Tillbaka 

Svenska Cupen 2021 Halmstad, 2021-11-26

Rikscupen tvåan Finaler Rikspokalen tvåan Finaler Rikscupen trean Finaler Rikscupen fyran Finaler Rikscupen femman Finaler Sv Cupen Finaler Rikscupen tvåan Rikscupen trean Rikscupen fyran Rikscupen femman Rikspokalen tvåan Rikspokalen trean Öppen klass Sv Cupen RiksCupen Lag Lag-SM
Rikscupen trean
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
56
Oliver Österberg
Hammarbygymnasterna
13,050
D: 4,5
E: 8,550
12,875
D: 4,03
E: 8,850
12,466
D: 3,50
E: 8,966
14,450
14,350/14,550
D: 5,0/5,0
E: 9,350/9,550
14,266
D: 5,10
E: 9,166
12,750
79,857
FX
13,050
D: 4,5
E: 8,550
PH
12,875
D: 4,0
E: 8,850
SR
12,466
D: 3,5
E: 8,966
VT
14,450
14,350/14,550
D: 5,0/5,0
E: 9,350/9,550
PB
14,266
D: 5,1
E: 9,166
HB
12,750
D: 3,6
E: 9,150
2
53
Ingmar Nordell
Göteborgs Turnförening
12,850
D: 4,5
E: 8,350
12,566
D: 3,70
E: 8,866
11,966
D: 3,00
E: 8,966
13,675
14,100/13,250
D: 5,0/5,0
E: 9,100/8,250
13,600
D: 5,00
E: 8,600
13,750
78,407
1,450
FX
12,850
D: 4,5
E: 8,350
PH
12,566
D: 3,7
E: 8,866
SR
11,966
D: 3,0
E: 8,966
VT
13,675
14,100/13,250
D: 5,0/5,0
E: 9,100/8,250
PB
13,600
D: 5,0
E: 8,600
HB
13,750
D: 5,0
E: 8,750
3
54
Raphael Lundin
Göteborgs Turnförening
11,400
D: 3,5
E: 7,900
10,966
D: 3,10
E: 7,867
12,933
D: 3,60
E: 9,333
14,125
14,000/14,250
D: 5,0/5,0
E: 9,000/9,250
13,700
D: 4,60
E: 9,100
14,000
77,124
2,733
FX
11,400
D: 3,5
E: 7,900
PH
10,966
D: 3,1
E: 7,867
SR
12,933
D: 3,6
E: 9,333
VT
14,125
14,000/14,250
D: 5,0/5,0
E: 9,000/9,250
PB
13,700
D: 4,6
E: 9,100
HB
14,000
D: 5,0
E: 9,000
4
60
Paxton Duong
Motus-Salto
12,150
D: 3,5
E: 8,650
10,724
D: 2,78
E: 7,950
11,066
D: 3,00
E: 8,066
13,225
13,100/13,350
D: 4,0/4,5
E: 9,100/8,850
13,200
D: 4,50
E: 8,700
12,450
72,815
7,042
FX
12,150
D: 3,5
E: 8,650
PH
10,724
D: 2,8
E: 7,950
SR
11,066
D: 3,0
E: 8,066
VT
13,225
13,100/13,350
D: 4,0/4,5
E: 9,100/8,850
PB
13,200
D: 4,5
E: 8,700
HB
12,450
D: 3,5
E: 8,950
5
58
Frans Bruch
GF Brommagymnasterna
12,350
D: 4,0
E: 8,350
10,974
D: 3,03
E: 7,950
11,966
D: 3,50
E: 8,466
13,350
13,850/12,850
D: 5,0/3,5
E: 8,850/9,350
13,000
D: 4,10
E: 8,900
11,050
72,690
7,167
FX
12,350
D: 4,0
E: 8,350
PH
10,974
D: 3,0
E: 7,950
SR
11,966
D: 3,5
E: 8,466
VT
13,350
13,850/12,850
D: 5,0/3,5
E: 8,850/9,350
PB
13,000
D: 4,1
E: 8,900
HB
11,050
D: 2,6
E: 8,450
6
55
Melwin Nilsson
Hammarbygymnasterna
11,350
D: 3,5
E: 7,850
10,100
D: 2,75
E: 7,350
12,300
D: 3,60
E: 8,700
13,950
14,000/13,900
D: 5,0/4,5
E: 9,000/9,400
12,666
D: 4,00
E: 8,666
12,100
72,466
7,391
FX
11,350
D: 3,5
E: 7,850
PH
10,100
D: 2,8
E: 7,350
SR
12,300
D: 3,6
E: 8,700
VT
13,950
14,000/13,900
D: 5,0/4,5
E: 9,000/9,400
PB
12,666
D: 4,0
E: 8,666
HB
12,100
D: 3,6
E: 8,500
7
57
Benjamin Mårtensson Dashti
GF Brommagymnasterna
11,700
