Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1 luokka MJL 2 luokka NTV STARA B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJL 1-luokka joukkuekilpailu MJL 2-luokka joukkuekilpailu
B luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
192
Urponen Iida
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
135
Rantanen Armi
Fliku-82
9-9,5
9-9,5
9,5-10
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9,5-10
FX
9-9,5
3
73
Vahvelainen Anja
HIFK Gymnastics
9,5-10
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
78
Järvinen Elle
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9,5-10
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9,5-10
FX
9-9,5
4
12
Herttua Cecilia
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
6
77
Solitanner Celina
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
7
8
Ojanen Isla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9,5-10
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9,5-10
FX
8,5-9
8
9
Moilanen Kerttu
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
9
69
Manias Stella
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
10
13
Toivonen Isla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
193
Sinisalo Luna
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
15
Danyliuk Rozalina
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
3
Kollanus Frida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
188
Bah Taisa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
189
Camara Yasmin
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
65
Dettmann Noelle
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7-7,5
9-9,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
71
Hepokorpi Emilia
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
7-7,5
9-9,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
70
Holkko Iiris
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
131
Honkavirta Erin
Fliku-82
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
185
Kobiakova Milana
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7,5-8
6-7
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
11
1
Liisanantti Seela
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
9-9,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
132
Palosaari Enni
Fliku-82
8-8,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
136
Tanskanen Frida
Fliku-82
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
130
Antikainen Pinja
Fliku-82
8,5-9
7-7,5
7-7,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
75
Eronen Isabella
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
6
Hyrkäs Pihla
HIFK Gymnastics
7,5-8
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
76
Kettunen Minea
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
2
Kujala Chalysa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
11
196
Laiho Lila
Viipurin Reipas
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
194
Monto Leena
Viipurin Reipas
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
66
Nevalainen Tindra
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
125
Savolainen Hilja
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
191
Bocharova Polina
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
133
Fjäder Erin
Fliku-82
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
190
Kiiski Emilia
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
121
Landmann Kaitlyn
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
198
Lappalainen Maria
Viipurin Reipas
9-9,5
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
68
Rentola Aida
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
186
Roine Vanessa
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
5
Svala Aino
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
122
Tahvonen Veera
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
197
Takki Karla
Viipurin Reipas
8,5-9
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
187
Tolvanen Lydia
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
126
Haverinen Ella
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
124
Heinonen Veera
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
16
Hukkanen Lotta
HIFK Gymnastics
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
7
Hyrkäs Siiri
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
4
Kainu Ida
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
195
Kirén Adessa
Viipurin Reipas
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
123
Lakela Aada
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
14
Makkonen Sara
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
74
Ruoko Vilma
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
10
Saarikoski Ea
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
67
Winterbäck Christal
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
185
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

2
189
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

2
192
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

4
193
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

5
188
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

5
12
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

9,5-10

7
77
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

9,5-10

8
69
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

8
73
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

9,5-10

10
9
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

9-9,5

10
8
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
15
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
131
Honkavirta Erin, Fliku-82

9-9,5

11
78
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
4
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
76
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
3
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
2
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
198
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

9-9,5

11
1
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
14
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
194
Monto Leena, Viipurin Reipas

9-9,5

11
135
Rantanen Armi, Fliku-82

9-9,5

11
68
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

11
136
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

11
13
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
130
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

11
191
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
65
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
133
Fjäder Erin, Fliku-82

8,5-9

11
124
Heinonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
71
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
70
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
7
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
190
Kiiski Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
196
Laiho Lila, Viipurin Reipas

8,5-9

11
123
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
121
Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
66
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
186
Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
74
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
10
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
125
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
5
Svala Aino, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
122
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
197
Takki Karla, Viipurin Reipas

8,5-9

11
187
Tolvanen Lydia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
75
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
126
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
16
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
195
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

8-8,5

11
132
Palosaari Enni, Fliku-82

8-8,5

11
67
Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
6
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
192
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

1
73
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
135
Rantanen Armi, Fliku-82

9-9,5

4
12
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
193
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
69
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

6
77
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

8,5-9

8
78
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

8-8,5

8
9
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
15
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
71
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
131
Honkavirta Erin, Fliku-82

8-8,5

11
8
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
13
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
189
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
185
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
3
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
2
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
132
Palosaari Enni, Fliku-82

7,5-8

11
125
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
130
Antikainen Pinja, Fliku-82

7-7,5

11
65
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
70
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
6
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
196
Laiho Lila, Viipurin Reipas

