Back 

SM GPR Greve, 2022-04-02

Mikro Mini Mono Mini 8-10 Mini 10-12 Pige Tweens Junior Senior Fri Senior
Mini 10-12
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Redskabsserie
Resultat
Gap
1
8
Team Violet
Greve Gymnastik og Trampolin
13,350
T: 4,750
K: 2,800
U: 5,800
13,183
T: 5,633
K: 3,050
U: 4,500
26,533
Fri serie
13,350
T: 4,750
K: 2,800
U: 5,800
Redskabsserie
13,183
T: 5,633
K: 3,050
U: 4,500
2
5
Team Melia
GF Køge Bugt
13,850
T: 4,750
K: 2,700
U: 6,400
11,933
T: 4,333
K: 2,500
U: 5,100
25,783
0,750
Fri serie
13,850
T: 4,750
K: 2,700
U: 6,400
Redskabsserie
11,933
T: 4,333
K: 2,500
U: 5,100
3
4
Team Ivalu
Greve Gymnastik og Trampolin
12,016
T: 4,650
K: 2,400
U: 4,966
12,166
T: 4,666
K: 2,250
U: 5,250
24,182
2,351
Fri serie
12,016
T: 4,650
K: 2,400
U: 4,966
Redskabsserie
12,166
T: 4,666
K: 2,250
U: 5,250
4
7
Team Ovia
Farum Gymnastikforening
11,533
T: 4,400
K: 2,300
U: 4,833
10,483
T: 4,633
K: 2,250
U: 3,600
22,016
4,517
Fri serie
11,533
T: 4,400
K: 2,300
U: 4,833
Redskabsserie
10,483
T: 4,633
K: 2,250
U: 3,600
5
2
Team Estrela
Gymnastikforeningen Øbro
8,916
T: 2,500
K: 1,950
U: 4,466
10,650
T: 3,800
K: 2,350
U: 4,500
19,566
6,967
Fri serie
8,916
T: 2,500
K: 1,950
U: 4,466
Redskabsserie
10,650
T: 3,800
K: 2,350
U: 4,500
6
3
Team Alfea
SOR IF
8,233
T: 3,300
K: 1,800
U: 3,133
8,033
T: 3,633
K: 1,850
U: 2,550
16,266
10,267
Fri serie
8,233
T: 3,300
K: 1,800
U: 3,133
Redskabsserie
8,033
T: 3,633
K: 1,850
U: 2,550
7
9
Team Merina
GF Køge Bugt
8,850
T: 2,150
K: 1,900
U: 4,800
6,833
T: 2,233
K: 1,250
U: 3,350
15,683
10,850
Fri serie
8,850
T: 2,150
K: 1,900
U: 4,800
Redskabsserie
6,833
T: 2,233
K: 1,250
U: 3,350
8
6
Team Viva
Greve Gymnastik og Trampolin
6,950
T: 2,750
K: 1,700
U: 2,500
8,016
T: 2,866
K: 1,850
U: 3,300
14,966
11,567
Fri serie
6,950
T: 2,750
K: 1,700
U: 2,500
Redskabsserie
8,016
T: 2,866
K: 1,850
U: 3,300
9
1
Team Thaliope
Gymnastikforeningen Øbro
6,550
T: 1,800
K: 1,750
U: 3,000
Pen: 0,50
5,233
T: 1,933
K: 1,500
U: 1,800
Pen: 0,20
11,783
14,750
Fri serie
6,550
T: 1,800
K: 1,750
U: 3,000
Pen 0,5
Redskabsserie
5,233
T: 1,933
K: 1,500
U: 1,800
Pen 0,2
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
5
Team Melia, GF Køge Bugt

4,750

2,700

6,400

13,850

2
8
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin

4,750

2,800

5,800

13,350

0,500
3
4
Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin

4,650

2,400

4,966

12,016

1,834
4
7
Team Ovia, Farum Gymnastikforening

4,400

2,300

4,833

11,533

2,317
5
2
Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro

2,500

1,950

4,466

8,916

4,934
6
9
Team Merina, GF Køge Bugt

2,150

1,900

4,800

8,850

5,000
7
3
Team Alfea, SOR IF

3,300

1,800

3,133

8,233

5,617
8
6
Team Viva, Greve Gymnastik og Trampolin

2,750

1,700

2,500

6,950

6,900
9
1
Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro

1,800

1,750

3,000

0,50

6,550

7,300
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
8
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin

5,633

3,050

4,500

13,183

2
4
Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin

4,666

2,250

5,250

12,166

1,017
3
5
Team Melia, GF Køge Bugt

4,333

2,500

5,100

11,933

1,250
4
2
Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro

3,800

2,350

4,500

10,650

2,533
5
7
Team Ovia, Farum Gymnastikforening

4,633

2,250

3,600

10,483

2,700
6
3
Team Alfea, SOR IF

3,633

1,850

2,550

8,033

5,150
7
6
Team Viva, Greve Gymnastik og Trampolin

2,866

1,850

3,300

8,016

5,167
8
9
Team Merina, GF Køge Bugt

2,233

1,250

3,350

6,833

6,350
9
1
Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro

1,933

1,500

1,800

0,20

5,233

7,950
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
6
Team Viva, Greve Gymnastik og Trampolin


3
Team Alfea, SOR IF


1
Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro


9
Team Merina, GF Køge Bugt


7
Team Ovia, Farum Gymnastikforening


4
Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin


8
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin


2
Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro


5
Team Melia, GF Køge Bugt


Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
8
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin


4
Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin


5
Team Melia, GF Køge Bugt


2
Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro


7
Team Ovia, Farum Gymnastikforening


3
Team Alfea, SOR IF


6
Team Viva, Greve Gymnastik og Trampolin


9
Team Merina, GF Køge Bugt


1
Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro


Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 13-07-2024 20:56:27
SX
SM
MD
XL
XXL