Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1 luokka MJL 2 luokka NTV STARA B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJL 1-luokka joukkuekilpailu MJL 2-luokka joukkuekilpailu
B luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
168
Holmström Beatrice
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
49
Sutinen Iida
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7-7,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
3
108
Luukkonen Lilia
HIFK Gymnastics
9,5-10
8-8,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
3
2
Savolainen Emilia
Voimisteluklubi Lohja
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
5
11
Otranen Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
5
111
Nevalainen Ansa
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
9-9,5
7,5-8
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
7,5-8
7
12
Ryhänen Elea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7-7,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
8
114
Hautala Saimi
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
175
Möller Olivia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
7,5-8
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
10
7
Hyökki Juuli
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
10
61
Abrams Belinda
Pargas Idrottsförening
9,5-10
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
4
Ek Jessica
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7,5-8
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
58
Hannula Verna
Viipurin Reipas
9-9,5
8-8,5
6-7
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
113
Lehtinen Fanni
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
115
Rissanen Rilla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7-7,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
174
Safarov Gabriella
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
7-7,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
54
Salin Iiris
Viipurin Reipas
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
50
Szrama Asta
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
109
Toivanen Siiri
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
116
Bjurström Pupu
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
55
Hannula Riina
Viipurin Reipas
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
56
Heiskanen Ada
Viipurin Reipas
9-9,5
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
9
Kautto Anni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
176
Khiat Ada
Fliku-82
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
8
Korpaeus Irena
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
3
Moistlik Laura-Lisette
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7,5-8
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
60
Nikkanen Senni
Pargas Idrottsförening
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
117
Ojala Enna
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
104
Tuovinen Frida
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
10
Varis Ilona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
103
Autio Alma
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
170
Bargum Philippa
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
106
Dahlblom Nicole
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
167
Krogius Louise
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
53
Matikkala Isabel
Viipurin Reipas
8-8,5
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
165
Möller Marcella
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
59
Pousi Emilia
Viipurin Reipas
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
52
Rinne Viivi
Viipurin Reipas
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
6
Toroi Meri
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
8,5-9
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
105
Vestin Alva
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
5
Husso Ida
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
171
Laitinen Ellen
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
107
Lehmusvirpi Olivia
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
101
Pathan Safia
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
173
Rieger Clarissa
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
112
Rummukainen Sara
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
169
Sergelius Lene
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
1
Sundqvist Vilma
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
51
Österberg Viivi
Voimisteluseura Helsinki VSH
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
175
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

1
174
Safarov Gabriella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

3
168
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

4
61
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

9,5-10

4
49
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

6
8
Korpaeus Irena, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

6
111
Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics

9,5-10

8
7
Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

8
108
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

9,5-10

10
9
Kautto Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

10
11
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

11
114
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

9,5-10

11
2
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

9,5-10

11
103
Autio Alma, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
116
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
106
Dahlblom Nicole, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
4
Ek Jessica, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
55
Hannula Riina, Viipurin Reipas

9-9,5

11
58
Hannula Verna, Viipurin Reipas

9-9,5

11
56
Heiskanen Ada, Viipurin Reipas

9-9,5

11
5
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
176
Khiat Ada, Fliku-82

9-9,5

11
171
Laitinen Ellen, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

11
113
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
165
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

11
60
Nikkanen Senni, Pargas Idrottsförening

9-9,5

11
117
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
101
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
59
Pousi Emilia, Viipurin Reipas

9-9,5

11
173
Rieger Clarissa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

11
52
Rinne Viivi, Viipurin Reipas

9-9,5

11
115
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
12
Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
54
Salin Iiris, Viipurin Reipas

9-9,5

11
169
Sergelius Lene, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

11
50
Szrama Asta, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
109
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
6
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
104
Tuovinen Frida, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
10
Varis Ilona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
105
Vestin Alva, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
170
Bargum Philippa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
167
Krogius Louise, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
107
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
3
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
112
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
1
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
53
Matikkala Isabel, Viipurin Reipas

8-8,5

11
51
Österberg Viivi, Voimisteluseura Helsinki VSH

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
168
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

2
108
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

3
58
Hannula Verna, Viipurin Reipas

8-8,5

4
115
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

8-8,5

5
109
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

6
2
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

7
114
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

7,5-8

8
175
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

8
111
Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics

7,5-8

10
4
Ek Jessica, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
3
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
11
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
61
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

7-7,5

11
55
Hannula Riina, Viipurin Reipas

7-7,5

11
7
Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
113
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
12
Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
174
Safarov Gabriella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
54
Salin Iiris, Viipurin Reipas

7-7,5

11
49
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
116
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

6-7

11
9
Kautto Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
176
Khiat Ada, Fliku-82

6-7

11
53
Matikkala Isabel, Viipurin Reipas

6-7

11
165
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
60
Nikkanen Senni, Pargas Idrottsförening

