Back 

NTV Kilpalinjan luokkakilpailut, IF Drott, Pietarsaari , 2023-03-25

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka E-luokka F-luokka G-luokka B-luokka joukkue C-luokka joukkue D-luokka joukkue G-luokka joukkue
B-luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
98
Sten Siri
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
45
Filander Ellen
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
3
7
Liljekvist Freja
IF Drott
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
4
94
Isokangas Amanda
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
5
97
Saarenmaa Mette
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
99
Haldin Josefin
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
7
1
Forsbacka Nelia
IF Drott
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
8
80
Granlund Ebba
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
9
41
Kriikku Susanne
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
9
95
Lehesvuo Helmi
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
9
40
Hakomäki Amalia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9,5-10
7-7,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
2
Aspfors Hilda
IF Drott
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
3
Holmäng Allegra
IF Drott
9-9,5
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
96
Korvajärvi Rianna
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
93
Ojala Nea
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
39
Vaissalo Emma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
78
Ventin Mirjam
Wasa Unique
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
8
Vikström Lovisa
IF Drott
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
43
Moilanen Aleksandra
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
37
Mäki Nelli
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
46
Perttula Isella
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
6
Svartsjö Alma
IF Drott
9,5-10
alle 6
alle 6
8,5-9
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
8,5-9
11
5
Lunabba Clara
IF Drott
9-9,5
alle 6
6-7
8-8,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
38
Luoma Karina
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
44
Maijala Mirella
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
9
Moilanen Linn
IF Drott
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
79
Norrbo Ellen
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
77
Suoranta Veera
Wasa Unique
9-9,5
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
42
Tuomisto Pihla
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
8-8,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
4
Käld Sibel
IF Drott
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
100
Olli Alexandra
Vaasan Telinetaiturit
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
97
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

2
40
Hakomäki Amalia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9,5-10

2
98
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

2
6
Svartsjö Alma, IF Drott

9,5-10

5
80
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

6
99
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

6
3
Holmäng Allegra, IF Drott

9-9,5

6
78
Ventin Mirjam, Wasa Unique

9-9,5

9
37
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

10
2
Aspfors Hilda, IF Drott

9-9,5

10
1
Forsbacka Nelia, IF Drott

9-9,5

11
45
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
94
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
96
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
7
Liljekvist Freja, IF Drott

9-9,5

11
5
Lunabba Clara, IF Drott

9-9,5

11
43
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
46
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
77
Suoranta Veera, Wasa Unique

9-9,5

11
39
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
8
Vikström Lovisa, IF Drott

9-9,5

11
41
Kriikku Susanne, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
95
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
38
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
44
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
9
Moilanen Linn, IF Drott

8,5-9

11
79
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
93
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
42
Tuomisto Pihla, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
4
Käld Sibel, IF Drott

11
100
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
99
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

2
45
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

3
98
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

4
40
Hakomäki Amalia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

4
7
Liljekvist Freja, IF Drott

7-7,5

6
94
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

6
95
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

8
80
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

9
1
Forsbacka Nelia, IF Drott

6-7

10
41
Kriikku Susanne, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

10
46
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
96
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
97
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
2
Aspfors Hilda, IF Drott

alle 6

11
3
Holmäng Allegra, IF Drott

alle 6

11
4
Käld Sibel, IF Drott

11
5
Lunabba Clara, IF Drott

alle 6

11
38
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
44
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
43
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
9
Moilanen Linn, IF Drott

alle 6

11
37
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
79
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
93
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

alle 6

11
100
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

11
77
Suoranta Veera, Wasa Unique

alle 6

11
6
Svartsjö Alma, IF Drott

alle 6

11
42
Tuomisto Pihla, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
39
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
78
Ventin Mirjam, Wasa Unique

alle 6

11
8
Vikström Lovisa, IF Drott

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
95
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

1
98
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

3
1
Forsbacka Nelia, IF Drott

8,5-9

4
94
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
97
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

6
2
Aspfors Hilda, IF Drott

8-8,5

6
80
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

6
7
Liljekvist Freja, IF Drott

8-8,5

9
8
Vikström Lovisa, IF Drott

8-8,5

10
45
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
39
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
3
Holmäng Allegra, IF Drott

7,5-8

11
96
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
41
Kriikku Susanne, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
93
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
78
Ventin Mirjam, Wasa Unique

7,5-8

11
40
Hakomäki Amalia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
99
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
44
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
46
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
5
Lunabba Clara, IF Drott

6-7

11
38
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
43
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
37
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
79
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
42
Tuomisto Pihla, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
4
Käld Sibel, IF Drott

11
9
Moilanen Linn, IF Drott

alle 6

11
100
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

11
77
Suoranta Veera, Wasa Unique

alle 6

11
6
Svartsjö Alma, IF Drott

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
41
Kriikku Susanne, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

2
45
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

3
7
Liljekvist Freja, IF Drott

8,5-9

4
93
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

4
98
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

6
3
Holmäng Allegra, IF Drott

8,5-9

7
6
Svartsjö Alma, IF Drott

8,5-9

8
2
Aspfors Hilda, IF Drott

8-8,5

8
78
Ventin Mirjam, Wasa Unique

8-8,5

10
99
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
1
Forsbacka Nelia, IF Drott

8-8,5

11
40
Hakomäki Amalia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
94
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
5
Lunabba Clara, IF Drott

8-8,5

11
97
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
42
Tuomisto Pihla, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
39
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
80
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
96
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
95
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
44
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
43
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
79
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
8
Vikström Lovisa, IF Drott

7,5-8

11
37
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
77
Suoranta Veera, Wasa Unique

7-7,5

11
38
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
9
Moilanen Linn, IF Drott

6-7

11
46
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
4
Käld Sibel, IF Drott

11
100
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
2
Aspfors Hilda, IF Drott

45
Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto

1
Forsbacka Nelia, IF Drott

80
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

40
Hakomäki Amalia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

99
Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit

3
Holmäng Allegra, IF Drott

94
Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit

96
Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit

41
Kriikku Susanne, Kyrön Voima Voimistelujaosto

4
Käld Sibel, IF Drott

95
Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit

7
Liljekvist Freja, IF Drott

5
Lunabba Clara, IF Drott

38
Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto

44
Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

43
Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9
Moilanen Linn, IF Drott

37
Mäki Nelli, Kyrön Voima Voimistelujaosto

79
Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

93
Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit

100
Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit

46
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

97
Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit

98
Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit

77
Suoranta Veera, Wasa Unique

6
Svartsjö Alma, IF Drott

42
Tuomisto Pihla, Kyrön Voima Voimistelujaosto

39
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

78
Ventin Mirjam, Wasa Unique

8
Vikström Lovisa, IF Drott


Last Update: 25.7.2024 11.29.47
SX
SM
MD
XL
XXL