Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

Back

C luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 1  Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics VI
2 2  Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics V
3 7  Blomqvist Sienna, Helsingfors Gymnastikklubb HGK V
4 95  Rautelainen Anni, Pargas Idrottsförening V
5 99  Henriksson Ida, Fliku-82 V
6 98  Yritys Venla, Fliku-82 V
7 7  Purhonen Oona, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
8 50  Hämäläinen Minetta, HIFK Gymnastics IV
9 2  Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
10 4  Vakkuri Vilma, Helsingfors Gymnastikklubb HGK IV
11 92  Asikainen Liia, Grankulla Gymnastikförening IV
11 3  Helsing Lova, Helsingfors Gymnastikklubb HGK IV
11 97  Holkko Hilma, Pargas Idrottsförening IV
11 8  Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja IV
11 90  Saarela Ida, Grankulla Gymnastikförening IV
11 9  Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 1  Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 49  Haarala Iris, HIFK Gymnastics III
11 94  Juslin Emmy, Grankulla Gymnastikförening III
11 54  Liljeroos Livia, HIFK Gymnastics III
11 91  Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening III
11 56  Martikainen Minna, HIFK Gymnastics III
11 58  Pomell Aino, HIFK Gymnastics III
11 11  Haapalehto Daalia, Voimisteluklubi Lohja II
11 9  Heinonen Siiri, Voimisteluklubi Lohja II
11 11  Heiskala Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 96  Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening II
11 10  Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja II
11 5  Lindqvist Emilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 89  Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening II
11 57  Nuopponen Vilja, HIFK Gymnastics II
11 4  Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 8  Sarén Julia, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 6  Saxén Alexandra, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 93  Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening I
11 55  Kuvaja Iina, HIFK Gymnastics I
11 3  Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 51  Perttula Lumi, HIFK Gymnastics I
11 52  Piilola Loviisa, HIFK Gymnastics I
11 5  Savolainen Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 53  Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics I
11 12  Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 6  Yalçin Mina-Melina, Voimisteluseura Helsinki VSH I

Last Update: 6.12.2022 2.45.20