Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Turku Turku, 2023-03-18

D luokka vanhemmat NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG luokka D-joukkuekilpailu B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL 1. luokka joukkue
NTV B luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
13
Laurén Sofia
Pargas Idrottsförening
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
3
Mikkola Pinja
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
8
Ylinen Telma
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
4
11
Ihamäki Elle
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
5
54
Hallamaa Liina
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
6
57
Rauhansuu Aina
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
6
Hohtari Minttu
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,5-10
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
8
7
Back Bea
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
53
Aaltonen Eevi
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
2
Saarinen Venla
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
5
Ekqvist Minea
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
60
Lindberg Erika
Hämeenlinnan Voimisteluseura
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
63
Simola Helka
Hämeenlinnan Voimisteluseura
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
56
Hämäläinen Iida
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
10
Korpi Iida
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
1
Lallukka Martta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
12
Kulmala Sara
Pargas Idrottsförening
8,5-9
alle 6
8,5-9
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
64
Muilu Julia
Hämeenlinnan Voimisteluseura
8-8,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
61
Palmgren Emilia
Hämeenlinnan Voimisteluseura
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
59
Sikiö Aliisa
Hämeenlinnan Voimisteluseura
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
58
Uuspelto Saana
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
9
Mallius Armi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
62
Riikonen Julia
Hämeenlinnan Voimisteluseura
8-8,5
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
4
Virtala Elle
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
11
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

2
6
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

3
13
Laurén Sofia, Pargas Idrottsförening

9-9,5

4
5
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

5
3
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

5
10
Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

7
54
Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

8
2
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

8
57
Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

10
60
Lindberg Erika, Hämeenlinnan Voimisteluseura

9-9,5

10
7
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

12
12
Kulmala Sara, Pargas Idrottsförening

8,5-9

13
56
Hämäläinen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

13
61
Palmgren Emilia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8,5-9

15
9
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

15
8
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

17
53
Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

17
58
Uuspelto Saana, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

19
4
Virtala Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

19
63
Simola Helka, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8,5-9

21
1
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

21
59
Sikiö Aliisa, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8,5-9

23
64
Muilu Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8-8,5

24
62
Riikonen Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

2
13
Laurén Sofia, Pargas Idrottsförening

8-8,5

3
8
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

4
54
Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

5
1
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

6
6
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

7
11
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

8
7
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

9
57
Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics

6-7

10
2
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
53
Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
5
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
56
Hämäläinen Iida, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
63
Simola Helka, Hämeenlinnan Voimisteluseura

6-7

11
58
Uuspelto Saana, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
10
Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

11
12
Kulmala Sara, Pargas Idrottsförening

alle 6

11
60
Lindberg Erika, Hämeenlinnan Voimisteluseura

alle 6

11
9
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

11
64
Muilu Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

alle 6

11
61
Palmgren Emilia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

alle 6

11
62
Riikonen Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

alle 6

11
59
Sikiö Aliisa, Hämeenlinnan Voimisteluseura

alle 6

11
4
Virtala Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
13
Laurén Sofia, Pargas Idrottsförening

9-9,5

2
60
Lindberg Erika, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8,5-9

3
53
Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
57
Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
63
Simola Helka, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8,5-9

6
5
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

6
11
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

8
12
Kulmala Sara, Pargas Idrottsförening

8,5-9

8
3
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

10
7
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

10
54
Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
6
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
56
Hämäläinen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
10
Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
2
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
59
Sikiö Aliisa, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8-8,5

11
8
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
1
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
64
Muilu Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

7,5-8

11
61
Palmgren Emilia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

7,5-8

11
9
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
62
Riikonen Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

6-7

11
58
Uuspelto Saana, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
4
Virtala Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
13
Laurén Sofia, Pargas Idrottsförening

9-9,5

2
10
Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

3
3
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

3
8
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

5
57
Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
11
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

6
60
Lindberg Erika, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8,5-9

6
2
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

9
7
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

9
54
Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
53
Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
5
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
6
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
12
Kulmala Sara, Pargas Idrottsförening

8-8,5

11
64
Muilu Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8-8,5

11
61
Palmgren Emilia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8-8,5

11
63
Simola Helka, Hämeenlinnan Voimisteluseura

8-8,5

11
56
Hämäläinen Iida, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
62
Riikonen Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

7,5-8

11
1
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
9
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
59
Sikiö Aliisa, Hämeenlinnan Voimisteluseura

7-7,5

11
58
Uuspelto Saana, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
4
Virtala Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
53
Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics

7
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

5
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

54
Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics

6
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

56
Hämäläinen Iida, Pyrkivä Gymnastics

11
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

10
Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

12
Kulmala Sara, Pargas Idrottsförening

1
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

13
Laurén Sofia, Pargas Idrottsförening

60
Lindberg Erika, Hämeenlinnan Voimisteluseura

9
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

64
Muilu Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

61
Palmgren Emilia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

57
Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics

62
Riikonen Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura

2
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

59
Sikiö Aliisa, Hämeenlinnan Voimisteluseura

63
Simola Helka, Hämeenlinnan Voimisteluseura

58
Uuspelto Saana, Voimisteluklubi Lohja

4
Virtala Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu


Last Update: 21.7.2024 22.27.21
SX
SM
MD
XL
XXL