Back 

SM GPR Greve, 2022-04-02

Mikro Mini Mono Mini 8-10 Mini 10-12 Pige Tweens Junior Senior Fri Senior
Junior
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Redskabsserie
Resultat
Gap
1
8
Team Azurit
Greve Gymnastik og Trampolin
17,450
T: 5,450
K: 3,650
U: 8,350
14,100
T: 3,700
K: 3,100
U: 7,300
31,550
Fri serie
17,450
T: 5,450
K: 3,650
U: 8,350
Redskabsserie
14,100
T: 3,700
K: 3,100
U: 7,300
2
2
Team Olympia
Espergærde IF
15,450
T: 4,850
K: 3,300
U: 7,300
11,000
T: 3,700
K: 1,950
U: 5,350
26,450
5,100
Fri serie
15,450
T: 4,850
K: 3,300
U: 7,300
Redskabsserie
11,000
T: 3,700
K: 1,950
U: 5,350
3
3
Team Movanna
GF Køge Bugt
14,600
T: 4,400
K: 3,050
U: 7,150
9,216
T: 2,166
K: 2,500
U: 4,550
Pen: 0,20
23,816
7,734
Fri serie
14,600
T: 4,400
K: 3,050
U: 7,150
Redskabsserie
9,216
T: 2,166
K: 2,500
U: 4,550
Pen 0,2
4
5
Team Astra
Greve Gymnastik og Trampolin
11,550
T: 3,150
K: 2,400
U: 6,000
10,550
T: 3,100
K: 2,600
U: 4,850
22,100
9,450
Fri serie
11,550
T: 3,150
K: 2,400
U: 6,000
Redskabsserie
10,550
T: 3,100
K: 2,600
U: 4,850
5
9
Team Esperanza
Gymnastikforeningen Øbro
10,200
T: 2,200
K: 2,300
U: 5,700
9,250
T: 2,700
K: 2,550
U: 4,000
19,450
12,100
Fri serie
10,200
T: 2,200
K: 2,300
U: 5,700
Redskabsserie
9,250
T: 2,700
K: 2,550
U: 4,000
6
4
Enya-Liva
Farum Gymnastikforening
11,000
T: 3,300
K: 2,850
U: 4,850
6,683
T: 2,233
K: 1,900
U: 2,550
Pen: 0,10
17,683
13,867
Fri serie
11,000
T: 3,300
K: 2,850
U: 4,850
Redskabsserie
6,683
T: 2,233
K: 1,900
U: 2,550
Pen 0,1
7
7
Team Mathena
GF Køge Bugt
8,250
T: 1,450
K: 2,050
U: 4,750
6,066
T: 2,166
K: 1,700
U: 2,200
Pen: 0,10
14,316
17,234
Fri serie
8,250
T: 1,450
K: 2,050
U: 4,750
Redskabsserie
6,066
T: 2,166
K: 1,700
U: 2,200
Pen 0,1
8
1
Team Svera
SOR IF
7,100
T: 1,550
K: 1,700
U: 3,850
4,866
T: 2,066
K: 1,400
U: 1,400
11,966
19,584
Fri serie
7,100
T: 1,550
K: 1,700
U: 3,850
Redskabsserie
4,866
T: 2,066
K: 1,400
U: 1,400
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
8
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin

5,450

3,650

8,350

17,450

2
2
Team Olympia, Espergærde IF

4,850

3,300

7,300

15,450

2,000
3
3
Team Movanna, GF Køge Bugt

4,400

3,050

7,150

14,600

2,850
4
5
Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin

3,150

2,400

6,000

11,550

5,900
5
4
Enya-Liva, Farum Gymnastikforening

3,300

2,850

4,850

11,000

6,450
6
9
Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro

2,200

2,300

5,700

10,200

7,250
7
7
Team Mathena, GF Køge Bugt

1,450

2,050

4,750

8,250

9,200
8
1
Team Svera, SOR IF

1,550

1,700

3,850

7,100

10,350
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
8
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin

3,700

3,100

7,300

14,100

2
2
Team Olympia, Espergærde IF

3,700

1,950

5,350

11,000

3,100
3
5
Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin

3,100

2,600

4,850

10,550

3,550
4
9
Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro

2,700

2,550

4,000

9,250

4,850
5
3
Team Movanna, GF Køge Bugt

2,166

2,500

4,550

0,20

9,216

4,884
6
4
Enya-Liva, Farum Gymnastikforening

2,233

1,900

2,550

0,10

6,683

7,417
7
7
Team Mathena, GF Køge Bugt

2,166

1,700

2,200

0,10

6,066

8,034
8
1
Team Svera, SOR IF

2,066

1,400

1,400

4,866

9,234
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
4
Enya-Liva, Farum Gymnastikforening


3
Team Movanna, GF Køge Bugt


1
Team Svera, SOR IF


7
Team Mathena, GF Køge Bugt


2
Team Olympia, Espergærde IF


8
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin


9
Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro


5
Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin


Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
8
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin


2
Team Olympia, Espergærde IF


5
Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin


9
Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro


3
Team Movanna, GF Køge Bugt


4
Enya-Liva, Farum Gymnastikforening


7
Team Mathena, GF Køge Bugt


1
Team Svera, SOR IF


Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 13-07-2024 21:00:14
SX
SM
MD
XL
XXL