Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Turku Turku, 2023-03-18

D luokka vanhemmat NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG luokka D-joukkuekilpailu B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL 1. luokka joukkue
NTV B luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
4
Kiviniemi Aava
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
2
Suomi Essi
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
3
1
Tammila Aida-Elma
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
15
Alavesa Ada
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,5-10
7,5-8
7,5-8
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
5
3
Meriläinen Mila
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
6
6
Kovanen Isla
Lempäälän Pandat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
7
Matintupa Nanna
Lempäälän Pandat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
8
12
Tuomivuo Hilla
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
9
5
Rauhansuu Unna
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
10
14
Lehmusto Frida
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
9
Haverinen Elea
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
alle 6
6-7
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
11
Hietanen Isla
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
10
Kärnä Stella
Voimisteluklubi Lohja
7-7,5
6-7
alle 6
6-7
I
VT
7-7,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
13
Vellonen Alyssa
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
15
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

2
2
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
7
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8,5-9

5
6
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

6
3
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
5
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

8
1
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

9
12
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

10
14
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
13
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

12
9
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

13
11
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

14
10
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
2
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

3
15
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

3
1
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

5
6
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

7,5-8

6
7
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

7-7,5

7
3
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

8
5
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

6-7

9
10
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

10
12
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
9
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
11
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
14
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
13
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
3
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
2
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
6
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8-8,5

6
12
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

7
7
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8-8,5

8
15
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

9
11
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

10
5
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
14
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
9
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
10
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
13
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
1
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
15
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

3
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
3
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

6
6
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8-8,5

7
7
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8-8,5

8
5
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

9
12
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

10
14
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
9
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
11
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
10
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
13
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
15
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

11
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

6
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

10
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

14
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

3
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

5
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

2
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

1
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

12
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

13
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja


Last Update: 21.7.2024 20.46.17
SX
SM
MD
XL
XXL