Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Turku Turku, 2023-03-18

D luokka vanhemmat NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka NTV G luokka vanhemmat NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG luokka D-joukkuekilpailu B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL 1. luokka joukkue
NTV F luokka
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
3
Mattila Lotta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,750
D: 1,6
E: 9,150
11,500
D: 2,70
DV: 0,7 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,800
10,100
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,200
12,000
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,600
44,350
VT
10,750
D: 1,6
E: 9,150
UB
11,500
D: 2,7
E: 8,800
BB
10,100
D: 2,9
E: 7,200
FX
12,000
D: 3,4
E: 8,600
2
31
Kuzmanovski Isabella
Pyrkivä Gymnastics
9,800
D: 1,6
E: 8,200
10,100
D: 2,80
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,300
11,250
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,250
11,700
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,500
42,850
1,500
VT
9,800
D: 1,6
E: 8,200
UB
10,100
D: 2,8
E: 7,300
BB
11,250
D: 3,0
E: 8,250
FX
11,700
D: 3,2
E: 8,500
3
1
Mäenpää Ronja
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,350
D: 1,6
E: 8,750
10,600
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,400
10,650
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,450
11,100
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,600
42,700
1,650
VT
10,350
D: 1,6
E: 8,750
UB
10,600
D: 2,2
E: 8,400
BB
10,650
D: 2,2
E: 8,450
FX
11,100
D: 2,5
E: 8,600
4
25
Kangas Ida
Voimisteluklubi Lohja
10,800
D: 2,4
E: 8,400
9,700
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
10,650
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,350
11,400
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,100
42,550
1,800
VT
10,800
D: 2,4
E: 8,400
UB
9,700
D: 2,2
E: 7,500
BB
10,650
D: 3,3
E: 7,350
FX
11,400
D: 3,3
E: 8,100
5
28
Pajakkala Venla
Pyrkivä Gymnastics
10,500
D: 1,6
E: 8,900
10,200
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,100
9,700
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,100
11,300
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,100
41,700
2,650
VT
10,500
D: 1,6
E: 8,900
UB
10,200
D: 2,1
E: 8,100
BB
9,700
D: 2,6
E: 7,100
FX
11,300
D: 3,2
E: 8,100
6
5
Talvinen Isla
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,650
D: 1,6
E: 9,050
10,200
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,000
9,650
D: 2,80
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,850
11,100
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,100
41,600
2,750
VT
10,650
D: 1,6
E: 9,050
UB
10,200
D: 2,2
E: 8,000
BB
9,650
D: 2,8
E: 6,850
FX
11,100
D: 3,0
E: 8,100
7
26
Sundqvist Miira
Voimisteluklubi Lohja
10,700
D: 2,4
E: 8,300
9,800
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
9,550
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,250
11,500
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,200
41,550
2,800
VT
10,700
D: 2,4
E: 8,300
UB
9,800
D: 2,3
E: 7,500
BB
9,550
D: 2,3
E: 7,250
FX
11,500
D: 3,3
E: 8,200
8
30
Lindroos Mette
Pyrkivä Gymnastics
10,500
D: 1,6
E: 8,900
10,100
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,000
9,450
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,950
11,400
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,300
41,450
2,900
VT
10,500
D: 1,6
E: 8,900
UB
10,100
D: 2,1
E: 8,000
BB
9,450
D: 2,5
E: 6,950
FX
11,400
D: 3,1
E: 8,300
9
22
Sundström Saimi
Voimisteluklubi Lohja
11,000
D: 2,4
E: 8,600
8,400
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,200
10,600
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,100
11,100
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,800
41,100
3,250
VT
11,000
D: 2,4
E: 8,600
UB
8,400
D: 2,2
E: 6,200
BB
10,600
D: 2,5
E: 8,100
FX
11,100
D: 3,3
E: 7,800
10
29
Tanttu Selma
Pyrkivä Gymnastics
10,050
D: 1,6
E: 8,450
9,800
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
9,400
D: 2,80
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,600
11,000
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,400
40,250
4,100
VT
10,050
D: 1,6
E: 8,450
UB
9,800
D: 2,1
E: 7,700
BB
9,400
D: 2,8
E: 6,600
FX
11,000
D: 2,6
E: 8,400
11
23
Berg Illusia
Voimisteluklubi Lohja
9,850
D: 2,0
E: 7,850
10,100
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,900
9,000
D: 1,80
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,200
10,400
D: 2,80
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
39,350
5,000
VT
9,850
D: 2,0
E: 7,850
UB
10,100
D: 2,2
E: 7,900
BB
9,000
D: 1,8
E: 7,200
FX
10,400
D: 2,8
E: 7,600
12
24
Leino Säde
Voimisteluklubi Lohja
9,550
D: 1,6
E: 7,950
8,500
D: 1,60
DV: 0,6 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,900
8,800
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,500
10,900
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,800
37,750
6,600
VT
9,550
D: 1,6
E: 7,950
UB
8,500
D: 1,6
E: 6,900
BB
8,800
D: 2,3
E: 6,500
FX
10,900
D: 3,1
E: 7,800
13
21
Pasma Helga
Voimisteluklubi Lohja
9,700
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
9,700
34,650
VT

