Back 

Efterskole DM 2023 Svendborg, 2023-05-12

B – Piger 2. Division B – Mix 1. Division + B – Drenge 1. Division B – Piger 1. division A – Piger 2. Division A – Drenge 2. Division A – Mix 1. Division A – Piger 1. Division A – Drenge 1. Division
B – Piger 1. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
11
Vesterlund Efterskole BP 1
12,200
D: 3,000
E: 7,200
C: 2,000

13,430
D: 3,700
E: 7,830
C: 1,900

13,030
D: 2,400
E: 8,630
C: 2,000

38,660
Rytme
12,200
D: 3,000
E: 7,200
C: 2,000
Bane
13,430
D: 3,700
E: 7,830
C: 1,900
Tram
13,030
D: 2,400
E: 8,630
C: 2,000
2
9
Vejstrup Efterskole BP 1
11,380
D: 2,500
E: 6,950
C: 1,930

13,565
D: 3,900
E: 7,665
C: 2,000

12,665
D: 2,600
E: 8,065
C: 2,000

37,610
1,050
Rytme
11,380
D: 2,500
E: 6,950
C: 1,930
Bane
13,565
D: 3,900
E: 7,665
C: 2,000
Tram
12,665
D: 2,600
E: 8,065
C: 2,000
3
4
Gymnastikefterskolen Stevns BP 1
11,050
D: 2,200
E: 6,850
C: 2,000

13,400
D: 3,400
E: 8,000
C: 2,000

12,830
D: 2,600
E: 8,230
C: 2,000

37,280
1,380
Rytme
11,050
D: 2,200
E: 6,850
C: 2,000
Bane
13,400
D: 3,400
E: 8,000
C: 2,000
Tram
12,830
D: 2,600
E: 8,230
C: 2,000
4
10
Sorø Gymnastikefterskole BP 1
11,350
D: 2,800
E: 6,550
C: 2,000

13,465
D: 3,900
E: 7,565
C: 2,000

12,400
D: 2,500
E: 7,900
C: 2,000

37,215
1,445
Rytme
11,350
D: 2,800
E: 6,550
C: 2,000
Bane
13,465
D: 3,900
E: 7,565
C: 2,000
Tram
12,400
D: 2,500
E: 7,900
C: 2,000
5
8
Gørlev Idrætsefterskole BP 1
10,500
D: 2,200
E: 6,300
C: 2,000

12,330
D: 3,700
E: 6,830
C: 1,800

11,800
D: 2,500
E: 7,300
C: 2,000

34,630
4,030
Rytme
10,500
D: 2,200
E: 6,300
C: 2,000
Bane
12,330
D: 3,700
E: 6,830
C: 1,800
Tram
11,800
D: 2,500
E: 7,300
C: 2,000
6
1
Sundeved BP 1
9,800
D: 2,400
E: 5,400
C: 2,000

12,230
D: 3,700
E: 6,630
C: 1,900

11,765
D: 2,400
E: 7,365
C: 2,000

33,795
4,865
Rytme
9,800
D: 2,400
E: 5,400
C: 2,000
Bane
12,230
D: 3,700
E: 6,630
C: 1,900
Tram
11,765
D: 2,400
E: 7,365
C: 2,000
7
6
Bjergsnæs Efterskole BP 1
7,800
D: 1,200
E: 4,900
C: 2,000
HJ: 0,3
13,230
D: 3,600
E: 7,630
C: 2,000

12,000
D: 2,600
E: 7,400
C: 2,000

33,030
5,630
Rytme
7,800
D: 1,200
E: 4,900
C: 2,000
ÖD- 0,3
Bane
13,230
D: 3,600
E: 7,630
C: 2,000
Tram
12,000
D: 2,600
E: 7,400
C: 2,000
8
3
Brejninggaard Efterskole BP 1
9,750
D: 1,700
E: 6,050
C: 2,000

11,380
D: 2,400
E: 7,430
C: 1,550

11,000
D: 2,400
E: 6,600
C: 2,000

32,130
6,530
Rytme
9,750
D: 1,700
E: 6,050
C: 2,000
Bane
11,380
D: 2,400
E: 7,430
C: 1,550
Tram
11,000
D: 2,400
E: 6,600
C: 2,000
9
7
BGI Akademiet BP 1
8,365
D: 2,000
E: 4,500
C: 1,865

