Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Turku Turku, 2023-03-18

D luokka vanhemmat NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG luokka D-joukkuekilpailu B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL 1. luokka joukkue
D luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
11
Heikkinen Peppi
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
4
Virtanen Myy
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
3
3
Lehtonen Kerttu
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8,5-9
9-9,5
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
4
8
Haanpää Helka
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8,5-9
9-9,5
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
7,5-8
5
10
Olenius Ilona
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7-7,5
6
7
Nygård Aurora
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
7
5
Silanterä Inna
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
6-7
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
6-7
8
49
Rautelainen Anni
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
7,5-8
7,5-8
6-7
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
9
47
Beqiri Jonida
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7,5-8
8,5-9
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
6-7
10
48
Macchi Sara
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
7,5-8
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
9
Aalto Amanda
Pyrkivä Gymnastics
8-8,5
7,5-8
8-8,5
6-7
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
6-7
11
45
Holkko Hilma
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,5-10
6-7
7,5-8
6-7
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
6
Iljamo Cecilia
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
6-7
6-7
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
6-7
11
46
Nieminen Nelli
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
1
Hellstedt Jessica
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
2
Kärnä Hertta
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
7-7,5
7-7,5
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
45
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

3
11
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

4
48
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

5
49
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

6
3
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
46
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

6
6
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

10
8
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

10
7
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

12
10
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

13
47
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

14
9
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

15
1
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

16
2
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
10
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
4
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
8
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
11
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
3
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

7
6
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

8
47
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

8
49
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

10
9
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

10
48
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
7
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
2
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
46
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
1
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
45
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
8
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
11
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
7
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
4
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
47
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

7
9
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

7
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

9
10
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
49
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
45
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
2
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
48
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
46
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
1
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
6
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
11
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
4
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

3
3
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
8
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

5
46
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

6
7
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

7
48
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

8
10
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

9
45
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

9
49
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

9
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
9
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
47
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
6
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
1
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
2
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
9
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

47
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

11
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

1
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

45
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

2
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

3
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

48
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

46
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

10
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

49
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

4
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics


Last Update: 18.4.2024 2.39.34
SX
SM
MD
XL
XXL