UB
9,700
D: 2,2
E: 7,500
BB

FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
22
Sundström Saimi, Voimisteluklubi Lohja


2,4


8,600




11,000

2
25
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja


2,4


8,400




10,800

0,200
3
3
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


9,150




10,750

0,250
4
26
Sundqvist Miira, Voimisteluklubi Lohja


2,4


8,300




10,700

0,300
5
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


9,050




10,650

0,350
6
30
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,900




10,500

0,500
6
28
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,900




10,500

0,500
8
1
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,750




10,350

0,650
9
29
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,450




10,050

0,950
10
23
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja


2,0


7,850




9,850

1,150
11
31
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,200




9,800

1,200
12
24
Leino Säde, Voimisteluklubi Lohja


1,6


7,950




9,550

1,450
13
21
Pasma Helga, Voimisteluklubi Lohja










11,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,7
DV: 0,7 CR: 2,0 CV: 

8,800


11,500

2
1
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

8,400


10,600

0,900
3
28
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

8,100


10,200

1,300
3
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

8,000


10,200

1,300
5
30
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

8,000


10,100

1,400
5
23
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,900


10,100

1,400
5
31
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

2,8
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 

7,300


10,100

1,400
8
29
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,700


9,800

1,700
8
26
Sundqvist Miira, Voimisteluklubi Lohja

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,800

1,700
10
25
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,700

1,800
10
21
Pasma Helga, Voimisteluklubi Lohja

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,700

1,800
12
24
Leino Säde, Voimisteluklubi Lohja

1,6
DV: 0,6 CR: 1,0 CV: 

6,900


8,500

3,000
13
22
Sundström Saimi, Voimisteluklubi Lohja

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

6,200


8,400

3,100
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
31
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,250


11,250

2
1
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

8,450


10,650

0,600
2
25
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,350


10,650

0,600
4
22
Sundström Saimi, Voimisteluklubi Lohja

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

8,100


10,600

0,650
5
3
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

7,200


10,100

1,150
6
28
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

7,100


9,700

1,550
7
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,8
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 

6,850


9,650

1,600
8
26
Sundqvist Miira, Voimisteluklubi Lohja

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

7,250


9,550

1,700
9
30
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

6,950


9,450

1,800
10
29
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

2,8
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 

6,600


9,400

1,850
11
23
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja

1,8
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 

7,200


9,000

2,250
12
24
Leino Säde, Voimisteluklubi Lohja

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

6,500


8,800

2,450
13
21
Pasma Helga, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



11,250
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

8,600


12,000

2
31
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

8,500


11,700

0,300
3
26
Sundqvist Miira, Voimisteluklubi Lohja

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

8,200


11,500

0,500
4
30
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

8,300


11,400

0,600
4
25
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

8,100


11,400

0,600
6
28
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

8,100


11,300

0,700
7
1
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

8,600


11,100

0,900
7
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,100


11,100

0,900
7
22
Sundström Saimi, Voimisteluklubi Lohja

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,800


11,100

0,900
10
29
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

8,400


11,000

1,000
11
24
Leino Säde, Voimisteluklubi Lohja

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,800


10,900

1,100
12
23
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja

2,8
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 

7,600


10,400

1,600
13
21
Pasma Helga, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



12,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
3
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



31
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



1
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



25
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



28
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



26
Sundqvist Miira, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



30
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



22
Sundström Saimi, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



29
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



23
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



24
Leino Säde, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



21
Pasma Helga, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 26.5.2024 20.29.55
SX
SM
MD
XL
XXL