7-7,5

11
188
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
75
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

6-7

11
76
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
121
Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
198
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

6-7

11
1
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
66
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
5
Svala Aino, HIFK Gymnastics

6-7

11
197
Takki Karla, Viipurin Reipas

6-7

11
136
Tanskanen Frida, Fliku-82

6-7

11
191
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
133
Fjäder Erin, Fliku-82

alle 6

11
126
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
124
Heinonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
16
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

alle 6

11
7
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

alle 6

11
4
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

alle 6

11
190
Kiiski Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
195
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

alle 6

11
123
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
14
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

alle 6

11
194
Monto Leena, Viipurin Reipas

alle 6

11
68
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
186
Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
74
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

alle 6

11
10
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

alle 6

11
122
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
187
Tolvanen Lydia, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
67
Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
78
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

9,5-10

2
135
Rantanen Armi, Fliku-82

9,5-10

3
8
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

9,5-10

4
192
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
3
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

6
12
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

9-9,5

6
13
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
1
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

8
69
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

10
9
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

9-9,5

10
77
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
65
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
188
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
132
Palosaari Enni, Fliku-82

8,5-9

11
68
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
193
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
136
Tanskanen Frida, Fliku-82

8,5-9

11
73
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
189
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
15
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
75
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
70
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
6
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
76
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
194
Monto Leena, Viipurin Reipas

8-8,5

11
66
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
133
Fjäder Erin, Fliku-82

7,5-8

11
131
Honkavirta Erin, Fliku-82

7,5-8

11
190
Kiiski Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
186
Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
10
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
125
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
130
Antikainen Pinja, Fliku-82

7-7,5

11
191
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
71
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
196
Laiho Lila, Viipurin Reipas

7-7,5

11
198
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

7-7,5

11
122
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
197
Takki Karla, Viipurin Reipas

7-7,5

11
187
Tolvanen Lydia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
16
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

6-7

11
4
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

6-7

11
195
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

6-7

11
185
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
2
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
121
Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
74
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

6-7

11
67
Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
126
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
124
Heinonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
7
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

alle 6

11
123
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
14
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

alle 6

11
5
Svala Aino, HIFK Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
73
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
78
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
135
Rantanen Armi, Fliku-82

9-9,5

4
192
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
71
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
77
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
13
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8,5-9

8
9
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

8,5-9

8
8
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
131
Honkavirta Erin, Fliku-82

8,5-9

11
188
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
189
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
15
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
12
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
1
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
69
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
136
Tanskanen Frida, Fliku-82

8,5-9

11
65
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
70
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
3
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
132
Palosaari Enni, Fliku-82

8-8,5

11
193
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
75
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
6
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
7
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
76
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
185
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
2
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
196
Laiho Lila, Viipurin Reipas

7,5-8

11
194
Monto Leena, Viipurin Reipas

7,5-8

11
68
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
5
Svala Aino, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
191
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
133
Fjäder Erin, Fliku-82

7-7,5

11
195
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

7-7,5

11
121
Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
66
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
186
Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
125
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
197
Takki Karla, Viipurin Reipas

7-7,5

11
187
Tolvanen Lydia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
130
Antikainen Pinja, Fliku-82

6-7

11
16
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

6-7

11
4
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

6-7

11
190
Kiiski Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
198
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

6-7

11
14
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
74
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

6-7

11
10
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

6-7

11
122
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
67
Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
126
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
124
Heinonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
123
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
130
Antikainen Pinja, Fliku-82

188
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

191
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

189
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

15
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

65
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

75
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

133
Fjäder Erin, Fliku-82

126
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

124
Heinonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

71
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

12
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

70
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

131
Honkavirta Erin, Fliku-82

16
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

6
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

7
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

78
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

4
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

76
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

190
Kiiski Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

195
Kirén Adessa, Viipurin Reipas

185
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

3
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

196
Laiho Lila, Viipurin Reipas

123
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

121
Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja

198
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

1
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

14
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

69
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

194
Monto Leena, Viipurin Reipas

66
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

8
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

135
Rantanen Armi, Fliku-82

68
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

186
Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH

74
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

10
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

125
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

193
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

77
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

5
Svala Aino, HIFK Gymnastics

122
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

197
Takki Karla, Viipurin Reipas

136
Tanskanen Frida, Fliku-82

13
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

187
Tolvanen Lydia, Voimisteluseura Helsinki VSH

192
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

73
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

67
Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening


Last Update: 21.6.2024 4.15.31
SX
SM
MD
XL
XXL