Back 

NTV Kilpalinjan luokkakilpailut, IF Drott, Pietarsaari , 2023-03-25

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka E-luokka F-luokka G-luokka B-luokka joukkue C-luokka joukkue D-luokka joukkue G-luokka joukkue
C-luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
42
Thylin Mira
IF Drott
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
6
Kozhukhova Jelyzaveta
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
8,5-9
8-8,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
3
10
Rantala Miisa
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
9-9,5
8-8,5
7,5-8
VI
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
4
9
Nikkola Filippa
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
5
5
Knip Felicia
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
6
41
Karlström Astrid
IF Drott
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
7
44
Bäck Tindra
IF Drott
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
8
49
Knutar Adriana
IF Drott
9,5-10
8-8,5
7,5-8
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
9
8
Laitila Ella
Vaasan Telinetaiturit
8-8,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
10
43
Knutar Samira
IF Drott
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
89
Norrgran Wilma
Wasa Unique
9,5-10
6-7
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
46
Nygård Evelina
IF Drott
9,5-10
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
7
Ronkainen Linnea
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
40
Flink Tine
IF Drott
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
95
Granbäck Ellie
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
47
Häggström Maja
IF Drott
8,5-9
8-8,5
7-7,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
11
Leppä Sofia
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
12
Lundqvist Hilla
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
90
Nordberg Edla
Wasa Unique
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
38
Nyman Tilde
IF Drott
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
48
Söderman Elin
IF Drott
9-9,5
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
37
Vikström Elvira
IF Drott
8-8,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
92
Öst Ilse
Wasa Unique
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
96
Norrgrann Tove
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
45
Riska Adriana
IF Drott
7,5-8
7-7,5
6-7
7,5-8
II
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
91
Rönnblom Alma
Wasa Unique
8-8,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
94
Knookala Vanessa
Wasa Unique
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
93
Marins Tindra
Wasa Unique
9-9,5
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
1
Niemi Viivi
Kyrön Voima Voimistelujaosto
7-7,5
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
7-7,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
39
Södergård Josefine
IF Drott
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Knutar Adriana, IF Drott

9,5-10

2
9
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

3
41
Karlström Astrid, IF Drott

9,5-10

3
6
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

5
89
Norrgran Wilma, Wasa Unique

9,5-10

5
10
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

7
11
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

7
46
Nygård Evelina, IF Drott

9,5-10

7
42
Thylin Mira, IF Drott

9,5-10

10
44
Bäck Tindra, IF Drott

9-9,5

10
95
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
43
Knutar Samira, IF Drott

9-9,5

11
93
Marins Tindra, Wasa Unique

9-9,5

11
96
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
48
Söderman Elin, IF Drott

9-9,5

11
92
Öst Ilse, Wasa Unique

9-9,5

11
40
Flink Tine, IF Drott

8,5-9

11
47
Häggström Maja, IF Drott

8,5-9

11
5
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
94
Knookala Vanessa, Wasa Unique

8,5-9

11
12
Lundqvist Hilla, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
90
Nordberg Edla, Wasa Unique

8,5-9

11
38
Nyman Tilde, IF Drott

8,5-9

11
7
Ronkainen Linnea, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
8
Laitila Ella, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
91
Rönnblom Alma, Wasa Unique

8-8,5

11
39
Södergård Josefine, IF Drott

8-8,5

11
37
Vikström Elvira, IF Drott

8-8,5

11
45
Riska Adriana, IF Drott

7,5-8

11
1
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
10
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

2
5
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

3
8
Laitila Ella, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

4
42
Thylin Mira, IF Drott

8,5-9

5
6
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
9
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

7
49
Knutar Adriana, IF Drott

8-8,5

8
47
Häggström Maja, IF Drott

8-8,5

9
44
Bäck Tindra, IF Drott

8-8,5

10
41
Karlström Astrid, IF Drott

7,5-8

11
43
Knutar Samira, IF Drott

7,5-8

11
7
Ronkainen Linnea, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
40
Flink Tine, IF Drott

7-7,5

11
95
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
12
Lundqvist Hilla, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
38
Nyman Tilde, IF Drott

7-7,5

11
45
Riska Adriana, IF Drott

7-7,5

11
37
Vikström Elvira, IF Drott

7-7,5

11
90
Nordberg Edla, Wasa Unique

6-7

11
89
Norrgran Wilma, Wasa Unique

6-7

11
96
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
46
Nygård Evelina, IF Drott

