Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Turku Turku, 2023-03-18

D luokka vanhemmat NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG luokka D-joukkuekilpailu B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL 1. luokka joukkue
NTV MJL 1. luokka
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
9
Suvanto Fiona
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,000

E: 9,000
9,000

E: 9,000
8,800
D: 0,00
E: 8,800
9,000
D: 0,00
E: 9,000
35,800
VT
9,000

E: 9,000
UB
9,000

E: 9,000
BB
8,800

E: 8,800
FX
9,000

E: 9,000
2
11
Kärkkäinen Rosa
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9,200

E: 9,200
7,700

E: 7,700
7,700
D: 0,00
E: 7,700
8,300
D: 0,00
E: 8,300
32,900
2,900
VT
9,200

E: 9,200
UB
7,700

E: 7,700
BB
7,700

E: 7,700
FX
8,300

E: 8,300
3
3
Meriläinen Amalia
Voimistelumaailma Oulu
9,200

E: 9,200
7,700

E: 7,700
7,200
D: 0,00
E: 7,200
8,200
D: 0,00
E: 8,200
32,300
3,500
VT
9,200

E: 9,200
UB
7,700

E: 7,700
BB
7,200

E: 7,200
FX
8,200

E: 8,200
4
6
Ulvio Enni
Voimisteluklubi Lohja
8,200

E: 8,200
6,900

E: 6,900
7,900
D: 0,00
E: 7,900
8,100
D: 0,00
E: 8,100
31,100
4,700
VT
8,200

E: 8,200
UB
6,900

E: 6,900
BB
7,900

E: 7,900
FX
8,100

E: 8,100
5
2
Finning Unelma
Voimistelumaailma Oulu
8,600

E: 8,600
5,900

E: 5,900
7,900
D: 0,00
E: 7,900
8,400
D: 0,00
E: 8,400
30,800
5,000
VT
8,600

E: 8,600
UB
5,900

E: 5,900
BB
7,900

E: 7,900
FX
8,400

E: 8,400
6
10
Lärka Isa-Li
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9,100

E: 9,100
6,200

E: 6,200
7,500
D: 0,00
E: 7,500
7,700
D: 0,00
E: 7,700
30,500
5,300
VT
9,100

E: 9,100
UB
6,200

E: 6,200
BB
7,500

E: 7,500
FX
7,700

E: 7,700
7
8
Piirainen Elli
Voimisteluklubi Lohja
8,900

E: 8,900
5,700

E: 5,700
7,400
D: 0,00
E: 7,400
7,100
D: 0,00
E: 7,100
29,100
6,700
VT
8,900

E: 8,900
UB
5,700

E: 5,700
BB
7,400

E: 7,400
FX
7,100

E: 7,100
8
4
Ranta Lotta
Voimistelumaailma Oulu
8,600

E: 8,600
6,000

E: 6,000
5,400
D: 0,00
E: 5,400
7,900
D: 0,00
E: 7,900
27,900
7,900
VT
8,600

E: 8,600
UB
6,000

E: 6,000
BB
5,400

E: 5,400
FX
7,900

E: 7,900
9
1
Luolavirta Noora
Voimistelumaailma Oulu
9,100

E: 9,100
6,700

E: 6,700
4,600
D: 0,00
E: 4,600
6,300
D: 0,00
E: 6,300
26,700
9,100
VT
9,100

E: 9,100
UB
6,700

E: 6,700
BB
4,600

E: 4,600
FX
6,300

E: 6,300
10
5
Sorjanen Neea
Voimistelumaailma Oulu
8,200

E: 8,200
6,000

E: 6,000
5,300
D: 0,00
E: 5,300
7,000
D: 0,00
E: 7,000
26,500
9,300
VT
8,200

E: 8,200
UB
6,000

E: 6,000
BB
5,300

E: 5,300
FX
7,000

E: 7,000
11
7
Savolainen Pihla
Voimisteluklubi Lohja

6,700

E: 6,700
4,600
D: 0,00
E: 4,600
5,900
D: 0,00
E: 5,900
17,200
18,600
VT

UB
6,700

E: 6,700
BB
4,600

E: 4,600
FX
5,900

E: 5,900
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
11
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf





9,200




4,600
9,200

1
3
Meriläinen Amalia, Voimistelumaailma Oulu





9,200




4,600
9,200

3
1
Luolavirta Noora, Voimistelumaailma Oulu





9,100




4,550
9,100

0,050
3
10
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf





9,100




4,550
9,100

0,050
5
9
Suvanto Fiona, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,000




4,500
9,000

0,100
6
8
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja





8,900




4,450
8,900

0,150
7
4
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu





8,600




4,300
8,600

0,300
7
2
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu





8,600




4,300
8,600

0,300
9
5
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu





8,200




4,100
8,200

0,500
9
6
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja





8,200




4,100
8,200

0,500
11
7
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja













Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Suvanto Fiona, Turun Urheiluliitto Voimistelu


9,000


9,000

2
11
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


7,700


7,700

1,300
2
3
Meriläinen Amalia, Voimistelumaailma Oulu


7,700


7,700

1,300
4
6
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja


6,900


6,900

2,100
5
7
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja


6,700


6,700

2,300
5
1
Luolavirta Noora, Voimistelumaailma Oulu


6,700


6,700

2,300
7
10
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


6,200


6,200

2,800
8
5
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu


6,000


6,000

3,000
8
4
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu


6,000


6,000

3,000
10
2
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu


5,900


5,900

3,100
11
8
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja


5,700


5,700

3,300
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Suvanto Fiona, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,800


8,800

2
6
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja


7,900


7,900

0,900
2
2
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu


7,900


7,900

0,900
4
11
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


7,700


7,700

1,100
5
10
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


7,500


7,500

1,300
6
8
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja


7,400


7,400

1,400
7
3
Meriläinen Amalia, Voimistelumaailma Oulu


7,200


7,200

1,600
8
4
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu


5,400


5,400

3,400
9
5
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu


5,300


5,300

3,500
10
1
Luolavirta Noora, Voimistelumaailma Oulu


4,600


4,600

4,200
10
7
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja


4,600


4,600

4,200
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Suvanto Fiona, Turun Urheiluliitto Voimistelu


9,000


9,000

2
2
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu


8,400


8,400

0,600
3
11
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


8,300


8,300

0,700
4
3
Meriläinen Amalia, Voimistelumaailma Oulu


8,200


8,200

0,800
5
6
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja


8,100


8,100

0,900
6
4
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu


7,900


7,900

1,100
7
10
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


7,700


7,700

1,300
8
8
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja


7,100


7,100

1,900
9
5
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu


7,000


7,000

2,000
10
1
Luolavirta Noora, Voimistelumaailma Oulu


6,300


6,300

2,700
11
7
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja


5,900


5,900

3,100
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
9
Suvanto Fiona, Turun Urheiluliitto Voimistelu




11
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf




3
Meriläinen Amalia, Voimistelumaailma Oulu




6
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja




2
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu




10
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf




8
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja




4
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu




1
Luolavirta Noora, Voimistelumaailma Oulu




5
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu




7
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja





Last Update: 21.7.2024 21.42.07
SX
SM
MD
XL
XXL