1

5,700
11,400

7,700
20
119
Carl Strömö, Alingsås Göteborg


1,6


9,500




5,550
11,100

7,850
21
100
Joakim Lenberg, Motus-Salto










13,400
21
102
Johan Rosendahl, Lulegymnasterna










13,400
21
111
William Sundell, Hammarbygymnasterna










13,400
21
116
Adam Benjaminsson, Alingsås Göteborg










13,400
21
122
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster










13,400
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
113
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,4

8,300


12,700

2
110
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

5,7

6,700


12,400

0,300
3
101
Jonathan Smith, Alingsås Göteborg

3,0

9,250


12,250

0,450
3
109
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

3,0

9,250


12,250

0,450
3
112
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

3,6

8,650


12,250

0,450
6
111
William Sundell, Hammarbygymnasterna

2,7

9,500


12,200

0,500
6
126
Jacob Söderqvist, KFUM Gymnastikavdelningar

3,2

9,000


12,200

0,500
8
102
Johan Rosendahl, Lulegymnasterna

2,4

9,350


11,750

0,950
9
123
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,0

8,650


11,650

1,050
10
104
Christopher Juhlin, Alingsås Göteborg

3,0

8,550


11,550

1,150
10
108
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,2

8,350


11,550

1,150
10
120
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,7

7,850


11,550

1,150
13
114
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

3,9

7,550


11,450

1,250
13
127
Luis-il Sung Melander, Motus-Salto

4,2

7,250


11,450

1,250
15
107
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

2,3

9,100


11,400

1,300
16
106
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

3,0

8,050


11,050

1,650
17
105
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,4

7,300


10,700

2,000
18
119
Carl Strömö, Alingsås Göteborg

2,5

8,050


10,550

2,150
19
118
Marcus Göransson, Alingsås Göteborg

2,7

7,550


10,250

2,450
20
121
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

2,2

7,200


9,400

3,300
21
115
Simon Francke, Alingsås IF Gymnastikförening

2,2

6,300


8,500

4,200
22
100
Joakim Lenberg, Motus-Salto




12,700
22
116
Adam Benjaminsson, Alingsås Göteborg




12,700
22
122
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster




12,700
22
124
Simon Eriksson, KFUM Gymnastikavdelningar




12,700
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
110
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

4,9

8,550


13,450

2
113
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,2

8,900


13,100

0,350
3
126
Jacob Söderqvist, KFUM Gymnastikavdelningar

3,4

8,950


12,350

1,100
4
107
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

3,3

8,850


12,150

1,300
5
114
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

3,2

8,800


12,000

1,450
5
101
Jonathan Smith, Alingsås Göteborg

3,3

8,700


12,000

1,450
7
123
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,1

8,800


11,900

1,550
8
108
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,1

8,750


11,850

1,600
9
111
William Sundell, Hammarbygymnasterna

2,6

9,000


11,600

1,850
10
105
Olof Antti, Lulegymnasterna

2,6

8,850


11,450

2,000
11
106
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

2,9

8,350


11,250

2,200
12
109
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

2,2

8,950


11,150

2,300
13
116
Adam Benjaminsson, Alingsås Göteborg

2,3

8,700


11,000

2,450
14
119
Carl Strömö, Alingsås Göteborg

2,4

8,500


10,900

2,550
15
118
Marcus Göransson, Alingsås Göteborg

2,6

8,200


10,800

2,650
16
112
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

2,9

7,800


10,700

2,750
17
104
Christopher Juhlin, Alingsås Göteborg

1,7

8,900


10,600

2,850
18
124
Simon Eriksson, KFUM Gymnastikavdelningar

2,4

7,850


10,250

3,200
19
115
Simon Francke, Alingsås IF Gymnastikförening

1,7

6,650


8,350

5,100
20
100
Joakim Lenberg, Motus-Salto




13,450
20
102
Johan Rosendahl, Lulegymnasterna




13,450
20
120
William Hyll, Halmstad Frigymnaster




13,450
20
121
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

0,7

6,000

8,0


13,450
20
122
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster




13,450
20
127
Luis-il Sung Melander, Motus-Salto




13,450
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap

Last Update: 2024-04-16 19:54:36
SX
SM
MD
XL
XXL