11,265
D: 2,400
E: 7,265
C: 1,600

10,465
D: 1,900
E: 7,165
C: 1,400

30,095
8,565
Rytme
8,365
D: 2,000
E: 4,500
C: 1,865
Bane
11,265
D: 2,400
E: 7,265
C: 1,600
Tram
10,465
D: 1,900
E: 7,165
C: 1,400
10
5
Gunslevholm Idrætsefterskole BP 1
9,030
D: 1,800
E: 5,300
C: 1,930

9,730
D: 2,200
E: 6,130
C: 1,400

10,965
D: 2,300
E: 6,965
C: 2,000
HJ: 0,3
29,725
8,935
Rytme
9,030
D: 1,800
E: 5,300
C: 1,930
Bane
9,730
D: 2,200
E: 6,130
C: 1,400
Tram
10,965
D: 2,300
E: 6,965
C: 2,000
ÖD- 0,3
11
2
Aabybro Efterskole BP 1
7,680
D: 1,550
E: 4,200
C: 1,930

10,665
D: 2,600
E: 6,065
C: 2,000

10,165
D: 2,200
E: 6,165
C: 1,800

28,510
10,150
Rytme
7,680
D: 1,550
E: 4,200
C: 1,930
Bane
10,665
D: 2,600
E: 6,065
C: 2,000
Tram
10,165
D: 2,200
E: 6,165
C: 1,800
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
11
Vesterlund Efterskole BP 1

3,000

7,200

2,000

12,200

2
9
Vejstrup Efterskole BP 1

2,500

6,950

1,930

11,380

0,820
3
10
Sorø Gymnastikefterskole BP 1

2,800

6,550

2,000

11,350

0,850
4
4
Gymnastikefterskolen Stevns BP 1

2,200

6,850

2,000

11,050

1,150
5
8
Gørlev Idrætsefterskole BP 1

2,200

6,300

2,000

10,500

1,700
6
1
Sundeved BP 1

2,400

5,400

2,000

9,800

2,400
7
3
Brejninggaard Efterskole BP 1

1,700

6,050

2,000

9,750

2,450
8
5
Gunslevholm Idrætsefterskole BP 1

1,800

5,300

1,930

9,030

3,170
9
7
BGI Akademiet BP 1

2,000

4,500

1,865

8,365

3,835
10
6
Bjergsnæs Efterskole BP 1

1,200

4,900

2,000

0,30

7,800

4,400
11
2
Aabybro Efterskole BP 1

1,550

4,200

1,930

7,680

4,520
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Vejstrup Efterskole BP 1

3,900

7,665

2,000

13,565

2
10
Sorø Gymnastikefterskole BP 1

3,900

7,565

2,000

13,465

0,100
3
11
Vesterlund Efterskole BP 1

3,700

7,830

1,900

13,430

0,135
4
4
Gymnastikefterskolen Stevns BP 1

3,400

8,000

2,000

13,400

0,165
5
6
Bjergsnæs Efterskole BP 1

3,600

7,630

2,000

13,230

0,335
6
8
Gørlev Idrætsefterskole BP 1

3,700

6,830

1,800

12,330

1,235
7
1
Sundeved BP 1

3,700

6,630

1,900

12,230

1,335
8
3
Brejninggaard Efterskole BP 1

2,400

7,430

1,550

11,380

2,185
9
7
BGI Akademiet BP 1

2,400

7,265

1,600

11,265

2,300
10
2
Aabybro Efterskole BP 1

2,600

6,065

2,000

10,665

2,900
11
5
Gunslevholm Idrætsefterskole BP 1

2,200

6,130

1,400

9,730

3,835
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
11
Vesterlund Efterskole BP 1

2,400

8,630

2,000

13,030

2
4
Gymnastikefterskolen Stevns BP 1

2,600

8,230

2,000

12,830

0,200
3
9
Vejstrup Efterskole BP 1

2,600

8,065

2,000

12,665

0,365
4
10
Sorø Gymnastikefterskole BP 1

2,500

7,900

2,000

12,400

0,630
5
6
Bjergsnæs Efterskole BP 1

2,600

7,400

2,000

12,000

1,030
6
8
Gørlev Idrætsefterskole BP 1

2,500

7,300

2,000

11,800

1,230
7
1
Sundeved BP 1

2,400

7,365

2,000

11,765

1,265
8
3
Brejninggaard Efterskole BP 1

2,400

6,600

2,000

11,000

2,030
9
5
Gunslevholm Idrætsefterskole BP 1

2,300

6,965

2,000

0,30

10,965

2,065
10
7
BGI Akademiet BP 1

1,900

7,165

1,400

10,465

2,565
11
2
Aabybro Efterskole BP 1

2,200

6,165

1,800

10,165

2,865
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 26-05-2024 08:01:47
SX
SM
MD
XL
XXL