Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1 luokka MJL 2 luokka NTV STARA B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJL 1-luokka joukkuekilpailu MJL 2-luokka joukkuekilpailu
C luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
109
Uutela Olivia
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
50
Niemeläinen Lea
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
51
Tuulasvaara Saimi
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
4
110
Salokannel Ilona
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
5
111
Kero Elena
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
6
8
Ylitalo Vanja
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
7
52
Gonçalves Anni
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
11
Niskakoski Saimi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
9
45
Sakah Amina
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
10
147
Honkavirta Iiris
Fliku-82
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
9
Kelander Anni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
7
Muurimäki Saana
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
10
Tervonen Emma
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
5
Tymura Lilia
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
54
Vaha Hilla
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
56
Vainikka Pihla
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
57
Arima Olivia
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
58
Gebreyesus Aryam
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7-7,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
55
Janson Emelie
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
47
Jukarainen Helmi
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
7-7,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
156
Michelsson Julia
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7,5-8
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
46
Mustonen Siiri
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
107
Oksanen Mai
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
105
Peltokallio Isla
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
1
Rautiainen Ilona
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7-7,5
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
154
Söderbäck Fanny
Grankulla Gymnastikförening
9,5-10
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
53
Tanskanen Alina
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
106
Cremin Tesla
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
6-7
8-8,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
148
Ebeling Matilda
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
150
Elo Emilia
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
48
Göös Minea
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
101
Keski-Saari Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
152
Lindroth Bianca
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
4
Manninen Vanessa
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
8-8,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
145
Marin Hilla
Fliku-82
8-8,5
7-7,5
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
49
Colbert Moira
HIFK Gymnastics
alle 6
8,5-9
9-9,5
8,5-9
I
VT
alle 6
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
104
Harju Hilla
Voimisteluseura Helsinki VSH
7,5-8
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
153
Hohenthal Felicia
Grankulla Gymnastikförening
7,5-8
6-7
6-7
6-7
I
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
6
Huhtanen Pinja
Voimisteluklubi Lohja
alle 6
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
149
Huttunen Salma
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
108
Kangasmäki Anni
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
3
Korpiaho Alissa
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
102
Kärkkäinen Alva
Voimisteluseura Helsinki VSH
7,5-8
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
151
Nyman Milla
Grankulla Gymnastikförening
7,5-8
alle 6
7-7,5
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
103
Savolainen Hanna
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
155
Stenholm Julia
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
7-7,5
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

9,5-10

2
52
Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics

9,5-10

2
154
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

4
10
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

4
51
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

9-9,5

6
8
Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

7
5
Tymura Lilia, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

8
7
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

8
110
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

8
54
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
55
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
111
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
11
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
45
Sakah Amina, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
109
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
148
Ebeling Matilda, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
150
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
58
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
147
Honkavirta Iiris, Fliku-82

8,5-9

11
9
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
3
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
152
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
4
Manninen Vanessa, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
156
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
46
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
107
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
105
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
1
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
155
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
53
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
56
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
57
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
106
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
48
Göös Minea, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
149
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
47
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
108
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
101
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
145
Marin Hilla, Fliku-82

8-8,5

11
103
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
104
Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
153
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
102
Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
151
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
49
Colbert Moira, HIFK Gymnastics

alle 6

11
6
Huhtanen Pinja, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
111
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
109
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
110
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
147
Honkavirta Iiris, Fliku-82

8,5-9

5
49
Colbert Moira, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
50
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
11
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
51
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

9
10
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

10
8
Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
7
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
56
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
57
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
52
Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
47
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
9
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
156
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
45
Sakah Amina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
53
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
58
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
55
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
145
Marin Hilla, Fliku-82

7-7,5

11
1
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
5
Tymura Lilia, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
54
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
106
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
48
Göös Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
153
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
152
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
4
Manninen Vanessa, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
46
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

6-7

11
107
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
105
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
154
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
148
Ebeling Matilda, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
150
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
104
Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
6
Huhtanen Pinja, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
149
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
108
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
101
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
3
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
102
Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
151
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
103
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
155
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
51
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

9-9,5

1
109
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
49
Colbert Moira, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
110
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
54
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
50
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
8
Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
147
Honkavirta Iiris, Fliku-82

8,5-9

9
56
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
52
Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
111
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

10
45
Sakah Amina, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
57
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
106
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
4
Manninen Vanessa, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
7
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
11
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
107
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
105
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
10
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
5
Tymura Lilia, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
148
Ebeling Matilda, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
48
Göös Minea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
108
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
9
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
145
Marin Hilla, Fliku-82

7,5-8

11
1
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
154
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
53
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
150
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
58
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
6
Huhtanen Pinja, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
149
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
55
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
47
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
3
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
102
Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
152
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
156
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
46
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
151
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
155
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
153
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
101
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
104
Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
103
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
109
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
50
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

8,5-9

3
49
Colbert Moira, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
52
Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
51
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
110
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

7
45
Sakah Amina, HIFK Gymnastics

8-8,5

7
154
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

9
11
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

10
5
Tymura Lilia, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
9
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
111
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
54
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
8
Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
147
Honkavirta Iiris, Fliku-82

7,5-8

11
55
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
46
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
7
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
107
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
53
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
10
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
57
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
150
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
47
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
108
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
101
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
156
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
56
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
106
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
148
Ebeling Matilda, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
58
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

6-7

11
48
Göös Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
153
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
6
Huhtanen Pinja, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
149
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
3
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
102
Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
152
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
4
Manninen Vanessa, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
145
Marin Hilla, Fliku-82

6-7

11
105
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
1
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
103
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
104
Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
151
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
155
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
57
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

49
Colbert Moira, HIFK Gymnastics

106
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

148
Ebeling Matilda, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

150
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

58
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

52
Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics

48
Göös Minea, HIFK Gymnastics

104
Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH

153
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

147
Honkavirta Iiris, Fliku-82

6
Huhtanen Pinja, Voimisteluklubi Lohja

149
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

55
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

47
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

108
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

9
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

111
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

101
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

3
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

102
Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH

152
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

4
Manninen Vanessa, Voimisteluklubi Lohja

145
Marin Hilla, Fliku-82

156
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

46
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

7
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

50
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

11
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

151
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

107
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

105
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

1
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

45
Sakah Amina, HIFK Gymnastics

110
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

103
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

155
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

154
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

53
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

10
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

51
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

5
Tymura Lilia, Voimisteluklubi Lohja

109
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

54
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

56
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8
Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


Last Update: 25.7.2024 5.48.40
SX
SM
MD
XL
XXL