D: 3,5
E: 8,200
11,649
D: 3,15
E: 8,500
11,366
D: 3,10
E: 8,266
13,025
13,100/12,950
D: 4,0/3,5
E: 9,100/9,450
13,100
D: 4,50
E: 8,600
11,400
72,240
7,617
FX
11,700
D: 3,5
E: 8,200
PH
11,649
D: 3,2
E: 8,500
SR
11,366
D: 3,1
E: 8,266
VT
13,025
13,100/12,950
D: 4,0/3,5
E: 9,100/9,450
PB
13,100
D: 4,5
E: 8,600
HB
11,400
D: 3,1
E: 8,300
8
48
Spark Geweniger
Gymnastikföreningen Örebro
11,150
D: 3,5
E: 7,650
12,149
D: 3,35
E: 8,800
10,233
D: 2,50
E: 7,733
13,400
13,100/13,700
D: 4,0/4,5
E: 9,100/9,200
11,666
D: 3,60
E: 8,066
10,250
68,848
11,009
FX
11,150
D: 3,5
E: 7,650
PH
12,149
D: 3,4
E: 8,800
SR
10,233
D: 2,5
E: 7,733
VT
13,400
13,100/13,700
D: 4,0/4,5
E: 9,100/9,200
PB
11,666
D: 3,6
E: 8,066
HB
10,250
D: 2,5
E: 7,750
9
51
Frans Magnusson
Göteborgs Turnförening
10,600
D: 3,0
E: 7,600
9,399
D: 2,25
E: 7,150
11,733
D: 3,50
E: 8,233
12,725
12,550/12,900
D: 3,5/4,0
E: 9,050/8,900
11,766
D: 3,60
E: 8,166
10,900
67,123
12,734
FX
10,600
D: 3,0
E: 7,600
PH
9,399
D: 2,3
E: 7,150
SR
11,733
D: 3,5
E: 8,233
VT
12,725
12,550/12,900
D: 3,5/4,0
E: 9,050/8,900
PB
11,766
D: 3,6
E: 8,166
HB
10,900
D: 2,5
E: 8,400
10
62
Johannes Törnkvist
Lulegymnasterna
10,800
D: 3,0
E: 7,800
9,366
D: 2,50
E: 6,866
9,800
D: 2,60
E: 7,200
12,700
12,600/12,800
D: 4,0/3,5
E: 8,600/9,300
12,100
D: 4,10
E: 8,000
11,050
65,816
14,041
FX
10,800
D: 3,0
E: 7,800
PH
9,366
D: 2,5
E: 6,866
SR
9,800
D: 2,6
E: 7,200
VT
12,700
12,600/12,800
D: 4,0/3,5
E: 8,600/9,300
PB
12,100
D: 4,1
E: 8,000
HB
11,050
D: 3,1
E: 7,950
11
52
Hugo Sandgren
Göteborgs Turnförening
9,600
D: 2,5
E: 7,100
8,666
D: 1,75
E: 6,916
9,300
D: 2,50
E: 6,800
12,100
12,150/12,050
D: 3,0/3,5
E: 9,150/8,550
10,333
D: 3,00
E: 7,333
10,350
60,349
19,508
FX
9,600
D: 2,5
E: 7,100
PH
8,666
D: 1,8
E: 6,916
SR
9,300
D: 2,5
E: 6,800
VT
12,100
12,150/12,050
D: 3,0/3,5
E: 9,150/8,550
PB
10,333
D: 3,0
E: 7,333
HB
10,350
D: 2,0
E: 8,350
12
61
Agne Wallo
Lulegymnasterna
10,300
D: 2,5
E: 7,800
7,416
D: 0,75
E: 6,667
9,300
D: 2,60
E: 6,700
12,275
12,250/12,300
D: 4,0/3,5
E: 8,250/8,800
10,000
D: 2,70
E: 7,300
9,200
58,491
21,366
FX
10,300
D: 2,5
E: 7,800
PH
7,416
D: 0,8
E: 6,667
SR
9,300
D: 2,6
E: 6,700
VT
12,275
12,250/12,300
D: 4,0/3,5
E: 8,250/8,800
PB
10,000
D: 2,7
E: 7,300
HB
9,200
D: 1,5
E: 7,700
13
46
Melker Getzman
Gymnastikföreningen Örebro
12,250
D: 4,0
E: 8,250
11,216
D: 3,35
E: 7,867
10,400
D: 2,50
E: 7,900
12,466
D: 4,20
E: 8,266
11,900
58,232
21,625
FX
12,250
D: 4,0
E: 8,250
PH
11,216
D: 3,4
E: 7,867
SR
10,400
D: 2,5
E: 7,900
VT
PB
12,466
D: 4,2
E: 8,266
HB
11,900
D: 4,0
E: 7,900
14
59
Albert Melander
Motus-Salto
10,500
D: 2,5
E: 8,000
11,300
D: 3,00
E: 8,300
13,000
13,050/12,950
D: 4,0/3,5
E: 9,050/9,450
10,700
D: 3,50
E: 7,200
12,250
57,750
22,107
FX
10,500
D: 2,5
E: 8,000
PH

