Tillbaka 

Svenska Cupen 2021 Halmstad, 2021-11-26

Rikscupen tvåan Finaler Rikspokalen tvåan Finaler Rikscupen trean Finaler Rikscupen fyran Finaler Rikscupen femman Finaler Sv Cupen Finaler Rikscupen tvåan Rikscupen trean Rikscupen fyran Rikscupen femman Rikspokalen tvåan Rikspokalen trean Öppen klass Sv Cupen RiksCupen Lag Lag-SM
Rikscupen tvåan
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
28
Hagop Mouradian
GF Brommagymnasterna
13,050
D: 4,6
E: 8,450
12,450
D: 3,15
E: 9,300
13,933
D: 4,60
E: 9,333
13,575
14,250/12,900
D: 5,0/4,0
E: 9,250/8,900
12,600
D: 3,60
E: 9,000
12,350
77,958
FX
13,050
D: 4,6
E: 8,450
PH
12,450
D: 3,2
E: 9,300
SR
13,933
D: 4,6
E: 9,333
VT
13,575
14,250/12,900
D: 5,0/4,0
E: 9,250/8,900
PB
12,600
D: 3,6
E: 9,000
HB
12,350
D: 3,1
E: 9,250
2
32
Jakob Peschel
Hammarbygymnasterna
12,600
D: 4,1
E: 8,500
12,633
D: 3,45
E: 9,183
11,833
D: 3,60
E: 8,233
13,225
13,050/13,400
D: 3,5/4,0
E: 9,550/9,400
11,700
D: 3,50
E: 8,200
12,950
74,941
3,017
FX
12,600
D: 4,1
E: 8,500
PH
12,633
D: 3,5
E: 9,183
SR
11,833
D: 3,6
E: 8,233
VT
13,225
13,050/13,400
D: 3,5/4,0
E: 9,550/9,400
PB
11,700
D: 3,5
E: 8,200
HB
12,950
D: 4,1
E: 8,850
3
23
Valter Hammarström
Göteborgs Turnförening
11,000
D: 3,5
E: 7,500
11,750
D: 3,35
E: 8,400
12,700
D: 4,50
E: 8,200
13,925
14,150/13,700
D: 5,0/4,0
E: 9,150/9,700
12,000
D: 3,40
E: 8,600
12,750
74,125
3,833
FX
11,000
D: 3,5
E: 7,500
PH
11,750
D: 3,4
E: 8,400
SR
12,700
D: 4,5
E: 8,200
VT
13,925
14,150/13,700
D: 5,0/4,0
E: 9,150/9,700
PB
12,000
D: 3,4
E: 8,600
HB
12,750
D: 4,1
E: 8,650
4
26
August Wadman
GF Brommagymnasterna
12,000
D: 4,0
E: 8,000
11,099
D: 3,00
E: 8,100
11,966
D: 3,00
E: 8,966
13,100
12,600/13,600
D: 3,5/4,0
E: 9,100/9,600
12,250
D: 3,40
E: 8,850
12,250
72,665
5,293
FX
12,000
D: 4,0
E: 8,000
PH
11,099
D: 3,0
E: 8,100
SR
11,966
D: 3,0
E: 8,966
VT
13,100
12,600/13,600
D: 3,5/4,0
E: 9,100/9,600
PB
12,250
D: 3,4
E: 8,850
HB
12,250
D: 3,1
E: 9,150
5
17
Erik Lindenberg
Göteborgs Turnförening
12,050
D: 3,1
E: 8,950
11,849
D: 3,35
E: 8,500
11,433
D: 3,60
E: 7,833
13,900
14,450/13,350
D: 5,0/4,0
E: 9,450/9,350
10,850
D: 2,90
E: 7,950
11,550
71,632
6,326
FX
12,050
D: 3,1
E: 8,950
PH
11,849
D: 3,4
E: 8,500
SR
11,433
D: 3,6
E: 7,833
VT
13,900
14,450/13,350
D: 5,0/4,0
E: 9,450/9,350
PB
10,850
D: 2,9
E: 7,950
HB
11,550
D: 3,0
E: 8,550
6
29
Jack Sjölinder
GF Brommagymnasterna
10,400
D: 2,5
E: 7,900
12,099
D: 3,10
E: 9,000
12,666
D: 4,10
E: 8,566
12,725
12,450/13,000
D: 3,5/4,0
E: 8,950/9,000
12,500
D: 3,60
E: 8,900
11,200
71,590
6,368
FX
10,400
D: 2,5
E: 7,900
PH
12,099
D: 3,1
E: 9,000
SR
12,666
D: 4,1
E: 8,566
VT
12,725
12,450/13,000
D: 3,5/4,0
E: 8,950/9,000
PB
12,500
D: 3,6
E: 8,900
HB
11,200
D: 3,0
E: 8,200
7
33
Pelle Petersson
Hammarbygymnasterna
11,850
D: 3,6
E: 8,250
12,416
D: 3,15
E: 9,266
10,333
D: 3,50
E: 6,833
13,525
13,700/13,350
D: 5,0/4,0
E: 8,700/9,350
11,300
D: 3,30
E: 8,000
11,300
70,724
7,234
FX
11,850
D: 3,6
E: 8,250
PH
12,416
D: 3,2
E: 9,266
SR
10,333
D: 3,5
E: 6,833
VT
13,525
13,700/13,350
D: 5,0/4,0
E: 8,700/9,350
PB
11,300
D: 3,3
E: 8,000
HB
11,300
D: 3,5
E: 7,800
8
21
Noel Johansson
Göteborgs Turnförening
10,950
D: 2,5
E: 8,450
11,033
D: 3,10
E: 7,933
11,633
D: 3,60
E: 8,033
14,225
14,700/13,750
D: 5,0/4,0
E: 9,700/9,750
10,400
D: 2,60
E: 7,800
12,450
70,691
7,267
FX
10,950
D: 2,5
E: 8,450
PH
11,033
