Back 

LIVE NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA, Tuusula Veskula, 2022-04-01

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1 luokka MJL 2 luokka NTV STARA B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu MJL 1-luokka joukkuekilpailu MJL 2-luokka joukkuekilpailu
D luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
65
Sirén Ebba
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
68
Nuutinen Nella
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
3
67
Herttuainen Saana
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8-8,5
6-7
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
7,5-8
4
11
Kallio Livia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
7,5-8
7,5-8
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
5
63
Laitinen Saida
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
6
69
Oikarinen Ella
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
7,5-8
7,5-8
6-7
III
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
7
13
Forssell Isabella
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
7,5-8
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
7
14
Paul Felicia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
7-7,5
7-7,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
9
57
Enberg Elin
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
10
64
Peltokallio Saaga
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
2
Abeng Alisa
HIFK Gymnastics
8-8,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
8
Langenskiöld Mathilda
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
66
Leander Matilda
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
6
Paananen Sara
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
70
Soininen Aiko
Fliku-82
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
12
Välimäki Fanny
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
7
Beutels Eleonora
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
6-7
alle 6
6-7
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
10
Ehnholm Freja
Grankulla Gymnastikförening
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
3
Ihanus Ilona
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
60
Kallioniemi Iitu
Viipurin Reipas
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
5
Koivula Minea
HIFK Gymnastics
7,5-8
6-7
6-7
6-7
I
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
61
Koivuniemi Maija
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
59
Lindholm Linn
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
4
Pirhonen Ada
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
62
Rantalainen Iris
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
58
Hellstedt Jessica
Voimisteluklubi Lohja
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
1
Wahlstein Edda
HIFK Gymnastics
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
69
Oikarinen Ella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

2
67
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

3
68
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
65
Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

5
57
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

5
14
Paul Felicia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

7
11
Kallio Livia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

8
59
Lindholm Linn, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

9
63
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

10
8
Langenskiöld Mathilda, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

10
62
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

8,5-9

11
13
Forssell Isabella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
61
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

8,5-9

11
6
Paananen Sara, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
4
Pirhonen Ada, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
70
Soininen Aiko, Fliku-82

8,5-9

11
12
Välimäki Fanny, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
2
Abeng Alisa, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Beutels Eleonora, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
3
Ihanus Ilona, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
60
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

8-8,5

11
66
Leander Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
64
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
5
Koivula Minea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
10
Ehnholm Freja, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
58
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

11
1
Wahlstein Edda, HIFK Gymnastics

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
67
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

2
11
Kallio Livia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

2
65
Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

4
68
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

5
13
Forssell Isabella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

5
69
Oikarinen Ella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

7
14
Paul Felicia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

8
63
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

8
66
Leander Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

10
8
Langenskiöld Mathilda, Grankulla Gymnastikförening

6-7

10
70
Soininen Aiko, Fliku-82

6-7

11
7
Beutels Eleonora, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
3
Ihanus Ilona, HIFK Gymnastics

6-7

11
5
Koivula Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
6
Paananen Sara, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
64
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
12
Välimäki Fanny, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
2
Abeng Alisa, HIFK Gymnastics

alle 6

11
10
Ehnholm Freja, Grankulla Gymnastikförening

11
57
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
58
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

11
60
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

alle 6

11
61
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

alle 6

11
59
Lindholm Linn, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
4
Pirhonen Ada, HIFK Gymnastics

alle 6

11
62
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

alle 6

11
1
Wahlstein Edda, HIFK Gymnastics

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
65
Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
64
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

3
11
Kallio Livia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

4
68
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

5
63
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

6
13
Forssell Isabella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

7
57
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

8
2
Abeng Alisa, HIFK Gymnastics

7,5-8

8
69
Oikarinen Ella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

10
14
Paul Felicia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
8
Langenskiöld Mathilda, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
12
Välimäki Fanny, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
67
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
3
Ihanus Ilona, HIFK Gymnastics

6-7

11
60
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

6-7

11
5
Koivula Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
61
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

6-7

11
66
Leander Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
6
Paananen Sara, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
4
Pirhonen Ada, HIFK Gymnastics

6-7

11
62
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

6-7

11
70
Soininen Aiko, Fliku-82

6-7

11
7
Beutels Eleonora, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
10
Ehnholm Freja, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
58
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

11
59
Lindholm Linn, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
1
Wahlstein Edda, HIFK Gymnastics

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
65
Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

2
57
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

2
67
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

2
63
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

5
68
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

6
61
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

7,5-8

7
6
Paananen Sara, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

7
4
Pirhonen Ada, HIFK Gymnastics

7-7,5

7
70
Soininen Aiko, Fliku-82

7-7,5

10
60
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

7-7,5

11
66
Leander Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
64
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
2
Abeng Alisa, HIFK Gymnastics

6-7

11
7
Beutels Eleonora, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
10
Ehnholm Freja, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
13
Forssell Isabella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
11
Kallio Livia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
5
Koivula Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
8
Langenskiöld Mathilda, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
59
Lindholm Linn, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
69
Oikarinen Ella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
14
Paul Felicia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
62
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

6-7

11
12
Välimäki Fanny, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
58
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

11
3
Ihanus Ilona, HIFK Gymnastics

alle 6

11
1
Wahlstein Edda, HIFK Gymnastics

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
2
Abeng Alisa, HIFK Gymnastics

7
Beutels Eleonora, Grankulla Gymnastikförening

10
Ehnholm Freja, Grankulla Gymnastikförening

57
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

13
Forssell Isabella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

58
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

67
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3
Ihanus Ilona, HIFK Gymnastics

11
Kallio Livia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

60
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

5
Koivula Minea, HIFK Gymnastics

61
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

63
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8
Langenskiöld Mathilda, Grankulla Gymnastikförening

66
Leander Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH

59
Lindholm Linn, Voimisteluklubi Lohja

68
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

69
Oikarinen Ella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6
Paananen Sara, Grankulla Gymnastikförening

14
Paul Felicia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

64
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

4
Pirhonen Ada, HIFK Gymnastics

62
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

65
Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH

12
Välimäki Fanny, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

1
Wahlstein Edda, HIFK Gymnastics


Last Update: 21.6.2024 3.10.08
SX
SM
MD
XL
XXL