Back 

NTV Kilpalinjan luokkakilpailut, IF Drott, Pietarsaari , 2023-03-25

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka E-luokka F-luokka G-luokka B-luokka joukkue C-luokka joukkue D-luokka joukkue G-luokka joukkue
D-luokka
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
1
Lillrank Molly
IF Drott
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
5
Granlund Edith
IF Drott
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
2
79
Sihvonen Julia
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
4
25
Valtaala Oona
Alavuden Urheilijat
9-9,5
8-8,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
5
28
Maajärvi Iida
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
6
Juola Sofia
IF Drott
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
4
Ojala Freja
IF Drott
8,5-9
6-7
7-7,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8,5-9
8
78
Bergholm Hannah
Wasa Unique
9-9,5
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
9
3
Bjon Claudia
IF Drott
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
10
31
Torssonen Viena
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
56
Blomberg Jennifer
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
54
Marca Andreea
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
26
Niemi Peppi-Lotta
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
57
Pohjonen Mia
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8-8,5
6-7
6-7
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
55
Bergström Tilde
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
53
Lindberg Julia
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
6-7
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
30
Niemi Siiri
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
77
Pitkänen Linn
Wasa Unique
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
2
Sunabacka Maja
IF Drott
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
27
Vallinmäki Selma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
54
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

2
25
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

9-9,5

3
78
Bergholm Hannah, Wasa Unique

9-9,5

3
28
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

5
55
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

5
3
Bjon Claudia, IF Drott

9-9,5

7
53
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

8
1
Lillrank Molly, IF Drott

9-9,5

9
5
Granlund Edith, IF Drott

9-9,5

10
4
Ojala Freja, IF Drott

8,5-9

10
2
Sunabacka Maja, IF Drott

8,5-9

11
56
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
6
Juola Sofia, IF Drott

8,5-9

11
77
Pitkänen Linn, Wasa Unique

8,5-9

11
79
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
31
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
27
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
26
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
30
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
57
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Lillrank Molly, IF Drott

9-9,5

2
79
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

3
25
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

8-8,5

4
5
Granlund Edith, IF Drott

7,5-8

5
6
Juola Sofia, IF Drott

7,5-8

6
28
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

7
57
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

8
4
Ojala Freja, IF Drott

6-7

9
31
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

10
78
Bergholm Hannah, Wasa Unique

6-7

11
53
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
26
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
55
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
3
Bjon Claudia, IF Drott

alle 6

11
56
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
54
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
30
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
77
Pitkänen Linn, Wasa Unique

alle 6

11
2
Sunabacka Maja, IF Drott

alle 6

11
27
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Lillrank Molly, IF Drott

8,5-9

2
28
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

2
79
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

4
6
Juola Sofia, IF Drott

8-8,5

5
27
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

6
31
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

7
5
Granlund Edith, IF Drott

7,5-8

8
3
Bjon Claudia, IF Drott

7,5-8

8
53
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

8
2
Sunabacka Maja, IF Drott

7,5-8

11
56
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
26
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
4
Ojala Freja, IF Drott

7-7,5

11
25
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

7-7,5

11
78
Bergholm Hannah, Wasa Unique

6-7

11
55
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
54
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
30
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
77
Pitkänen Linn, Wasa Unique

6-7

11
57
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Granlund Edith, IF Drott

8,5-9

2
1
Lillrank Molly, IF Drott

8,5-9

3
78
Bergholm Hannah, Wasa Unique

8,5-9

4
4
Ojala Freja, IF Drott

8,5-9

5
25
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat

8-8,5

6
56
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

7
6
Juola Sofia, IF Drott

8-8,5

8
28
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

9
79
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

10
3
Bjon Claudia, IF Drott

8-8,5

11
54
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
26
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
77
Pitkänen Linn, Wasa Unique

7,5-8

11
55
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
31
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
27
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
57
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
2
Sunabacka Maja, IF Drott

6-7

11
53
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

11
30
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
78
Bergholm Hannah, Wasa Unique

55
Bergström Tilde, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

3
Bjon Claudia, IF Drott

56
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

5
Granlund Edith, IF Drott

6
Juola Sofia, IF Drott

1
Lillrank Molly, IF Drott

53
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

28
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

54
Marca Andreea, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

26
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

30
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

4
Ojala Freja, IF Drott

77
Pitkänen Linn, Wasa Unique

57
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

79
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

2
Sunabacka Maja, IF Drott

31
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

27
Vallinmäki Selma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

25
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat


Last Update: 25.7.2024 12.43.28
SX
SM
MD
XL
XXL