D: 3,1
E: 7,933
SR
11,633
D: 3,6
E: 8,033
VT
14,225
14,700/13,750
D: 5,0/4,0
E: 9,700/9,750
PB
10,400
D: 2,6
E: 7,800
HB
12,450
D: 3,6
E: 8,850
9
12
Levi Hullegård
Halmstad Frigymnaster
11,700
D: 3,5
E: 8,200
12,066
D: 3,10
E: 8,967
10,966
D: 3,00
E: 7,966
13,175
12,850/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,350/9,500
11,350
D: 3,10
E: 8,250
11,200
70,457
7,501
FX
11,700
D: 3,5
E: 8,200
PH
12,066
D: 3,1
E: 8,967
SR
10,966
D: 3,0
E: 7,966
VT
13,175
12,850/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,350/9,500
PB
11,350
D: 3,1
E: 8,250
HB
11,200
D: 3,4
E: 7,800
10
27
Caden Keller
GF Brommagymnasterna
10,600
D: 3,1
E: 7,500
12,099
D: 3,10
E: 9,000
10,933
D: 3,10
E: 7,833
12,900
12,500/13,300
D: 3,5/4,0
E: 9,000/9,300
11,300
D: 2,80
E: 8,500
11,700
69,532
8,426
FX
10,600
D: 3,1
E: 7,500
PH
12,099
D: 3,1
E: 9,000
SR
10,933
D: 3,1
E: 7,833
VT
12,900
12,500/13,300
D: 3,5/4,0
E: 9,000/9,300
PB
11,300
D: 2,8
E: 8,500
HB
11,700
D: 3,0
E: 8,700
11
4
Tee Jay Bengtsson
Motus-Salto
11,550
D: 3,5
E: 8,050
11,616
D: 3,00
E: 8,617
10,733
D: 3,00
E: 7,733
12,475
12,800/12,150
D: 4,0/3,0
E: 8,800/9,150
11,400
D: 3,60
E: 7,800
11,500
69,274
8,684
FX
11,550
D: 3,5
E: 8,050
PH
11,616
D: 3,0
E: 8,617
SR
10,733
D: 3,0
E: 7,733
VT
12,475
12,800/12,150
D: 4,0/3,0
E: 8,800/9,150
PB
11,400
D: 3,6
E: 7,800
HB
11,500
D: 3,0
E: 8,500
12
1
Frans Bergkvist
Motus-Salto
11,600
D: 3,1
E: 8,500
11,999
D: 3,15
E: 8,850
9,566
D: 3,10
E: 6,466
12,575
12,750/12,400
D: 4,0/3,0
E: 8,750/9,400
11,450
D: 3,30
E: 8,150
12,000
69,190
8,768
FX
11,600
D: 3,1
E: 8,500
PH
11,999
D: 3,2
E: 8,850
SR
9,566
D: 3,1
E: 6,466
VT
12,575
12,750/12,400
D: 4,0/3,0
E: 8,750/9,400
PB
11,450
D: 3,3
E: 8,150
HB
12,000
D: 3,1
E: 8,900
13
8
Ebbe Hjersman
Halmstad Frigymnaster
11,250
D: 4,0
E: 7,250
12,083
D: 3,35
E: 8,733
10,900
D: 3,50
E: 7,400
13,075
12,950/13,200
D: 3,5/4,0
E: 9,450/9,200
11,400
D: 2,90
E: 8,500
10,400
69,108
8,850
FX
11,250
D: 4,0
E: 7,250
PH
12,083
D: 3,4
E: 8,733
SR
10,900
D: 3,5
E: 7,400
VT
13,075
12,950/13,200
D: 3,5/4,0
E: 9,450/9,200
PB
11,400
D: 2,9
E: 8,500
HB
10,400
D: 3,6
E: 6,800
14
11
James Hanné
Halmstad Frigymnaster
10,850
D: 2,5
E: 8,350
11,150
D: 3,10
E: 8,050
10,400
D: 3,10
E: 7,300
14,075
14,650/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,650/9,500
10,300
D: 2,60
E: 7,700
11,950
68,725
9,233
FX
10,850
D: 2,5
E: 8,350
PH
11,150
D: 3,1
E: 8,050
SR
10,400
D: 3,1
E: 7,300
VT
14,075
14,650/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,650/9,500
PB
10,300
D: 2,6
E: 7,700
HB
11,950
D: 3,4
E: 8,550
15
25
Alexander Mouradian
GF Brommagymnasterna
10,800
D: 3,0
E: 7,800
11,483
D: 3,10
E: 8,383
12,033
D: 3,60
E: 8,433
11,400
11,100/11,700
D: 3,0/4,0
E: 8,100/7,700
12,200
D: 3,40
E: 8,800
10,800
68,716
9,242
FX
10,800
D: 3,0
E: 7,800
PH
11,483
D: 3,1
E: 8,383
SR
12,033
D: 3,6
E: 8,433
VT
11,400
11,100/11,700
D: 3,0/4,0
E: 8,100/7,700
PB
12,200
D: 3,4
E: 8,800
HB
10,800
D: 2,6
E: 8,200
16
31
Gabriel Gillberg
Hammarbygymnasterna
11,700
D: 3,5
E: 8,200
12,083
D: 3,10
E: 8,983
9,700
D: 3,10
E: 6,600
13,400
12,800/14,000
D: 3,5/4,0
E: 9,300/10,000
10,150
D: 2,50
E: 7,650
11,250
68,283
9,675
FX
11,700
D: 3,5
E: 8,200
PH
12,083
D: 3,1
E: 8,983
SR
9,700
D: 3,1
E: 6,600
VT
13,400
12,800/14,000
D: 3,5/4,0
E: 9,300/10,000
PB
10,150
D: 2,5
E: 7,650
HB
11,250
D: 3,0
E: 8,250