SR
11,300
D: 3,0
E: 8,300
VT
13,000
13,050/12,950
D: 4,0/3,5
E: 9,050/9,450
PB
10,700
D: 3,5
E: 7,200
HB
12,250
D: 3,1
E: 9,150
15
50
Filip Larsson
Göteborgs Turnförening
8,450
D: 2,5
E: 5,950
7,616
D: 1,50
E: 6,117
8,566
D: 2,60
E: 5,966
11,850
11,700/12,000
D: 3,0/3,5
E: 8,700/8,500
9,300
D: 2,60
E: 6,700
9,550
55,332
24,525
FX
8,450
D: 2,5
E: 5,950
PH
7,616
D: 1,5
E: 6,117
SR
8,566
D: 2,6
E: 5,966
VT
11,850
11,700/12,000
D: 3,0/3,5
E: 8,700/8,500
PB
9,300
D: 2,6
E: 6,700
HB
9,550
D: 2,1
E: 7,450
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
56
Oliver Österberg, Hammarbygymnasterna

4,5

8,550


13,050

2
53
Ingmar Nordell, Göteborgs Turnförening

4,5

8,350


12,850

0,200
3
58
Frans Bruch, GF Brommagymnasterna

4,0

8,350


12,350

0,700
4
46
Melker Getzman, Gymnastikföreningen Örebro

4,0

8,250


12,250

0,800
5
60
Paxton Duong, Motus-Salto

3,5

8,650


12,150

0,900
6
57
Benjamin Mårtensson Dashti, GF Brommagymnasterna

3,5

8,200


11,700

1,350
7
54
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

3,5

7,900


11,400

1,650
8
55
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

3,5

7,850


11,350

1,700
9
48
Spark Geweniger, Gymnastikföreningen Örebro

3,5

7,650


11,150

1,900
10
62
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna

3,0

7,800


10,800

2,250
11
51
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

3,0

7,600


10,600

2,450
12
59
Albert Melander, Motus-Salto

2,5

8,000


10,500

2,550
13
61
Agne Wallo, Lulegymnasterna

2,5

7,800


10,300

2,750
14
52
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

2,5

7,100


9,600

3,450
15
50
Filip Larsson, Göteborgs Turnförening

2,5

5,950


8,450

4,600
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
56
Oliver Österberg, Hammarbygymnasterna