6-7

11
59
Pousi Emilia, Viipurin Reipas

6-7

11
112
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
50
Szrama Asta, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
10
Varis Ilona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
103
Autio Alma, HIFK Gymnastics

alle 6

11
170
Bargum Philippa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
106
Dahlblom Nicole, HIFK Gymnastics

alle 6

11
56
Heiskanen Ada, Viipurin Reipas

alle 6

11
5
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
8
Korpaeus Irena, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
167
Krogius Louise, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
171
Laitinen Ellen, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
107
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

alle 6

11
117
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

alle 6

11
101
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

alle 6

11
173
Rieger Clarissa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
52
Rinne Viivi, Viipurin Reipas

alle 6

11
169
Sergelius Lene, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
1
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
6
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
104
Tuovinen Frida, HIFK Gymnastics

alle 6

11
105
Vestin Alva, HIFK Gymnastics

alle 6

11
51
Österberg Viivi, Voimisteluseura Helsinki VSH

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
11
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
111
Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
12
Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

5
168
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

6
7
Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
6
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
2
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

9
114
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
8
Korpaeus Irena, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
117
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
54
Salin Iiris, Viipurin Reipas

8-8,5

11
50
Szrama Asta, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
104
Tuovinen Frida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
10
Varis Ilona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
105
Vestin Alva, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
61
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

7,5-8

11
103
Autio Alma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
170
Bargum Philippa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
56
Heiskanen Ada, Viipurin Reipas

7,5-8

11
176
Khiat Ada, Fliku-82

7,5-8

11
113
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
108
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
60
Nikkanen Senni, Pargas Idrottsförening

7,5-8

11
174
Safarov Gabriella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
106
Dahlblom Nicole, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
4
Ek Jessica, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
55
Hannula Riina, Viipurin Reipas

7-7,5

11
5
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
9
Kautto Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
167
Krogius Louise, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
53
Matikkala Isabel, Viipurin Reipas

7-7,5

11
3
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
165
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
175
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
115
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
109
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
116
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

6-7

11
58
Hannula Verna, Viipurin Reipas

6-7

11
171
Laitinen Ellen, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
107
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

6-7

11
101
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

6-7

11
59
Pousi Emilia, Viipurin Reipas

6-7

11
173
Rieger Clarissa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
52
Rinne Viivi, Viipurin Reipas

6-7

11
112
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
1
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
169
Sergelius Lene, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
51
Österberg Viivi, Voimisteluseura Helsinki VSH

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
61
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

8,5-9

2
168
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

3
56
Heiskanen Ada, Viipurin Reipas

8,5-9

3
49
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

5
108
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
175
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

6
12
Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

8
103
Autio Alma, HIFK Gymnastics

8-8,5

8
109
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
50
Szrama Asta, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
4
Ek Jessica, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
55
Hannula Riina, Viipurin Reipas

8-8,5

11
58
Hannula Verna, Viipurin Reipas

8-8,5

11
114
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
9
Kautto Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
113
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
11
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
2
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
6
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
104
Tuovinen Frida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
170
Bargum Philippa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
116
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
106
Dahlblom Nicole, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
7
Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
176
Khiat Ada, Fliku-82

7,5-8

11
8
Korpaeus Irena, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
171
Laitinen Ellen, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
53
Matikkala Isabel, Viipurin Reipas

7,5-8

11
3
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
111
Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
60
Nikkanen Senni, Pargas Idrottsförening

7,5-8

11
117
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
59
Pousi Emilia, Viipurin Reipas

7,5-8

11
173
Rieger Clarissa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
174
Safarov Gabriella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
54
Salin Iiris, Viipurin Reipas

7,5-8

11
10
Varis Ilona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
105
Vestin Alva, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
165
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
101
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
115
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
1
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
5
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
167
Krogius Louise, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
107
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

6-7

11
52
Rinne Viivi, Viipurin Reipas

6-7

11
112
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
169
Sergelius Lene, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
51
Österberg Viivi, Voimisteluseura Helsinki VSH

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
61
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

103
Autio Alma, HIFK Gymnastics

170
Bargum Philippa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

116
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

106
Dahlblom Nicole, HIFK Gymnastics

4
Ek Jessica, Voimisteluklubi Lohja

55
Hannula Riina, Viipurin Reipas

58
Hannula Verna, Viipurin Reipas

114
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

56
Heiskanen Ada, Viipurin Reipas

168
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

5
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

7
Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9
Kautto Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

176
Khiat Ada, Fliku-82

8
Korpaeus Irena, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

167
Krogius Louise, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

171
Laitinen Ellen, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

107
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

113
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

108
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

53
Matikkala Isabel, Viipurin Reipas

3
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

165
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

175
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

111
Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics

60
Nikkanen Senni, Pargas Idrottsförening

11
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

101
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

59
Pousi Emilia, Viipurin Reipas

173
Rieger Clarissa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

52
Rinne Viivi, Viipurin Reipas

115
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

112
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

12
Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

174
Safarov Gabriella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

54
Salin Iiris, Viipurin Reipas

2
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

169
Sergelius Lene, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

1
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

49
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

50
Szrama Asta, Voimisteluseura Helsinki VSH

109
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

6
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

104
Tuovinen Frida, HIFK Gymnastics

10
Varis Ilona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

105
Vestin Alva, HIFK Gymnastics

51
Österberg Viivi, Voimisteluseura Helsinki VSH


Last Update: 13.7.2024 20.32.20
SX
SM
MD
XL
XXL