17
14
Oliver Svensson
Halmstad Frigymnaster
12,450
D: 4,1
E: 8,350
10,466
D: 3,10
E: 7,367
9,566
D: 3,00
E: 6,566
13,150
12,800/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,300/9,500
10,700
D: 3,30
E: 7,400
11,300
67,632
10,326
FX
12,450
D: 4,1
E: 8,350
PH
10,466
D: 3,1
E: 7,367
SR
9,566
D: 3,0
E: 6,566
VT
13,150
12,800/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,300/9,500
PB
10,700
D: 3,3
E: 7,400
HB
11,300
D: 3,4
E: 7,900
18
16
Elton Dahlin
Göteborgs Turnförening
11,150
D: 2,6
E: 8,550
9,949
D: 2,50
E: 7,450
10,300
D: 3,50
E: 6,800
13,475
14,400/12,550
D: 5,0/4,0
E: 9,400/8,550
10,850
D: 2,80
E: 8,050
11,700
67,424
10,534
FX
11,150
D: 2,6
E: 8,550
PH
9,949
D: 2,5
E: 7,450
SR
10,300
D: 3,5
E: 6,800
VT
13,475
14,400/12,550
D: 5,0/4,0
E: 9,400/8,550
PB
10,850
D: 2,8
E: 8,050
HB
11,700
D: 3,0
E: 8,700
19
20
Leon Knezevic Brandt
Göteborgs Turnförening
11,400
D: 3,0
E: 8,400
9,033
D: 2,10
E: 6,933
10,500
D: 3,60
E: 6,900
13,550
13,900/13,200
D: 5,0/4,0
E: 8,900/9,200
11,150
D: 3,20
E: 7,950
11,100
66,733
11,225
FX
11,400
D: 3,0
E: 8,400
PH
9,033
D: 2,1
E: 6,933
SR
10,500
D: 3,6
E: 6,900
VT
13,550
13,900/13,200
D: 5,0/4,0
E: 8,900/9,200
PB
11,150
D: 3,2
E: 7,950
HB
11,100
D: 3,0
E: 8,100
20
30
Valter Toverud
GF Brommagymnasterna
10,550
D: 3,0
E: 7,550
9,933
D: 2,35
E: 7,583
11,300
D: 3,60
E: 7,700
13,150
12,700/13,600
D: 3,5/4,0
E: 9,200/9,600
11,050
D: 3,30
E: 7,750
10,700
66,683
11,275
FX
10,550
D: 3,0
E: 7,550
PH
9,933
D: 2,4
E: 7,583
SR
11,300
D: 3,6
E: 7,700
VT
13,150
12,700/13,600
D: 3,5/4,0
E: 9,200/9,600
PB
11,050
D: 3,3
E: 7,750
HB
10,700
D: 3,0
E: 7,700
21
13
Magnus-Alexander Åhlund
Halmstad Frigymnaster
11,350
D: 3,0
E: 8,350
10,500
D: 3,10
E: 7,400
9,900
D: 3,10
E: 6,800
12,900
12,350/13,450
D: 3,5/4,0
E: 8,850/9,450
10,500
D: 2,80
E: 7,700
11,450
66,600
11,358
FX
11,350
D: 3,0
E: 8,350
PH
10,500
D: 3,1
E: 7,400
SR
9,900
D: 3,1
E: 6,800
VT
12,900
12,350/13,450
D: 3,5/4,0
E: 8,850/9,450
PB
10,500
D: 2,8
E: 7,700
HB
11,450
D: 3,0
E: 8,450
22
6
Albert Jursic Wanninger
Halmstad Frigymnaster
11,800
D: 3,5
E: 8,300
11,083
D: 3,10
E: 7,983
9,266
D: 3,00
E: 6,266
12,900
12,350/13,450
D: 3,5/4,0
E: 8,850/9,450
10,750
D: 3,10
E: 7,650
10,500
66,299
11,659
FX
11,800
D: 3,5
E: 8,300
PH
11,083
D: 3,1
E: 7,983
SR
9,266
D: 3,0
E: 6,266
VT
12,900
12,350/13,450
D: 3,5/4,0
E: 8,850/9,450
PB
10,750
D: 3,1
E: 7,650
HB
10,500
D: 3,4
E: 7,100
23
19
Julius Lauenstein
Göteborgs Turnförening
11,300
D: 2,5
E: 8,800
9,266
D: 2,10
E: 7,167
11,066
D: 3,60
E: 7,466
12,500
12,100/12,900
D: 3,0/4,0
E: 9,100/8,900
10,350
D: 2,60
E: 7,750
11,350
65,832
12,126
FX
11,300
D: 2,5
E: 8,800
PH
9,266
D: 2,1
E: 7,167
SR
11,066
D: 3,6
E: 7,466
VT
12,500
12,100/12,900
D: 3,0/4,0
E: 9,100/8,900
PB
10,350
D: 2,6
E: 7,750
HB
11,350
D: 3,1
E: 8,250
24
7
Aston Byhmer
Halmstad Frigymnaster
10,050
D: 2,5
E: 7,550
11,066
D: 3,10
E: 7,966
11,166
D: 3,00
E: 8,166
11,725
11,500/11,950
D: 4,0/3,5
E: 7,500/8,450
10,950
D: 2,90
E: 8,050
9,700
64,657
13,301
FX
10,050
D: 2,5
E: 7,550
PH
11,066
D: 3,1
E: 7,966
SR
11,166
D: 3,0
E: 8,166
VT
11,725
11,500/11,950
D: 4,0/3,5
E: 7,500/8,450
PB
10,950
D: 2,9
E: 8,050
HB
9,700
D: 2,5
E: 7,200
25
22
Tilo Drougge
Göteborgs Turnförening
9,500
D: 2,1
E: 7,400
9,350
D: 2,60
E: 6,750
9,833
D: 3,00
E: 6,833
12,725
12,000/13,450
D: 3,0/4,0
E: 9,000/9,450
10,800