3,7
4,4


8,600
9,100




12,875
12,300
13,450

2
53
Ingmar Nordell, Göteborgs Turnförening


3,2
4,2


8,666
9,066




12,566
11,866
13,266

0,309
3
48
Spark Geweniger, Gymnastikföreningen Örebro


3,2
3,5


8,333
9,266




12,149
11,533
12,766

0,726
4
57
Benjamin Mårtensson Dashti, GF Brommagymnasterna


3,2
3,1


8,266
8,733




11,649
11,466
11,833

1,226
5
46
Melker Getzman, Gymnastikföreningen Örebro


3,2
3,5


7,833
7,900




11,216
11,033
11,400

1,659
6
58
Frans Bruch, GF Brommagymnasterna


3,0
3,1


7,266
8,633




10,974
10,266
11,683

1,901
7
54
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening


3,2
3,0


7,600
8,133




10,966
10,800
11,133

1,909
8
60
Paxton Duong, Motus-Salto


2,5
3,1


6,766
9,133




10,724
9,266
12,183

2,151
9
55
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna


2,5
3,0


7,000
7,700




10,100
9,500
10,700

2,775
10
51
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening


2,5
2,0


6,833
7,466




9,399
9,333
9,466

3,476
11
62
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna


2,0
3,0


7,166
6,566




9,366
9,166
9,566

3,509
12
52
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening


2,5
1,0


6,466
7,366




8,666
8,966
8,366

4,209
13
50
Filip Larsson, Göteborgs Turnförening


2,0
1,0


5,200
7,033




7,616
7,200
8,033

5,259
14
61
Agne Wallo, Lulegymnasterna


1,5


5,333
8,000




7,416
6,833
8,000

5,459
15
59
Albert Melander, Motus-Salto










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
54
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

3,6

9,333


12,933

2
56
Oliver Österberg, Hammarbygymnasterna

3,5

8,966


12,466

0,467
3
55
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

3,6

8,700


12,300

0,633
4
53
Ingmar Nordell, Göteborgs Turnförening

3,0

8,966


11,966

0,967
4
58
Frans Bruch, GF Brommagymnasterna

3,5

8,466


11,966

0,967
6
51
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

3,5

8,233


11,733

1,200
7
57
Benjamin Mårtensson Dashti, GF Brommagymnasterna

3,1

8,266


11,366

1,567
8
59
Albert Melander, Motus-Salto

3,0

8,300


11,300

1,633
9
60
Paxton Duong, Motus-Salto

3,0

8,066


11,066

1,867
10
46
Melker Getzman, Gymnastikföreningen Örebro

2,5

7,900


10,400

2,533
11
48
Spark Geweniger, Gymnastikföreningen Örebro

2,5

7,733


10,233

2,700
12
62
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna

2,6

7,200


9,800

3,133
13
52
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

2,5

6,800


9,300

3,633
13
61
Agne Wallo, Lulegymnasterna

2,6

6,700


9,300

3,633
15
50
Filip Larsson, Göteborgs Turnförening

2,6

5,966


8,566

4,367
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
56
Oliver Österberg, Hammarbygymnasterna


