Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

Back

B luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 192  Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics VII
2 135  Rantanen Armi, Fliku-82 VII
3 73  Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics VII
4 78  Järvinen Elle, HIFK Gymnastics VII
4 12  Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics VII
6 77  Solitanner Celina, HIFK Gymnastics VII
7 8  Ojanen Isla, HIFK Gymnastics VII
8 9  Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics VI
9 69  Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK VI
10 13  Toivonen Isla, HIFK Gymnastics VI
11 193  Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics VI
11 15  Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics V
11 3  Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 188  Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 189  Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 65  Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening IV
11 71  Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics IV
11 70  Holkko Iiris, HIFK Gymnastics IV
11 131  Honkavirta Erin, Fliku-82 IV
11 185  Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 1  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 132  Palosaari Enni, Fliku-82 IV
11 136  Tanskanen Frida, Fliku-82 IV
11 130  Antikainen Pinja, Fliku-82 III
11 75  Eronen Isabella, HIFK Gymnastics III
11 6  Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics III
11 76  Kettunen Minea, HIFK Gymnastics III
11 2  Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 196  Laiho Lila, Viipurin Reipas III
11 194  Monto Leena, Viipurin Reipas III
11 66  Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening III
11 125  Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja III
11 191  Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 133  Fjäder Erin, Fliku-82 II
11 190  Kiiski Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 121  Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja II
11 198  Lappalainen Maria, Viipurin Reipas II
11 68  Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 186  Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 5  Svala Aino, HIFK Gymnastics II
11 122  Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja II
11 197  Takki Karla, Viipurin Reipas II
11 187  Tolvanen Lydia, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 126  Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja I
11 124  Heinonen Veera, Voimisteluklubi Lohja I
11 16  Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics I
11 7  Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics I
11 4  Kainu Ida, HIFK Gymnastics I
11 195  Kirén Adessa, Viipurin Reipas I
11 123  Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja I
11 14  Makkonen Sara, HIFK Gymnastics I
11 74  Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics I
11 10  Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics I
11 67  Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening I

Last Update: 3.10.2022 4.48.53