D: 2,80
E: 8,000
11,350
63,558
14,400
FX
9,500
D: 2,1
E: 7,400
PH
9,350
D: 2,6
E: 6,750
SR
9,833
D: 3,0
E: 6,833
VT
12,725
12,000/13,450
D: 3,0/4,0
E: 9,000/9,450
PB
10,800
D: 2,8
E: 8,000
HB
11,350
D: 3,0
E: 8,350
26
5
Wiggo Jensen
Motus-Salto
9,900
D: 2,5
E: 7,400
10,449
D: 3,10
E: 7,350
9,233
D: 3,10
E: 6,133
11,650
11,950/11,350
D: 4,0/3,0
E: 7,950/8,350
10,900
D: 3,60
E: 7,300
11,150
63,282
14,676
FX
9,900
D: 2,5
E: 7,400
PH
10,449
D: 3,1
E: 7,350
SR
9,233
D: 3,1
E: 6,133
VT
11,650
11,950/11,350
D: 4,0/3,0
E: 7,950/8,350
PB
10,900
D: 3,6
E: 7,300
HB
11,150
D: 3,1
E: 8,050
27
10
Hannes Nilsson
Halmstad Frigymnaster
10,150
D: 2,5
E: 7,650
11,116
D: 3,10
E: 8,017
8,666
D: 3,10
E: 5,566
12,650
12,300/13,000
D: 3,5/4,0
E: 8,800/9,000
9,900
D: 2,60
E: 7,300
10,150
62,632
15,326
FX
10,150
D: 2,5
E: 7,650
PH
11,116
D: 3,1
E: 8,017
SR
8,666
D: 3,1
E: 5,566
VT
12,650
12,300/13,000
D: 3,5/4,0
E: 8,800/9,000
PB
9,900
D: 2,6
E: 7,300
HB
10,150
D: 2,9
E: 7,250
28
2
Liam Dahlberg
Motus-Salto
9,400
D: 2,5
E: 6,900
9,916
D: 2,60
E: 7,317
9,200
D: 3,00
E: 6,200
11,750
11,300/12,200
D: 4,0/3,0
E: 7,300/9,200
10,250
D: 2,90
E: 7,350
12,000
62,516
15,442
FX
9,400
D: 2,5
E: 6,900
PH
9,916
D: 2,6
E: 7,317
SR
9,200
D: 3,0
E: 6,200
VT
11,750
11,300/12,200
D: 4,0/3,0
E: 7,300/9,200
PB
10,250
D: 2,9
E: 7,350
HB
12,000
D: 3,6
E: 8,400
29
9
Edvin Björs
Halmstad Frigymnaster
10,100
D: 2,6
E: 7,500
10,333
D: 2,85
E: 7,483
8,066
D: 2,50
E: 5,566
12,275
11,600/12,950
D: 3,5/4,0
E: 8,100/8,950
10,300
D: 2,90
E: 7,400
9,900
60,974
16,984
FX
10,100
D: 2,6
E: 7,500
PH
10,333
D: 2,9
E: 7,483
SR
8,066
D: 2,5
E: 5,566
VT
12,275
11,600/12,950
D: 3,5/4,0
E: 8,100/8,950
PB
10,300
D: 2,9
E: 7,400
HB
9,900
D: 2,6
E: 7,300
30
18
Hugo Johansson
Göteborgs Turnförening
9,500
D: 2,5
E: 7,000
9,599
D: 3,00
E: 6,600
9,900
D: 3,00
E: 6,900
11,875
11,850/11,900
D: 3,0/4,0
E: 8,850/7,900
10,000
D: 2,50
E: 7,500
9,900
60,774
17,184
FX
9,500
D: 2,5
E: 7,000
PH
9,599
D: 3,0
E: 6,600
SR
9,900
D: 3,0
E: 6,900
VT
11,875
11,850/11,900
D: 3,0/4,0
E: 8,850/7,900
PB
10,000
D: 2,5
E: 7,500
HB
9,900
D: 2,5
E: 7,400
31
15
Adrian Lauenstein
Göteborgs Turnförening
10,250
D: 2,5
E: 7,750
9,216
D: 2,25
E: 6,966
9,566
D: 3,10
E: 6,466
11,925
12,100/11,750
D: 3,0/4,0
E: 9,100/7,750
10,150
D: 2,90
E: 7,250
9,150
60,257
17,701
FX
10,250
D: 2,5
E: 7,750
PH
9,216
D: 2,3
E: 6,966
SR
9,566
D: 3,1
E: 6,466
VT
11,925
12,100/11,750
D: 3,0/4,0
E: 9,100/7,750
PB
10,150
D: 2,9
E: 7,250
HB
9,150
D: 2,0
E: 7,150
32
3
Samuel Olsson Borggren
Motus-Salto
9,250
D: 2,5
E: 6,750
9,433
D: 2,35
E: 7,083
9,100
D: 3,10
E: 6,000
10,625
10,000/11,250
D: 4,0/3,0
E: 6,000/8,250
10,500
D: 2,70
E: 7,800
9,200
58,108
19,850
FX
9,250
D: 2,5
E: 6,750
PH
9,433
D: 2,4
E: 7,083
SR
9,100
D: 3,1
E: 6,000
VT
10,625
10,000/11,250
D: 4,0/3,0
E: 6,000/8,250
PB
10,500
D: 2,7
E: 7,800
HB
9,200
D: 2,3
E: 6,900
33
130
Nils Nöjd
Halmstad Frigymnaster
10,650
D: 2,5
E: 8,150
9,816
D: 2,25
E: 7,566
7,466
D: 3,10
E: 4,366
11,625
11,950/11,300
D: 3,0/4,0
E: 8,950/7,300
9,700
D: 2,50
E: 7,200
7,750
57,007
20,951
FX
10,650
D: 2,5
E: 8,150
PH
9,816
D: 2,3
E: 7,566
SR
7,466
D: 3,1
E: 4,366
VT
11,625
11,950/11,300
D: 3,0/4,0
E: 8,950/7,300
PB
9,700
D: 2,5
E: 7,200
HB
7,750
D: 2,0
E: 5,750
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
28
Hagop Mouradian, GF Brommagymnasterna