6-7

11
91
Rönnblom Alma, Wasa Unique

6-7

11
48
Söderman Elin, IF Drott

6-7

11
94
Knookala Vanessa, Wasa Unique

alle 6

11
11
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

alle 6

11
93
Marins Tindra, Wasa Unique

11
1
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
39
Södergård Josefine, IF Drott

alle 6

11
92
Öst Ilse, Wasa Unique

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
42
Thylin Mira, IF Drott

8,5-9

2
9
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

3
41
Karlström Astrid, IF Drott

8,5-9

4
5
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
92
Öst Ilse, Wasa Unique

8-8,5

6
46
Nygård Evelina, IF Drott

8-8,5

6
10
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

8
43
Knutar Samira, IF Drott

8-8,5

9
6
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

10
40
Flink Tine, IF Drott

8-8,5

11
8
Laitila Ella, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
12
Lundqvist Hilla, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
90
Nordberg Edla, Wasa Unique

8-8,5

11
44
Bäck Tindra, IF Drott

7,5-8

11
49
Knutar Adriana, IF Drott

7,5-8

11
11
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
1
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
89
Norrgran Wilma, Wasa Unique

7,5-8

11
38
Nyman Tilde, IF Drott

7,5-8

11
7
Ronkainen Linnea, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
37
Vikström Elvira, IF Drott

7,5-8

11
95
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
47
Häggström Maja, IF Drott

7-7,5

11
94
Knookala Vanessa, Wasa Unique

7-7,5

11
96
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
48
Söderman Elin, IF Drott

7-7,5

11
93
Marins Tindra, Wasa Unique

6-7

11
45
Riska Adriana, IF Drott

6-7

11
91
Rönnblom Alma, Wasa Unique

6-7

11
39
Södergård Josefine, IF Drott

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

2
42
Thylin Mira, IF Drott

8,5-9

3
44
Bäck Tindra, IF Drott

8,5-9

4
90
Nordberg Edla, Wasa Unique

8,5-9

5
5
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

5
8
Laitila Ella, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

7
41
Karlström Astrid, IF Drott

8-8,5

8
37
Vikström Elvira, IF Drott

8-8,5

9
49
Knutar Adriana, IF Drott

8-8,5

9
46
Nygård Evelina, IF Drott

8-8,5

11
40
Flink Tine, IF Drott

7,5-8

11
95
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
43
Knutar Samira, IF Drott

7,5-8

11
11
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
12
Lundqvist Hilla, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
9
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
89
Norrgran Wilma, Wasa Unique

7,5-8

11
38
Nyman Tilde, IF Drott

7,5-8

11
10
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
45
Riska Adriana, IF Drott

7,5-8

11
7
Ronkainen Linnea, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
91
Rönnblom Alma, Wasa Unique

7,5-8

11
48
Söderman Elin, IF Drott

7,5-8

11
92
Öst Ilse, Wasa Unique

7,5-8

11
93
Marins Tindra, Wasa Unique

7-7,5

11
47
Häggström Maja, IF Drott

6-7

11
94
Knookala Vanessa, Wasa Unique

6-7

11
1
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
96
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
39
Södergård Josefine, IF Drott

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
44
Bäck Tindra, IF Drott

40
Flink Tine, IF Drott

95
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

47
Häggström Maja, IF Drott

41
Karlström Astrid, IF Drott

5
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

94
Knookala Vanessa, Wasa Unique

49
Knutar Adriana, IF Drott

43
Knutar Samira, IF Drott

6
Kozhukhova Jelyzaveta, Vaasan Telinetaiturit

8
Laitila Ella, Vaasan Telinetaiturit

11
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

12
Lundqvist Hilla, Vaasan Telinetaiturit

93
Marins Tindra, Wasa Unique

1
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

90
Nordberg Edla, Wasa Unique

89
Norrgran Wilma, Wasa Unique

96
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

46
Nygård Evelina, IF Drott

38
Nyman Tilde, IF Drott

10
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

45
Riska Adriana, IF Drott

7
Ronkainen Linnea, Vaasan Telinetaiturit

91
Rönnblom Alma, Wasa Unique

39
Södergård Josefine, IF Drott

48
Söderman Elin, IF Drott

42
Thylin Mira, IF Drott

37
Vikström Elvira, IF Drott

92
Öst Ilse, Wasa Unique


Last Update: 25.7.2024 12.31.53
SX
SM
MD
XL
XXL