Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1 luokka MJL 2 luokka NTV STARA B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJL 1-luokka joukkuekilpailu MJL 2-luokka joukkuekilpailu
D-luokka joukkuekilpailu
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
- Tenhunen Edith
- Koskinen Catarina
- Talji Jaslyn
- Männikkö Enni
- Karlson Ada
- Herttuainen Saana
- Nuutinen Nella
- Oikarinen Ella
28,500
8,5-9
8-8,5
9-9,5
7,5-8

9,5-10
9-9,5
9,5-10
25,100
8-8,5
alle 6
8,5-9
7-7,5

8-8,5
7,5-8
7,5-8
25,200
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7-7,5

6-7
7,5-8
7,5-8
23,350
7,5-8
6-7
7,5-8
6-7

7,5-8
7,5-8
6-7
102,150
IV
I
IV
II
0,000
IV
IV
III
0,000
2
HIFK Gymnastics
- Wahlstein Edda
- Abeng Alisa
- Ihanus Ilona
- Pirhonen Ada
- Koivula Minea
- Lintusalo Oona-Maria
- Mecklin Sira
- Krigsholm Lili
- Salmi Lumi
- Piller Cassandra
- Ruutu Piola
- Ojanen Loviisa
- Heikkinen Olivia
- Siltanen Iida
28,150

8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
8-8,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
24,700

alle 6
6-7
alle 6
6-7
6-7
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
25,250

7,5-8
6-7
6-7
6-7
alle 6
7,5-8
7,5-8
8-8,5
8,5-9
7,5-8
6-7
8-8,5
6-7
23,900

6-7
alle 6
7-7,5
6-7
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
7,5-8
7,5-8
alle 6
7,5-8
7-7,5
102,000
0,000
II
I
I
I
II
IV
III
IV
III
IV
II
IV
II
0,150
3
Voimisteluseura Helsinki VSH
- Saarinen Saga
- Kettunen Iisa
- Paananen Lumia
- Laitinen Saida
- Peltokallio Saaga
- Sirén Ebba
- Leander Matilda
27,500
8,5-9
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8-8,5
22,850
6-7
7,5-8
alle 6
7-7,5
6-7
7,5-8
7-7,5
25,600
8-8,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
9-9,5
6-7
24,200
7-7,5
7,5-8
7-7,5
7,5-8
7-7,5
8,5-9
7-7,5
100,150
III
IV
I
III
III
VI
II
2,000
4
Voimisteluklubi Lohja
- Savolainen Pihla
- Ulvio Enni
- Berg Adeline
- Haapalehto Jada
- Färm Sara
- Enberg Elin
- Hellstedt Jessica
- Lindholm Linn
27,750
8-8,5
8-8,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
9-9,5

9-9,5
22,950
7,5-8
7,5-8
7-7,5
alle 6
6-7
alle 6

alle 6
23,350
6-7
alle 6
7-7,5
6-7
8-8,5
7,5-8

alle 6
22,950
6-7
7,5-8
6-7
6-7
7,5-8
7,5-8

6-7
97,000
II
II
II
I
IV
III
0,000
I
5,150
5
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
- Kallio Livia
- Välimäki Fanny
- Forssell Isabella
- Paul Felicia
- Martikainen Olivia
28,050
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
9,5-10
22,550
7,5-8
6-7
7,5-8
7-7,5
6-7
22,750
7,5-8
7-7,5
7,5-8
7-7,5
6-7
21,400
6-7
6-7
6-7
6-7
7,5-8
94,750
III
II
III
III
III
7,400
6
Grankulla Gymnastikförening
- Lundbom Isa
- Paananen Sara
- Beutels Eleonora
- Langenskiöld Mathilda
- Ehnholm Freja
26,100
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9

19,350
alle 6
6-7
6-7
6-7

21,700
8-8,5
6-7
alle 6
7-7,5
alle 6
20,200
6-7
7-7,5
6-7
6-7
6-7
87,350
II
II
I
II
I
14,800
7
Viipurin Reipas
- Korhonen Jane
- Kallioniemi Iitu
- Koivuniemi Maija
- Rantalainen Iris
26,500
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
14,550
alle 6
alle 6
alle 6
alle 6
20,450
7-7,5
6-7
6-7
6-7
22,050
7-7,5
7-7,5
7,5-8
6-7
83,550
II
I
I
I
18,600
8
Fliku-82
- Luostarinen Elle
- Soininen Aiko
16,950
8-8,5
8,5-9
14,100
7-7,5
6-7
14,950
8-8,5
6-7
15,300
8-8,5
7-7,5
61,300
III
II
40,850
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 13.7.2024 20.51.01
SX
SM
MD
XL
XXL