4,6

8,450


13,050

2
32
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

4,1

8,500


12,600

0,450
3
14
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

4,1

8,350


12,450

0,600
4
17
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening

3,1

8,950


12,050

1,000
5
26
August Wadman, GF Brommagymnasterna

4,0

8,000


12,000

1,050
6
33
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,6

8,250


11,850

1,200
7
6
Albert Jursic Wanninger, Halmstad Frigymnaster

3,5

8,300


11,800

1,250
8
31
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

3,5

8,200


11,700

1,350
8
12
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

3,5

8,200


11,700

1,350
10
1
Frans Bergkvist, Motus-Salto

3,1

8,500


11,600

1,450
11
4
Tee Jay Bengtsson, Motus-Salto

3,5

8,050


11,550

1,500
12
20
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

3,0

8,400


11,400

1,650
13
13
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,0

8,350


11,350

1,700
14
19
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

2,5

8,800


11,300

1,750
15
8
Ebbe Hjersman, Halmstad Frigymnaster

4,0

7,250


11,250

1,800
16
16
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

2,6

8,550


11,150

1,900
17
23
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

3,5

7,500


11,000

2,050
18
21
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

2,5

8,450


10,950

2,100
19
11
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

2,5

8,350


10,850

2,200
20
25
Alexander Mouradian, GF Brommagymnasterna

3,0

7,800


10,800

2,250
21
130
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

2,5

8,150


10,650

2,400
22
27
Caden Keller, GF Brommagymnasterna

3,1

7,500


10,600

2,450
23
30
Valter Toverud, GF Brommagymnasterna

3,0

7,550


10,550

2,500
24
29
Jack Sjölinder, GF Brommagymnasterna

2,5

7,900


10,400

2,650
25
15
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

2,5

7,750


10,250

2,800
26
10
Hannes Nilsson, Halmstad Frigymnaster

2,5

7,650


10,150

2,900
27
9
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,500


10,100

2,950
28
7
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

2,5

7,550


10,050

3,000
29
5
Wiggo Jensen, Motus-Salto

2,5

7,400


9,900

3,150
30
22
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

2,1

7,400


9,500

3,550
30
18
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

2,5

7,000


9,500

3,550
32
2
Liam Dahlberg, Motus-Salto

2,5

6,900


9,400

3,650
33
3
Samuel Olsson Borggren, Motus-Salto

2,5

6,750


9,250

3,800
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
32
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna


