Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

Back

B luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 168  Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK VII
2 49  Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH V
3 108  Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics V
3 2  Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja V
5 11  Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
5 111  Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics V
7 12  Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
8 114  Hautala Saimi, HIFK Gymnastics V
9 175  Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK IV
10 7  Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
10 61  Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening IV
11 4  Ek Jessica, Voimisteluklubi Lohja IV
11 58  Hannula Verna, Viipurin Reipas IV
11 113  Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics IV
11 115  Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics IV
11 174  Safarov Gabriella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK IV
11 54  Salin Iiris, Viipurin Reipas IV
11 50  Szrama Asta, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 109  Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics IV
11 116  Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics III
11 55  Hannula Riina, Viipurin Reipas III
11 56  Heiskanen Ada, Viipurin Reipas III
11 9  Kautto Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 176  Khiat Ada, Fliku-82 III
11 8  Korpaeus Irena, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 3  Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja III
11 60  Nikkanen Senni, Pargas Idrottsförening III
11 117  Ojala Enna, HIFK Gymnastics III
11 104  Tuovinen Frida, HIFK Gymnastics III
11 10  Varis Ilona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 103  Autio Alma, HIFK Gymnastics II
11 170  Bargum Philippa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 106  Dahlblom Nicole, HIFK Gymnastics II
11 167  Krogius Louise, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 53  Matikkala Isabel, Viipurin Reipas II
11 165  Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 59  Pousi Emilia, Viipurin Reipas II
11 52  Rinne Viivi, Viipurin Reipas II
11 6  Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 105  Vestin Alva, HIFK Gymnastics II
11 5  Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja I
11 171  Laitinen Ellen, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 107  Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics I
11 101  Pathan Safia, HIFK Gymnastics I
11 173  Rieger Clarissa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 112  Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics I
11 169  Sergelius Lene, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 1  Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja I
11 51  Österberg Viivi, Voimisteluseura Helsinki VSH

Last Update: 6.12.2022 2.19.47