Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Turku Turku, 2023-03-18

D luokka vanhemmat NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG luokka D-joukkuekilpailu B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL 1. luokka joukkue
NTV C luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
5
Sinisalo Luna
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
9-9,5
7-7,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
2
4
Urponen Iida
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
3
6
Laurila Sofia
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
4
2
Kivelä Emilia
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
5
12
Rautiainen Ilona
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
6
1
Moya Iris
Lempäälän Pandat
8-8,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
9
Korpiaho Alissa
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7,5-8
7-7,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
8
3
Kuusela Siiri
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
6-7
9
7
Virtanen Minea
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7,5-8
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
10
8
Tahvonen Veera
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
6-7
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
10
Savolainen Hilja
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
7,5-8
alle 6
alle 6
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
alle 6
11
13
Haverinen Ella
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
11
Lakela Aada
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
12
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

3
6
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
4
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
2
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

6
9
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

6
7
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
11
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

9
8
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

10
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
10
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

12
1
Moya Iris, Lempäälän Pandat

8-8,5

13
13
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
4
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
2
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

4
6
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
12
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

6
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

7
1
Moya Iris, Lempäälän Pandat

7,5-8

8
9
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

8
10
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

10
7
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
13
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
8
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
11
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
2
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

3
6
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
1
Moya Iris, Lempäälän Pandat

8-8,5

5
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

6
12
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

7
9
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

7
5
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

9
7
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

6-7

10
8
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
13
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
11
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
10
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
5
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
2
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

4
1
Moya Iris, Lempäälän Pandat

8-8,5

5
4
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

6
7
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

7
9
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

8
12
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

9
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

6-7

10
8
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
13
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
11
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
10
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
13
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

2
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

11
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

6
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

1
Moya Iris, Lempäälän Pandat

12
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

10
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

5
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

4
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

7
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics


Last Update: 26.5.2024 19.48.57
SX
SM
MD
XL
XXL