3,7
3,2


8,966
9,400




12,633
12,666
12,600

2
28
Hagop Mouradian, GF Brommagymnasterna


3,2
3,1


9,200
9,400




12,450
12,400
12,500

0,183
3
33
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna


3,2
3,1


9,066
9,466




12,416
12,266
12,566

0,217
4
27
Caden Keller, GF Brommagymnasterna


3,2
3,0


8,533
9,466




12,099
11,733
12,466

0,534
4
29
Jack Sjölinder, GF Brommagymnasterna


3,2
3,0


8,733
9,266




12,099
11,933
12,266

0,534
6
31
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna


3,2
3,0


8,633
9,333




12,083
11,833
12,333

0,550
6
8
Ebbe Hjersman, Halmstad Frigymnaster


3,7
3,0


8,333
9,133




12,083
12,033
12,133

0,550
8
12
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster


3,2
3,0


8,633
9,300




12,066
11,833
12,300

0,567
9
1
Frans Bergkvist, Motus-Salto


3,2
3,1


8,433
9,266




11,999
11,633
12,366

0,634
10
17
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening


3,7
3,0


8,033
8,966




11,849
11,733
11,966

0,784
11
23
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening


3,7
3,0


8,000
8,800




11,750
11,700
11,800

0,883
12
4
Tee Jay Bengtsson, Motus-Salto


3,0
3,0


8,500
8,733




11,616
11,500
11,733

1,017
13
25
Alexander Mouradian, GF Brommagymnasterna


3,2
3,0


7,866
8,900




11,483
11,066
11,900

1,150
14
11
James Hanné, Halmstad Frigymnaster


3,2
3,0


8,300
7,800




11,150
11,500
10,800

1,483
15
10
Hannes Nilsson, Halmstad Frigymnaster


3,2
3,0


7,700
8,333




11,116
10,900
11,333

1,517
16
26
August Wadman, GF Brommagymnasterna


3,0
3,0


7,866
8,333




11,099
10,866
11,333

1,534
17
6
Albert Jursic Wanninger, Halmstad Frigymnaster


3,2
3,0


7,733
8,233




11,083
10,933
11,233

1,550
18
7
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster


3,2
3,0


7,966
7,966




11,066
11,166
10,966

1,567
19
21
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening


3,2
3,0


7,433
8,433




11,033
10,633
11,433

1,600
20
13
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster


3,2
3,0


7,300
7,500




10,500
10,500
10,500

2,133
21
14
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster


3,2
3,0


7,233
7,500




10,466
10,433
10,500

2,167
22
5
Wiggo Jensen, Motus-Salto


3,2
3,0


6,866
7,833




10,449
10,066
10,833

2,184
23
9
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster


3,2
2,5


7,400
7,566




10,333
10,600
10,066

2,300
24
16
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening


3,0
2,0


7,433
7,466




9,949
10,433
9,466

2,684
25
30
Valter Toverud, GF Brommagymnasterna


3,2
1,5


7,766
7,400




9,933
10,966
8,900

2,700
26
2
Liam Dahlberg, Motus-Salto


3,2
2,0


8,133
6,500




9,916
11,333
8,500

2,717
27
130
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster


3,0
1,5


7,866
7,266




9,816
10,866
8,766

2,817
28
18
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening


3,0
3,0


6,533
6,666




9,599
9,533
9,666

3,034
29
3
Samuel Olsson Borggren, Motus-Salto


3,2
1,5


7,000
7,166




9,433
10,200
8,666

3,200
30
22
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening


3,2
2,0


6,500
7,000




9,350
9,700
9,000

3,283
31
19
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening


3,2
1,0


7,333
7,000




9,266
10,533
8,000

3,367
32
15
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening


3,0
1,5


6,766
7,166




9,216
9,766
8,666

3,417
33
20
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening


3,2
1,0


6,933
6,933




9,033
10,133
7,933

3,600
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
28
Hagop Mouradian, GF Brommagymnasterna

