Back 

SM GPR Greve, 2022-04-02

Mikro Mini Mono Mini 8-10 Mini 10-12 Pige Tweens Junior Senior Fri Senior
Senior Fri
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Resultat
Gap
1
8
Team Hera
Færøske Gymnastik Forening
17,216
T: 4,966
K: 3,800
U: 8,450
17,216
Fri serie
17,216
T: 4,966
K: 3,800
U: 8,450
2
4
Team Nordik
IF Føroyar
15,250
T: 4,800
K: 3,350
U: 7,100
15,250
1,966
Fri serie
15,250
T: 4,800
K: 3,350
U: 7,100
3
3
Team Octavia
Farum Gymnastikforening
15,133
T: 3,433
K: 3,350
U: 8,350
15,133
2,083
Fri serie
15,133
T: 3,433
K: 3,350
U: 8,350
4
5
Team Bella
Greve Gymnastik og Trampolin
13,416
T: 3,366
K: 2,800
U: 7,250
13,416
3,800
Fri serie
13,416
T: 3,366
K: 2,800
U: 7,250
5
1
Team Melina
Sorø Gymnastik Forening
10,783
T: 2,733
K: 2,050
U: 6,000
10,783
6,433
Fri serie
10,783
T: 2,733
K: 2,050
U: 6,000
6
2
Team Amaryllis
HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
9,500
T: 2,500
K: 2,100
U: 4,900
9,500
7,716
Fri serie
9,500
T: 2,500
K: 2,100
U: 4,900
7
6
Team Papaya
Ringsted IF - Gymnastik
9,316
T: 2,366
K: 2,550
U: 4,400
9,316
7,900
Fri serie
9,316
T: 2,366
K: 2,550
U: 4,400
8
7
Team Valkyria
Sorø Gymnastikefterskole
6,833
T: 2,033
K: 2,100
U: 2,700
6,833
10,383
Fri serie
6,833
T: 2,033
K: 2,100
U: 2,700
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
8
Team Hera, Færøske Gymnastik Forening

4,966

3,800

8,450

17,216

2
4
Team Nordik, IF Føroyar

4,800

3,350

7,100

15,250

1,966
3
3
Team Octavia, Farum Gymnastikforening

3,433

3,350

8,350

15,133

2,083
4
5
Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin

3,366

2,800

7,250

13,416

3,800
5
1
Team Melina, Sorø Gymnastik Forening

2,733

2,050

6,000

10,783

6,433
6
2
Team Amaryllis, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

2,500

2,100

4,900

9,500

7,716
7
6
Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik

2,366

2,550

4,400

9,316

7,900
8
7
Team Valkyria, Sorø Gymnastikefterskole

2,033

2,100

2,700

6,833

10,383
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
2
Team Amaryllis, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)


1
Team Melina, Sorø Gymnastik Forening


7
Team Valkyria, Sorø Gymnastikefterskole


6
Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik


4
Team Nordik, IF Føroyar


8
Team Hera, Færøske Gymnastik Forening


5
Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin


3
Team Octavia, Farum Gymnastikforening


Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
8
Team Hera, Færøske Gymnastik Forening


4
Team Nordik, IF Føroyar


3
Team Octavia, Farum Gymnastikforening


5
Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin


1
Team Melina, Sorø Gymnastik Forening


2
Team Amaryllis, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)


6
Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik


7
Team Valkyria, Sorø Gymnastikefterskole


Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
2
Team Amaryllis, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)


1
Team Melina, Sorø Gymnastik Forening


7
Team Valkyria, Sorø Gymnastikefterskole


6
Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik


4
Team Nordik, IF Føroyar


8
Team Hera, Færøske Gymnastik Forening


5
Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin


3
Team Octavia, Farum Gymnastikforening


Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 13-07-2024 21:01:19
SX
SM
MD
XL
XXL