Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Turku Turku, 2023-03-18

D luokka vanhemmat NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG luokka D-joukkuekilpailu B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL 1. luokka joukkue
NTV C luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
3
Kuusela Saara
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
8
Hilden Eveliina
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
3
9
Polo Isla
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
4
12
Harmanen Eviana
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
5
57
Abrams Belinda
Pargas Idrottsförening
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
6
11
Heikonen Matilda
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8-8,5
7-7,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
7
5
Kuusisto Manteli
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
8
2
Virranheimo Lily
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
9
6
Correia Noca Ida
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
10
14
Kielonkangas Isla
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7,5-8
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
6-7
11
13
Haapakoski Luna
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7,5-8
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
59
Iinatti Olivia
Pargas Idrottsförening
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
4
Korhonen Lauha
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
58
Snåre Juni
Pargas Idrottsförening
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
64
Kanervo Sofia
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
61
Savolainen Emilia
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
1
Sundell Fiona
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
60
von Schoultz Aline
Pargas Idrottsförening
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
66
Husso Ida
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
10
Lehtimäki Aino
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
62
Moistlik Laura-Lisette
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
7
Saarela Vilma
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
65
Sundqvist Vilma
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Polo Isla, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
6
Correia Noca Ida, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
11
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

4
3
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
7
Saarela Vilma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
8
Hilden Eveliina, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
64
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

7
5
Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
60
von Schoultz Aline, Pargas Idrottsförening

9-9,5

10
2
Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
12
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
10
Lehtimäki Aino, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
62
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

14
57
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

8,5-9

14
59
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

8,5-9

16
14
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

16
58
Snåre Juni, Pargas Idrottsförening

8,5-9

18
1
Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

19
4
Korhonen Lauha, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

19
66
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

21
61
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

21
13
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

23
65
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
11
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

3
12
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

4
9
Polo Isla, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
13
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

6
14
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

7
57
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

7,5-8

8
8
Hilden Eveliina, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

9
4
Korhonen Lauha, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

10
59
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

7-7,5

10
61
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
5
Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
2
Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
6
Correia Noca Ida, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
64
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
1
Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
66
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
10
Lehtimäki Aino, Pyrkivä Gymnastics

11
62
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
7
Saarela Vilma, Pyrkivä Gymnastics

11
58
Snåre Juni, Pargas Idrottsförening

alle 6

11
65
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
60
von Schoultz Aline, Pargas Idrottsförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
60
von Schoultz Aline, Pargas Idrottsförening

8-8,5

3
8
Hilden Eveliina, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
5
Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
6
Correia Noca Ida, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
14
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

5
9
Polo Isla, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
2
Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

9
57
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

7,5-8

10
58
Snåre Juni, Pargas Idrottsförening

7,5-8

11
12
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
13
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
11
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
59
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

7-7,5

11
4
Korhonen Lauha, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
1
Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
65
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
64
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
10
Lehtimäki Aino, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
7
Saarela Vilma, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
61
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
66
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
62
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
57
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

8,5-9

2
12
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

2
8
Hilden Eveliina, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
58
Snåre Juni, Pargas Idrottsförening

8-8,5

6
9
Polo Isla, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

7
11
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

7
5
Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

9
2
Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

10
6
Correia Noca Ida, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

10
13
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

10
59
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

7-7,5

11
64
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
4
Korhonen Lauha, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
7
Saarela Vilma, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
61
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
1
Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
66
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
14
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
62
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
65
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
60
von Schoultz Aline, Pargas Idrottsförening

6-7

11
10
Lehtimäki Aino, Pyrkivä Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
57
Abrams Belinda, Pargas Idrottsförening

6
Correia Noca Ida, Pyrkivä Gymnastics

13
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

12
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

11
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8
Hilden Eveliina, Pyrkivä Gymnastics

66
Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja

59
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

64
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

14
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

4
Korhonen Lauha, Pyrkivä Gymnastics

3
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

5
Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics

10
Lehtimäki Aino, Pyrkivä Gymnastics

62
Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja

9
Polo Isla, Pyrkivä Gymnastics

7
Saarela Vilma, Pyrkivä Gymnastics

61
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

58
Snåre Juni, Pargas Idrottsförening

1
Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics

65
Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja

2
Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics

60
von Schoultz Aline, Pargas Idrottsförening


Last Update: 16.4.2024 20.13.32
SX
SM
MD
XL
XXL