4,6

9,333


13,933

2
23
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

4,5

8,200


12,700

1,233
3
29
Jack Sjölinder, GF Brommagymnasterna

4,1

8,566


12,666

1,267
4
25
Alexander Mouradian, GF Brommagymnasterna

3,6

8,433


12,033

1,900
5
26
August Wadman, GF Brommagymnasterna

3,0

8,966


11,966

1,967
6
32
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

3,6

8,233


11,833

2,100
7
21
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

3,6

8,033


11,633

2,300
8
17
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening

3,6

7,833


11,433

2,500
9
30
Valter Toverud, GF Brommagymnasterna

3,6

7,700


11,300

2,633
10
7
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

3,0

8,166


11,166

2,767
11
19
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,6

7,466


11,066

2,867
12
12
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

3,0

7,966


10,966

2,967
13
27
Caden Keller, GF Brommagymnasterna

3,1

7,833


10,933

3,000
14
8
Ebbe Hjersman, Halmstad Frigymnaster

3,5

7,400


10,900

3,033
15
4
Tee Jay Bengtsson, Motus-Salto

3,0

7,733


10,733

3,200
16
20
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

3,6

6,900


10,500

3,433
17
11
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,300


10,400

3,533
18
33
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,5

6,833


10,333

3,600
19
16
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

3,5

6,800


10,300

3,633
20
18
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

3,0

6,900


9,900

4,033
20
13
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,1

6,800


9,900

4,033
22
22
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

3,0

6,833


9,833

4,100
23
31
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

3,1

6,600


9,700

4,233
24
14
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

3,0

6,566


9,566

4,367
24
15
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,1

6,466


9,566

4,367
24
1
Frans Bergkvist, Motus-Salto

3,1

6,466


9,566

4,367
27
6
Albert Jursic Wanninger, Halmstad Frigymnaster

3,0

6,266


9,266

4,667
28
5
Wiggo Jensen, Motus-Salto

3,1

6,133


9,233

4,700
29
2
Liam Dahlberg, Motus-Salto

3,0

6,200


9,200

4,733
30
3
Samuel Olsson Borggren, Motus-Salto

3,1

6,000


9,100

4,833
31
10
Hannes Nilsson, Halmstad Frigymnaster

3,1

5,566


8,666

5,267
32
9
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

2,5

5,566


8,066

5,867
33
130
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

3,1

4,366


7,466

6,467
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
21
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


9,700
9,750




14,225
14,700
13,750

2
11
James Hanné, Halmstad Frigymnaster


5,0
4,0


9,650
9,500




14,075
14,650
13,500

0,150
3
23
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


9,150
9,700




13,925
14,150
13,700

0,300
4
17
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


9,450
9,350




13,900
14,450
13,350

0,325
5
28
Hagop Mouradian, GF Brommagymnasterna


5,0
4,0


9,250
8,900




13,575
14,250
12,900

0,650
6
20
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


8,900
9,200




13,550
13,900
13,200

0,675
7
33
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna


5,0
4,0


8,700
9,350




13,525
13,700
13,350

0,700
8
16
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


9,400
8,550




13,475
14,400
12,550

0,750
9
31
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna


3,5
4,0


9,300
10,000




13,400
12,800
14,000

0,825
10
32
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna


3,5
4,0


9,550
9,400




13,225
13,050
13,400

1,000
11
12
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


9,350
9,500




13,175
12,850
13,500

1,050
12
30
Valter Toverud, GF Brommagymnasterna


3,5
4,0


9,200
9,600




13,150
12,700
13,600

1,075
12
14
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


9,300
9,500




13,150
12,800
13,500

1,075
14
26
August Wadman, GF Brommagymnasterna


3,5
4,0


9,100
9,600




13,100
12,600
13,600

1,125
15
8
Ebbe Hjersman, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


9,450
9,200




13,075
12,950
13,200

1,150
16
6
Albert Jursic Wanninger, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


8,850
9,450




12,900
12,350
13,450

1,325
16
13
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


8,850
9,450




12,900
12,350
13,450

1,325
16
27
Caden Keller, GF Brommagymnasterna


3,5
4,0


9,000
9,300




12,900
12,500
13,300

1,325
19
22
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening


3,0
4,0


9,000
9,450




12,725
12,000
13,450

1,500
19
29
Jack Sjölinder, GF Brommagymnasterna


3,5
4,0


8,950
9,000




12,725
12,450
13,000

1,500
21
10
Hannes Nilsson, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


8,800
9,000




12,650
12,300
13,000

1,575
22
1
Frans Bergkvist, Motus-Salto


4,0
3,0


8,750
9,400




12,575
12,750
12,400

1,650
23
19
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening


3,0
4,0


9,100
8,900




12,500
12,100
12,900

1,725
24
4
Tee Jay Bengtsson, Motus-Salto


4,0
3,0


8,800
9,150




12,475
12,800
12,150

1,750
25
9
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


8,100
8,950




12,275
11,600
12,950

1,950
26
15
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening


3,0
4,0


9,100
7,750




11,925
12,100
11,750

2,300
27
18
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening


3,0
4,0


8,850
7,900




11,875
11,850
11,900

2,350
28
2
Liam Dahlberg, Motus-Salto


4,0
3,0


7,300
9,200




11,750
11,300
12,200

2,475
29
7
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster


4,0
3,5


7,500
8,450




11,725
11,500
11,950

2,500
30
5
Wiggo Jensen, Motus-Salto


4,0
3,0


7,950
8,350




11,650
11,950
11,350

2,575
31
130
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster


3,0
4,0


8,950
7,300




11,625
11,950
11,300

2,600
32
25
Alexander Mouradian, GF Brommagymnasterna


3,0
4,0


8,100
7,700




11,400
11,100
11,700

2,825
33
3
Samuel Olsson Borggren, Motus-Salto


4,0
3,0


6,000
8,250




10,625
10,000
11,250

3,600
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
28
Hagop Mouradian, GF Brommagymnasterna

