Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1 luokka MJL 2 luokka NTV STARA B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJL 1-luokka joukkuekilpailu MJL 2-luokka joukkuekilpailu
D luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
5
Talji Jaslyn
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
2
3
Tenhunen Edith
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
3
58
Mecklin Sira
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7,5-8
4
62
Ruutu Piola
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
5
54
Kettunen Iisa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
6
60
Salmi Lumi
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
7
64
Heikkinen Olivia
HIFK Gymnastics
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
8
13
Färm Sara
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
9
61
Piller Cassandra
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
10
8
Luostarinen Elle
Fliku-82
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
59
Krigsholm Lili
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
56
Martikainen Olivia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
53
Saarinen Saga
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
11
Berg Adeline
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
7-7,5
7-7,5
6-7
II
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
2
Korhonen Jane
Viipurin Reipas
9-9,5
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
57
Lintusalo Oona-Maria
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
alle 6
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
1
Lundbom Isa
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
6
Männikkö Enni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7,5-8
7-7,5
7-7,5
6-7
II
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
63
Ojanen Loviisa
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
alle 6
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
9
Savolainen Pihla
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
7,5-8
6-7
6-7
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
6-7
11
65
Siltanen Iida
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
10
Ulvio Enni
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
7,5-8
alle 6
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
12
Haapalehto Jada
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
4
Koskinen Catarina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
55
Paananen Lumia
Voimisteluseura Helsinki VSH
7,5-8
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
7
Karlson Ada
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
56
Martikainen Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

2
62
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
60
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
13
Färm Sara, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

5
58
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

7
54
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

8
2
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

9-9,5

9
61
Piller Cassandra, HIFK Gymnastics

9-9,5

10
63
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
12
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
59
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
1
Lundbom Isa, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
53
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
3
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
64
Heikkinen Olivia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
4
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
57
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
8
Luostarinen Elle, Fliku-82

8-8,5

11
9
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
10
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
11
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
6
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
55
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
7
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
58
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

8,5-9

1
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

3
3
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

4
64
Heikkinen Olivia, HIFK Gymnastics

8-8,5

5
62
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

8-8,5

6
10
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

7
54
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

8
9
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

9
11
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

10
8
Luostarinen Elle, Fliku-82

7-7,5

11
6
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
60
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
13
Färm Sara, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
59
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

6-7

11
57
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

6-7

11
56
Martikainen Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
63
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

6-7

11
61
Piller Cassandra, HIFK Gymnastics

6-7

11
53
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
12
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
7
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
2
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

alle 6

11
4
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
1
Lundbom Isa, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
55
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

2
61
Piller Cassandra, HIFK Gymnastics

8,5-9

3
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
13
Färm Sara, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

5
64
Heikkinen Olivia, HIFK Gymnastics

8-8,5

6
60
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

8-8,5

7
53
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

8
54
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

9
1
Lundbom Isa, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

10
8
Luostarinen Elle, Fliku-82

8-8,5

11
59
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
58
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
55
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
62
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
11
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
2
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

7-7,5

11
4
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
6
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
12
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
56
Martikainen Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
63
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

6-7

11
9
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

6-7

11
7
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
57
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

alle 6

11
10
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Luostarinen Elle, Fliku-82

8-8,5

2
57
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

8-8,5

3
61
Piller Cassandra, HIFK Gymnastics

7,5-8

3
60
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

7,5-8

5
56
Martikainen Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

6
64
Heikkinen Olivia, HIFK Gymnastics

7,5-8

7
58
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

7,5-8

8
3
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

9
59
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

7,5-8

9
62
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
13
Färm Sara, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
54
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
10
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
2
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

7-7,5

11
55
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
53
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
11
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
12
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
4
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
1
Lundbom Isa, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
6
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
9
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
7
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
63
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
11
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

13
Färm Sara, Voimisteluklubi Lohja

12
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

64
Heikkinen Olivia, HIFK Gymnastics

7
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

54
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

2
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

4
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

59
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

57
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

1
Lundbom Isa, Grankulla Gymnastikförening

8
Luostarinen Elle, Fliku-82

56
Martikainen Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

58
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

6
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

63
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

55
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

61
Piller Cassandra, HIFK Gymnastics

62
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

53
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

60
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

9
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

10
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja


Last Update: 13.7.2024 22.01.46
SX
SM
MD
XL
XXL