Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

Back

C luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 109  Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics VII
2 50  Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics VII
3 51  Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics VI
4 110  Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics VI
5 111  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics VI
6 8  Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
7 52  Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics V
8 11  Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
9 45  Sakah Amina, HIFK Gymnastics V
10 147  Honkavirta Iiris, Fliku-82 V
11 9  Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 7  Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 10  Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 5  Tymura Lilia, Voimisteluklubi Lohja IV
11 54  Vaha Hilla, HIFK Gymnastics IV
11 56  Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics IV
11 57  Arima Olivia, HIFK Gymnastics III
11 58  Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics III
11 55  Janson Emelie, HIFK Gymnastics III
11 47  Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics III
11 156  Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening III
11 46  Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics III
11 107  Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 105  Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 1  Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja III
11 154  Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening III
11 53  Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics III
11 106  Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 148  Ebeling Matilda, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 150  Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening II
11 48  Göös Minea, HIFK Gymnastics II
11 101  Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 152  Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening II
11 4  Manninen Vanessa, Voimisteluklubi Lohja II
11 145  Marin Hilla, Fliku-82 II
11 49  Colbert Moira, HIFK Gymnastics I
11 104  Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 153  Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening I
11 6  Huhtanen Pinja, Voimisteluklubi Lohja I
11 149  Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening I
11 108  Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 3  Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja I
11 102  Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 151  Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening I
11 103  Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 155  Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening I

Last Update: 6.12.2022 1.42.42