3,6

9,000


12,600

2
29
Jack Sjölinder, GF Brommagymnasterna

3,6

8,900


12,500

0,100
3
26
August Wadman, GF Brommagymnasterna

3,4

8,850


12,250

0,350
4
25
Alexander Mouradian, GF Brommagymnasterna

3,4

8,800


12,200

0,400
5
23
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

3,4

8,600


12,000

0,600
6
32
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

3,5

8,200


11,700

0,900
7
1
Frans Bergkvist, Motus-Salto

3,3

8,150


11,450

1,150
8
8
Ebbe Hjersman, Halmstad Frigymnaster

2,9

8,500


11,400

1,200
8
4
Tee Jay Bengtsson, Motus-Salto

3,6

7,800


11,400

1,200
10
12
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

3,1

8,250


11,350

1,250
11
27
Caden Keller, GF Brommagymnasterna

2,8

8,500


11,300

1,300
11
33
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,3

8,000


11,300

1,300
13
20
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

3,2

7,950


11,150

1,450
14
30
Valter Toverud, GF Brommagymnasterna

3,3

7,750


11,050

1,550
15
7
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

2,9

8,050


10,950

1,650
16
5
Wiggo Jensen, Motus-Salto

3,6

7,300


10,900

1,700
17
16
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

2,8

8,050


10,850

1,750
17
17
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening

2,9

7,950


10,850

1,750
19
22
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

2,8

8,000


10,800

1,800
20
6
Albert Jursic Wanninger, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,650


10,750

1,850
21
14
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

3,3

7,400


10,700

1,900
22
3
Samuel Olsson Borggren, Motus-Salto

2,7

7,800


10,500

2,100
22
13
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

2,8

7,700


10,500

2,100
24
21
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

2,6

7,800


10,400

2,200
25
19
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

2,6

7,750


10,350

2,250
26
11
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,700


10,300

2,300
26
9
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

2,9

7,400


10,300

2,300
28
2
Liam Dahlberg, Motus-Salto

2,9

7,350


10,250

2,350
29
31
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

2,5

7,650


10,150

2,450
29
15
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

2,9

7,250


10,150

2,450
31
18
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

2,5

7,500


10,000

2,600
32
10
Hannes Nilsson, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,300


9,900

2,700
33
130
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

2,5

7,200


9,700

2,900
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
32
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

4,1

8,850


12,950

2
23
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

4,1

8,650


12,750

0,200
3
21
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

3,6

8,850


12,450

0,500
4
28
Hagop Mouradian, GF Brommagymnasterna

3,1

9,250


12,350

0,600
5
26
August Wadman, GF Brommagymnasterna

3,1

9,150


12,250

0,700
6
1
Frans Bergkvist, Motus-Salto

3,1

8,900


12,000

0,950
6
2
Liam Dahlberg, Motus-Salto

3,6

8,400


12,000

0,950
8
11
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

3,4

8,550


11,950

1,000
9
27
Caden Keller, GF Brommagymnasterna

3,0

8,700


11,700

1,250
9
16
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

3,0

8,700


11,700

1,250
11
17
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening

3,0

8,550


11,550

1,400
12
4
Tee Jay Bengtsson, Motus-Salto

3,0

8,500


11,500

1,450
13
13
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,0

8,450


11,450

1,500
14
22
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

3,0

8,350


11,350

1,600
14
19
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,1

8,250


11,350

1,600
16
14
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

3,4

7,900


11,300

1,650
16
33
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,5

7,800


11,300

1,650
18
31
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

3,0

8,250


11,250

1,700
19
29
Jack Sjölinder, GF Brommagymnasterna

3,0

8,200


11,200

1,750
19
12
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

3,4

7,800


11,200

1,750
21
5
Wiggo Jensen, Motus-Salto

3,1

8,050


11,150

1,800
22
20
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

3,0

8,100


11,100

1,850
23
25
Alexander Mouradian, GF Brommagymnasterna

2,6

8,200


10,800

2,150
24
30
Valter Toverud, GF Brommagymnasterna

3,0

7,700


10,700

2,250
25
6
Albert Jursic Wanninger, Halmstad Frigymnaster

3,4

7,100


10,500

2,450
26
8
Ebbe Hjersman, Halmstad Frigymnaster

3,6

6,800


10,400

2,550
27
10
Hannes Nilsson, Halmstad Frigymnaster

2,9

7,250


10,150

2,800
28
18
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

2,5

7,400


9,900

3,050
28
9
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,300


9,900

3,050
30
7
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

2,5

7,200


9,700

3,250
31
3
Samuel Olsson Borggren, Motus-Salto

2,3

6,900


9,200

3,750
32
15
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

2,0

7,150


9,150

3,800
33
130
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

2,0

5,750


7,750

5,200
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
23
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening




17
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening




21
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening




12
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster




8
Ebbe Hjersman, Halmstad Frigymnaster




11
James Hanné, Halmstad Frigymnaster




14
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster




16
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening




20
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening




13
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster




6
Albert Jursic Wanninger, Halmstad Frigymnaster




19
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening




7
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster




22
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening




10
Hannes Nilsson, Halmstad Frigymnaster




9
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster




18
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening




15
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening





Last Update: 2024-04-16 19:03:29
SX
SM
MD
XL
XXL