5,0
5,0


9,350
9,550




14,450
14,350
14,550

2
54
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening


5,0
5,0


9,000
9,250




14,125
14,000
14,250

0,325
3
55
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna


5,0
4,5


9,000
9,400




13,950
14,000
13,900

0,500
4
53
Ingmar Nordell, Göteborgs Turnförening


5,0
5,0


9,100
8,250




13,675
14,100
13,250

0,775
5
48
Spark Geweniger, Gymnastikföreningen Örebro


4,0
4,5


9,100
9,200




13,400
13,100
13,700

1,050
6
58
Frans Bruch, GF Brommagymnasterna


5,0
3,5


8,850
9,350




13,350
13,850
12,850

1,100
7
60
Paxton Duong, Motus-Salto


4,0
4,5


9,100
8,850




13,225
13,100
13,350

1,225
8
57
Benjamin Mårtensson Dashti, GF Brommagymnasterna


4,0
3,5


9,100
9,450




13,025
13,100
12,950

1,425
9
59
Albert Melander, Motus-Salto


4,0
3,5


9,050
9,450




13,000
13,050
12,950

1,450
10
51
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening


3,5
4,0


9,050
8,900




12,725
12,550
12,900

1,725
11
62
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna


4,0
3,5


8,600
9,300




12,700
12,600
12,800

1,750
12
61
Agne Wallo, Lulegymnasterna


4,0
3,5


8,250
8,800




12,275
12,250
12,300

2,175
13
52
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening


3,0
3,5


9,150
8,550




12,100
12,150
12,050

2,350
14
50
Filip Larsson, Göteborgs Turnförening


3,0
3,5


8,700
8,500




11,850
11,700
12,000

2,600
15
46
Melker Getzman, Gymnastikföreningen Örebro










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
56
Oliver Österberg, Hammarbygymnasterna

5,1

9,166


14,266

2
54
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

4,6

9,100


13,700

0,566
3
53
Ingmar Nordell, Göteborgs Turnförening

5,0

8,600


13,600

0,666
4
60
Paxton Duong, Motus-Salto

4,5

8,700


13,200

1,066
5
57
Benjamin Mårtensson Dashti, GF Brommagymnasterna

4,5

8,600


13,100

1,166
6
58
Frans Bruch, GF Brommagymnasterna

4,1

8,900


13,000

1,266
7
55
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

4,0

8,666


12,666

1,600
8
46
Melker Getzman, Gymnastikföreningen Örebro

4,2

8,266


12,466

1,800
9
62
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna

4,1

8,000


12,100

2,166
10
51
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

3,6

8,166


11,766

2,500
11
48
Spark Geweniger, Gymnastikföreningen Örebro

3,6

8,066


11,666

2,600
12
59
Albert Melander, Motus-Salto

3,5

7,200


10,700

3,566
13
52
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

3,0

7,333


10,333

3,933
14
61
Agne Wallo, Lulegymnasterna

2,7

7,300


10,000

4,266
15
50
Filip Larsson, Göteborgs Turnförening

2,6

6,700


9,300

4,966
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
54
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

5,0

9,000


14,000

2
53
Ingmar Nordell, Göteborgs Turnförening

5,0

8,750


13,750

0,250
3
56
Oliver Österberg, Hammarbygymnasterna

3,6

9,150


12,750

1,250
4
60
Paxton Duong, Motus-Salto

3,5

8,950


12,450

1,550
5
59
Albert Melander, Motus-Salto

3,1

9,150


12,250

1,750
6
55
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

3,6

8,500


12,100

1,900
7
46
Melker Getzman, Gymnastikföreningen Örebro

4,0

7,900


11,900

2,100
8
57
Benjamin Mårtensson Dashti, GF Brommagymnasterna

3,1

8,300


11,400

2,600
9
58
Frans Bruch, GF Brommagymnasterna

2,6

8,450


11,050

2,950
9
62
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna

3,1

7,950


11,050

2,950
11
51
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

2,5

8,400


10,900

3,100
12
52
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

2,0

8,350


10,350

3,650
13
48
Spark Geweniger, Gymnastikföreningen Örebro

2,5

7,750


10,250

3,750
14
50
Filip Larsson, Göteborgs Turnförening

2,1

7,450


9,550

4,450
15
61
Agne Wallo, Lulegymnasterna

1,5

7,700


9,200

4,800
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap

Last Update: 2024-06-14 16:59:51
SX
SM
MD
XL
XXL